AGENDA 2030

ANTYCHRYST – CYFROWA WALUTA I WIELKIE ZWIEDZENIE AGENDY 2030

ANTYCHRYST – CYFROWA WALUTA I WIELKIE ZWIEDZENIE AGENDY 2030

Wspominając Antychrysta, syna zniszczenia, który musi zostać objawiony całemu światu jako „wyzwoliciel ludzkości”, wielu często mówi o „cyfrowym niewolnictwie”. Ale ścieżki, które prowadzą ludzkość do całkowitej kontroli, nie są widoczne dla większości, co może prowadzić na skraj zupełnie nieoczekiwanej otchłani.

Syn Zatracenia przyjmie na siebie polityczny mesjanizm, dlatego zjednoczy w sobie spełnienie politycznych marzeń judaizmu i tych ludzi, w których dominuje odstępstwo od Świętego Kościoła Apostolskiego. Każdy, kto jest w ogóle zaznajomiony z politycznymi i religijnymi nastrojami współczesnych ludzi, nie musi nazywać tych mesjanistycznych ludzi po imieniu.

Deklarują się oni poprzez swoje roszczenia do powszechnego panowania i powszechnego rozpowszechniania swoich odstępczych dogmatów. A teraz widoczni są odstępcy, którzy marzą o przywróceniu starożytnych, dawno zapomnianych historycznych miejsc Babilonii, Medii, Syrii, Egiptu i połączeniu całego tego starożytnego dziedzictwa w jedną światową potęgę, przed którą wszyscy inni będą musieli upaść i pokłonić się, ponieważ przede wszystkim będzie ona nadal w ścisłej jedności z królestwem fałszywego proroka i wszystkimi królami ziemi.

Objawienia Jana, proroka Daniela i apostoła Pawła mówią nam, że syn zatracenia stanie się wielkim władcą świata, a także stanie się wcieleniem Boga, obiecanym Żydom przez starożytnych proroków. Jak te proroctwa pasują do tego, co mamy teraz?

Nowoczesne technologie oszustwa wizualnego przekroczyły ostatnio wszelkie najśmielsze prognozy i oczekiwania. Przykładami są; Technologia „deepfake”, która pozwala za pomocą sztucznej inteligencji dosłownie odtworzyć nieodróżnialny od oryginalnego obraz wideo osoby z kilku zdjęć. Holografia, która pozwala stworzyć nie tylko obraz obiektu, ale nawet gigantyczny obraz jakiegoś zjawiska na niebie lub na lądzie dla ogromnej liczby obserwatorów. Ogólnie rzecz biorąc, można teraz oszukiwać ludzi w nieskończoność.

W 1994 roku niezależny dziennikarz Serge Monast przedstawił w Quebec Free Press Center raport, który nazwał NASA Blue Beam Project. W tym raporcie Serge ujawnił istnienie spisku mającego na celu oszukanie opinii publicznej tak, aby uwierzyła w niebiańskie znaki i „cuda” jako dowód podważający ich własne przekonania religijne lub ich brak, w celu zasiania religii New Age. Tego, który będzie potrzebny do ogłoszenia Mesjasza i ustanowienia Nowego Porządku Świata.

Jeśli prześledzić myśli uczestników szczytu „Nowy Globalny Pakt Finansowy”, który odbył się w Paryżu pod koniec czerwca tego roku pod hasłem „Budowanie nowego konsensusu na rzecz bardziej inkluzywnego międzynarodowego systemu finansowego”, wyłania się przed nami następujący obraz.

Świat potrzebuje „szoku finansowego”, aby odbudować system finansowy na nowych podstawach

Był już jeden globalny wstrząs – „pandemia Covid”, ale to było tylko preludium. Wraz z wybuchem działań wojennych na Ukrainie sytuacja zaczęła się jeszcze bardziej chwiać: gospodarka UE zaczęła spadać, handel został zakłócony, a system finansowy uległ zmianie. Teraz szykuje się kolejny wstrząs, który odbędzie się pod znakiem „globalnego ocieplenia” i hasła walki z gospodarką węglową.

Analizując globalny program szczytu, analityk ekonomiczny Brandon Smith zauważa, że teraz globaliści połączą problem zmian klimatycznych z władzami finansowymi i monetarnymi wszystkich krajów. Nawet tego nie ukrywają i proponują wykorzystanie zagrożenia zmianami klimatycznymi jako punktu wyjścia dla globalnych banków do przejęcia takiej władzy, aby mogły kontrolować redystrybucję światowego bogactwa. Ich celem jest zniszczenie istniejącego systemu i zastąpienie go innym.

Ale najciekawsza rzecz znalazła odzwierciedlenie we wnioskach z ostatniego szczytu. Uczestnicy (wszyscy jako jedność) zgodzili się, że nie będzie możliwe skonsolidowanie środków finansowych na walkę ze zmianami klimatu, ubóstwem i ochroną różnorodności biologicznej na poziomie poszczególnych państw. Aby pokonać tę przeszkodę i rozwiązać globalne problemy, konieczne jest stworzenie ponadnarodowego systemu finansowego.

Nie będą w stanie zrobić tego bezpośrednio, ale istnieją metody terapii psychologicznej, które powinny zachęcić całą ludzkość do podjęcia tego kroku. Tak potężnym katalizatorem procesu Wielkiego Resetu powinien być strach, a podsycać go powinny media głównego nurtu, które nieustannie publikują tematy dotyczące globalnego ocieplenia i sieją strach.

Waluta cyfrowa pomoże również przyspieszyć ten proces (bardziej niż kiedykolwiek): wywołany kryzys walutowy ułatwi przejście na waluty cyfrowe banków centralnych. Jeśli takie przejście nastąpi, zarządzanie całym procesem resetu będzie znacznie łatwiejsze – wszystkie dźwignie do zarządzania ludźmi będą w rękach banków centralnych, które z kolei będą kierować się dyrektywami Banku Rozrachunków Międzynarodowych i MFW.

Gdy system zostanie przygotowany (wszystko do tego zmierza), wtedy pojawi się ten, którego Żydzi nazywają swoim Mesjaszem. Otrzyma władzę nad światem, ale nie na długo, ponieważ nastąpi drugie przyjście Jezusa Chrystusa i musimy być zawsze przygotowani na to wydarzenie, aby nie znaleźć się w szeregach tych, którzy są pod władzą sił syna zniszczenia.

Udostępnij

ANTYCHRYST – CYFROWA WALUTA I WIELKIE ZWIEDZENIE AGENDY 2030

Globalna Świadomość2 października 20232 października 2023

Świat potrzebuje „szoku finansowego”, aby odbudować system finansowy na nowych podstawach

Był już jeden globalny wstrząs – „pandemia Covid”, ale to było tylko preludium. Wraz z wybuchem działań wojennych na Ukrainie

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCO WYDARZY SIE W POLSCE PO WYBORACH ?Następny artykułCZYM BĘDZIE NOWY ”JAD” – 160 LABORATORIÓW PRODUKUJE ”BROŃ BIOLOGICZNĄ” 24

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY ICH PLAN POLEGŁ – CZEMU ELITY CHCIAŁY NAS KARMIC ROBAKAMI ? CO MOŻEMY ZROBIĆ GDY NADEJDZIE ”NOWA PANDEMIA” ?

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ANTYCHRYST – CYFROWA WALUTA I WIELKIE ZWIEDZENIE AGENDY 2030
  • Świat potrzebuje „szoku finansowego”, aby odbudować system finansowy na nowych podstawach
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?