Otwórz oczy

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE WPROWADZAJĄ NOWE TECHNIKI NADZORU UŻYTKOWNIKÓW

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE WPROWADZAJĄ NOWE TECHNIKI NADZORU UŻYTKOWNIKÓW

Metaverse zyskuje na popularności, ponieważ Meta Platforms Inc. chce monitorować mimikę ludzi, ruchy oczu i pozy ciała, a także tworzyć „wirtualne sklepy”, które sprzedają sponsorowane przez reklamy towary cyfrowe w celu zarabiania na metaverse, taki obrót spraw de facto sugerują dziesiątki niedawno złożonych patentów. Zatem facebook służył do inwigilacji, natomiast metaverse to już kolejny, wyższy poziom nadzoru (a to jeszcze nie koniec).

Jeśli myślałeś, że internet i „bezmyślne” media społecznościowe to cyfrowe więzienie, jeszcze nic nie widziałeś, to, co nadchodzi, sprawi, że to, co widzisz teraz, będzie wyglądać tak nieszkodliwe jak rymowanka w porównaniu do tego co już tuż za rogiem. Meta Platform Inc. patentuje obecnie przerażające aplikacje cyfrowe i sprzęt jak „szalony”, w tym coś, co nazywa się „okiem robota”, które będzie działać jako cyfrowa wersja wszystkowidzącego „oka Horusa”.

Po to zresztą i pisałem, aby was wypróbować, czy we wszystkim jesteście posłuszni. Komu zaś wy coś przebaczacie, temu i ja; gdyż i ja, jeżeli w ogóle miałem coś do przebaczenia, przebaczyłem ze względu na was w obliczu Chrystusa, Aby nas szatan nie podszedł; jego zamysły bowiem są nam dobrze znane.”

2 List Świętego Pawła do Koryntian 2:9-11.

Pamiętacie tę piosenkę Eagles z 1970 roku zatytułowaną: „Hotel California”? Tekst brzmiał mniej więcej tak: „Zrelaksuj się”, powiedział nocny człowiek, „Jesteśmy zaprogramowani, aby otrzymywać. Możesz się wymeldować, kiedy tylko chcesz, ale nigdy nie możesz wyjść!” To jest Metaverse, i to nie żart. Jeśli jesteś chrześcijaninem wierzącym w Biblię, to postanów, że nie będziesz miał nic wspólnego z Metaversem, rozszerzoną rzeczywistością i wirtualną rzeczywistością. Nic, po prostu trzymaj się od tego z daleka.

Firma, która rozpoczęła działalność jako Facebook, a która niedawno zmieniła nazwę na Meta, złożyła ostatnio setki patentów w amerykańskim Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych. Zgłoszenia te rzucają światło na plany firmy dotyczące nowej granicy Internetu.

Patenty, które zostały po raz pierwszy ujawnione przez Financial Times, wskazują, że Meta chce wykorzystać dane biometryczne w celu stworzenia bardziej realistycznego cyfrowego awatara za pomocą rzeczywistości wirtualnej lub rozszerzonej.”

Informuje The New York Post.

Meta planuje również zbierać dane o użytkownikach, aby móc dostosować konkretną treść reklamy, gdy użytkownicy zanurzą się w świecie metaverse, takie działania w przyszłości sugerują dotychczasowe zgłoszenia patentowe. Jedno zgłoszenie patentowe pokazuje szkic „systemu czujników magnetycznych”, który użytkownik umieszcza wokół tułowia w celu „śledzenia pozycji ciała”. Dalej Facebook opatentował mechaniczną gałkę oczną. Spójrzcie:

Mark Zuckerberg, dyrektor generalny Meta, powiedział, że jego firma planuje zainwestować dziesięć miliardów dolarów rocznie w ciągu następnej dekady w rozwój technologii metaverse. Wyścig do metaversyjnej supremacji wywołał starcie tytanów technologicznych, ponieważ Apple i Microsoft wskazały również, że planują wydać znaczne sumy pieniędzy, aby zdobyć udział w tym nowym rynku przyszłości.

Ewidentny nacisk Meta na zbieranie jeszcze większej ilości danych może wywołać sprzeciw, szczególnie w świetle twierdzeń, że firma zignorowała porady własnych inżynierów i bombardowała użytkowników Facebooka i Instagrama ukierunkowanymi treściami, o których wiadomo, że są szkodliwe.

Udostępnij

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE WPROWADZAJĄ NOWE TECHNIKI NADZORU UŻYTKOWNIKÓW

Globalna Świadomość29 września 202329 września 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKLAUS SCHWAB PRZYZNAJE ŻE AGENDA 2030 SYPIE SIĘ NA KAWAŁKI !Następny artykuł”CHOROBA X” – CZY WSZYSTKO PRZEBIEGNIE WEDŁUG ZNANEGO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA UKRAINIE ! OKULTYSTYCZE ELITY UE CHCĄ NAS WPĘDZIĆ DO WOJNY

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE WPROWADZAJĄ NOWE TECHNIKI NADZORU UŻYTKOWNIKÓW
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?