Czarna Szlachta

TAJEMNICE ELIT – PO CO DYNASTIA ROTHSCHILD KUPIŁA WYSPĘ NA ANTARKTYDZIE ?

TAJEMNICE ELIT – PO CO DYNASTIA ROTHSCHILD KUPIŁA WYSPĘ NA ANTARKTYDZIE ?

Rodzina Rothschildów to jedna z najbardziej tajemniczych i wpływowych rodzin w historii świata. Jej korzenie sięgają XVIII wieku, a wpływy oraz działalność tego rodu sprawiły, że stał się on jednym z najbogatszych i najpotężniejszych klanów finansowych na świecie. Jednakże, wokół tej rodziny narosło wiele mitów i kontrowersji, które nadal budzą zainteresowanie i spekulacje. Spróbujmy rozwikłać nieco tajemnice tej zasłużonej dla historii rodziny.

Antarktyda, kontynent otoczony aurą tajemnicy i enigmy, skrywa wiele sekretów, które niejednokrotnie stają się źródłem fascynacji dla badaczy, naukowców i miłośników nieodkrytych zakątków świata. Jednym z tajemniczych punktów na tej mroźnej krainie jest rzekoma wyspa Rothschild. Czy istnieje naprawdę, czy może to jedynie mit? Spróbujmy zgłębić tę zagadkę.

Wyspa Rothschild, to wyspa na Antarktydzie, jest opisywana jako odległy i niedostępny obszar pełen niezwykłych tajemnic. Według niektórych źródeł, miałaby być położona na Morzu Weddella, niedaleko zachodniego brzegu Antarktydy. Sama nazwa, sugerująca związek z znaną rodziną Rothschildów, dodaje tej historii aurę kontrowersji i intrygi.

Wyspa Rothschilda to wyspa o długości 30 km, znajdująca się na Brytyjskim Terytorium Antarktycznym , położona około pięciu mil na zachód od północnej części Wyspy Aleksandra, przy północnym wejściu do Wilkins Sound .

Jest głównie pokryty lodem, ale zwieńczony jest wybitnymi szczytami gór Desko

Wyspa tworzy zachodnią stronę Zatoki Lazarev i jest ograniczona od południowego wschodu przez lodowiec szelfowy Wilkinsa .

Wyspa została dostrzeżona przez rosyjską ekspedycję Bellinghausena w styczniu 1821 r. i została z grubsza wpisana na mapę jako wyspa przez francuską ekspedycję antarktyczną w latach 1908–1010 w styczniu 1909 r. Charcot, przewodzący wyprawie, nazwał wyspę imieniem barona Edouarda de Rothschilda (1868–1949). ), głowa francuskiej rodziny bankowej Rothschildów i prezes de Rothschild Frères]

Podczas późniejszych badań prowadzonych przez brytyjską ekspedycję Graham Land Expedition w latach 1934–1937 uznano, że obiekt ten jest górą połączoną z Wyspą Aleksandra, ale jego status wyspy został potwierdzony przez Służbę Antarktyczną Stanów Zjednoczonych w latach 1939–1941, która sfotografowała i z grubsza sporządził mapę wyspy z powietrza. Został on szczegółowo odwzorowany na podstawie zdjęć lotniczych wykonanych przez Antarktyczną Ekspedycję Badawczą Ronne Antarctic Research Expedition w latach 1947–1948, wykonanych przez Searle’a z badania Zależności Falklandów w 1960 r. oraz zdjęć satelitarnych Stanów Zjednoczonych wykonanych w 1974 r.

Wielu naukowców i badaczy uznaje te opowieści za legendy lub niepotwierdzone teorie, które nie mają oparcia w faktach. Satelitarne obrazy Antarktydy nie ukrywają obecności takiej wyspy, co zdaje się przeczyć opisom.

Tajemnicze opowieści o niej pozostają źródłem inspiracji dla poszukiwaczy przygód i miłośników enigmatycznych historii. Ostateczne rozwiązanie tej zagadki może wymagać przyszłych badań i dokładnych analiz terenowych.

Udostępnij

TAJEMNICE ELIT – PO CO DYNASTIA ROTHSCHILD KUPIŁA WYSPĘ NA ANTARKTYDZIE ?

Globalna Świadomość21 września 202321 września 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCO TAK NAPRAWDĘ WYDARZYŁO ŚIE W WUHAN W 2019 ROKU ?Następny artykułSATANISTYCZNA SIATKA PEDOFILSKA POWIĄZAZA Z ZEŁEŃSKIM HANDLUJE ORGANAMI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? BESTIE CZASÓW KOŃCA – DYNASTIA ZAKONU ROTHSCHILD JAK POWSTAŁY OBECNE ELITY

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICE ELIT – PO CO DYNASTIA ROTHSCHILD KUPIŁA WYSPĘ NA ANTARKTYDZIE ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?