Otwórz oczy

GLOBALIŚCI PLANUJĄ KOLEJNE WSTRZĄSAJĄCE WYDASZENIA – CO PRZYNIESIE ROK 2024 ?

GLOBALIŚCI PLANUJĄ KOLEJNE WSTRZĄSAJĄCE WYDASZENIA  – CO PRZYNIESIE ROK 2024 ?

Zbieżność wielu sygnałów ostrzegawczych rzuca nam się w oczy, a wszystkie one wskazują na poważne „wydarzenie” w nadchodzących tygodniach lub miesiącach.

Cokolwiek to jest, ta nowa katastrofa przyspieszy upadek starego systemu światowego, upadek gospodarek i struktur politycznych, który już trwa, torując drogę do Wielkiego Resetu lub, jak niektórzy to nazywają, Nowego Porządku Świata. Ja nazywam to systemem bestii. Przewidzenie czasu takiego wydarzenia jest niemożliwe, ale uważam, że mamy do czynienia z poważnym wstrząsem, który nastąpi mniej więcej w ciągu najbliższych trzech do dziewięciu miesięcy, najwyżej roku.

Powód jest prosty. Miliarderzy globalistyczni oligarchowie pragną doprowadzić do sytuacji, która obejmuje cyfryzację/digitalizacje (pieniędzy i ludzi), dehumanizację (ludzie zastąpieni przez trans-ludzkie hybrydy), zniszczenie/destrukcja (wszystkich norm kulturowych, płci męskiej / żeńskiej, zdolności do rozmnażania się bez technologii itp.) oraz depopulację (osób uznanych za „bezużytecznych zjadaczy”). 

Są to „Cztery D” potrzebne do wprowadzenia całkowitej kontroli, którą globalistyczni technokraci chcą rozszerzyć na wszystkie ludzkie zachowania w zrestrukturyzowanym świecie zarządzanym przez sztuczną inteligencję i opartym na eliminacji wszelkiego zużycia paliw kopalnych, przez zwykłego człowieka (nie-oligarchów). Jeśli tylko oligarchowie mają dostęp do paliw kopalnych i tylko oligarchowie mogą się rozmnażać i cieszyć się wolnością słowa, kończy się to jednym światowym państwem niewolniczym. I to jest ich właśnie cel.

Zatem Cztery D służą do dotarcia do piątego i ostatniego D, czyli dystopii. W oczach globalistycznej klasy drapieżników sięgają po swoją utopię, ale dla reszty z nas będzie to piekło na ziemi, dystopia.

Ci globalistyczni oligarchowie byli w stanie zniszczyć tylko tyle starego porządku świata za pomocą Covid i potrzebują kolejnego wielkiego kryzysu, aby zakończyć pracę nad osiągnięciem wszystkich swoich dystopijnych celów, które są zawarte w Celach Zrównoważonego Rozwoju Agendy 2030. Grają w gry językowe, przypominające orwellowską nowomowę, abyśmy myśleli, że SDG przyniosą utopię. W rzeczywistości masy zostaną wprowadzone w koszmar dystopii.

Jeśli globaliści będą nadal wywierać presję na swoich sługusów w stolicach krajowych i stanowych, aby uchwalili nowe zielone porozumienia i kampanie „zero netto”, masy w końcu się obudzą i przyjdą po tych globalistów. To przebudzenie już się rozpoczęło i dlatego pilną sprawą jest dla nich jak najszybsza eskalacja pełnego scenariusza III wojny światowej, obejmującego głód i niedobory.

Zamyka się okno na zainicjowany przez króla Karola „Wielki Reset”, zatem nadszedł czas, aby podwoić wysiłki na rzecz zniszczenia i wyludnienia. Jeśli tego nie zrobią, nigdy nie dojdą do pełnej cyfryzacji i dehumanizacji, czyli do końca historii ludzkości, jak wyjaśnia Yuval Harari w poniższym filmie. Yuval Noah Harari | „Potentially We Are Talking About the End of Human History. Not the End of History, Just the End of That Part of History That Was Dominated By Human Beings. It’s Now Possible to Create Total Surveillance Regimes.”

Rosja może być przeszkodą w ich planach stworzenia prawdziwie jednego systemu światowego. Nie dlatego, że Putin jest jakimkolwiek bohaterem, ale ze względu na naród rosyjski i jego wolę przetrwania pod rządami czystorosyjskiegoprzywódcy. Nie zaakceptują marionetki Światowego Forum Ekonomicznego, jaką Stany Zjednoczone, Kanada, Australia, Nowa Zelandia i Europa zgodziły się nad nimi panować. Nie przeszkadza im autorytarny silny człowiek, ale władzę musi sprawować prawdziwy Rosjanin.
Rosja i Putin być może popierają cyfryzację, ale nie pozostałe trzy D – dehumanizację, niszczenie wszelkich norm kulturowych i wyludnienie, w dużej mierze ze względu na silny wpływ Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej.

Jeśli mam rację i globalistyczni oligarchowie zaplanują kolejne wydarzenie szokowe w ciągu najbliższych trzech do dziewięciu miesięcy, oznacza to, że okno gotowości również się zamyka.Ci, którzy zostaną zaskoczeni tym, co nadchodzi, będą całkowicie zależni od niewłaściwych ludzi, jeśli chodzi o przetrwanie. Będą zdani na łaskę kartelu globalistycznego. Ponieważ jest to drapieżna klasa psychopatów, nie chcesz być od nich w niczym zależny. Patrząc w próżni, dzisiejsze nagłówki gazet nie wysyłałyby ostrzegawczych czerwonych flag. Kiedy jednak spojrzysz na nie całościowo, staje się jasne, że dzieje się coś wielkiego, co na zawsze przetasuje talię globalnej potęgi i zmieni nasze perspektywy na przyszłość.

Konkluzja jest taka, że to nie jest czas na stronniczość wobec normalności.

Sądzę, że nieunikniona jest eskalacja III wojny światowej, która doprowadzi do wybuchu bezpośrednich, codziennych działań wojennych pomiędzy dwoma głównymi światowymi potęgami nuklearnymi, z grubsza podzielonymi na Wschód i Zachód, z USA/NATO/Australią/Japonią/Koreą Południową po jednej stronie i Rosją/Chinami/Iranem/Koreą Północną po drugiej.

Stany Zjednoczone i Wielka Brytania wraz z resztą swoich wasalnych państw NATO doprowadziły do tej wojny z Rosją poprzez ciągłe rozszerzanie sojuszu wojskowego NATO na wschód, na podwórko Rosji. Politycy i dowódcy NATO mówią o swojej „polityce otwartych drzwi” od co najmniej 20 lat, a to jest jak sypanie soli na otwartą ranę w odniesieniu do Rosji i jej historii inwazji z zachodu. W 2008 r. NATO zaprosiło Ukrainę do sojuszu pod warunkiem spełnienia przez nią określonych kryteriów i to była naprawdę ostatnia kropla.

Od tamtej pory było tylko kwestią czasu, kiedy Rosja wyśle swoje siły na Ukrainę. Nie różni się to niczym od sytuacji, w której Izrael okresowo wysyła swoje siły na terytoria palestyńskie, aby „oczyścić” te obszary z rakiet, broni i składowisk amunicji. Zdziwiłbyś się, jak wielu konserwatystów rozumie potrzebę Izraela do życia wśród swoich palestyńskich kuzynów bez ich uzbrojenia po zęby, ale nie rozumieją, że ta sama koncepcja dotyczy Rosji i Ukrainy.

Podczas gdy narody ustawiają się w szeregu i wyznaczają linie bitewne dla III wojny światowej, Indie są dziką kartą. To nie są stare Indie. Jest to najszybciej rozwijający się naród, posiadający dużą wiedzę techniczną i mogący wystawić ogromną armię. Może to mieć wpływ na to, kto wygra III wojnę światową, w zależności od tego, do której strony się przyłączy.

Gdy III wojna światowa nabierze tempa, możemy spodziewać się ogólnokrajowego poboru do wojska w Stanach Zjednoczonych w roku wyborczym, co oznacza potencjalny wybuch wojny domowej na amerykańskiej ziemi w tym samym czasie, gdy jesteśmy zaangażowani w wojnę światową. Następnie mamy do czynienia z cyberatakami, możliwymi atakami fałszywej flagi, nową i straszniejszą pandemią, historycznym głodem i zakłóceniami w łańcuchu dostaw zaostrzonymi przez wojnę lub jakąś kombinacją powyższych, a wszystko to wywołane przez nasilającą się III wojnę światową.

Nie będzie to czas dla słabych chrześcijan lub słabo myślących ludzi Zachodu przyzwyczajonych do rozrywki i wygód. Biorąc pod uwagę obecny rozwój wypadków, przewiduję jednoczesne wystąpienie co najmniej trzech lub czterech z powyższych scenariuszy. Pomyślmy o wpływie, jaki miałoby to na codzienne życie społeczeństwa. Poniżej znajduje się kilka danych wskazujących na katastrofalne wydarzenie, które na zawsze zmieni świat. (Uwaga: Zostały one zbadane i niedawno omówione przeze mnie i Brannona Howse’a w jego programie Brannon Howse Live).

– CNN: Aktywność jądrowa najwyższa od lat w obiektach w Chinach, Rosji i USA

– Dym unoszący się z laboratorium narodowego w Idaho, w którym testuje się zaawansowaną broń nuklearną .

– „Pope Francis” stwierdził, że świat stoi na krawędzi wojny nuklearnej , najgorszej od 1962 r.

– Z całego kraju napływa coraz więcej doniesień o amerykańskich samolotach bojowych trenujących nad głowami.

– FEMA ustala na 4 października ogólnokrajowy test alarmowy.

– Stany Zjednoczone zamawiają tabletki przeciw chorobie popromiennej o wartości 290 milionów dolarów.

– Miasto Nowy Jork wyemitowało reklamy publiczne pokazujące, jak przetrwać atak nuklearny .

Minister obrony Rosji oświadczył w weekend, że na terytorium Rosji poza strefą operacji specjalnych mają miejsce ataki. Rosja postrzega teraz USA i Wielką Brytanię jako strony obecnej wojny i pozwoli sobie na atak na ośrodki decyzyjne na Ukrainie. Prawdopodobnie dotyczyłoby to prezydenta Ukrainy Zełenskiego. Wyobraźcie sobie, gdyby Rosja go wyeliminowała i jak Zachód wykorzystałby to w przekazie propagandowym.

Spotkanie króla Karola z prezydentem Francji Macronem w Paryżu od środy do piątku. Macron opuścił spotkanie ONZ w Nowym Jorku, aby spotkać się z królem. (Charles jest ojcem globalnego ruchu na rzecz zrównoważonego rozwoju i głównym zwolennikiem eugeniki i wyludniania. Pisałem o tym w zeszłym tygodniu na moim Substacku .)

Powiązana z CIA firma Deagel Corp. przewidywała w 2014 r., że do końca 2025 r. Stany Zjednoczone stracą 68,5 proc. swojej populacji ; Wielka Brytania straciłaby ponad 75 procent, a większość krajów Europy Zachodniej również straciłaby od 30 do 50 procent.

Wolność słowa i sprzeciw polityczny są atakowane w niegdyś wolnych krajach. To są narody, które kiedyś uważaliśmy za dobrych ludzi – USA, Kanada, UE, Wielka Brytania, Australia i Nowa Zelandia. Wszyscy w bardzo widoczny sposób rozprawiają się z wolnością słowa. Duchowni i dziennikarze (tacy jak pastor Artur Powlawski w Kanadzie oraz dziennikarze Owen Shroyer i Stephen Horn w USA) są więzieni za zwykłe wyrażanie idei, które podważają narrację rządu w środkach masowego przekazu.

Jucinda Ardern, była premier Nowej Zelandii, stała się nową twarzą globalnej cenzury i otrzymuje największe platformy do rozpowszechniania swoich autorytarnych idei, gdy w zeszłym tygodniu przemawiała przed Zgromadzeniem Ogólnym ONZ na temat konieczności rozprawienia się z „ dezinformacja”, co oczywiście jest przemówieniem, z którym globaliści się nie zgadzają, na temat zmian klimatycznych, wojny na Ukrainie, Covida i szczepionek itp. Za swoje złe pomysły została nagrodzona nie jednym, ale dwoma stypendiami na Uniwersytecie Harvarda.

Polska staje się pierwszym poza Węgrami członkiem NATO, który kwestionuje nieograniczone finansowanie skorumpowanego rządu Ukrainy w sporze granicznym z Rosją. Polska chce „ochłodzić” Ukrainę . Jeśli USA i Wielka Brytania wyczują, że koalicja chętnych zaczyna się rozpadać, przyspieszą ataki na terytorium Rosji, starając się „uderzać, póki żelazo gorące”.

Wiceprzewodnicząca Kamala Harris staje się „czarem broni” Bidena, gdy wojna w sprawie drugiej poprawki nabiera tempa . Administracja Bidena ogłosiła w czwartek, że Harris będzie nadzorował pierwsze w historii Biuro ds. Zapobiegania Przemocy z Bronią w Białym Domu . Harris będzie odpowiedzialny za egzekwowanie obowiązujących przepisów i współpracę z urzędnikami stanowymi i lokalnymi w celu forsowania środków przeciwdziałających posiadaniu broni na każdym szczeblu.

Kilka dużych banków, w tym Wells Fargo i Bank of America, ogłosiło plany zamknięcia do końca roku 38 oddziałów banków w Nowym Jorku i jego okolicach .

Konkluzja

Nadchodzi ”coś”, wraz ze wszystkimi jej paskudnymi produktami ubocznymi. Będzie to obejmować rosnącą inflację i dedolaryzację, niedobory żywności, paliwa i podstawowych leków oraz nasilający się atak na wszelkie formy wolności słowa, wolności wyznania, wolności przemieszczania się, zgromadzeń, Drugiej Poprawki itp. Musimy stawić czoła ten atak na nasze wolności, wiedząc, że żaden człowiek ani organizacja ludzka nie przyjdzie nam na ratunek. Ponosimy odpowiedzialność za bezpieczeństwo i ochronę naszych rodzin. Każdy, kto nadal szuka szybkiego rozwiązania przyniesionego przez kabinę do głosowania, nie zwraca uwagi na znaki i sygnały.

Nie dotrzemy do listopada 2024 roku bez doświadczenia kolejnego ważnego wydarzenia, wywołanego przez globalistów i ich sługusów, którzy podzielają lucyferiańską nienawiść do najważniejszego dzieła Boga – ludzkiego życia stworzonego na Jego podobieństwo. Musimy stać mocno w naszych przekonaniach, zarówno politycznych, jak i religijnych, i odmówić ugięcia się przed systemem bestii, wiedząc jednocześnie, że nasz Ojciec w niebie posiada ostateczną kartę atutową i obali tę sieć zła w swoim czasie i zgodnie z Jego harmonogramem.

Możliwe, że rok 2024 sprawi, że rok 2023 będzie wyglądał jak spacer po parku, ale uda nam się przetrwać burzę, jeśli będziemy trzymać się naszego człowieczeństwa.

Udostępnij

GLOBALIŚCI PLANUJĄ KOLEJNE WSTRZĄSAJĄCE WYDASZENIA – CO PRZYNIESIE ROK 2024 ?

Globalna Świadomość1 października 20231 października 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułILUZJE MATRIXA – NAJWIĘKSZE KŁAMSTWA W JAKIE UWIERZYŁ ŚWIAT W XXI WIEKUNastępny artykułKRYZYS KLIMATYCZNY DOPROWADZI DO TEGO ŻE ”NIE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • GLOBALIŚCI PLANUJĄ KOLEJNE WSTRZĄSAJĄCE WYDASZENIA – CO PRZYNIESIE ROK 2024 ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?