Skok w króliczą norę

MEL GIBSON – ”UJAWNIAJĄC HOLLYWOOD ZARYZYKOWAŁEM WSZYSTKO”

MEL GIBSON – ”UJAWNIAJĄC HOLLYWOOD ZARYZYKOWAŁEM WSZYSTKO”

Mel Gibson żyje w strachu o swoje życie po tym, jak ślubował ujawnić elitarny pierścień pedofilski działający w sercu hollywoodzkiego systemu. (0:08) Według Gibsona elity Hollywood próbowały już go odwołać, uciszyć i zniszczyć jego karierę, ale nic z tego nie działa, ponieważ my, ludzie, rozumiemy, że mówi prawdę. Mel Gibson rozwścieczył establishment w 2017 roku, nagrywając i potępiając Hollywood jako jaskinię pasożytów, którzy żywią się krwią dzieci.

Media głównego nurtu szybko rzuciły się na rewelacje Gibsona. Wdrożyły weryfikację faktów, w tym Snopes, aby ogłosić komentarze fałszywymi wiadomościami i przystąpiły do usuwania każdego filmu i artykułu z Internetu. Orwell ostrzegł nas, że w przyszłości elity będą ukrywać niewygodne informacje i dokładnie to zrobiły z rewelacjami Gibsona na temat Hollywood.

Krótko mówiąc, głos Mela Gibsona został uciszony. Teraz, sześć lat później, Mel Gibson oświadczył, że nie ma już nic do stracenia i jest zdeterminowany, aby odegrać swoją rolę w (0:58) wykorzenieniu zła elitarnej pedofilii i handlu dziećmi, bez względu na osobiste konsekwencje.

Media głównego nurtu są przerażone nową rolą Gibsona, a teraz robią wszystko, co w ich mocy, aby wprowadzić masy w błąd. Według sprawdzających fakty, Mel Gibson nie jest w ogóle zaangażowany w Sound of Freedom. Twierdzą nawet, że zaprzeczył on swojemu zaangażowaniu za pośrednictwem anonimowego źródła. Dlaczego tak jawnie kłamią na temat roli Gibsona w Sound of Freedom? Ponieważ są przerażeni tym, co on ujawni.

Według Gibsona, są oni przykrywką dla ciemnych sił, które są zdeterminowane, aby go uciszyć.
Są tak zdeterminowani, aby go uciszyć i stłumić film,nie chcą, aby publiczność głównego nurtu miała jakiekolwiek pojęcie, że film w ogóle istnieje. Po tej krótkiej przerwie przyjrzymy się, dlaczego elity są tak przerażone nowym kierunkiem Gibsona i treścią tego filmu. I wierzcie mi, elity mają wszelkie powody, by się bać.

Handel dziećmi to brudny sekret Ameryki, a elity nie chcą, abyś wiedział o pełnej skali epidemii.
Miliony dzieci znikają każdego roku, setki tysięcy w samych Stanach Zjednoczonych, a wiele z nich wpada w ręce drapieżników, którzy przemieszczają je przez sieci pedofilii, gdzie dzieci cierpią niewyobrażalne okropności. Handel seksem, zwłaszcza jeśli chodzi o kupowanie i sprzedawanie młodych dziewcząt, stał się wielkim biznesem w Ameryce.

W 2011 roku był to najszybciej rozwijający się biznes w przestępczości zorganizowanej i drugi najbardziej lukratywny towar w nielegalnym obrocie po narkotykach i broni. Rozważmy to. Co dwie minuty jedno dziecko jest wykorzystywane w przemyśle seksualnym. Jak zauważa dziennikarka śledcza Amy Fine Collins, Jak wskazuje Ernie Allen z National Center for Missing and Exploited Children, Jedynym sposobem, aby nie znaleźć tego w amerykańskim mieście, jest po prostu go nie szukać.

Skąd wziął się ten apetyt na małe dzieci? Rozejrzyj się wokół siebie. Dzieci są seksualizowane od lat w teledyskach, na billboardach i w reklamach telewizyjnych oraz w sklepach odzieżowych, takich jak Target. Marketerzy stworzyli popyt na młode ciało i gotową podaż hiperseksualnych dzieci. Jak powiedział w tym tygodniu weteran Hollywood James Wood, Hollywood jest 100 razy bardziej złe niż twoje najgorsze obawy. A Hollywood, jak Gibson zawsze wiedział, jest sercem zła na tym świecie.

Przemysł rozrywkowy i media głównego nurtu działające w imieniu elit są zdeterminowane, aby utrzymać epidemię pedofilii w tajemnicy. Są zdeterminowani, by nadal zaprzeczać istnieniu problemu. Pomimo dowodów w postaci milionów zaginionych dzieci każdego roku. Odważni patrioci, tacy jak Mel Gibson, Tim Ballard i Jim Caviezel, są zdeterminowani, aby ujawnić tę epidemię.

Nie ma wątpliwości, że media głównego nurtu będą próbowały ponownie odwołać Mela Gibsona.
Jeśli nie uda im się uciszyć go w ten sposób, jak uważa, to niebezpieczeństwa dla Gibsona mogą być znacznie poważniejsze. Ważne jest, abyśmy wspierali go i jego pracę i nie pozwolili mediom głównego nurtu oczerniać go kłamstwami i fałszywymi wiadomościami.

Udostępnij

MEL GIBSON – ”UJAWNIAJĄC HOLLYWOOD ZARYZYKOWAŁEM WSZYSTKO”

Globalna Świadomość31 października 202331 października 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCAŁKOWITA CENZURA SIECI – SOROS JR. ”JESTEM 100 RAZY GORSZY OD OJCA”Następny artykułŚWIATOWE FORUM EKONOMICZNE W POTRZASKU – CZY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

PANDORAGATE – POLSKIE PEDOGATE YOUTUBERÓW TO WIERZCHOŁEK GÓRY LODOWEJ ! SATANISTYCZNA SIATKA PEDOFILSKA POWIĄZAZA Z ZEŁEŃSKIM HANDLUJE ORGANAMI I DZIEĆMI

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • MEL GIBSON – ”UJAWNIAJĄC HOLLYWOOD ZARYZYKOWAŁEM WSZYSTKO”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?