Alternatywna historia świata

WIELKI RESET CYWILIZACJI I ZAGADKA PIRAMID

WIELKI RESET CYWILIZACJI I ZAGADKA PIRAMID

Kontynentalna Europa i Azja, Australia, kontynenty Afryki i Ameryki Północnej mają wspólną cechę, w dużej mierze nieznaną antykwariuszom. Z wyjątkiem kompleksu Wielkiej Piramidy w Gizie i Ozyriona w Abydos, oba w Egipcie, nie ma ŻADNYCH STRUKTUR SPRZED KATAKLIZMU [2239 p.n.e.] znalezionych nad ziemią. Wszystkie starożytne mury, cytadele, systemy obronne kopców, kanały i kamienne miasta rozsiane po tych kontynentach zostały wzniesione przez inżynierów posttechnolitycznych po potopie w 2239 r. p.n.e. lub przez budowniczych helolitycznych od 1899 r. p.n.e. do około 1650 r. p.n.e.

Wielka Brytania, która nie jest częścią kontynentu, szczyci się jedną technolityczną strukturą w postaci Stonehenge I, przedpotopowym kalendarzem chronolitycznym. Wnętrze wyspy Brytanii [starożytnego Albionu] zostało w niewielkim stopniu dotknięte przez potop. Pod powierzchnią Turcji znajduje się około 60 podziemnych miast, z których każde ma liczne podpoziomy i precyzyjnie wydrążone szyby powietrzne o konstrukcji technologicznej.

Hetyckie inskrypcje i sztuka na pierwszych kilku poziomach ujawniają, że nie zbudowali tych podziemnych miast, ale je znaleźli i zajęli tylko najbliższe poziomy powierzchni. Jeden z kontynentów wyróżnia się tym, że głęboko pod ziemią znajdują się technolityczne pozostałości archeologiczne, rozrzucone po jego powierzchni i na najwyższych wysokościach gór… Ameryka Południowa – na przeciwległej półkuli niż Giza.

Antykwariusz James O’Kon ukuł termin „technolityczny”. Cywilizacja technolityczna stosowała wiercenie skalarne, wydobywanie, lewitację i transport bloków. Homo Anunna, wykorzystując technologie interfejsu mózgowego, byli w stanie drążyć tunele i wykopywać całe podziemne miasta, bazy, łączące podziemne drogi i dostępy, szyby wentylacyjne przez tysiące stóp podłoża skalnego i wznosić precyzyjne laserowo monumenty składające się z milionów oddzielnych elementów litycznych, takich jak Wielka Piramida w Gizie.

Głównym osiągnięciem tej technolitycznej cywilizacji było wykorzystanie syntetycznego kamienia jako materiałów budowlanych, geopolimerów w Wielkiej Piramidzie, które do niedawna nie zostały odkryte. W Turcji i Azji Mniejszej znaleziono ponad 60 podziemnych miast, a podziemne korytarze, które je łączą, są podobne do tych, które można znaleźć WSZĘDZIE pod Ameryką Południową. Technolityczne przykłady architektury i rozległe obszary ukształtowanych skał świadczą o tym, że ludzie PRAKTYKOWALI te technologie.

Tranzyt Feniksa i kataklizmy z maja 1687 r. p.n.e. [zobacz posty w Kalendarzu Feniksa] całkowicie rozerwały skały podziemne Andów, wypychając południowoamerykańskie miasta, takie jak Tiahuanacu, ponad 12 000 stóp nad poziomem morza… miasto, które jeszcze na chwilę przed przewrotem było PORTEM. Książki Davida Hatchera, Children’a i innych wnikliwie zbadały historyczne odkrycia rozległej sieci podziemnych tuneli w Ameryce Południowej, precyzyjnie wyciętych i starszych niż rdzenna ludność, która ich nie pamięta.

Na ziemiach Sumeru, Akadu, Babilonii, Asyrii, całego Bliskiego Wschodu, Lewantu, całego basenu Morza Śródziemnego nie ma żadnych technolitycznych pozostałości architektonicznych i nie ma ich nigdzie w Europie kontynentalnej czy Azji Środkowej. Wielka Piramida w Gizie jest całkowicie technolityczna, podobnie jak Puma Punka w Boliwii, Ameryce Południowej i Stonehenge w południowej Wielkiej Brytanii. Istnieją setki przykładów posttechnolitycznych struktur i form praktycznych znalezionych w całej Ameryce Południowej, co pokazuje, że technologia została przekazana, ale nie ma umiejętności technicznych do jej wykorzystania.

99,% wszystkich struktur megalitycznych znalezionych na świecie to posttechnolit [2647-2239 p.n.e.] i heliolit [2239-1687 p.n.e.]. Architektura technolityczna datuje się ściśle na Okres Kontaktu [3439-2647 p.n.e.], w ciągu 792 lat, kiedy Homo Anunna byli obecni na Ziemi wśród homo sapiens. Architektura technolityczna pozbawiona była stylizowanych licówek – wszystkie utylitarne kąty 90 stopni, bardzo gładkie strugane powierzchnie, precyzyjne… surowy.

To właśnie po potopie potomkowie Homo Anunny sprzed Kataklizmu, zwanego obecnie Helolityczną Kulturą Starej Epoki Brązu, słynnym w starożytności Shemsu Hor czyli Dziećmi Słońca, ozdobili KAŻDĄ fasadę każdej budowli płaskorzeźbami-artystycznym ekspresjonizmem ludzi jeszcze długo po zerwaniu kontaktu z Homo Anunną.

Wielka Piramida została zbudowana przez Homo Anunnę w latach 2905-2815 p.n.e. Nie brał w tym udziału żaden człowiek. Po jej ukończeniu ludzie zostali przeszkoleni i pozwolono im pomóc w budowie Drugiej Piramidy, która jest połączona groblą ze Sfinksem, hybrydą psa i człowieka reprezentującą udomowienie ludzkości, która później została arbitralnie zmieniona w wizerunek helolitycznego lwa. Ludzie nauczyli się budować piramidy, ale Druga Piramida, a potem Trzecia Piramida są gorszymi konstrukcjami.

Ludzie, wyszkoleni w posługiwaniu się technologią Anunnaki, nie byli nawet w przybliżeniu tak uzdolnieni. Wielka Piramida jest naprawdę wyjątkowa ze wszystkich piramid. Nie dość, że jego kąt 51,51 stopnia NIGDY nie został odtworzony, to jeszcze jego konstrukcja była precyzyjna i nigdy nie została dopasowana; Uosobienie inżynierii technologicznej.

Dodatkowo, podczas gdy setki piramid na całym świecie mają podziemne tunele prowadzące do komnat, a niektóre nawet do szybów studni przypominających Wielką Piramidę, TYLKO Wielka Piramida w Gizie ma KORYTARZE I KOMNATY WZNOSZĄCE ORAZ WIELKĄ GALERIĘ I SZYBY GWIAŹDZISTE. Żadna inna piramida na całym świecie nie powielała tych cech, ponieważ ludzie okresu posttechnolitycznego [2647-2239 p.n.e.] i helolitu [2239-1687 p.n.e.] NIE WIEDZIELI o nich. Homo Anunna zamknął dostęp do korytarzy i komnat wznoszących się Wielkiej Piramidy za pomocą sprytnie ukrytego granitowego systemu zaślepek, zamaskowanego jako blok sufitowy, jak każdy inny w Korytarzu Potomka.

Ludzie wczołgali się w głąb Podziemnej Komnaty w okresie Starej i Późnej Epoki Brązu, przez cały czas trwania cywilizacji egipskiej, przez całą długość Monarchii Rzymskiej, Republiki, a następnie Cesarstwa i NIGDY ludzkość nie odkryła ukrytego wejścia, dopóki Al Mamoun nie wydrążył tunelu w Wielkiej Piramidzie w 820 roku n.e., kiedy jego ludzie przypadkowo otrząsnęli się z ukrytego bloku sufitowego z całym swoim młotkiem w innym obszarze 36 wieków później Był zapieczętowany.

Druga i Trzecia Piramida w Gizie mają tylko zstępujące korytarze i komory, ponieważ nie wiedzieli, że Wielka Piramida została zbudowana z korytarzy i komór wznoszących się, Wielkiej Galerii i szybów. W ten sposób Homo Anunna chronił tajemnicę wnętrza Wielkiej Piramidy. Ludzie byli celowo zaangażowani w projekty budowy Drugiej i Trzeciej Piramidy, aby chronić tę tajemnicę.

To dlatego setki piramid znalezionych na całym świecie, zarówno w Starym, jak i Nowym Świecie, mają zstępujące korytarze prowadzące w dół do podziemnych komnat lub jaskiń. Homo Anunna dodał ostateczny architektoniczny kawałek błędu… Sarkofag. Na wypadek, gdyby ludzie kiedykolwiek znaleźli drogę do górnego wnętrza budowli, sarkofag został umieszczony w celu wyjaśnienia istnienia pomnika. Pochówek, choć nigdy nie pochowano ciała.

Na polecenie tego, w co wierzyć, ludzie nie SZUKALIBY rzeczywistej funkcji inżynieryjnej konstrukcji. Nie ulega wątpliwości, że zabytek służył jako pewnego rodzaju obiekt, który pełnił określoną funkcję. Każdy, kto widział wnętrze Wielkiej Galerii z jej precyzyjnymi niszami i zachodzącymi na siebie powierzchniami ścian, może łatwo stwierdzić, że coś dużego poruszało się w górę i w dół galerii.

Rytuały i ceremonie odprawiane na ślepo przez starożytnych Egipcjan nie są dziś znane; Stopnie masońskie mogły, ale nie musiały wywodzić się ze starszych Szkół Tajemnych. Masoneria, jeśli w ogóle, zachowuje praktyki starożytności tylko w kawałkach. To, co homo sapiens zaobserwował w działalności Homo Anunny, z pewnością nie było ezoterycznymi działaniami. Precyzja, trwałość i ogrom tego 41-piętrowego gmachu zwanego Wielką Piramidą świadczy o ważnej funkcji. Precyzyjnie ustawione wały obserwacyjne wnioskują, że funkcja ta może wystąpić tylko w określonej PORZE ROKU.

Oznacza to, że cokolwiek działo się wewnątrz piramidy, działo się tylko wtedy, gdy półkula północna była zwrócona w stronę określonego obszaru nieba. Homo Anunna mógł okiełznać technologię pozwalającą na pobieranie, przechowywanie i przesyłanie skierowanej energii na orbitę w celu napędzania statków lub jak wielu wierzy dzisiaj, technologia ta funkcjonowała jako teleportacja/stacja międzywymiarowa tylko wtedy, gdy Ziemia znajdowała się na swoim miejscu.

Być może Komnaty Króla i Królowej wysyłały i odbierały porty dla materiałów międzyplanetarnych… Ładunków. Istnieją dowody na obecność wysokiej energii w Komnacie Królewskiej. Naukowa analiza Komnaty Królewskiej przeprowadzona przez Sir Flindersa Petriego wykazała, że kamienna komnata została poddana gwałtownemu wewnętrznemu zaburzeniu, które wstrząsnęło nią tak bardzo, że cała komnata powiększyła się o cal. Inżynier Christopher Dunn zauważa, że ta ogromna presja dotknęła TYLKO Komnatę Królewską.

Teksty Piramid to tysiące wersetów połączonych w setki wypowiedzi wytłoczonych lub namalowanych hieroglificznym pismem starożytnego Egiptu na ścianach, korytarzach i komnatach piramid pięciu faraonów – Unasa, Teti, Pepi I, Merenry i Pepi II. Teksty Piramid zachowują Wielkie Kłamstwo Homo Anunna. Sitchin napisał, że teksty te razem wzięte opisują podróż do królestwa, które zaczyna się nad ziemią [kompleks Gizy], które prowadzi pod ziemię [Przejście Potomków piramid], a kończy się otwarciem na niebiosa, przez które bogowie zostali wystrzeleni ku niebu.

Geniusze Anunny pomogli ludziom zbudować Drugą i Trzecią Piramidę, wiedząc, że ich dezinformacja zostanie powielona. Tajemnica istnienia Przejścia Wstępującego i Komnaty Królewskiej była NIEZNANA WSZYSTKIM kulturom budującym piramidy… FAŁSZYWA piramida z jedynie Przejściem Potomka została skopiowana przez wszystkich, gdy cywilizacje wyczerpały się, próbując zbudować piramidę wystarczająco zadowalającą, aby połączyć niebo i ziemię, aby skłonić bogów do powrotu [Anunna]. Sitchin zauważa, że hieroglificzne konotacje Tekstów Piramid łączyły koncepcję podziemnego miejsca z funkcją niebiańską. Ludzie otrzymali zagadkę, którą mieli rozgryźć, ale nie otrzymali wszystkich jej elementów.

Teksty te dotyczą działania Drabiny do Nieba, Schodów do Nieba, koncepcji, która powtarza się w Księdze Umarłych, ale idee zawarte w Tekstach Piramid były niejasne, ponieważ sami Egipcjanie zachowywali koncepcję, dla której nie posiadali wiedzy technicznej. Uczony J. H. Breasted napisał o Tekstach Piramid: „… Obfitują w obrazy z dawno minionego świata, którego były odbiciem”.

Umieszczenie Sfinksa przed Drugą Piramidą, która wydaje się być tej samej wysokości, ale w rzeczywistości stoi na podwyższonej platformie, grobla łącząca ogrodzenie Sfinksa z Drugą Piramidą i układ całego kompleksu w Gizie jest misternie zaplanowanym OSZUSTWEM mającym na celu odwrócenie uwagi od Wielkiej Piramidy. aby wizualnie zmniejszyć jego znaczenie… przywoływać percepcję, że jest to tylko część całości, a nie ukryta prawda… że jest to główny sekret technologii Anunnaki. Z tego powodu Sfinks wymaga nieco więcej naszej uwagi.

Udostępnij

WIELKI RESET CYWILIZACJI I ZAGADKA PIRAMID

Globalna Świadomość30 listopada 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ?Następny artykułCO PRZEWIDZIAŁ DLA NAS NA PRZYSZŁY ROK MAGAZYN ROTHSCHILDÓW ”THE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICE TARTARII – JAK ELITY UKRYŁY PRZED ŚWIATEM DARMOWĄ ENERGIĘ ATMOSFERYCZNĄ SZALONA TEORIA O CYKLICZNYCH RESETACH – JAK ”POŚWIĘCANA” JEST

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • WIELKI RESET CYWILIZACJI I ZAGADKA PIRAMID
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?