Skok w króliczą norę

OKULTYSTYCZNE TEJEMNICE WYSPY EPSTEINA I POWIĄZANIA Z DISNEY

OKULTYSTYCZNE TEJEMNICE WYSPY EPSTEINA I POWIĄZANIA Z DISNEY

owy program Disneya o nazwie „Praise Petey” ma mieć premierę 21 lipca w Freeform i Hulu i jest to dokładnie taki brud, jakiego oczekiwaliśmy od niegdyś godnego zaufania imperium Disneya.

Według doniesień, „Praise Petey” opowiada o młodej dziewczynie, która dziedziczy „składający ofiary z ludzi, pijący krew kult, którego logo ma wszystkowidzące oko”, cytując jedno ze źródeł.

Produkt 20. animacji telewizyjnej Disney Television Studios, „Praise Petey”, to coś, czego rodzice nie będą chcieli oglądać ich dzieci, mimo że nosi markę Disney.

Opisany przez The Hollywood Reporter jako „animowana komedia dla dorosłych”, „Praise Petey” przedstawia dziewczynę, która musi przeprowadzić się z dużego miasta do „miejsca zwanego Nową Utopią”, gdzie zostaje oskarżona o opiekę nad kultem rytualnego morderstwa jej zmarłego ojca.

„To społeczność założona przez jej ojca, tylko nie taka jak większość” — opisał Reporter . „Tutaj wszyscy są częścią sekty. Co gorsza? Wierzą, że Petey jest ich przepowiedzianym wybawicielem”.

„Bycie tutaj oznacza, że ​​proroctwo o powrocie wspaniałej córki się spełniło” – mówi jedna z postaci, której głos głosił aktor John Cho z fałszywym południowym akcentem, w dwuminutowym zwiastunie serialu.

– Czy to miasto ma się dobrze? postać Petey pyta następnie, zanim inna postać, której głos podkłada Kiersey Clemons, odpowiada: „Nie, umieramy z głodu”.

(Powiązane: Disney jest jedną z wielu korporacji popychających LGBT, która nienawidzi dzieci, moralności i tradycyjnych wartości rodzinnych.)

Wzmocnienie pozycji kobiet jest oczywiście ważnym tematem w „Praise Petey”

Aby wypełnić proroctwo kultu jej ojca, Petey ma wrócić do miasta, w którym jego kult ma dławik. Petey jednak nie chce tego robić i zamiast tego postanawia „szefowa” jej się z tego wyrwać.

Jak zwykle, Petey jest przedstawiana jako niezależna, silna kobieta, która przeciwstawia się patriarchatowi, co jest wprawdzie złe w kontekście założeń serialu. Petey bierze na siebie usunięcie elementów kultu z miasta swojego ojca i wyznaczenie społeczności innej ścieżki rozwoju.

„Nigdy więcej ofiar z ludzi”, Petey, ubrany w „kwiatową suknię przypominającą środek nocy”, mówi członkom społeczności New Utopia po uzyskaniu mocy. „Mam wizję Nowej Utopii i jest ona jasna!”

Innymi słowy, zły patriarchat rujnował Nową Utopię, więc musiała wejść kobieta i zmienić wszystko, by zamienić ją w raj – mowa o typowym, przewidywalnym ziewaczu z Hollywood.

„Disney to gówno” – napisał jeden z komentatorów, kładąc to jasno i prosto.

„Właściwie, Disney jest w tym momencie jednoznaczną korporacją zajmującą się wykorzystywaniem dzieci” – odpowiedział inny. „Gdzie są organy ścigania?”

Podobnie jak reszta kontrolowanej przez korporacje machiny medialnej, Disney otwarcie sprzeciwia się nowemu filmowi „Dźwięki wolności” z Jimem Caviezelem w „Pasji Chrystusowej”, nawet jeśli jednocześnie promuje banalne świństwa, takie jak „Praise Petey”.

„Nic dziwnego, że próbują zdyskredytować „Sound of Freedom” – napisał inny komentator o Disneyu, który otwarcie popiera uwodzenie, transpłciowość i inne formy pedofilii i perwersji LGBT.

„To tylko kolejny weryfikator, który pokazuje nam, jak chora stała się kultura amerykańska i zachodnia”.

Wielu innych komentatorów zwróciło uwagę, że przyzwoici rodzice na całym świecie przestaną pozwalać swoim dzieciom na oglądanie programów Disneya.

„Rodzice nie chcą, aby ich dzieci przebywały w pobliżu tych homoseksualnych pedofilów molestujących dzieci” – powiedział jeden z nich. „Disney World w Orlando cierpi. Oto prawie połowa lipca, szkoły są zamknięte, rodziny są na wakacjach, a ulice Disneya są prawie puste!”

Aby dołączyć do bogatych i sławnych na Zachodzie, konieczne jest uczestnictwo w złożeniu ofiary z dzieci i wynikającym z tego szantażu.

Statystyki FBI pokazują, że ponad 40000 dzieci znika każdego roku w USA, by nigdy więcej ich nie zobaczyć.

Jest to wskaźnik ponad 20 razy wyższy niż w krajach takich jak te w Afryce, w których nie ma satanistycznej klasy rządzącej.

Ten akt oskarżenia wymienia:

– Miramax Films,

– The Walt Disney Corporation,

– Universal Music,

– Vivendi,

– Sprint Corporation,

– Viacom CBS,

– The City of New York Police Department,

– Sony Entertainment

i ponad 200 “niezidentyfikowanych” jako osoby oskarżone o “prześladowanie, powtarzające się podawanie narkotyków, porwania, napaść seksualną, nadużycia, wymuszenia, bezprawną inwigilację, dziesięciolecia handlu ludźmi i napaści na tle seksualnym itp.

Udostępnij

OKULTYSTYCZNE TEJEMNICE WYSPY EPSTEINA I POWIĄZANIA Z DISNEY

Globalna Świadomość13 sierpnia 202313 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNEUROCHEMICZNY WKSPERYMENT – CZYM NASA SPRYSKUJE NASZĄ ATMOSFERĘ ?Następny artykułNASA ODEBRAŁO TAJEMNICZE SYGNAŁY – HUMANIODALNE ISTOTY ŻYJĄ W PUSTEJ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”TUNELE RABINA” – TYSIĄCE DZIECI ZNIKAJĄ KAŻDEGO MIESIĄCA CO SKRYWAJĄ TAJNE TUNELE POD SYNAGOGĄ W NOWYM JORKU ? GŁĘBOKIE AKTA

Ostatnie wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! ŚWIAT JEST SCENĄ I NIC

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • OKULTYSTYCZNE TEJEMNICE WYSPY EPSTEINA I POWIĄZANIA Z DISNEY
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?