Czarna Szlachta

JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ?

JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ?

W zachodnim społeczeństwie osobisty sukces zależy od twojego współudziału w diabelski spisek ży-masoński i waszą gotowość do zdradzenia współobywateli. Dużo słyszymy o Ży…, ale rzadko słyszymy wzmianki o masonach. Dlaczego? Są tajnym narzędziem władzy Rothschildów.

Tutaj recenzuję Unholy Alliances Jamesa Wardnera (1996) jedyna książka demaskująca masońską kontrolę nad polityką USA.
W Internecie tutaj. Czego możemy oczekiwać od rządu, skoro większość polityków należy do sekty satanistycznej?Jest oczywiste, że masoneria (kabalizm, satanizm) jest tajną religią Zachodu… Nic dziwnego, że krajem rządzą nudni biali mężczyźni … że ludzie są tak sztuczni i fałszywi, a my mamy ciągłe skandale, korupcję i wojny.

Wyszukaj „Ilu kongresmenów to masoni?” w Google i nie znajdziesz praktycznie żadnych informacji. To tylko historia o stenografce Kongresu, która załamała się w październiku 2013 roku i wygadała się o masonach i diable kontrolującym Kongres(tutaj jest jej relacja). Nie przypomina się wyborów Busha-Kerry’ego w 2004 r., kiedy obaj mężczyźni przyznali się do przynależności do masońskiej organizacji Skull and Bones , ale nie mogli o tym rozmawiać, ponieważ „to tajemnica”.

Bez żartów. Jak łatwowierni mogą być ludzie? Obaj kandydaci na prezydenta należą do tajnego stowarzyszenia. Nic się tutaj nie dzieje. Ruszajcie się, ludzie. Strażnicy wolności , środki masowego przekazu, nawet nie pociągnęli za smycz. Dzisiaj znalazłem listę 50 „nieży…” senatorów masońskich z 2016 roku.

Pionierem w temacie kontroli masońskiej jest James Wardner w książce z 1996 roku zatytułowanej Unholy Alliances. Od tego czasu nie napisano nic ważnego. Znaczące jest to, że władza masońska jest trzymana w tajemnicy, podczas gdy władza ży…ska jest rozgłaszana. Oto 10 faktów na temat ich kontroli nad Kongresem i sądownictwem w niedawnej przeszłości. Możesz być pewien, że sytuacja się tylko pogorszyła.

1. Wardner wymienia nazwiska 75 kongresmanów, którzy byli masonami w latach 80., ale prawdopodobnie było ich znacznie więcej. Byli wśród nich zarówno liberałowie, jak i wieśniacy wskazujący na Ligę Izby Reprezentantów: Bob Dole, Jesse Helms, Mark Hatfield, Lloyd Bentsen, Robert Byrd i Arlen Specter.

Prezydenci, którzy byli masonami: George Washington. Jamesa Monroe’a. Andrew Jacksona i Jamesa Polka. Jamesa Buchanana. Andrew Johnsona, Jamesa Garfielda i Williama McKinleya. Theodore Roosevelt, Howard Taft, Warren Harding, Franklin Roosevelt, Harry Truman, LBJ, Gerald Ford, GHW Bush, Bill Clinton, George W. Bush i Barack Obama. Odkąd Garfield został postrzelony, a Harding otruty, najwyraźniej nie wszyscy masoni rozumieją, że ich funkcją jest wspieranie komunizmu, tj. dominacji ży… bankierów nad światem, satanizmu.

2. W 1987 mason i senator Alan Simpson (po lewej) przechwalał się, że „obecnie czterdziestu jeden członków federalnego sądownictwa to masoni”. (67)

3. Władza masońska Henry Clausen przechwalał się na początku lat 90-tych, że masonami jest „14 prezydentów i 18 wiceprezydentów Stanów Zjednoczonych, większość sędziów Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych, gubernatorów stanów, członkowie Senatu i duży procent kongresmanów. Pięciu naczelnych sędziów Stanów Zjednoczonych było masonami, a dwóch wielkimi mistrzami”. (67) Wardner dodaje, że tymi dwoma wielkimi mistrzami byli John Marshall i Earl Warren, którzy skutecznie zakończyli modlitwę w szkołach.

4. Nie jest to nic nowego, ponieważ Thaddeus Stevens, delegat Pensylwanii na Konwencję Antymasońską w 1830 r., zauważył, że „chociaż tylko sto tysięcy ludzi w Stanach Zjednoczonych to masoni, to jednak prawie wszystkie urzędy przynoszące duże zyski i wysokie honory są obsadzone panowie tej instytucji.”

5. Masonami w rządzie Dwighta Eisenhowera byli Sekretarz Stanu, Sekretarz Obrony, Sekretarz Spraw Wewnętrznych, Sekretarz Handlu i Szef Sztabu Ike’a, Sherman Adams.

6. Oprócz samego prezydenta Trumana, po lewej, masonami są Sekretarz Stanu, Handel, Obrona, Prokurator Generalny i jego cztery nominacje w Sądzie Najwyższym. Truman powiedział: „Chociaż posiadam najwyższy zaszczyt cywilny na świecie, zawsze uważałem swoją rangę i tytuł byłego wielkiego mistrza (Wielkiej Loży Missouri) za najwyższy zaszczyt, jaki kiedykolwiek mnie spotkał”. (61-63)

7. FDR był zagorzałym masonem rytu szkockiego. W jego gabinecie masoni obejmowali wiceprezydenta, sekretarza skarbu ds. wojny, handlu, prokuratora generalnego i sześciu z ośmiu nominacji w Sądzie Najwyższym. Nic dziwnego, że w lutym 1953 roku Empire State Mason przechwalał się, że jeśli „światowa masoneria kiedykolwiek powstanie, historycy będą przywiązywać dużą wagę do czasów, gdy FDR był prezydentem”.

8. Prezydent Warren Harding (1921-1923) był masonem i do 1923 roku 300 z 435 członków Izby Reprezentantów USA (69%) i 30 z 48 senatorów (63%) było masonami. W 1929 roku 67% Kongresu stanowili masoni. (s. 56)

9. Leon de Poncins napisał, że pierwsza wojna światowa została wymyślona w celu stworzenia masońskiego superpaństwa w postaci Ligi Narodów. Traktat wersalski celowo doprowadził do niepokojów rewolucyjnych w Niemczech, wojny domowej w Hiszpanii i ostatecznie do drugiej wojny światowej. „To przerażająca myśl, że organizacja okultystyczna… może kierować polityką europejską, tak aby nikt nie był tego świadomy”. (s. 55)

10. W 1834 r. raport dla legislatury Massachusetts stwierdził, że masoneria była „odrębnym, niezależnym rządem w ramach naszego własnego rządu, pozostającym poza kontrolą praw danego kraju dzięki jego tajemnicy, przysięgom i przepisom którym jego poddani są zobowiązani przestrzegać.” (s. 54)

Wardner konkluduje, że macki loży masońskiej przenikają społeczeństwo. Istnieje co najmniej 160 różnych organizacji, które wymagają, aby ich członkowie byli masonami, włączając w to wyższych rangą żołnierzy amerykańskiej armii. (s. 70) W 1950 masoni oszacowali, że prawie 10 milionów dorosłych było bezpośrednio powiązanych z masonerią poprzez trzy miliony mistrzów masonów w kraju.

KONKLUZJA

Jest oczywiste, że masoneria (kabalizm, satanizm) jest tajną religią Zachodu. To jest prawdziwa impreza i nie jesteśmy zaproszeni. Musimy zadowolić się zastępczą wersją demokracji, wolności i kultury. Nic dziwnego, że krajem rządzą nudni biali mężczyźni … że ludzie są tak sztuczni i fałszywi, a my mamy ciągłe skandale, korupcję i wojny.

Jest oczywiste, że cały establishment gojowski jest współwinny wywrotu ludzkości. Antysemityzm jest odwróceniem uwagi. Ilu internetowych antysemitów kiedykolwiek wspomniało o masonerii? Oczywiście przywódcy ży… są również winni. Prawie każde przywództwo jest takie. O ileż łatwiej masonom zrzucić winę na zwykłych Ży…, którzy są tak samo nieświadomi jak zwykli Goje. Nie mają pojęcia, ponieważ oglądają House of Cards i myślą, że faktycznie przedstawiają rzeczywistość polityczną.

Theodore Herzl..;„…dopóki nie wejdziemy do naszego królestwa, będziemy postępować odwrotnie: będziemy tworzyć i pomnażać loże masońskie we wszystkich krajach świata, wchłoniemy w nie wszystkich, którzy mogą zostać lub którzy wyróżniają się w działalności publicznej, poprzez te loże Znajdziemy nasze główne biuro wywiadu i środki wpływu. Wszystkie te loże oddamy pod centralną administrację, znaną tylko nam i absolutnie nieznaną nikomu innemu, która będzie złożona z naszych mądrych starszych. Loże będą miały swoich przedstawicieli, którzy będą służyć do nadzorowania wspomnianej administracji MASONII i którzy wydają motto i program. W tych lożach zawiążemy węzeł łączący wszystkie elementy rewolucyjne i liberalne. W jego składzie będą wszystkie warstwy społeczeństwa.

„Aby zostać wtajemniczonym w wyższe stopnie masonerii, adept musi zgodzić się zostać mordercą… Musi chcieć zamordować Chrystusa i jego przedstawicieli na ziemi”. – E. Michael Jones…

Do tajnych stowarzyszeń najchętniej wstępują ci, którzy żyją dzięki swojej pomysłowości, karierowicze i w ogóle ludzie, w większości lekkomyślni, z którymi bez trudu poradzimy sobie i wykorzystamy do zamknięcia mechanizmu. Sekretne stowarzyszenie. Maszyna zaprojektowana przez nas.

Jeśli ten świat się zatrzęsie, będzie to oznaczać, że musieliśmy się zatrząść, aby złamać jego zbyt wielką solidarność. ALE JEŻELI W ŚRODKU WYSTĘPUJE JAKIEŚ ZACHOWANIE, WTEDY NA PRZEWODNIKU TEGO ZACHOWANIA NIE BĘDZIE NIKT INNY NIŻ JEDEN Z NASZYCH NAJBARDZIEJ ZAUFANYCH SŁUG.

To naturalne, że my i nikt inny nie powinniśmy kierować działalnością masońską, ponieważ wiemy, dokąd zmierzamy, znamy ostateczny cel każdej formy działalności, podczas gdy Goje nie mają żadnej wiedzy, nawet bezpośredni skutek działania; Na ogół stawiali przed nimi chwilową kalkulację zaspokojenia własnego zdania w realizacji swojej myśli, nawet nie zauważając, że sama koncepcja nigdy nie należała do ich inicjatywy, lecz do naszego natchnienia ich myśli…” –

„B’nai B’rith (Synowie Przymierza) przewyższa wszystkie inne gałęzie masonerii… w rzeczywistości stanowi rodzaj masonerii w masonerii. B’nai B’rith zostało założone pod nazwą Bundesbruder przez dwunastu niemieckich ży…h masonów w październiku 1843 roku w Café Saint Germain w Nowym Jorku. Do zakonu, który blisko współpracuje z iluminatami i jest reprezentowany przy ONZ od samego początku, przyjmowani są tylko Ży.. i półŻy…” – Architekci oszustwa , Juri Lina, s. 23 344.

„Rotary International (do tego oficjalnie należy Bergoglio)… jest całkowicie w rękach masonów. Ruch ten został założony w Chicago w marcu 1905 roku przez masona Paula Harrisa, który również należał do B’nai B’rith. Periodyki masońskie wychwalają działalność Rotary International. Kluby, ponieważ są bardzo przydatne dla masonerii. Firma Lions International została założona w 1917 roku przez Melvina Jonesa, również członka B’nai B’rith. – tamże, strona. 346.

Dotyczy to pozornie nieskończonej listy pozornie życzliwych stowarzyszeń, w tym Shriners (składających się z masonów, którzy osiągnęli 32 stopień w rycie szkockim lub zostali templariuszami w rycie York), Klubu Kiwanis, Różokrzyżowców, Moose Lodge. , Córki Hioba, harcerze itp. dopóki nie będziesz miał dość. „Charles Taze Russell, mason 32. stopnia, założył Świadków Jehowy w 1879 r., próbując manipulować tymi, którzy są poza lożami, ale nie mają nic przeciwko odgrywaniu roli pożytecznych idiotów. Używają symboli masońskich i iluminatów. Józef Smith i Brigham Young, założyciele Kościoła Mormonów w 1830 roku, byli wysokiej rangi masonami. Podczas ceremonii Mormoni noszą białe szaty z kwadratem po prawej stronie i kompasem po lewej stronie. – ibidem, s. 347.

Powiązane – W pięć godzin wideo, australijski piosenkarz i były mason Altiyan Childs (45 l.) złamał swoje masońskie śluby i ryzykował życiem, aby ponad wszelką wątpliwość udowodnić, że masoneria to satanizm, a masoni kontrolują świat. (Aktualizacja z 27 stycznia 2022 r.)

Pierwszy komentarz Marco A;„Po owocach ich poznacie”.

Masoneria jest najbardziej złą organizacją na ziemi(…)Masoni stworzyli społeczeństwo i kulturę, w której światowy „sukces” jest szczytem osiągnięć. To właśnie przemawia do masona. Sprzedał za to duszę. W tym celu wstąpił do Bractwa. Podczas gdy Chrystus odrzucił pokusę szatana dla świata, mason przyjął cenę –oddał swoją duszę.

Mason tworzy teraz kulturę usprawiedliwiania swojego błędu, abyśmy wszyscy mogli zostać oszukani. Każdy został wprowadzony w ten kult i uwikłany w szalony wyścig szczurów do tego stopnia, że jeśli tego nie robi, popada w depresję. Wszyscy są nieszczęśliwi. Kobiety zostały zniszczone przez podwójny atak feminizmu i kultury porno; dwie skrajności, które pozbawiły ją zarówno łagodności, jak i niewinności. Mężczyźni poczuli się zagubieni, stali się autodestrukcyjni, niepewni i źli. Mężczyźni, jeśli nie odnajdą „sukcesu” i „osiągnięcia” zgodnie z masońskimi wytycznymi, stracą poczucie własnej wartości i wartość.

Za tym wszystkim kryje się uśmiechnięta, makabryczna twarz masona przypominająca życie klauna. Wszystko zniszczyli! Niewinność, moralność, prawda, miłość, rodzina – próbowały zdegradować nas do brzydkich potworów, niszcząc piękno ludzkiej duszy, za które Bóg umarł (na krzyżu i Zmartwychwstał). A gdy ludzkość cierpi pod tym uciskiem, nasi panowie mówią nam, że „jesteśmy niczym innym jak zwierzętami”, jakąś hybrydą małpy i człowieka..

Pozostaje nam poczucie bezwartościowości! Jesteśmy istotami stworzonymi na obraz i podobieństwo Boga. W każdym z nas, głęboko w środku, jest miłość i to się liczy. Masonem nigdy nie wolno pozwolić, aby ludzie zrozumieli, że jesteśmy istotami stworzonymi do miłości i do kochania i że jesteśmy warci nieskończenie więcej, niż twierdzą. Musimy wykorzenić ten kult z ziemi.

Udostępnij

JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ?

Globalna Świadomość29 listopada 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY PRZY NASTĘPNEJ PANDEMII ELITY WYŁĄCZĄ WOLNY INTERNET ?Następny artykułTAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BESTIE CZASÓW KOŃCA – DYNASTIA ZAKONU ROTHSCHILD JAK POWSTAŁY OBECNE ELITY – OPERACJA ”SPINACZ”, ROTHSCHILD ,RODZINA KRÓLEWSKA TAJEMNICE ”CZARNEJ SZLACHTY”

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?