Przekraczając Rubikon

PRÓBA ROZBICIA FIRMAMENTU – TAJEMNICA MASOŃSKIEGO PROJEKTU ”ARTEMIS” ELONA MUSKA

PRÓBA ROZBICIA FIRMAMENTU – TAJEMNICA MASOŃSKIEGO PROJEKTU ”ARTEMIS” ELONA MUSKA

Co kryje się w nowej mega rakiecie Elona Muska? Poznaj nowy program kosmiczny masonerii Artemis NASA. W piątek, 17 listopada 2023 r., odbyła swój lot największa rakieta SpaceX, „Starship”, która jest jednocześnie największą na świecie rakietą i systemem startowym, odbyła swój drugi testowy start i lot.

Do czego będzie używana ta megarakieta? Wystrzel więcej satelitów, dołączając do ponad 8800 działających satelitów znajdujących się obecnie na orbicie, emitujących promieniowanie Ziemi i patrzących, kto wie co?

W niedzielę SpaceX wystrzeliło rano 23 satelity z Cape Canaveral i 22 kolejne z bazy sił powietrznych Vandenberg wieczorem. Dzięki temu łączna liczba działających satelitów napromieniających Ziemię wzrosła do około 8800.

W tym roku SpaceX co kilka dni wysyła rakiety z satelitami, chcąc w pośpiechu zaspokoić niezaspokojone zapotrzebowanie na przepustowość miliardów ludzi korzystających z telefonów komórkowych. Ale SpaceX nie jest jedyny. Setki firm konkurują o udział w światowym rynku dostarczania Internetu z nieba dla ludności świata.

5 stycznia 2022 r. wysłałem biuletyn zawierający listę 147 firm i agencji rządowych z 34 krajów, które obsługiwały, wystrzeliwały lub planowały floty satelitów, których liczba, gdyby wszystkie zostały wystrzelone, wynosiłaby w sumie około pół miliona na naszym niebie, daleko od przewyższające liczbę widocznych gwiazd. ( Pełny artykuł .)

Prawdopodobnie, ale ta rakieta jest zbudowana do większych celów.

Czy wkraczamy w nową fazę wojny, w której zagrożenie ze strony rzekomych „bomb nuklearnych” staje się niczym w porównaniu z bronią energetyczną, która może potencjalnie wpływać na pogodę, powodować trzęsienia ziemi i powodować ogromne pożary, które natychmiast spalają wszystko na swojej drodze?

Tak masowe zniszczenie mogłoby sprawić, że ludzcy żołnierze byliby niepotrzebni, ponieważ współczesny wojownik siedziałby wówczas gdzieś za komputerem i był gotowy „pociągnąć za spust”.

Cóż, jedno wiemy na pewno: nowy program kosmiczny NASA, Artemis , zawarł już umowę z Muskiem i jego „Starship” SpaceX, aby stać się częścią programu kosmicznego Artemis.

Od samego początku amerykańska agencja kosmiczna NASA używała nazw „greckich bogów i bogiń”, których Biblia określa jako „demony”, do nazywania swoich statków kosmicznych i programów „eksploracji” przestrzeni kosmicznej. „Apollo” było jednym z pierwszych używanych imion.

A to dlatego, że NASA jest organizacją masońską.

Masoneria jest tajnym stowarzyszeniem i nazywana jest najstarszą religią świata . To po prostu inna nazwa „satanizmu”, ale wszystko odbywa się w tajemnicy, chociaż używają własnych symboli do komunikowania się ze sobą na zwykłym miejscu. Aby dowiedzieć się więcej zobacz:

Insider demaskuje masonerię jako najstarszą tajną religię świata i lucyferiańskie plany dotyczące Nowego Porządku Świata

NASA została wyraźnie założona jako masońskie, szatańskie przedsięwzięcie, co jasno wynika z symboli i nazw, których używała od początku. Bardzo niewielu by to kwestionowało, tak mocne są dowody, które są wyraźnie widoczne dla każdego.

Jednym z najsłynniejszych masonów związanych z agencją masonerii NASA jest Edwin Eugene Aldrin Jr., lepiej znany jako „Buzz Aldrin”, jeden z dwóch pierwszych ludzi, którzy rzekomo wylądowali na Księżycu.

Przez lata wiele osób kwestionowało, czy ludzie kiedykolwiek faktycznie wylądowali na Księżycu, dlatego Buzz Aldrin przez lata zaprzeczał, jakoby doszło do inscenizacji, m.in. w wywiadzie dla Alexa Jonesa z 2009 roku.

Jednak w ostatnich latach w sieci pojawiło się wideo, na którym Aldrin rzekomo przyznał się 8-letniej dziewczynce, że do zdarzenia nigdy nie doszło.

Jestem pewien, że wielu z Was, którzy to czytają, nie żyło w 1969 roku, kiedy miało miejsce to rzekome wydarzenie, a jeśli przeszukacie Internet, znajdziecie wielu „weryfikatorów faktów”, którzy próbują obalić fakt, że Aldrin rzeczywiście to przyznał.

Jednak gdy to się wydarzyło, żyłem jeszcze jako dziecko i doskonale pamiętam, jak oglądałem to „na żywo” w telewizji. Było to częścią ery przemysłowej po II wojnie światowej, kiedy technologia gwałtownie przyspieszała, a opinię publiczną łatwo było przekonać (tak jak dzisiaj w przypadku „AI”!) co do rzekomego zaawansowania tej technologii, tak że wiele osób uwierzyło, że jest to prawdziwy wydarzenie.

Większość z Was, którzy to czytacie, dorastała w epoce „technologii komputerowej”, która rozpoczęła się w latach 80. XX wieku, a która naprawdę zaczęła się rozwijać tuż po roku 2000.

To era „cyfrowa”, która nie istniała w 1969 r., kiedy rzekomo miało miejsce lądowanie na Księżycu. Wszystko było wtedy analogowe.

Niedawno rozmawiałem z osobą po 80. roku życia, która przed przejściem na emeryturę zajmowała się komunikacją i elektroniką. Kiedy wydarzyło się to w 1969 roku, był młodym dorosłym.

Zapytałem go, jak to możliwe, że w 1969 roku mogliśmy mieć tę technologię? Był pewien, że tak, bo wszyscy oglądali to „na żywo” w telewizji.

Więc zapytałem:

W ciągu ostatnich kilku dekad zajmowałem się produkcją wideo i do utworzenia płynnego wideo potrzeba około 30 klatek na sekundę (fps), chociaż możesz zadowolić się około 15 fps, aby uzyskać wideo, które jest nadal wystarczająco wyraźne, aby je oglądać , chociaż może bardziej wzburzony.

Ale w 1969 roku żadna z tych technologii nie była dostępna, więc jakim cudem w tamtych czasach transmitowano materiały wideo z Księżyca aż na Ziemię „na żywo”, używając analogowych częstotliwości radiowych do generowania co najmniej 15 klatek na sekundę?

Przyznał, że nie wie, ale nie wydawało się, aby miało to wpływ na jego wiarę.

Rzeczywiście sądzę, że w 1969 r. sfilmowano i wyemitowano wśród Amerykanów pewne wydarzenie, przedstawiające lądowanie na Księżycu, ale mogę niemal zagwarantować, że NIE zostało ono sfilmowane na okrągłym obiekcie na niebie, który przelatuje co 30 minut. dni, zwany także „księżycem”.

Wiele osób śledzi historię NASA od Operacji Paper Clip , która była programem, który po II wojnie światowej sprowadził nazistowskich naukowców z Niemiec do Stanów Zjednoczonych, które następnie założyły także CIA.

Pamiątkowy znaczek wydany przez Urząd Pocztowy Stanów Zjednoczonych w 1969 r. i sponsorowany przez „The Masonic Stamp Club of New York”.

Według doniesień Buzz Aldrin jest masonem 33 stopnia rytu szkockiego i templariuszy.

Oto dobry artykuł dokumentujący wiele innych powiązań masońskich z lądowaniem Apollo 11 na Księżycu, chociaż autor wydaje się uważać lądowanie na Księżycu za wydarzenie historyczne, a nie mistyfikację.

Dziś, tutaj, w 2023 roku, główną misją agencji Freemason NASA jest Program Artemis i rzekomy cel powrotu człowieka na Księżyc, a także na Marsa.

Program Artemis, jak również nowy oddział Sił Kosmicznych Stanów Zjednoczonych , został zapoczątkowany przez masona Donalda Trumpa podczas jego prezydentury.

Program Artemis to program eksploracji Księżyca za pomocą robotów i ludzi, prowadzony przez Narodową Agencję Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej Stanów Zjednoczonych (NASA) wraz z sześcioma głównymi agencjami partnerskimi — Europejską Agencją Kosmiczną (ESA), Niemieckim Centrum Lotnictwa i Kosmonautyki (DLR), Japonią Agencja Badań Kosmicznych (JAXA), Kanadyjska Agencja Kosmiczna (CSA), Izraelska Agencja Kosmiczna (ISA) i Włoska Agencja Kosmiczna (ASI).

Program Artemis ma na celu przywrócenie obecności człowieka na Księżycu po raz pierwszy od czasu misji Apollo 17 w 1972 r. Główne części programu to Space Launch System (SLS), statek kosmiczny Orion, stacja kosmiczna Lunar Gateway, oraz komercyjne systemy lądowania ludzi.

Długoterminowym celem programu jest utworzenie stałej bazy na Księżycu, aby ułatwić realizację misji załogowych na Marsa.

Program Artemis to współpraca rządowych agencji kosmicznych i prywatnych firm zajmujących się lotami kosmicznymi, połączonych Porozumieniami Artemis i umowami pomocniczymi.

Według stanu na wrzesień 2023 r. porozumienia podpisało dwadzieścia dziewięć krajów i jedno terytorium, w tym tradycyjni amerykańscy partnerzy kosmiczni (tacy jak Europejska Agencja Kosmiczna i agencje z Indii, Kanady, Japonii i Wielkiej Brytanii) oraz wschodzące potęgi kosmiczne (takie jak Brazylia, Korea Południowa, Meksyk i Zjednoczone Emiraty Arabskie).

Program Artemis został formalnie powołany w 2017 roku, za czasów administracji Trumpa. ( Źródło .)

Niedawno przedstawiłem naszym czytelnikom, kim jest „Artemida”, ponieważ jest to jeden z najwyższych rangą demonów służących Szatanowi, znany w Starym Testamencie jako „bóg płodności”, najczęściej nazywany „Asztoret”.

Ilustracja przedstawiająca Świątynię Artemidy w Efezie.

W czasach Nowego Testamentu w I wieku nazywano ją „Artemidą” i mieszkała wówczas w mieście Efez. Jej świątynia była podobno jednym z „7 cudów świata” w tamtym czasie, ponieważ ludzie z całego świata przybywali do Efezu, aby ją zobaczyć, ponieważ była źródłem „uzdrowienia”.

Kiedy Paweł udał się tam, aby głosić Dobrą Nowinę o Jezusie, spowodowało to poważne zakłócenia w systemie gospodarczym miasta zbudowanym wokół Artemidy.

Mniej więcej w tym czasie powstało wielkie zamieszanie na Drodze. Złotnik imieniem Demetriusz, który wykonał srebrne kapliczki Artemidy, przyniósł rzemieślnikom niemały interes.

Zwołał ich wraz z robotnikami z pokrewnych zawodów i powiedział: „Mężowie, wiecie, że nieźle zarabiamy na tym biznesie. Widzicie i słyszycie, jak ten Paweł przekonał i sprowadził na manowce dużą liczbę ludzi tutaj, w Efezie i praktycznie w całej prowincji Azji. Mówi, że bogowie stworzeni przez człowieka wcale nie są bogami. Istnieje niebezpieczeństwo, że nie tylko nasz handel straci swoje dobre imię, ale także, że świątynia wielkiej bogini Artemidy zostanie zdyskredytowana, a sama bogini, czczona w całej prowincji Azji i świata, zostanie z niej okradziona boski majestat.”

Gdy to usłyszeli, wpadli we wściekłość i zaczęli krzyczeć: „Wielka jest Artemida Efeska!” Wkrótce w całym mieście zawrzało. (Dzieje 19:23-29)

Efez leży dziś w ruinach we współczesnej Turcji, ale jak niedawno napisałem, wygląda na to, że Artemida przeniosła się teraz do Stanów Zjednoczonych pod nazwą „Kolumbia”. Widzieć:

Czy Spirit of Columbia jest głównym demonem w Stanach Zjednoczonych? Czy ten demon jest wspomniany w proroctwach biblijnych?

W całym Piśmie Świętym „przestrzeń kosmiczna” nazywana jest „niebiosami”, a żyjące tam siły anielskie i demoniczne określane są angielskimi słowami, takimi jak „autorytety”, „moce” itp.

Załóżcie pełną zbroję Bożą, abyście mogli przeciwstawić się planom diabła. Nasza walka nie toczy się przeciwko ciału i krwi, ale przeciwko władcom , przeciwko władzom , przeciwko mocom tego ciemnego świata i przeciwko duchowym siłom zła w niebiańskich królestwach . (Efezjan 6:11-12)

Jezus Chrystus najwyraźniej wyśmiał i wyszydził te demoniczne moce, gdy umarł śmiercią fizyczną, a trzy dni później żywy wyszedł z grobowca.

Kiedy byliście martwi w swoich grzechach i w nieobrzezaniu waszej grzesznej natury, Bóg ożywił was z Chrystusem. On przebaczył nam wszystkie nasze grzechy, unieważniając spisany kodeks wraz z jego przepisami, który był przeciwko nam i który nam się sprzeciwiał; zabrał go i przybił do krzyża.

A  rozbrajając władze i władze, zrobił z nich publiczny spektakl , odnosząc nad nimi triumf na krzyżu. (Kolosan 2:13-15)

Każda z tych demonicznych mocy i władz, łącznie z samym Szatanem, podlega obecnie rządom Jezusa Chrystusa, który wkrótce powróci, aby wykonać na nich wyrok, gdyż zostali już uznani za „winnych” przez niebiański sąd.

Jezus Chrystus… wstąpił do nieba i jest po prawicy Boga, a aniołowie, władze i moce zostały mu poddane . (1 Piotra 3:21-22)

I tak na marginesie, ponieważ NIE jest to tematem tego artykułu, greckie słowa użyte tutaj w Nowym Testamencie w odniesieniu do „ władz i mocy ”, a także „ podporządkowany ”, to te same greckie słowa użyte w 13 rozdziale Listu do Rzymian , którego większość syjonistycznych chrześcijańskich pastorów i nauczycieli używa, aby usprawiedliwić poddanie się rządowi USA, tak jak to miało miejsce podczas Covid.

Niech każdy człowiek będzie poddany władzom rządzącym . Nie ma bowiem żadnej władzy, jak tylko od Boga, a te, które istnieją, zostały ustanowione przez Boga. Dlatego każdy, kto przeciwstawia się władzom, sprzeciwia się temu, co Bóg postanowił, a ci, którzy się sprzeciwiają, poniosą karę. (Rzymian 13:1-2)

I choć nie twierdzę, że w tym fragmencie nie ma zastosowania do ludzkiego rządu cywilnego, bardzo często jest on błędnie używany przez syjonistycznych chrześcijan, aby przekonać ludzi, aby zawsze byli posłuszni i poddawali się urzędnikom ludzkiego rządu.

Ale wyraźnie NIE to było zamierzone w przypadku takich wersetów, ponieważ nawet autorzy Nowego Testamentu, którzy to napisali, nie zawsze byli posłuszni władzom rządu cywilnego, ale stale stawiali im opór i często byli więzieni za ich opór.

Jezus jest dla nas NAJLEPSZYM przykładem przeciwstawiania się władzom rządowym, gdyż często łamał ich prawa, chodząc po ziemi w ludzkiej postaci. Widzieć:

Oto więcej informacji na temat masońskich „Porozumień z Artemidą”, które obecnie dysponują budżetem wynoszącym 53 miliardy dolarów .

5 maja 2020 r. agencja Reuters opublikowała ekskluzywny raport, w którym stwierdzono, że administracja Donalda Trumpa pracuje nad nowym międzynarodowym porozumieniem w sprawie wydobycia na Księżycu, nawiązującym do Traktatu o przestrzeni kosmicznej z 1967 r.

Dziesięć dni później ówczesny administrator NASA Jim Bridenstine oficjalnie ogłosił Porozumienia Artemis, serię porozumień z krajami partnerskimi, których celem jest ustanowienie ram regulujących badanie i wydobywanie Księżyca.

Porozumienia wywodzą się z tytułowego Programu Artemis, amerykańskiego planu rozpoczętego w 2017 r., mającego na celu wysłanie pierwszej kobiety i kolejnego mężczyzny na Księżyc do 2024 r. Bridenstine stwierdziła, że ​​porozumienia miały na celu stworzenie jednolitego zestawu wytycznych dla krajów, aby uniknąć potencjalnego konfliktu lub nieporozumienia w przyszłych przedsięwzięciach kosmicznych; rządy, które podpiszą Porozumienia, mogą formalnie wziąć udział w Programie Artemis.

Porozumienia zostały opracowane przez NASA, Departament Stanu USA i nowo utworzoną Narodową Radę ds. Przestrzeni Kosmicznej; projekt przekazano kilku rządom do konsultacji przed ogłoszeniem ostatecznej wersji dokumentu w maju 2020 r.

W dniu 13 października 2020 r. podczas nagranej i transmitowanej na żywo ceremonii Porozumienia zostały podpisane przez dyrektorów krajowych agencji kosmicznych Stanów Zjednoczonych, Australii, Kanady, Japonii, Luksemburga, Włoch, Wielkiej Brytanii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Szef ukraińskiej Narodowej Agencji Kosmicznej podpisał Porozumienia dokładnie miesiąc później.

Porozumienia Artemis to niewiążące wielostronne porozumienie pomiędzy rządem Stanów Zjednoczonych a innymi rządami świata uczestniczącymi w programie Artemis – kierowanym przez Amerykanów wysiłku mającym na celu powrót ludzi na Księżyc do roku 2025, którego ostatecznym celem jest rozszerzenie eksploracji kosmosu na Marsa i poza.

Według stanu na 16 września 2023 r. porozumienia podpisało dwadzieścia dziewięć krajów i jedno terytorium, w tym dziesięć w Europie, osiem w Azji, trzy w Ameryce Północnej, cztery w Ameryce Południowej, dwa w Oceanii i dwa w Afryce. ( Źródło .)

Program masonerii Artemis w oczywisty sposób jeszcze bardziej wzbogaci amerykańskich wykonawców z branży obronnej, którzy już budują broń wojenną, w tym broń powietrzną i energetyczną.

Statek kosmiczny Orion wyprodukowany przez firmę Lockheed Martin (na zdjęciu powyżej) jest jednym z nowych statków kosmicznych Artemis, podobnie jak rakieta SpaceX Elona Muska The Starship , „ najwyższa i najpotężniejsza rakieta na świecie ”, która może podjąć drugą próbę startu jeszcze w tym tygodniu .

W ciągu ostatnich kilku lat wydarzyło się wiele wydarzeń, które można zinterpretować jako powiązane ze sobą, zmierzających do ostatecznego punktu kulminacyjnego, który może wypełnić proroctwa biblijne, ponieważ Stany Zjednoczone są centrum działalności masonerii od czasu naszego założenia, będąc centrum świata masonów satanistycznych od założenia w 1776 r. Zobacz:

Stany Zjednoczone są centrum Nowego Porządku Świata kontrolowanego przez szatana od 250 lat

Wielki Reset z pewnością nadchodzi i Stany Zjednoczone pokazują teraz swoje prawdziwe oblicze, otwarcie używając imion szatańskich demonów wysokiej rangi, takich jak „Artemida”, w ramach „Programu kosmicznego”, który nie ma nic wspólnego z eksploracją kosmosu, a wszystkim, co ma na celu wspólnego ze śmiercią, wojną i bronią masowego rażenia.

Większość tych programów rozpoczęła się za prezydentury Donalda Trumpa, wraz z nie tylko utworzeniem oddziału wojskowego Sił Kosmicznych , Programu Kosmicznego Masona Artemis , ale także operacją wojskową „ Operacja Warp Speed ”, która zamordowała i okaleczyła miliony Amerykanów, dziesiątkując większość nasze wojsko.

Jeśli ten demoniczny, kryminalny pedofil zostanie przywrócony do władzy przy wsparciu większości amerykańskiego społeczeństwa, zwłaszcza syjonistycznych chrześcijan, faktycznie będziemy świadkami powstania biblijnego Antychrysta.

Gdy otworzył szóstą pieczęć, spojrzałem, a oto nastąpiło wielkie trzęsienie ziemi i słońce stało się czarne jak wór, księżyc w pełni stał się jak krew , a gwiazdy z nieba spadły na ziemię (satelity i statki kosmiczne? ?) jak drzewo figowe zrzuca swoje zimowe owoce, potrząśnięte przez wichurę.

Niebo zniknęło jak zwijany zwój, a każda góra i wyspa zostały usunięte ze swoich miejsc.

Wtedy królowie ziemi i wielcy, i wodzowie, bogaci i możni , i wszyscy, niewolnicy i wolni, ukryli się w jaskiniach i między skałami górskimi, wołając do gór i skał: „Padnijcie na nas i zakryj nas przed obliczem Zasiadającego na tronie i przed gniewem Baranka, bo nadszedł wielki dzień ich gniewu i któż się ostoi?” (Objawienie 6:12-17)

A może jest to projekt i próba ROZBICIA FIRMAMENTU ?

https://www.instagram.com/reel/C0CkWQJI17Y/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Udostępnij

PRÓBA ROZBICIA FIRMAMENTU – TAJEMNICA MASOŃSKIEGO PROJEKTU ”ARTEMIS” ELONA MUSKA

Globalna Świadomość28 listopada 2023

Insider demaskuje masonerię jako najstarszą tajną religię świata i lucyferiańskie plany dotyczące Nowego Porządku Świata

NASA została wyraźnie założona jako masońskie, szatańskie przedsięwzięcie, co jasno wynika z symboli i nazw, których używała od początku. Bardzo niewielu

Czy Spirit of Columbia jest głównym demonem w Stanach Zjednoczonych? Czy ten demon jest wspomniany w proroctwach biblijnych?

W całym Piśmie Świętym „przestrzeń kosmiczna” nazywana jest „niebiosami”, a żyjące tam siły anielskie i demoniczne określane są angielskimi słowami,

Stany Zjednoczone są centrum Nowego Porządku Świata kontrolowanego przez szatana od 250 lat

Wielki Reset z pewnością nadchodzi i Stany Zjednoczone pokazują teraz swoje prawdziwe oblicze, otwarcie używając imion szatańskich demonów wysokiej rangi, takich jak

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZYM JEST SUPERKOPMUTER B.E.S.T.I.A W PODZIEMIACH PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO ?Następny artykułCZY PRZY NASTĘPNEJ PANDEMII ELITY WYŁĄCZĄ WOLNY INTERNET ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PRÓBA ROZBICIA FIRMAMENTU – TAJEMNICA MASOŃSKIEGO PROJEKTU ”ARTEMIS” ELONA MUSKA
  • Insider demaskuje masonerię jako najstarszą tajną religię świata i lucyferiańskie plany dotyczące Nowego Porządku Świata
  • Czy Spirit of Columbia jest głównym demonem w Stanach Zjednoczonych? Czy ten demon jest wspomniany w proroctwach biblijnych?
  • Stany Zjednoczone są centrum Nowego Porządku Świata kontrolowanego przez szatana od 250 lat
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?