AGENDA 2030

ŚWIATOWE FORUM EKONOMICZNE W POTRZASKU – CZY AGENDA 2030 UPADNIE ?

ŚWIATOWE FORUM EKONOMICZNE W POTRZASKU – CZY AGENDA 2030 UPADNIE ?

Pascal Najadi, syn współzałożyciela Światowego Forum Ekonomicznego, szeroko współpracuje z prokuratorami w sprawie zbrodni przeciwko ludzkości przeciwko kluczowym osobistościom światowej elity, wywołując zaniepokojenie na Światowym Forum Ekonomicznym, ONZ i WHO o zbliżającym się uchyleniu immunitetu dyplomatycznego i wydaniu nakazów aresztowania.

Według informatora Międzynarodowego Trybunału Karnego, który ujawnił, że trwają przygotowania do procesów norymberskich 2.0 w sprawie zbrodni przeciwko ludzkości w MTK w Hadze, czołowi globaliści zostaną złożeni w ofierze na ołtarzu publicznego oburzenia za swoją rolę w plandemii Covida.

Elita globalistyczna zamieniła ostatnie trzy lata w piekło dla większości, ale zachowaliśmy siłę, zachowaliśmy godność i jedno po drugim demaskowaliśmy ich kłamstwa. Nasi sprawcy zostali zepchnięci w kąt i zmuszeni są przyznać się do kłamstw, które opowiadali. Chcą, żebyśmy przebaczyli i zapomnieli. 

Ale my, ludzie, nie wspominając o osobistościach takich jak Pascal Najadi, nie pozwolimy na to. Po prostu za dużo się na tym jeździ.

Pascal Najadi jest synem Husseina Najadiego, bankiera, który wraz z Klausem Schwabem założył Światowe Forum Ekonomiczne w 1971 r., a 10 lat później odszedł z niego z powodu zniesmaczenia dystopijną wizją ludzkości Schwaba.

Pascal Najadi współpracuje obecnie z prokuratorami, którzy przygotowują sprawę przeciwko Schwabowi, przekazując dokumenty, komputery, akta i archiwa ojca.

Młodszy Najadi ma formę, jeśli chodzi o obalanie globalistycznych tyranów. To on wszczął postępowanie prawne przeciwko wieloletniemu premierowi Szwajcarii Alainowi Bersetowi za kłamstwa na temat szczepionek na Covid-19, co doprowadziło do jego rezygnacji w czerwcu tego roku.

Zhańbiony były premier powiedział, że nie ma planów na życie po polityce poza jogą.

Może ćwiczyć jogę, przebywając w więzieniu w Hadze za zbrodnie przeciwko ludzkości.

Nie zadowalając się obaleniem szwajcarskiego premiera, Najadi skupia się na naprawdę ważnych sprawach w ONZ, Gavim, WEF i WHO.

Według Najadiego, który twierdzi , że „diabeł mieszka w Genewie”, pierwszym krokiem do pociągnięcia światowej elity do odpowiedzialności jest odebranie jej immunitetu dyplomatycznego przyznanego przez rząd szwajcarski, aby umożliwić jej aresztowanie .

Nadszedł czas, aby pociągnąć elitę do odpowiedzialności za zbrodnie, a znawcy WEF, tacy jak Najadi, współpracują z prokuratorami, aby zbudować solidne sprawy przeciwko kluczowym osobistościom, w tym Schwabowi, Gatesowi i Fauciemu, w związku z nadchodzącymi procesami norymberskimi 2.0.

Plandemia Covida i późniejsze manewry prawno-polityczne WHO dały jasno do zrozumienia. Globalna elita wkroczyła w fazę końcową, aby ustanowić Jeden Rząd Światowy.

Ale my, ludzie, budzimy się i nie pozwolimy, aby tak się stało. To nie tylko Szwajcaria. Genewa może być siedzibą elity globalistycznej, ale miejsce zbrodni rozciąga się na cały świat. Weźmy na przykład Nową Zelandię. Jacinda Ardern rządziła najbardziej skorumpowanymi i tchórzliwymi państwami wasalnymi infiltrowanymi przez WEF, gdy była premierem, a odciski palców globalnej elity były na całej scenie.

Była prezenterka telewizji nowozelandzkiej Liz Gunn opublikowała w tym tygodniu aktualizację na temat jednej kliniki medycznej w Nowej Zelandii, w której 30 osób otrzymało zastrzyk Covida jednego dnia i wszystkie 30 z tych osób zmarło w tym samym czasie.

Media głównego nurtu chcą, abyście uwierzyli, że to tylko kolejny „zbieg okoliczności”. Rząd Jacindy Ardern wiedział, że dźgnięcia są trujące, a mimo to narzucał je społeczeństwu. W międzyczasie Ardern podpalała ludzi, którym miała służyć, mówiąc im, aby ufali rządowi jako „jedynemu źródłu prawdy”.

Jeśli nie rozumiesz potężnych sił, które przejmują naszą cywilizację i że poddanie się im to los gorszy niż śmierć, to nie mam ci nic innego do powiedzenia.

Ale myślę, że rozumiesz. Coraz więcej ludzi się budzi, światowa elita jest przestraszona i potrzebujemy Twojej pomocy, aby dalej szerzyć tę informację.

Udostępnij

ŚWIATOWE FORUM EKONOMICZNE W POTRZASKU – CZY AGENDA 2030 UPADNIE ?

Globalna Świadomość31 października 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułMEL GIBSON – ”UJAWNIAJĄC HOLLYWOOD ZARYZYKOWAŁEM WSZYSTKO”Następny artykułKOMERCYJNE HOLLOWEEN TO NAPRAWDĘ ”NOC SAMHAIN” NAJWIĘKSZE ŚWIĘTO ZŁA W ROKU !

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY ICH PLAN POLEGŁ – CZEMU ELITY CHCIAŁY NAS KARMIC ROBAKAMI ? CO MOŻEMY ZROBIĆ GDY NADEJDZIE ”NOWA PANDEMIA” ?

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ŚWIATOWE FORUM EKONOMICZNE W POTRZASKU – CZY AGENDA 2030 UPADNIE ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?