Przekraczając Rubikon

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA –  TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY

Altiyan Childs to były australijski muzyk rockowy i były mason. W 2010 roku zdobył nagrodę w konkursie talentów X Factor, dzięki czemu jego kariera muzyczna osiągnęła status gwiazdy.

W nagraniu wideo, które opublikował w zeszłym miesiącu, oznajmił, że teraz naraża swoje życie, aby wyrzec się tajnych ślubów masońskich.

Jego życie niedawno się zmieniło po tym, jak obudził się w pędzącym samochodzie, który jechał prosto w ceglaną ścianę, ponieważ kierowca zasnął. Mówi, że usłyszał szept do ucha, który wybudził go z głębokiego snu i że udało mu się chwycić kierownicę i uniknąć wypadku.

„Nie powinienem tu dzisiaj być” – stwierdza.

Karą za wyrzeczenie się ślubów masonerii jest śmierć, ale on czuje się zmuszony zdemaskować masonerię taką, jaka jest: najstarszą religią na świecie.

Według Childsa prawie każda znacząca osoba rządząca dzisiejszym światem, od polityki, przez biznes, po rozrywkę, dotarła tam dzięki masonerii.

Jego ponad 5-godzinne wideo zostało wyprodukowane, aby przekonać Cię, że to prawda, z perspektywy poufnej, i aby ostrzec przed tym, co wkrótce nadejdzie: wdrożeniem Lucyferiańskiego Nowego Porządku Świata, który obejmuje znaczną redukcję światowej populacji.

Obejrzenie całych 5 godzin zajęło mi kilka dni, a kiedy dzisiaj skończyłem wcześniej, powiedziałem znajomemu, który polecił mi ten film:

„Po obejrzeniu tego moje życie już nigdy nie będzie takie samo. Nie zasnę dziś wieczorem, dopóki tego nie opublikuję (w Health Impact News ).”

Chociaż przez te wszystkie lata dowiedziałem się wiele z treści tej prezentacji, o wiele więcej nie wiedziałem i czego się dowiedziałem z tego filmu.

To wideo nie jest dla każdego. Należy do kategorii Created4Health w czasopiśmie Health Impact News .

Wiele z tego, co publikowaliśmy przez ostatni rok, a także na temat Plandemic i nadchodzącego Nowego Porządku Świata, będzie teraz miało znacznie więcej sensu, gdy skończysz oglądać ten film.

Pomyśl o tym jak o perspektywie duchowej, o sile napędowej planu radykalnej redukcji populacji świata poprzez zabicie wielu mieszkańców świata.

Będziesz w stanie lepiej zrozumieć, dlaczego ludzie mogą być tak źli, i wymyślić takie rzeczy, jak zastrzyki z broni biologicznej na Covid-19, których celem jest zabicie znacznej części światowej populacji.

Dla mnie, ponieważ od ponad 6 lat omawiam temat porwań medycznych, w tym handlu dziećmi w celach seksualnych, ten film powiązał ze sobą kilka luźnych wątków, co pozwoliło mi pełniej zrozumieć biznes związany z handlem dziećmi.

Są pewne wersety w Biblii, które od lat intrygują mnie i które stały się jasne po obejrzeniu tego, jak na przykład przepisy dotyczące budowania ołtarzy, aby oddawać cześć Bogu, jak ten:

Jeśli uczynisz mi ołtarz kamienny, nie będziesz go budował z ciosanych kamieni, bo jeśli włożysz na niego swoje narzędzie, zbezcześcisz go. (Wyjścia 20:25)

Gwarantuję, że warto poświęcić 5 godzin swojego czasu. Gdybym miał stworzyć coś takiego, gdybym nawet mając wiedzę, gdzie znaleźć te zasoby, wyszukać i zebrać informacje, których NIE mam, przypuszczam, że zaprezentowanie czegoś zajęłoby mi ponad 1000 godzin lubię to.

I nie mam wątpliwości, że produkt końcowy, trwający nieco ponad 5 godzin, został prawdopodobnie znacząco zredagowany przez Altiyan Childs, aby był nawet tak krótki.

Tylko znawca świata masonerii mógł stworzyć coś takiego, a świat jest winien wielką wdzięczność firmie Altiyan Childs za poświęcenie czasu na zaprezentowanie tego.

Równie dobrze może go to kosztować życie (fizyczne) i on o tym wie.

NIE przesadzę, gdy powiem, że twoje życie może w dużym stopniu zależeć od wiedzy o tym, co jest zawarte w tym filmie, na temat tego, co ma się wydarzyć w naszym świecie, i podjęcia odpowiednich działań.

Każdy na świecie został dotknięty masonerią

Aby zrozumieć, co dzieje się na tym zdjęciu, musisz obejrzeć film.

Każdy, kto czyta ten artykuł, został w taki czy inny sposób dotknięty masonerią, dlatego warto zainwestować czas i spędzić 5 godzin na oglądaniu tego niesamowitego filmu.

W masonerii są 33 poziomy wtajemniczenia, a nawet wielu w masonerii, chociaż przysięga dochowanie tajemnicy pod groźbą kary śmierci, tak naprawdę nie wie wszystkiego, o co chodzi w masonerii, ponieważ jest to „tajne stowarzyszenie”.

Robią to ci, którzy osiągnęli 33. poziom i to z tej grupy wybiera się wielu światowych przywódców.

Dowiesz się, kto zbudował Georgia Guidestones i co oznacza ta wiadomość.

Mniej więcej w 4. i 35. minucie filmu odtwarza zwiastun filmu, który nigdy nie został opublikowany, ponieważ producent filmu został zamordowany wraz z rodziną, zanim udało się go ukończyć.

Sprawdziłem tę historię i stwierdziłem, że jest prawdziwa. Zobacz ten artykuł opublikowany w 2015 roku:

Twórca filmu „Gray State” i jego rodzina znalezieni martwi w wyniku „oczywistego morderstwa-samobójstwa” w Minnesocie

Zwiastun z 2012 roku wciąż wisi na YouTube i ma ponad 3,5 miliona wyświetleń.

Sprawdź, czy w zwiastunie znajdziesz rzekomą „ukrytą wiadomość”, która mogła być przyczyną jego śmierci i śmierci jego rodziny.

Udostępnij

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY

Globalna Świadomość1 grudnia 20231 grudnia 2023

Twórca filmu „Gray State” i jego rodzina znalezieni martwi w wyniku „oczywistego morderstwa-samobójstwa” w Minnesocie

Zwiastun z 2012 roku wciąż wisi na YouTube i ma ponad 3,5 miliona wyświetleń.

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułIKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG” ZMARŁ W WIEKU 100 LATNastępny artykułCZY PO 2023 ROKU NASTĄPI TOTALNA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY
  • Twórca filmu „Gray State” i jego rodzina znalezieni martwi w wyniku „oczywistego morderstwa-samobójstwa” w Minnesocie
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?