Czarna Szlachta

TAJEMNICE ”CZARNEJ SZLACHTY” – WATYKAN, JEZUICI, MASONI, KRÓLEWSKA DYNASTIA ILLUMINATÓW

TAJEMNICE ”CZARNEJ SZLACHTY” – WATYKAN, JEZUICI, MASONI, KRÓLEWSKA DYNASTIA ILLUMINATÓW

Zapraszamy wszystkich do nowego działu tematycznego pod tytułem ”Czarna Szlachta” Przedstawiamy w nim globalny kartel władzy, który zarządza każdym aspektem naszej rzeczywistości, dowiecie się, że grupy przestępcze, mafie masoni, szlachta królewska i Watykan są ze sobą nieodrwacalnie połączone. W tym artykule przedstawiamy ogólny i wstępny zarys tematu, w kolejnych przyjrzymy się bliżej, wszystkim strukturom i organizacjom.

Czarna szlachta posiada i prowadzi Watykan, zakon Jezuitów, SMOM i La Cosa Nostra. Monarchie europejskie, takie jak Korona Brytyjska, są filiami Rzymu i zarządzają tajnymi stowarzyszeniami, takimi jak masoni, które infiltrują agencje rządowe i prowadzą korporacje dla monarchów. SMOM jest najwyższą radą wojskową i ściśle współpracuje z Zakonami św. Jana, zarządzanymi przez protestanckich monarchów. 

Królewskie i szlacheckie rody współpracują ze sobą jako globalny syndykat przestępczy i część zmodernizowanego Imperium Rzymskiego. 

Grecki dom królewski w Glucksburgu zarządza greckimi wspólnotami i stowarzyszeniami oraz wykorzystuje wtajemniczonych jako swoich agentów. Korona Brytyjska kontroluje uniwersytety takie jak Yale i Harvard i wykorzystuje je do rekrutacji agentów Korony. Jezuici są rzymskimi wywiadowcami i infiltratorami i wykorzystują swoje uniwersytety do rekrutacji i szkolenia agentów watykańskich. Wielu Rycerzy Kolumba to policjanci, burmistrzowie, prawnicy i sędziowie, którzy chronią włoską mafię.

Włoska mafia to agenci w Rzymie zaangażowani w wymuszenia, pranie brudnych pieniędzy, morderstwa i handel narkotykami; i spłacają swoje należności sycylijskiej mafii, która spłaca składki Czarnej Szlachcie. Nadworni Żydzi, tacy jak Rothschild, Warburg, Walton, Wallenberg i Dreyfus, służą Kurii Rzymskiej i królewskim salom sądowym, takim jak Pałac Buckingham i Pałac Sztokholmski. 

Francuski Dom Bonapartego i szwedzki Dom Bernadotte kontrolują wiele dużych europejskich korporacji poprzez swoich rycerzy z Zakonu Serafinów i Legii Honorowej, prowadzących Europejski Okrągły Stół Przemysłowców. Stolica Apostolska jest Okiem Wszechwidzącym i działa jako sieć wywiadowcza. Łacińskie wyrażenie Novus Ordo Seclorum oznacza Nowy Porządek Wieków i znajduje się na rachunku dolarowym i Wielkiej Pieczęci Stanów Zjednoczonych. Watykan używa łaciny jako języka urzędowego i dokumentów. 

Czarna szlachta i inne rodziny królewskie ukrywały biliony w prywatnych bankach w Luksemburgu, Liechtensteinie i Szwajcarii. Rodziny królewskie Luksemburga i Liechtensteinu są właścicielami i prowadzą własne banki krajowe i prywatne. Rodziny Este i Lorraine są czołowymi szwajcarskimi bankierami. 

Rodziny Erlach i Brandi są szwajcarskimi doradcami podatkowymi, umożliwiającymi korupcję. Gwardia Szwajcarska chroni Watykan. Szwajcarskie kantony od wieków mają umowę z Watykanem, a Szwajcaria jest zasadniczo państwem papieskim. Rodziny włoskich Sabaudzkich i austriackich Habsburgów nadzorują Szwajcarię dla Czarnej Szlachty. 

Rodziny Passi de Preposulo i Ferragamo nadzorują Hollywood. Są właścicielami Stolicy Apostolskiej, która jest podmiotem korporacyjnym z siedzibą w Państwie Watykańskim, utworzonym jako naród w 1929 r. Pod rządami Benito Mussoliniego, który został wprowadzony do władzy przez dynastię Sabaudii. Niektóre czołowe rodziny Czarnej Szlachty to rodziny Pallavicini, Colonna, Ruspoli, Sforza-Cesarini, Aldobrandini, Odescalchi, Torlonia, Gaetani i Massimo.

Książę Carlo Massimo i książę Leopoldo Torlonia kierują Suwerennym Zakonem Wojskowym Malty. Książę Carlo Massimo jest prezesem Włoskiego Stowarzyszenia Zakonu Maltańskiego i to on wydaje rozkazy. Książę Carlo z Bourbon-Two Sicilies jest najwyższym menedżerem Towarzystwa Jezusowego. Jezuici to rzymski wywiad i infiltratorzy służący Czarnej Szlachcie, upoważniony przez papieża Pawła III z rodziny Farnese. Rodzina Bourbon-Two Sicilies jest kontynuacją rodziny Farnese, a Farnesivs jest wyryta w siedzibie jezuickiej zwanej kościołem Gesu w Rzymie. Rodzina Torlonia jest właścicielem rodziny mafijnej z Kansas City i jest współwłaścicielem rodziny mafijnej z Pittsburgh z rodziną Borghese. 

Francuski Dom Orleanu jest właścicielem rodziny przestępczej z Nowego Orleanu, a francusko-brytyjska rodzina Beaufortów nadzoruje Dixie Mafia. Rodzina Sforza jest właścicielem klanów Stidda Mafia, które działają na ich dawnym terytorium Mediolanu. Rodzina Aldobrandini jest właścicielami rodziny przestępczej DeCavalcante z New Jersey. Rodzina Colonna kieruje rodziną przestępczą Rycerzy Kolumba i Colombo, a także współwłaścicielem Chicago Outfit z House of Capponi. Colonna oznacza kolumnę jak Colombo i Columbus. Rodziny Massimo i Gaetani są właścicielami i prowadzą rodzinę przestępczą Gambino i rodzinę przestępczą z Filadelfii. 

Rodzina Massimo jest również właścicielem i zarządza klanem mafijnym Casamonica lub rzymską mafią i Nuclei Armati Rivoluzionari, które nadal istnieją. Rodzina Massimo z Roccasecca jest właścicielem Clerkenwell Mafia of London. Rodzina Lucchesi-Palli i Pallavicini jest właścicielem rodziny przestępczej Lucchese. Grecko-rzymska rodzina Giustiniani kieruje filadelfijską grecką mafią. 

Unia Europejska opiera się na Traktacie Rzymskim i została podpisana w Rzymie na Kapitolu. Prezesem Europejskiego Banku Centralnego jest Mario Draghi, urodzony w Rzymie, jezuita wykształcony w Massimo Institute. Erba-Odesclachi z przodkami z Cernobbio we Włoszech prowadzą CERN z urodzoną w Rzymie Fabiolą Gianotti jako Dyrektorem Generalnym CERN.

Rodzina Boncompagni-Ludovisi kieruje klanem mafijnym Casalesi, który działa w ramach ich byłych książąt, a także kontroluje rodzinę przestępczą Bonanno. Rodzina Adragna na Sycylii zarządza wieloma frakcjami N’Drangheta wraz z rodziną Gaetani, a House of Adragna jest współwłaścicielami rodziny mafijnej Los Angeles, która została zbudowana przez bossów przestępczych Dragna, takich jak Jack Dragna. 

Rodzina Odescalchi zarządza spółką Detroit Partnership i niektórymi słowiańskimi mafiami. House of Savoy posiada i prowadzi rodzinę mafijną Genovese. Don Vito Genovese pochodził z Neapolu, a książę Vittorio Emanuele IV Sabaudzki jest księciem Neapolu. Rodzina Chigi-Albani zarządza większością albańskiej mafii, takiej jak Organizacja Rudaj. 

Rodziny Corsini, Medici i Bonaparte są właścicielami Union Corse lub Corsican Mafia. Dom Windsorów i niemiecka szlachta, jak rodziny Saxe-Coburg i Gotha, Hohenzollern, Hesse, Furstenberg i Hanover, prowadzą i finansują różne neo-nazistowskie kulty i nazistowską propagandę, jednocześnie kontrolując wiele żydowskich rodzin bankowych poprzez swoje dwory królewskie. Ród Burbonów i hiszpańskie rodziny szlacheckie kierują większością karteli narkotykowych w Meksyku i Ameryce Południowej. 

Niemiecka szlachta była w rzeczywistości nazistami. Windsor i niemieckie rodziny szlacheckie również kierują Aryjskim Bractwem w Teksasie. Irlandzcy baronowie kierują Irlandzką Mafią i Bractwem Aryjskim. Rodziny Windsorów i Bushów kontrolują tajne organizacje paramilitarne i armie najemników odgałęzione od wojska, takie jak G4S, KBR i Vinnell Corporation. Rodzina Bushów zarządza wojskowym kompleksem przemysłowym w Stanach Zjednoczonych. Vannevar Bush założył firmę Raytheon, a Wesley G Bush kieruje Northrup Grumman. 

Rodziny Marsa i Waltonów są mega miliarderami i podobnymi do rodziny królewskiej w Stanach Zjednoczonych. Islamskie rodziny królewskie zostały mianowane przez europejską rodzinę królewską w XIX i XX wieku, a zwłaszcza po I wojnie światowej. Członkowie rodziny królewskiej z Bliskiego Wschodu zarządzają przemysłem naftowym i wykorzystują swoje ogromne bogactwo do finansowania globalistycznych planów, aby móc rządzić swoimi narodami. Ród Burbonów i hiszpańska szlachta, jak rodziny Osorio, FitzJames i Aragon, kierują większością karteli narkotykowych w Meksyku i Ameryce Południowej. 

House of Bourbon są założycielami i właścicielami Santander Bank. Król Hiszpanii ma oficjalne roszczenia do króla Jerozolimy. Rodziny Marsa i Waltonów są mega miliarderami i podobnymi do rodziny królewskiej w Stanach Zjednoczonych. Islamskie rodziny królewskie zostały powołane przez europejską rodzinę królewską w XIX i XX wieku, a zwłaszcza po I wojnie światowej. Członkowie rodziny królewskiej z Bliskiego Wschodu zarządzają przemysłem naftowym i wykorzystują swoje ogromne bogactwo do finansowania globalistycznych programów mających na celu pozwolenie na rządzenie swoimi narodami. 

Ród Burbonów i hiszpańska szlachta, jak rodziny Osorio, FitzJames i Aragon, kierują większością karteli narkotykowych w Meksyku i Ameryce Południowej. House of Bourbon są założycielami i właścicielami Santander Bank. Król Hiszpanii ma oficjalne roszczenia do króla Jerozolimy. Rodziny Marsa i Waltonów są mega miliarderami i podobnymi do rodziny królewskiej w Stanach Zjednoczonych. Islamskie rodziny królewskie zostały powołane przez europejską rodzinę królewską w XIX i XX wieku, a zwłaszcza po I wojnie światowej. 

Członkowie rodziny królewskiej z Bliskiego Wschodu zarządzają przemysłem naftowym i wykorzystują swoje ogromne bogactwo do finansowania globalistycznych planów, aby móc rządzić swoimi narodami. Ród Burbonów i hiszpańska szlachta, jak rodziny Osorio, FitzJames i Aragon, kierują większością karteli narkotykowych w Meksyku i Ameryce Południowej. House of Bourbon są założycielami i właścicielami Santander Bank. Król Hiszpanii ma oficjalne roszczenia do króla Jerozolimy. Członkowie rodziny królewskiej z Bliskiego Wschodu zarządzają przemysłem naftowym i wykorzystują swoje ogromne bogactwo do finansowania globalistycznych planów, aby móc rządzić swoimi narodami. 

Ród Burbonów i hiszpańska szlachta, jak rodziny Osorio, FitzJames i Aragon, kierują większością karteli narkotykowych w Meksyku i Ameryce Południowej. House of Bourbon są założycielami i właścicielami Santander Bank. Król Hiszpanii ma oficjalne roszczenia do króla Jerozolimy. Członkowie rodziny królewskiej z Bliskiego Wschodu zarządzają przemysłem naftowym i wykorzystują swoje ogromne bogactwo do finansowania globalistycznych planów, aby móc rządzić swoimi narodami. 

Ród Burbonów i hiszpańska szlachta, jak rodziny Osorio, FitzJames i Aragon, kierują większością karteli narkotykowych w Meksyku i Ameryce Południowej. House of Bourbon są założycielami i właścicielami Santander Bank. Król Hiszpanii ma oficjalne roszczenia do króla Jerozolimy.

„Czarna szlachta” to / były oligarchiczne rodziny Wenecji i Genui we Włoszech, które w XII wieku posiadały uprzywilejowane prawa handlowe (monopole). Pierwsza z trzech krucjat, od 1063 do 1123 roku, ustanowiła potęgę weneckiej czarnej szlachty i umocniła władzę zamożnej klasy rządzącej. Arystokracja Czarnej Szlachty osiągnęła całkowitą kontrolę nad Wenecją w 1171 r.

Kiedy mianowanie Doża zostało przeniesione do tak zwanej Wielkiej Rady, która składała się z członków arystokracji handlowej (wśród nich niesławnej rodziny de’Medici). Od tamtej pory Wenecja pozostaje w ich rękach, ale siła i wpływ weneckiej czarnej szlachty wykracza daleko poza jej granice i dziś jest odczuwalny w każdym zakątku globu. (Nie zapominaj, że nasz nowoczesny system bankowy powstał we Włoszech.

W 1204 r. Oligarchiczna rodzina rozdzieliła feudalne enklawy swoim członkom i od tej epoki datuje się wielkie budowanie władzy i nacisków, aż rząd stał się zamkniętą korporacją (skądś tego nie wiemy?) Wiodącej Czarnej Szlachty. rodziny. Więcej na ten temat można znaleźć w pracach Dr. Johna Colemana, Black Nobility Unmasked World-wide, 1985; Hierarchia konspiratorów: historia komitetu 300, 1992 r.

Czarna szlachta zdobyła swój tytuł dzięki brudnym sztuczkom, więc kiedy ludność zbuntowała się przeciwko monopolistom w rządzie, jak nigdzie indziej (nie jesteśmy), przywódcy powstania zostały szybko schwytane i brutalnie powieszone. Czarna szlachta używa tajnych zabójstw, morderstw, szantażu, bankructwa obywateli lub firm przeciwnych, porwań, gwałtów i tak dalej… stąd ich nazwa.

Najważniejszymi rodzinami w odniesieniu do Czarnej Szlachty to:

 • Dom Bernadotte, Szwecja
 • Dom Bourbon, Francja
 • Dom Braganza, Portugalia
 • Dom Grimaldiego, Monako
 • Dom Guelph, Wielka Brytania (najważniejsza aka. Orsini)
 • Dom Habsburgów, Austria
 • Dom Hanoweru, Niemcy (drugi najważniejszy)
 • Dom Hohenzollernów, Niemcy
 • Dom Karadjordjevic, Jugosławia (dawniej)
 • Dom Liechtensteinu, Liechtenstein
 • Dom Nassau, Luksemburski
 • Dom Oldenburg, Dania
 • Dom Orange, Holenderski
 • Dom Sabaudzki, Włochy
 • Dom Wettinów, Belgia
 • Dom Wittelsbachów, Niemcy
 • Dom Wirtembergii, Niemcy
 • Dom Zogu, Albania 

Drzewo genealogiczne Windsor Wszystkie wymienione rodziny są związane z Domem Guelph, jedną z pierwotnych rodzin Czarnej Szlachty Wenecji, z której wywodzi się Dom Windsorów, a tym samym obecna królowa Anglii Elżbieta II. Guelphowie są tak powiązani z niemiecką arystokracją poprzez House of Hanover, że wymienienie wszystkich ich powiązań zajęłoby kilka stron. Wszystkie (prawie) europejskie domy królewskie wywodzą się z rodu Hanoweru, a więc z rodu Guelfów – Czarnej Szlachty.

Przykład: hanowerski brytyjski król Jerzy I pochodził z księstwa Lüneburg, części północnych Niemiec, która od XII wieku była rządzona przez rodzinę Guelph. Dzisiaj Guelphowie (Windsorowie) rządzą, dominując na rynku surowców i od lat ustalają cenę złota (towaru, którego nie produkują ani nie posiadają). House of Windsor kontroluje również ceny miedzi, cynku, ołowiu i cyny. To nie przypadek, że główne giełdy towarowe znajdują się w Londynie w Anglii. Firmy prowadzone przez rodziny Black Nobility to British Petroleum, Oppenheimer, Lonrho, Philbro i wiele innych.

Grosvenor Square, w najdroższej części Londynu przy którym znajduje się ambasada amerykańska, należy do rodziny Grosvenor, podobnie jak Eaton Square. W Eaton Square mieszkania są wynajmowane za 25 000 do 75 000 funtów miesięcznie (i to nie obejmuje kosztów utrzymania). Ma to dać ci wyobrażenie o ogromnym bogactwie, jakie rodziny Black Nobility gromadzą z czynszów gruntowych, i dlaczego rodziny takie jak Windsors są w ogóle nie są zainteresowani postępem przemysłowym i zwiększoną liczbą ludności, którą wspiera.

To jest główny powód, dla którego te „szlacheckie” rodziny stoją za większością, jeśli nie za wszystkimi, błędnymi ruchami proekologicznymi na świecie, które ostatecznie i potajemnie (oczywiście) mają na celu ograniczenie wzrostu populacji. Książę Filip i książę Karol są najbardziej widocznymi symbolami tych ruchów i obaj często mówili z najwyższą bezdusznością o potrzebie pozbycia się niechcianych ludzi ze świata. Klub Rzymski, CFR, RIIA, Bilderbergers, Okrągły Stół… wszystkie wywodzą się z Komitetu 300, a zatem z europejskich rodzin Czarnej Szlachty.

Z europejską czarną szlachtą współpracują amerykańskie rodziny, takie jak Harrimans i McGeorge Bundys. Dom w Hanowerze wydaje się być niemiecki, ale jest żydowski. Podobnie jest z Domem Habsburgów.

Czarna szlachta to starożytne rody Państw Kościelnych, które są właścicielami Stolicy Apostolskiej i Watykanu. Czarna szlachta jest uważana za suwerennych książąt. Watykan jest używany jako scentralizowany punkt kontroli i jest jednym z najstarszych istniejących ciągłych podmiotów korporacyjnych. Stolica Apostolska jest „Wszechwidzącym Okiem” i działa jako sieć wywiadowcza, która następnie współpracuje z agencjami wywiadowczymi, takimi jak CIA, NSA i MI6 w celu ulepszenia ich systemu wywiadowczego. 

Łacińskie wyrażenie Novus Ordo Seclorum oznacza Nowy Porządek Wieków i znajduje się na rachunku dolarowym i Wielkiej Pieczęci Stanów Zjednoczonych. Watykan używa łaciny jako języka urzędowego i dokumentów. Ameryka nosi imię Amerigo Vespucciego i pracował dla rodziny Medici z Florencji i Rzymu. Ameryka nosi imię Amerigo Vespucciego i pracował dla rodziny Medici z Florencji i Rzymu. Vespucci stworzył termin New World for America. 

Stolica Apostolska jest podmiotem korporacyjnym, który wydaje wszystkie prawa i rachunki. Papież rości sobie prawo do doczesnej władzy lub własności nad Ziemią, a także domaga się papieskiej supremacji lub papieskiej władzy i papieskiej nieomylności. Arcybiskupi są nadzorcami w społeczeństwie w swoich okręgach i czuwają nad polityką, biznesem, policją i przestępczością zorganizowaną. 

Monarchie europejskie funkcjonują jak przedłużenia Rzymu i zarządzają tajnymi stowarzyszeniami, które infiltrują agencje rządowe i prowadzą korporacje dla monarchów. Suwerenny Zakon Wojskowy Malty jest najwyższą radą wojskową i ściśle współpracuje z zakonami św. Jana, zarządzanymi przez protestancką rodzinę królewską, taką jak Windsorowie i Hohenzollernowie. Królewskie i szlachetne rody współpracują ze sobą jako globalny syndykat przestępczy i część zmodernizowanego rzymsko-korporacyjnego imperium. 

Mają też konkurujące ze sobą frakcje, które tworzą iluzję podziału. Korona brytyjska i szkocka szlachta, jak rodziny Bruce, Stewart, Sinclair, Montagu, Scott, Percy i Sutherland zarządzają masonerią. A w samych Stanach Zjednoczonych są tysiące lóż masońskich. 

Udostępnij

TAJEMNICE ”CZARNEJ SZLACHTY” – WATYKAN, JEZUICI, MASONI, KRÓLEWSKA DYNASTIA ILLUMINATÓW

Globalna Świadomość4 listopada 20234 listopada 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułBOJĄ SIĘ NAS ! – PROROCY NWO I ONZ OBAWIAJĄ SIĘ ”TEORII SPISKOWYCH” !Następny artykułPRAWDZIWE OBLICZE KATASTROFY W ROSWELL

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? BESTIE CZASÓW KOŃCA – DYNASTIA ZAKONU ROTHSCHILD JAK POWSTAŁY OBECNE ELITY

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • TAJEMNICE ”CZARNEJ SZLACHTY” – WATYKAN, JEZUICI, MASONI, KRÓLEWSKA DYNASTIA ILLUMINATÓW
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?