Terra - infinita

TERRA INFINITA #4 – ZIEMIE DRACO I KRAINA MARSA

TERRA INFINITA #4 – ZIEMIE DRACO I KRAINA MARSA

Draco lub znani również jako „Etamines”, to mieszkańcy Ziem Draco, na północny zachód od Znanych Ziem, Te istoty, które kiedyś odwiedziły nasze ziemie, znane są z wielkiego zaawansowania technologicznego w zakresie broni do ataku i obrony, a także wielkiego rozwoju psychicznego.

Niektóre z ich istot potrafią komunikować się telepatycznie, wykorzystując tę technikę do ujarzmienia każdego kolonizującego wroga, a nawet do kolonizacji innych ziem.

Etaminy, poprzez traktat, osiągnęły unię z Kustoszami, ale na początku tak nie było, lecz Kustosze zaatakowali ich ziemie, gdy nie były one w najbardziej zaawansowanym stadium, a wręcz przeciwnie. Na Ziemiach Draco brakuje wysp, ale znajdują się tam dwa duże kontynenty ze wspaniałą roślinnością, w rzeczywistości istnieją tam najbardziej egzotyczne rośliny ze wszystkich innych środowisk Kręgu w obrębie Wielkiej Kopuły. Jego wielka ściana z lodu nigdy nie była przeszkodą, aby móc przekroczyć inne Kopuły i podbić niektóre ziemie (te ściany zostały pozostawione przez Kustoszy, kiedy zdecydowali się położyć kres całkowitej manipulacji ich środowiskiem, czy przestali nim manipulować? naprawdę zastanawiamy się, myślimy, że nie).

Zaczęli od ziem poza Domes, jak ich pobliskiej ziemi Ozyrysa, ale potem przenieśli swoją technologię na wyspy Anubisa, wiele z tych istot przebywali na tych rajskich wyspach, ale używają tam wielu baz wojskowych do rozwoju broni. Co się stało w starożytnej bitwie między Etaminami a Kustoszami?

Kustosze w końcu wygrali na początku, ponieważ Etaminy, jak wspomnieliśmy, nie osiągnęły takiego postępu, jaki mają dzisiaj, ale nie było to łatwe ani nie poddali się, ponieważ dobrze znali swoje ziemie i są ekspertami w tworzeniu dużych tuneli, Kustosze musieli użyć zaawansowanej technologii, aby w końcu osiągnąć zwycięstwo na tych ziemiach i zostawić swój ślad na ścianach lodu otaczających Kopułę w tym „Kręgu-Środowisku”.

Ziemie Draco były również odwiedzane przez inne rasy, takie jak Anunnaki, oraz mieszkańców innych pobliskich ziem, takich jak słynni „Greys”, którzy zamieszkują Ziemie Oriona. Związki z tymi istotami doprowadziły do tego, że dziś obie rasy żyją ze sobą w prawdziwym braterstwie, zarówno na Draco jak i w Orionie można spotkać razem Etaminów i Szarych.

Wiek, jaki mogą osiągnąć te istoty to około 192 lata, w porównaniu do lat znanych Ziem. Podczas gdy Kustosze zainfekowali ich atmosferę i powietrze, którym oddychają w czasie ataku, na dzień dzisiejszy nie mają żadnych chorób ani nie toczą żadnej wielkiej wojny, chociaż są to istoty złośliwe i nie byłoby dziwne, gdyby planowały kolonizację innych ziem lub być może zemstę na Kustoszach, ale to wszystko są zwykłe spekulacje.

Wielki potop, który wciąż niepokoi jego mieszkańców, został wygenerowany na początku, dziwny mur otacza jego wybrzeża, jest to technologia, którą przeprowadzają, mówi się, że jest używany jako radar i że mógłby zaatakować każdego wroga, który chciałby go przekroczyć, system nadzoru ich ziem zwiększył się w ostatnim czasie, produkt strachu, że wielcy kolonizatorzy wciąż mają na to, co może być poza tą wielką kopułą.

Możliwe, że Kustosze i Anunnaki są bardzo zainteresowani tego typu ścianą, aby zastąpić tworzone przez nich lodowe ściany.

Ziemie Marsa

Ziemie Marsa, kto zamieszkuje lub zamieszkiwał te ziemie, które leżą za Ścianami Lodu i Ścianami Gór? Tam leży ten wielki świat, przekraczający drugą Kopułę i przemierzający ziemie, które niewielu ludzi kiedykolwiek widziało. Mars ma wielkie znaczenie w Znanych Ziemiach, ponieważ na tych ziemiach wydarzyło się kilka wydarzeń związanych z ludzkością i dzieje się tak do dziś.

To ogromne „Środowisko Kręgu” i błędnie nazywane „Czerwoną Planetą”, skrywało wielkie i zróżnicowane życie wewnątrz swojej kopuły. Ta rodzima cywilizacja marsjańska została podobno całkowicie unicestwiona przez kolonizatorów, dlaczego więc jej część nie została pozostawiona do ewentualnego dalszego rozwoju, lub nawet do jakiejś manipulacji przez samych kolonizatorów? Najwyraźniej ta rasa była twarda w swoich przekonaniach opartych na moralności i etyce, woląc zginąć i wygasić swoją rasę w walce niż błagać o swobody w kwotach na warunkach, które narzuciłaby kolonizacja.

Anunnaki pod koniec swojej misji zorientowali się, że nie pozostał ani jeden Marsjanin, gdyż ostatni popełnili nawet samobójstwo, byli zaskoczeni, gdyż nie spodziewali się takiego obrotu sprawy, zresztą była to ich pierwsza kolonizacja i po niej podjęli środki ostrożności. Oryginalna rasa Marsjan była znana w późniejszych badaniach, była rasą zaawansowaną w swojej technologii, która za priorytet stawiała sobie rozwój duchowy i dobrobyt swojej społeczności.

Mieli niewielkie wyszkolenie wojskowe i technologię, więc ich obrona była prawie zerowa. Kustosze wkrótce zajęli wielkie ziemie i zgrupowali się w wielkich ośrodkach korzystając z całej wiedzy i postępu jaki tam pozostał. Obecnie ziemie Marsa to po prostu ziemie eksperymentalne, gdzie współistnieje kilka ras, które generują wojny między sobą i różne powody niemal wiecznych konfliktów.

Przywódcami tych ziem są zarówno Anunnaki jak i Kustosze. Istnieje społeczność ludzi, w większości składająca się z osób, które należały do małych grup i zapracowały na swoje przejście tylko dzięki ciężkiej pracy w zdradzie własnej rasy w swoich ojczyznach. Najbardziej znanym członkiem, który być może nawet żyje w Kolonia ludzka „ostatnimi ludźmi” (mam na myśli ostatni reset), byłby znany odkrywca kontradmirał Richard Byrd.

Który wiedział, jak być po drugiej stronie przez długi czas i wyznać pewne prawdy, zanim całkowicie się poddał. Niektóre z wielu historii, które mamy i które są pisane dzisiaj, aby utrzymać prawdę z dala od „Terra- Infinita” i cywilizacji, które żyją za lodowymi barierami i kopułami, które je oddzielają. W krainach Marsa współistnieją również słynni „Szaraki” i kilka pomniejszych kolonii drakonów lub znanych również jako „Etaminy”.

Między Szarymi, ludzką kolonią, istnieje rywalizacja istniejąca niemal od początku transportu Kustoszy do tamtejszych ludzi. Kustosze i Anunnaki monitorują wszystko bardzo dobrze i nie pomijają żadnego szczegółu, to co zaczęło się na „Ziemiach Klonów” dziś ma miejsce na tych ziemiach, być może ten transfer jest spowodowany różnicą czasu, która istnieje w tamtym środowisku.

Tam czas, podobnie jak w wielu innych środowiskach Kręgu, czy krainach w obrębie różnych kopuł, jest inny niż na ziemiach Marsa.

Z tego powodu przejście na Marsa dla ludzi jest zawsze mile widziane, pomimo związanych z tym niebezpieczeństw, ponieważ jest to bilet w jedną stronę do długiego życia, które w porównaniu z nim wynosi prawie 500 lat. Istnieją również inne rasy prawie wszystkie przeniesione przez Kustoszy w ich szalonych podbojach ich 178 Kręgów lub światów.

I wiele innych ras pochodzących z różnych sektorów również zostało tam przeniesionych. Ziemie Marsa są rozpatrywane jak w wielkim zoo, gdzie bada się różne zachowania, konfrontacje i rozwiązywanie konfliktów, ogromna farma wyczerpującego monitoringu i analizy ras. CDN…

Udostępnij

TERRA INFINITA #4 – ZIEMIE DRACO I KRAINA MARSA

Globalna Świadomość10 października 202310 października 2023

Ziemie Marsa

Ziemie Marsa, kto zamieszkuje lub zamieszkiwał te ziemie, które leżą za Ścianami Lodu i Ścianami Gór? Tam leży ten wielki

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY PLAN 3 WOJEN ŚWIATOWYCH ”KRÓLA MASONÓW” WYPEŁNIA SIĘ NA NASZYCH OCZACH ?Następny artykułCO USTALONO NA TAJNYM SPOTKANIU GATESA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TERRA INFINITA #7 – ZIEMIE SATURNA I KRAINA ALDEBARAN TERRA INFINITA # 6 – KRAINY JOWISZA I ZIEMIE PEGAZ TERRA

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TERRA INFINITA #4 – ZIEMIE DRACO I KRAINA MARSA
  • Ziemie Marsa
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?