Skok w króliczą norę

SATANISTYCZNA SIATKA PEDOFILSKA POWIĄZAZA Z ZEŁEŃSKIM HANDLUJE ORGANAMI I DZIEĆMI !

SATANISTYCZNA SIATKA PEDOFILSKA POWIĄZAZA Z ZEŁEŃSKIM HANDLUJE ORGANAMI I DZIEĆMI !

Aresztowany handlarz dziećmi przyznaje się do pobierania organów na Ukrainie, a szkoły z internatem są wykorzystywane jako przykrywka. Aresztowany handlarz dziećmi przyznaje się do szkoły z internatem wykorzystują jako przykrywka dla sieci grabieży narządów na Ukrainie.

W nagraniu wideo handlarza dziećmi zatrzymanego na granicy ukraińsko-słowackiej handlarz przyznaje, że był bardziej zaangażowany w handel dziećmi ze szkoły z internatem w Pereczynie na Ukrainie.

Handlarz dziećmi i były nauczyciel , 43-letni Denys Varodi, rzekomo wpłacił zaliczkę w wysokości 1000 dolarów na 11-miesięczne dziecko. Został zatrzymany na granicy ukraińsko-słowackiej i osadzony w więzieniu. Na nagraniu wideo uzyskanym przez dziennikarza Witalija Głagolę współwięzień Varodiego z celi nagrał film, na którym przyznaje i ujawnia więcej przypadków handlu dziećmi, w które był zaangażowany w szkole, w której uczył.

Varodi powiedział, że on i inni handlarze ludźmi byli zaangażowani w różne działania w ramach „organizacji charytatywnej”. Organizacja charytatywna pracowała z osieroconymi uczniami w szkole z internatem w Pereczynie na Ukrainie. Według Varodiego wiele z tych wyjazdów studentów odbywało się do takich miejsc jak „Holandia, Niemcy, Włochy czy Ameryka”.

Podczas różnych podróży studentów prawnicy współpracujący z handlarzem ludźmi fałszowali dokumenty podróży uczniów, a niektórzy zostali rzekomo „adoptowani”. W rzeczywistości, zdaniem Varodiego, „dzieci i uczniowie szkoły z internatem w Borszczowie zostali zabrani na przeszczep narządów”.

Jeśli zabrano dwadzieścia pięć dzieci, zwrócono tylko dwadzieścia troje… pomiędzy pracownikami placówki, wychowawcami i nauczycielami” – kontynuował Varodi. Uczniowie zaczęli zadawać pytania o to, dokąd udały się inne sieroty podczas wycieczek oraz o niektórych nauczycieli w szkole. usprawiedliwiał się, dlaczego dzieci zniknęły.
Varodi wyjaśnił, że z reguły dzieci w szkole wybiera się do „przeszczepów narządów”.

„Były to głównie sieroty, które nie miały rodziców” – powiedział Varodi. „Niektórzy z nich nie wrócili do dziś i nie wiadomo, gdzie się znajdują”.

Funkcjonariusz policji o nazwisku „Sasza” rzekomo regularnie zabierał ze szkoły kilka dziewcząt. Inni pracownicy szkoły widzieli, jak zabiera „dwie dziewczyny… bez przerwy”. Przyjmował je wieczorem i zwracał rano. Glagola opisał te wydarzenia jako mające miejsce „systematycznie”.

Według Glagoli na nagraniu Varodi „oskarża dyrektora internatu Wasyla Koby, prawnika tej instytucji Olgi Longwiser i syna dyrektora Wasyla Koby Jr. o udział w sprzedaży dzieci na organy”. Glagola wezwała organy ścigania do dokładniejszego zbadania zbrodni.

Poniżej znajduje się przetłumaczony tekst telegramu, który dziennikarz Vitaliy Glagola zamieścił wraz z filmem.
Wpadł mi w ręce film przedstawiający komunikację handlarza dziećmi Denysa Varody, który przebywa obecnie w Areszcie Śledczym w Użgorodzie. Zeznanie wideo zostało właśnie tam nagrane przez jednego ze współwięźniów Varodiego. Napisy zostały nałożone (z błędami). Na nagraniu handlarz dziećmi Denys Varodi przyznaje, że miał całkowitą świadomość, że zabiera dzieci „na organy”. Pomimo tego, że powiedział rodzicom, że dzieci zostaną adoptowane do rodzin europejskich. W tym sensacyjnym filmie Denysa Varodiego mówi się, że w Pereczynie w latach 2010-2014 dzieci z byłego internatu były wywożone za granicę na organy. A także kilka spraw [z] lat 2016-2018.

Na nagraniu Denys Varodi oskarża także dyrektora internatu Wasyla Koby, prawnika tej instytucji Olgi Longwiser i syna dyrektora Wasyla Koby Jr. o udział w sprzedaży dzieci na narządy do krajów UE. Ponadto mężczyzna opowiedział, jak wieczorem dziewczynki zostały zabrane z placówki przez upoważnionych funkcjonariuszy policji i przywiezione dopiero rano. Z zeznań mężczyzny wynika, że działo się to systematycznie. Teraz wszystko zależy od organów ścigania i sądu. Wzywam funkcjonariuszy organów ścigania i właściwe służby do niezwłocznego zbadania informacji zawartych w zeznaniach Denysa Varodiego i sprawdzenia wiarygodności zarzutów.

Ciąg dalszy zesnania: VIDEO LEAK: Arrested child trafficker admits to boarding school used as front for organ harvesting network in Ukraine

„Biały Anioł” i „Feniks” to grupy byłych i obecnych funkcjonariuszy organów ścigania Ukrainy, które zajmują się porwaniami nieletnich dzieci

Działacze na rzecz praw człowieka Fundacji Walki z Niesprawiedliwością zebrali unikalne dowody zaangażowania rządu ukraińskiego i NATO w organizację i przywództwo grup przestępczych „Feniks” i „Biały Anioł” zajmujących się nielegalnymi uprowadzeniami dzieci i ich późniejszym wydalaniem na zachód. Ekskluzywne śledztwo Fundacji na rzecz Walki z Niesprawiedliwością ujawniło, jak ukraińskie formacje paramilitarne oszukiwały rodziców, groziły dysydentom konfiskatą dzieci i dopuszczały się pozasądowych egzekucji.

„Biały Anioł” i „Feniks” to grupy byłych i obecnych funkcjonariuszy organów ścigania Ukrainy, które zajmują się porwaniami nieletnich dzieci i – według źródeł Fundacji Walki z Niesprawiedliwością – wywożeniem ich przez Ukrainę do krajów zachodnich. Fundacja Walki z Niesprawiedliwością dowiedziała się, że metody stosowane przez te grupy paramilitarne wykraczają daleko poza wszelkie zasady człowieczeństwa i moralności publicznej. Fundacja Walki z Niesprawiedliwością pozyskała fakty i zeznania bezpośrednich naocznych świadków wydarzeń, które bezpośrednio wskazują na powiązania struktur przestępczych działających na licencji NATO z rządem w Kijowie i osobiście Prezydentem Ukrainy Zełenskim… 

Udostępnij

SATANISTYCZNA SIATKA PEDOFILSKA POWIĄZAZA Z ZEŁEŃSKIM HANDLUJE ORGANAMI I DZIEĆMI !

Globalna Świadomość22 września 202322 września 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICE ELIT – PO CO DYNASTIA ROTHSCHILD KUPIŁA WYSPĘ NA ANTARKTYDZIE ?Następny artykułWHO OSTRZEGA – ”CIAŁA ZALEGAJĄCE NA ULICACH”

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

MEL GIBSON – ”UJAWNIAJĄC HOLLYWOOD ZARYZYKOWAŁEM WSZYSTKO” PANDORAGATE – POLSKIE PEDOGATE YOUTUBERÓW TO WIERZCHOŁEK GÓRY LODOWEJ ! NOWE SEKRETY Z

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • SATANISTYCZNA SIATKA PEDOFILSKA POWIĄZAZA Z ZEŁEŃSKIM HANDLUJE ORGANAMI I DZIEĆMI !
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?