Otwórz oczy

CO TAK NAPRAWDĘ WYDARZYŁO ŚIE W WUHAN W 2019 ROKU ?

CO TAK NAPRAWDĘ WYDARZYŁO ŚIE W WUHAN W 2019 ROKU ?

Istnieje wiele sposobów na historyczne spojrzenie na wielki przekręt COVID, który rozpoczął się w 2020 roku, powszechnie określany w alternatywnych mediach takimi nazwami jak PlanDemic, ScamDemic itp.Być może najlepszym sposobem na opisanie tego, co wydarzyło się na początku 2020 roku i rozprzestrzeniło się na cały świat, jest opisanie tego jako „pandemii strachu”.

Ponieważ gdyby większość ludzi na całym świecie, którzy byli narażeni na tę kampanię, nie zareagowała ze strachem, byłby to po prostu kolejny „wirus” „odmiany ogrodowej”, którego próbowali wykorzystać do wywołania strachu każdego roku przed COVID, takiego jak ptasia grypa, Zika, Ebola itp. Daję Jonowi Rappoportowi uznanie za bycie pierwszą osobą w alternatywnych mediach w 2020 roku, która jasno wyartykułowała, co wydarzyło się w Wuhan w Chinach, co spowodowało, że reszta świata poszła za ich przykładem w odpowiedzi na „wybuch koronawirusa”. Oto co napisałem 5 maja 2020 roku:

Co tak naprawdę wydarzyło się w Wuhan na przełomie 2019 i 2020 roku, co zapoczątkowało całą pandemię? Czy Covid-19 wymknął się z laboratorium opracowywanego jako broń? A może było to coś, co rozwinęło się na rynkach na żywo w Wuhan? A może chodziło o coś innego, na przykład wprowadzenie 5G w mieście (także masowe szczepienia na grypę dopow.)? Wuhan to jedno z największych miast w Chinach, liczące ponad 11 milionów mieszkańców. Jest to także jedno z najbardziej zanieczyszczonych miast Chin.

Według Jona Rappoporta żadna z tych rzeczy nie jest odpowiedzialna za to, co dzieje się dzisiaj. To fakt, że chińskiemu rządowi udało się przekonać ponad 50 milionów ludzi, aby dobrowolnie pozostali w domu, bez protestów, demonstracji i oporu. Wcześniej tysiące ludzi protestowało w Wuhan z mniejszych powodów, takich jak straszny problem zanieczyszczenia miasta. Kiedy jednak 50 milionów ludzi przekonano do pozostania w domu ze względu na STRACH przed czymś, co nazywa się koronawirusem, Światowa Organizacja Zdrowia i inni światowi liderzy medyczni wiwatowali, co stało się wzorem dla reszty świata. (Pełny artykuł:Ground Zero w Wuhan: co naprawdę się wydarzyło, co spowodowało, że świat został zamknięty?)

STRACH był kluczowym czynnikiem, który umożliwił większości ludności świata zaakceptowanie „nakazów nadzwyczajnych”, które zawiesiły Konstytucję Stanów Zjednoczonych i pozwoliły tyranom na zamknięcie nas, a następnie nakazał wprowadzenie eksperymentalnych szczepionek przeciwko temu „zabójczemu wirusowi Covid-19. ”

Cała „pandemia” COVID-19 miałaby taki sam przebieg, jak każda inna „pandemia wirusa”, która ją poprzedzała, i spełzłaby na niczym, gdyby tylko STRACHU nie było w wystarczających ilościach, tak jak wszystkie poprzednie „śmiertelne pandemie”, które były oparte na scenariuszu z nadzieją na wynik, który ostatecznie został osiągnięty w 2020 roku. I to znowu będzie STRACH, który położy podwaliny pod następną Plandemię i ten strach jest dziś podtrzymywany, głównie w mediach alternatywnych, poprzez historie, które pojawiły się w ostatnich dniach i próbują przestraszyć ludzi, aby uwierzyli, że istnieje nowy „wirus”, który wkrótce zostanie uwolniony wśród opinii publicznej.

Zamieściłem jeden z tych artykułów na obrazku u góry tego artykułu, a jego nagłówek brzmiał: Wirus, którego śmiertelność wynosi od 40 do 75 procent, zaraża i zabija ludzi w Indiach Wow! To coś naprawdę okropnego, czego z pewnością powinniśmy się obawiać! Ale czy to prawda? Jakie były źródła autora tego apokaliptycznego ostrzeżenia typu Armageddon? Oto wstęp do artykułu (podkreślenie moje):

Przez lata Światowa Organizacja Zdrowia uważała wirusa Nipah za „patogen priorytetowy”, ponieważ może wywołać ogólnoświatową pandemię. Na szczęście do tej pory tak się nie stało, ale teraz epidemia w Indiach trafia na pierwsze strony gazet na całym świecie.

Dwie ofiary już zmarły, a u czterech innych wynik był pozytywny. Wokół domów dwóch zmarłych mężczyzn utworzono pięciokilometrową strefę przechowawczą, a szkoły i przedsiębiorstwa w regionie są zmuszone do zamknięcia. Władze mają nadzieję, że tak ekstremalne środki powstrzymają epidemię, zanim naprawdę się rozprzestrzeni. Ale jak zobaczysz poniżej, może to nie być takie proste.

Według CDC wirus ten został po raz pierwszy odkryty w Azji w 1999 r. Od tego czasu miały miejsce inne epidemie, a podczas tych epidemii zdarzały się przypadki przenoszenia się z człowieka na człowieka… Wirusy mutują z biegiem czasu, dlatego zawsze istniały ogromne obawy, że może pojawić się szczep, który będzie w stanie bardzo łatwo przenieść się z człowieka na człowieka. Ponadto należy pamiętać, że wirus ten może być również przenoszony ze zwierząt na ludzi i z ludzi na zwierzęta. Poniższy tekst pochodzi zoficjalnej strony Światowej Organizacji Zdrowia

Wydaje się więc, że jedyną faktyczną informacją zawartą w tym artykule jest to, że „ dwie ofiary już zmarły, a cztery inne uzyskały pozytywny wynik testu ” w najbardziej zaludnionym kraju na świecie, w którym mieszka ponad miliard osób.

Inne źródła informacji o „śmiertelności” tego „wirusa” pochodzą od dwóch bardzo godnych zaufania organizacji, które mają tak wspaniałe doświadczenie w mówieniu społeczeństwu prawdy: Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i CDC. Czy nie jest to raczej zdumiewające, że przedstawiciele mediów alternatywnych, w tym ten autor, którego nie wymieniam, ponieważ moim celem nie jest tutaj nikogo zawstydzanie, ale po prostu ujawnienie prawdy, zdemaskują wszystkie kłamstwa i korupcję rozpowszechniane przez CDC i WHO podczas Covid-19, a później wykorzystać je jako „wiarygodne” źródło do promowania większej liczby strachów niż „nowych” wirusów?

Wiara w „wirusy” jest religią

Wiele osób, które wcześniej ufały Big Pharma i ich kłamstwom, „obudziło się” podczas Covid-19 i zaczęło badać twierdzenia dotyczące tego nowego „śmiertelnego wirusa”, a jednym z najbardziej pouczających raportów śledczych opublikowanym na początku 2020 r. artykuł w Off-Guardian, w którym podano, że testy PCR użyte do rzekomej identyfikacji tego „wirusa” były całkowicie bezwartościowe i że tak naprawdę nigdy nie został on wyizolowany – Testy PCR na COVID19 są bezsensowne z naukowego punktu widzenia – wszystko, co nam powiedziano o Covid-19, to MISTYFIKACJA!

Była to oczywiście ważna wiadomość w tamtym czasie, która mogła uratować wiele istnień ludzkich przed zniszczeniem lub śmiercią w wyniku eksperymentalnych protokołów szpitalnych związanych z Covid-19 i eksperymentalnych „szczepionek”, które później nakazano.Ale dla tych z nas, którzy zajmują się tym tematem od dziesięcioleci, na długo przed pojawieniem się wirusa Covid, nie była to „nowa” informacja, ponieważ wyzwania rzucone teorii wirusa na długo poprzedzają Covid. Jednym z liderów ruchu mającego na celu obalenie istnienia wirusów jeszcze przed pojawieniem się Covid-19 jest dr Stephan Lanka, niemiecki mikrobiolog.

Doktor Lanka trafił na pierwsze strony gazet na całym świecie w 2017 r., kiedy przyznał nagrodę w wysokości 100 000 euro każdemu, kto udowodni istnienie „wirusa odry”. Establiszment medyczny próbował go wezwać na jego zeznania w celu odebrania nagrody, lecz dr Lanka podważył ich dowody i sprawa trafiła do niemieckiego wymiaru sprawiedliwości, gdzie niemiecki Federalny Sąd Najwyższy potwierdził, że nie ma wystarczających dowodów na to, że istnienie wirusów odry. Widzieć:

Niemiecki Sąd Najwyższy podtrzymuje twierdzenie biologa, że wirus odry nie istnieje

Twierdzenie dr Lanki, że wirusy w rzeczywistości nie istnieją, sięga jednak kilkudziesięciu lat przed tym wydarzeniem, sięga jednak czasów, gdy prowadzono badania nad HIV. Doktor Lanka stwierdziła, że nie ma dowodów na istnienie wirusa HIV i że nigdy go nie wyizolowano, lecz po prostu posługiwali się „błędnym rozumowaniem”, aby „udowodnić” jego istnienie, a ich twierdzenie dotyczące wirusa HIV nie było oparte na w ogóle o nauce. Dr Lanka wyjaśnia również, dlaczego test PCR stosowany do „wykrywania” „wirusa” HIV nie jest dokładny.

W następnym nagraniu zamieszczam fragment wywiadu z człowiekiem, który wynalazł test PCR, dr Karym Mullisem, który zdobył Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii za opracowanie testu PCR, wyjaśnia, jak dr Fauci, który był ciężko zaangażowany w badania nad wirusem HIV i próbujący opracować szczepionkę mRNA, nie rozumiał podstaw naukowych testu PCR i nie miał problemu z występowaniem przed kamerą i kłamaniem na ten temat, odmawiając debaty z doktorem Mullisem i innymi osobami, które demaskowały jego kłamstwa.

Doktor Mullis zmarł w sierpniu 2019 r., kilka miesięcy przed wybuchem plandemii Covid-19. Ostatni fragment tego filmu to wywiad z dr Lanką przeprowadzony w 2020 r. przez reżysera Raia Gbryma , wyjaśniający, w jaki sposób test PCR był używany do przekonania ludzi, że istnieje prawdziwy wirus Covid-19, ale podobnie jak HIV kilkadziesiąt lat wcześniej który nigdy został odizolowany. 

Czym zatem są „wirusy”?

Kiedy ktoś pyta mnie, czy wirusy istnieją, moją ulubioną odpowiedzią jest ta sama, której używa dr Lanka: wiara w wirusy jest religią . Jako osoba posiadająca wykształcenie lingwistyczne waham się stwierdzić, że „ wirusy nie istnieją ”, ponieważ to naprawdę zależy od tego, jak zdefiniujesz „wirus”. Wiem, że istnieją pewne rzeczy, które określa się mianem „wirusa”, który wyrządził wielkie szkody.

Jedna z tych „rzeczy” przydarzyła mi się na początku XXI wieku, kiedy budowałem swój biznes e-commerce. Byliśmy pionierami w rozpoczęciu sprzedaży produktów spożywczych przez Internet już na początku XXI wieku i wtedy zatrudniłem zespół programistów, aby opracowali nasz własny, niestandardowy system e-commerce. Mieliśmy politykę NIE przechowywania niczyich kart kredytowych na naszych serwerach i przetwarzaliśmy zamówienia wyłącznie na serwerach Banku, które przetwarzały transakcje.

Dlatego też pewnego dnia byłem zszokowany, gdy otrzymaliśmy informację, że jeden z naszych klientów twierdził, że „ukradliśmy” jego kartę kredytową i zaczęliśmy jej używać do dokonywania fałszywych zakupów. Odkryliśmy, że do naszego kodu wstrzyknięto bardzo sprytnego „wirusa” (w formacie .pdf w czasie, gdy nasz system odczytywał go tylko jako plik graficzny), który przechwytywał informacje o karcie kredytowej naszego klienta. Od razu złapaliśmy „wirusa”, który zainfekował bardzo niewielu naszych klientów. Ale był to prawdziwy „wirus” według współczesnej angielskiej definicji „wirusa”, który infekuje kod komputerowy.

Ale nie było to zjawisko biologiczne – było dziełem człowieka i nie było „naturalne” w jakimkolwiek sensie normalnej definicji „naturalnego”. Kiedy przyjrzymy się etymologii (historii) angielskiego słowa „wirus”, jego pierwotne znaczenie było przede wszystkim takie samo jak „trucizna”.

wirus –późny XIV w,„trująca substancja” (znaczenie obecnie archaiczne), od łacińskiego virus„trucizna, sok roślinny, śluzowata ciecz, silny sok„, od proto-włoskiego *weis-o-(s-) „trucizna”, który prawdopodobnie pochodzi od korzenia PIE *ueis-, być może pierwotnie oznaczającego „rozpływać się, płynąć”, lub cuchnących płynów, ale ze specjalizacją w niektórych językach do„trującego płynu”(źródło również sanskryckiego visam „jad, trucizna”, visah „trujący”;

” Avestan vish- „trucizna;” Latin viscum„lepka substancja, ptasie mleczko;”Grecki ios „trucizna”, ixos „jemioła, ptasie mleczko”. Staro-cerkiewno-słowiańskie višnja „wiśnia”; staroirlandzkie fi „trucizna”; walijskie gwy „trucizna”). Znaczenie „czynnik wywołujący chorobę zakaźną” wyłoniło się stopniowo w latach dziewięćdziesiątych XVII wieku z wcześniejszego użycia w odniesieniu do chorób wenerycznych (do 1728 r.); nowoczesne zastosowanie naukowe datuje się na lata osiemdziesiąte XIX wieku. Sens komputerowy pochodzi z 1972 roku(Źródło.) (do tej definicji wirusa pasuje szczepionka dopow)

Współczesne znaczenie „ czynnika wywołującego chorobę zakaźną ” rozwinęło się w tym samym okresie historii, kiedy zmieniało się także znaczenie „nauki”, i zbiegło się z początkami darwinowskiej biologii „ewolucyjne”j nauczanej w środowisku akademickim oraz początkami współczesnego kultu farmaceutycznego od połowy do końca XIX wieku.

Wiele osób, które to czytają i po raz pierwszy stykają się z tego typu informacjami, będzie miało pokusę, aby napisać do mnie e-mail i napisać: „Ale wiem, że wirus Covid-19 był prawdziwy, ponieważ [uzupełnij puste miejsce] bardzo zachorował na niego!” Nie, nie wiesz, że cokolwiek spowodowało chorobę tej osoby (być może u ciebie), było spowodowane przez „wirusa” COVID-19. Wiadomo jedynie, że ktoś zachorował z objawami przypisywanymi Covid-19. Jest to po prostu etykieta do przyczepienia do grupy objawów, a przed Wielkim Covid-Conem objawy te były ogólnie oznaczane jako „wirus grypy”, który prawie zniknął podczas oszustwa związanego z COVID-19, ponieważ zastąpiono je słowem „ Etykieta wirusa COVID-19”. Widzieć:

Wiara w religię wirusów pozwala na propagowanie STRACHU, a nigdzie ten strach nie jest większy niż w propagandzie „wirusów stworzonych w laboratorium”. Chociaż wmawiano nam, że wirusy zostały „uzbrojone” w laboratoriach i w niektórych przypadkach „uciekły”, w rzeczywistości nie ma żadnych dowodów na to, że jest to prawdą. Nie ma ani jednego przypadku „broni wirusa” stworzonego w laboratorium, który następnie zostałby przeniesiony w sposób naturalny, jak na przykład czynnik zakaźny, który następnie jest rozpylany i przekazywany z człowieka na człowieka.

Najczęstszym przykładem jest „hiszpanka”, ale „hiszpanka” nie była ani „hiszpanką”, ani „wirusem grypy”. Było to wynikiem eksperymentalnej szczepionki podanej żołnierzom. Widzieć: Czy wojskowa eksperymentalna szczepionka z 1918 r. zabiła 50–100 milionów ludzi określanych jako „hiszpanka”? To samo można powiedzieć o polio i wielu innych tak zwanych „wirusach”, które wykorzystuje się do wywoływania strachu i przekonywania ludzi do „szczepionek”, aby uchronić ich przed „złapaniem” tych „wirusów”. 

„ Ale laboratoria broni biologicznej istnieją PRAWDZIWIE !” wielu będzie twierdzić.
Tak, zgadzam się, że są prawdziwe. Jednak broń biologiczna tworzona w tych laboratoriach nie jest przekazywana w sposób naturalny, gdzie naturalny układ odpornościowy organizmu może szybko z nią walczyć i uczynić ją w większości nieszkodliwą. Rzeczywiście widzieliśmy tego przykład w 2001 r., kiedy „ataki wąglika” miały zakażać ludzi i rozprzestrzeniać się w sposób naturalny, powodując drugi „atak terrorystyczny” oprócz zburzenia budynków World Trade Center. Jednak te uzbrojone ataki wąglikiem nigdy nie stały się bronią masowego rażenia.

Jednak ten „wirus” wąglika rzeczywiście wyrządził wiele szkód, podobnie jak „wirus” COVID-19, ale nie poprzez naturalną transmisję. Wyrządzały szkodę ludziom, gdy wstrzykiwano im je przez koniec igły wstrzykniętej bezpośrednio w masę mięśniową, omijając układ odpornościowy organizmu.

Wybuchł w wojsku, co zostało nazwane „syndromem wojny w Zatoce Perskiej”, był bezpośrednio spowodowany wstrzykiwaniem eksperymentalnych szczepionek przeciwko wąglikowi w ramiona żołnierzy.

To samo w przypadku Covid-19. PRAWDZIWĄ pandemią, inną niż pandemia STRACHU, były choroby i zgony, które były skutkiem kampanii masowych szczepień eksperymentalnych zastrzyków mRNA.

Zarówno „wirus” wąglika, jak i „wirus” COVID-19 mogły powstać w laboratorium, ale rozprzestrzeniły się przez koniec igły , a nie w sposób naturalny, w taki sam sposób, w jaki kilkadziesiąt lat wcześniej rozprzestrzeniała się „hiszpanka”.

Przestań się bać wirusów!

Wszelka broń ukuta na ciebie będzie bezskuteczna. Potępisz wszelki język, który się zmierzy z tobą w sądzie.
Takie będzie dziedzictwo sług Pana i nagroda ich słuszna ode Mnie – wyrocznia Pana..(Izajasza 54:17)

Jeśli więc chcesz powstrzymać kolejną planowaną „Pandemię”, bez względu na to, jak ją nazwiesz, rozwiązanie jest w rzeczywistości całkiem proste: PRZESTAŃ SIĘ BAĆ WIRUSÓW ! Jeśli się ich nie boisz, nie mogą cię skrzywdzić, a mafia medyczna nie będzie miała nad tobą kontroli. Sprawi to również, że niezwykle trudniej będzie przekonać ludzi do zaszczepienia się „szczepionką” na coś, co nigdy im nie zaszkodzi. Od dziesięcioleci używają tego samego podręcznika dotyczącego „wirusów”, aby wywołać strach.

W 2016 roku straszyli „Wirus Zika” i po prostu zamień nazwę „wirusa” „Zika” na „wirus COVID-19”, a przekonasz się, jak łatwo jest wywołać strach za pomocą tego podręcznika… Cokolwiek będą dalej promować, czy będzie to „wirus Nipah”, „wirus” Marbury, czy inny wariant „wirusa” Covid-19, nie ma to znaczenia. Te „wirusy” nie mogą cię skrzywdzić, mogą zrobić tylko dopasowane do nich szczepionki, co bardziej pasuje do historycznej definicji „wirusa”, czyli TRUCINY.

Udostępnij

CO TAK NAPRAWDĘ WYDARZYŁO ŚIE W WUHAN W 2019 ROKU ?

Globalna Świadomość21 września 202321 września 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułDLACZEGO CYWILIZACJE UPADAJĄ – TAJEMNICA CYKLICZNYCH RESETÓWNastępny artykułTAJEMNICE ELIT – PO CO DYNASTIA ROTHSCHILD KUPIŁA WYSPĘ NA ANTARKTYDZIE ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CO TAK NAPRAWDĘ WYDARZYŁO ŚIE W WUHAN W 2019 ROKU ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?