Świat jest inny

TAJEMNICA DATY 23 WRZEŚNIA – CO POKAZUJE NAM PREDYKCYJNE PROGRAMOWANIE W HOLLYWOOD ?

TAJEMNICA DATY 23 WRZEŚNIA – CO POKAZUJE NAM PREDYKCYJNE PROGRAMOWANIE W HOLLYWOOD ?

Wielu internautów jest przekonanych, że tego dnia nastąpi koniec świata. Dzieje się tak po tym, jak internauci zdali sobie sprawę, że tego dnia w kilku filmach wydarzy się coś przerażającego. Internauci są teraz oszołomieni.

Użytkownik TikTok @blackapplegallery369 był jednym z wielu, którzy podzielili się swoją prognozą dnia zagłady 23 września. Twierdził, że teorie spiskowe dotyczące „końca świata” w tym dniu „zalały internet”. Dzieje się tak po tym, jak liczby 9, 2 i 3 wielokrotnie pojawiały się w kilku programach telewizyjnych i filmach.

TikToker podzielił się następnie listą filmów, które pokazywały coś strasznego, co wydarzyło się 23 września.

Niektóre przykłady obejmowały asteroidę uderzającą w Ziemię we wspomnianym dniu w Teorii wielkiego podrywu oraz filmach Seeking A Friend For The End Of The World i Deep Impact.

Film Knowing pokazał, że Ziemia zostanie zniszczona przez rozbłysk słoneczny we wspomnianym dniu, a Little Shop twierdził, że ludzie otrzymają śmiertelne zagrożenie w tym dniu.

Tomorrowland pokazał, że w tym dniu nastąpi katastrofa, film The Number 23 pokazał, że w tym dniu nadejdzie piekło, a serial telewizyjny Sleepy Hollow pokazał, że w tym dniu otworzy się nowy wymiar.

Kilka innych programów i filmów, które zawierały dziwne podobieństwa, to Zło, Pogromcy duchów, To już koniec, Pandemia, Labirynt i Zagubieni.

Reklama Taco Bell pokazywała ciężarówkę uciekającą z obozu koncentracyjnego 23 września. Stoper w reklamie piwa Guinness, który twierdził, że można odkryć mroczne sekrety, jeśli ma się otwarty umysł, zatrzymał się na 9:23.

Teledysk Black Eyed Peas również pokazywał wspomnianą datę, a film Don’t Worry Darling również został wydany w tym dniu. Od tego czasu internauci zalali internet teorią spiskową.

Teoria dnia zagłady 23 września szturmem zdobywa internet. Użytkownicy Facebooka Tracy Moore i Toilet Time TV również udostępnili własne wersje wideo.

Użytkownik TikTok @barebonespodcast również stwierdził, że „programowanie predykcyjne” sugeruje, że dzieje się coś złego. To coś, co „psychopaci”, którzy „rządzą światem” robią, aby chronić swoją „karmę”. Internauta dodał:

„Są bardziej niż prawdopodobne, że użyją Projektu Blue Beam, który jest czymś, co udoskonalili, gdzie używają hologramów, aby sprowadzić antychrysta lub jakieś kataklizmiczne wydarzenie, UFOS, meteor uderza w coś”.

„To programowanie predykcyjne 23 września nie określiło roku, ale biorąc pod uwagę wszystko, co dzieje się na świecie, może to być zbliżający się 23 września”.
Wygląda na to, że TikToker odnosił się do tragicznych pożarów na Maui, gdzie teoretycy spiskowi również twierdzili, że użyto Project Blue Beam.

W chwili pisania tego tekstu, żadna oficjalna agencja nie wydała oświadczenia, w którym ogłosiłaby, że coś niepożądanego będzie miało miejsce w wyżej wymienionym dniu. Teoretycy spiskowi prawdopodobnie po prostu zaobserwowali zbiegi okoliczności w filmach, programach telewizyjnych i reklamach.

Udostępnij

TAJEMNICA DATY 23 WRZEŚNIA – CO POKAZUJE NAM PREDYKCYJNE PROGRAMOWANIE W HOLLYWOOD ?

Globalna Świadomość22 września 202322 września 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułWHO OSTRZEGA – ”CIAŁA ZALEGAJĄCE NA ULICACH”Następny artykułZAGADAKA WODY – SNOWDEN UJAWNIA PRAWDĘ O ”WIZYTACH OBCYCH”

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY PO 2023 ROKU NASTĄPI TOTALNA KONTROLA POPULACJI ? CO UKRYWAJĄ CHINY – NOWY WIRUS JUŻ W USA ! TAJEMNICA

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICA DATY 23 WRZEŚNIA – CO POKAZUJE NAM PREDYKCYJNE PROGRAMOWANIE W HOLLYWOOD ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?