Otwórz oczy

ALARMY FEMA, DZIWNE TESTY – ZŁOWIESZCZE KOMUNIKATY Z CAŁEGO ŚWIATA

ALARMY FEMA, DZIWNE TESTY – ZŁOWIESZCZE KOMUNIKATY Z CAŁEGO ŚWIATA

W oczekiwaniu na 4 października, na który FEMA zaplanowała nietypowe ćwiczenia, nadmiernie zaniepokojeni teoretycy spiskowi o nadchodzącym wydarzeniu regularnie sprawdzają wiadomości z NASA, USGS, stron departamentów wojskowych itp. Oczywiście pod lupą znajdują się również strony głównych giełd papierów wartościowych.

Chociaż niektóre z tych dziwnych sygnałów na całym świecie mogą wyglądać jak bzdury i okrutne żarty, nic nas już nie dziwi w tym domu wariatów.

I tak, bardzo dziwna wiadomość pojawiła się nagle na stronie Usdebtclock.org:

Usdebtclock.org odzwierciedla obecnie stan długu publicznego dla wszystkich krajów i ludzi, a także dla Stanów Zjednoczonych. Ameryka oczywiście znajduje się w ścisłej czołówce, a wiadomość zamieszczona na stronie brzmi następująco:

Ominous message on the US National Debt Clock website follows a series of strange signals around the world 2

„A Jezus wszedł do świątyni Bożej i wypędził wszystkich, którzy sprzedawali i kupowali w świątyni, i obalił stoły lichwiarzy”.

W ten sposób cytuje Mateusza 21:12, który bezpośrednio wskazuje na upadek całego globalnego systemu finansowego. Teraz wszyscy zastanawiają się: czym jest ta wiadomość i dlaczego nagle się pojawiła?

Pierwszą rozważaną opcją jest to, że strona została zhakowana przez Chińczyków.

Po częściowym otwarciu żelaznej kurtyny w latach 70. Chiny miały dostęp do zachodniej technologii i uniwersytetów przez 50 lat, podczas których Chińczycy nie wymyślili nic własnego. Żadnych odkryć naukowych, żadnych technologii. Nawet temat tego, jak zdobyć pieniądze od inwestorów i własnej populacji, został wymyślony przez Charlesa Ponziego, czyli Włocha. A teraz, gdy chińska piramida gospodarcza się rozpada, psują to, co mogą zrobić mądrzejszym i odnoszącym większe sukcesy ludziom, którzy rzekomo są od nich lepsi.

Druga opcja jest niepokojąca. Opcja, gdy wiadomość została opublikowana przez administrację strony w trybie „tylko dla naszych”. Wisiała tam przez kilka godzin, więc wszyscy, którzy musieli ją zobaczyć, widzieli ją i nie tylko sugeruje, ale bezpośrednio wskazuje na jakąś zbliżającą się katastrofę w globalnym systemie bankowym.

Kryzys bankowy nie jest problemem jakości warunków kredytowych, ale jest spowodowany – obecnie – niemożnością sfinansowania stale rosnącego zadłużenia Stanów Zjednoczonych, które niedawno przekroczyło zawrotną kwotę 33 bilionów dolarów.
W związku z tym presja na sektor finansowy pozostaje zagrożeniem, ponieważ ci, którzy nie wyciągają wniosków z historii, są skazani na jej powtórzenie.

W tym kontekście jeden z „Kasandrów” rynków, znany autor Robert Kiyosaki, po raz kolejny bije na alarm, wzywając inwestorów do przygotowania się na scenariusz typu Lehman Brothers.

I nie chodzi tylko o banki. Globalny szok gospodarczy został spowodowany przez galopujące ceny towarów, które wzrosły z powodu gwałtownego luzowania ilościowego przez banki centralne, wojnę na Ukrainie i rosnący protekcjonizm.

Bez wymaganego stopnia wtajemniczenia nie wiemy dokładnie, co tam jest i dlaczego, więc przypominamy prostą zasadę, która mówi, że lepiej być bezpiecznym niż żałować.

Dlatego uważamy, że rozsądnie jest podjąć pewne drobne środki zapobiegawcze na wszelki wypadek – mieć gotówkę w kieszeni, jedzenie w lodówce i tak dalej, aby później nie trzeba było stać w stutysięcznej kolejce po bałagan przed kuchnią dla ubogich. Jeśli kryzys jest na dużą skalę, to właśnie to zobaczymy. Dlatego robimy zapasy na kilka tygodni i obserwujemy rozwój sytuacji.

Udostępnij

ALARMY FEMA, DZIWNE TESTY – ZŁOWIESZCZE KOMUNIKATY Z CAŁEGO ŚWIATA

Globalna Świadomość3 października 20233 października 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułDYSTOPIJNA PRZYSZŁOŚĆ – WIECZNA WOJNA SUPERPAŃSTW I CYFROWA KONTROLA NAD STADEMNastępny artykułTERRA INFINITA #1 – KOBIETA URODZONA ZA LODOWĄ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TRANSFORMACJA ŻYWIENIOWA DO 2030 – CO BĘDZIESZ JADŁ W PRZYSZŁOŚCI ? BIZNES PANDEMICZNY UPADA – CO CZEKA NAS NA WIOSNĘ

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ALARMY FEMA, DZIWNE TESTY – ZŁOWIESZCZE KOMUNIKATY Z CAŁEGO ŚWIATA
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?