Świat jest inny

NASA ODEBRAŁO TAJEMNICZE SYGNAŁY – HUMANIODALNE ISTOTY ŻYJĄ W PUSTEJ ZIEMI ?

NASA ODEBRAŁO TAJEMNICZE SYGNAŁY – HUMANIODALNE ISTOTY ŻYJĄ W PUSTEJ ZIEMI ?

Niedawne badania przeprowadzone przez Australian National University (ANU) potwierdziły, że na Ziemi istnieje piąta warstwa „najbardziej wewnętrznego jądra wewnętrznego”. Naukowcy są podekscytowani stwierdzeniem, że to odkrycie oznacza, że ​​ludzie muszą przepisać podręczniki. 

Eksploracja jądra Ziemi przez naukowców doprowadziła również do skojarzeń z „ludźmi z wnętrza ziemi”. Jest coraz więcej dowodów na to, że nie tylko istnieją, ale ich iloraz inteligencji jest znacznie wyższy niż u ludzi.

Najnowsze odkrycia środka ziemi zmienią podręcznik

Struktura ziemi jest warstwowa i składa się z czterech warstw skorupy, stopionego płaszcza, ciekłego rdzenia zewnętrznego i stałego rdzenia wewnętrznego. Jednak najnowsze odkrycie naukowców radykalnie zmieniło dotychczasowe rozumienie budowy ziemi przez ludzi.

Raport z badań opublikowany w Journal of Geophysical Research potwierdził istnienie piątej warstwy „najbardziej wewnętrznego jądra” na Ziemi.

Główny autor badania, dr Joanne Stephenson, powiedziała, że ​​dziesiątki lat temu naukowcy podejrzewali, że na Ziemi mogą istnieć inne struktury. Zespół badawczy odkrył zmiany w strukturze żelaza w jądrze ziemi za pomocą algorytmu dopasowywania danych fal sejsmicznych Międzynarodowego Centrum Sejsmicznego.

Ten raport z badań pokazuje, że około 650 kilometrów od centrum Ziemi znajduje się nieznana wcześniej granica, zlokalizowana w znanym jądrze wewnętrznym. Dowody te wskazują na dwa niezależne wydarzenia ochłodzenia w historii Ziemi, których przyczyna zawsze była tajemnicą.

Stephenson powiedział, że badanie struktury wewnętrznego jądra Ziemi pomaga zrozumieć historię powstania Ziemi.

„To odkrycie jest bardzo ekscytujące i może oznaczać, że musimy przepisać podręcznik”.

NASA odbiera inteligentne fale radiowe z centrum Ziemi

Eksploracja jądra Ziemi przez naukowców doprowadziła również do skojarzeń z „ludźmi z wnętrza ziemi”. Teraz jest coraz więcej dowodów na to, że nie dość, że istnieją, to jeszcze ich iloraz inteligencji jest znacznie wyższy niż u ludzi. Niektórzy eksperci uważają, że jest to najbardziej niesamowite i znaczące odkrycie XX wieku. Jednak fakt ten jest nadal ukrywany przez niektóre kraje z obawy przed „wywołaniem paniki i kontrowersji”.

W 1995 roku NASA ujawniła, że ​​otrzymała radiowy sygnał elektryczny z wnętrza Ziemi. W tamtym czasie sygnał ten pokazywał, że istnieje bardziej zaawansowany cywilizowany świat pod ziemią.

4 lutego 1995 r. kanadyjski Weekly World News, zatytułowany „NASA odbiera sygnały radiowe pochodzące z wnętrza Ziemi”, poinformował, że istnieją mocne dowody na pustą ziemię i spekulował, że Ziemia jest naprawdę pusta.

Po analizie naukowcy dowiedzieli się, że ten tajemniczy sygnał radiowy był złożonym kodem matematycznym, więc potwierdzono, że nie był to sygnał naturalnie generowany, ale pochodził od jakiegoś inteligentnego życia.

W raporcie zacytowano istotne informacje dostarczone przez wysokiego rangą urzędnika NASA, który poprosił o zachowanie anonimowości. Naukowcy rozszyfrowali konkretną treść tych sygnałów, ale nie zostaną one upublicznione.

Starszy urzędnik NASA powiedział: „Treść nie jest złośliwa, ale wywoła panikę i kontrowersje”.

„Pod ziemią istnieją cywilizacje, które wysyłają sygnały, które penetrują skorupę i setki kilometrów warstw skalnych”. „Ludzie z podziemia oczywiście znają nas znacznie lepiej niż my ich”. „Na przykład wiedzą, jak się z nami komunikować za pomocą podstawowych danych kontaktowych, a my w zasadzie nie mamy lub nie mamy możliwości, aby odpowiedzieć”, powiedział.

Starszy urzędnik stwierdził również, że odpowiedni eksperci uważają, że jest to najbardziej niesamowite i znaczące odkrycie XX wieku. Jednak naukowcy nie rozumieją, dlaczego istnieje podziemne cywilizowane życie. Jeśli będziemy podążać za trzema podstawowymi elementami (światło słoneczne, powietrze i woda) dla życia na ziemi, jak przetrwa życie pod ziemią?

Ludzie żyjący w jądrze ziemi: Naukowcy potwierdzają, że pod ziemią istnieje „piąta warstwa” 2
Eksploracja jądra Ziemi przez naukowców doprowadziła również do skojarzeń z „ludźmi z wnętrza ziemi”. Jest coraz więcej dowodów na to, że nie tylko istnieją, ale ich iloraz inteligencji jest znacznie wyższy niż u ludzi. Schemat (pixabay.com)

Psychiczna wizja wewnętrznego świata Ziemi

Wcześniej media donosiły, że niektórzy ludzie ze specjalnymi zdolnościami przedstawili wizualną reprezentację, opisującą scenę wewnętrznego świata Ziemi. Dotarli do dna ziemi, ponad 220 kilometrów prosto w dół od powierzchni, czyli dotarli do wewnętrznego świata ziemi. Po przybyciu wszyscy byli w szoku. Istniał wysoko rozwinięty i wysoce cywilizowany świat ziemski.

Ludzie ze zdolnościami parapsychicznymi mówią, że jeśli porównać ziemię do jajka, proces ludzkiej eksploracji w kierunku środka ziemi jest mniejszy niż jedna dziesiąta skorupki jajka. Wcześniej ludzie myśleli, że jądro ziemi jest pełne gorącej magmy, ale w rzeczywistości ziemia była pusta, a magma znajdowała się w promieniu 200 kilometrów, co można również powiedzieć, że znajduje się poza środkiem ziemi.

Istoty ludzkie w centrum ziemi nie są tak wojownicze i wojownicze jak my, aw centrum ziemi nie ma wojny. Aby ułatwić zarządzanie i koordynację, kraje są podzielone według regionów. Obszar, do którego udają się istoty nadprzyrodzone, jest żółtoskóry, podobnie jak Chińczycy, z populacją około 1,5 miliarda. Całkowita populacja w centrum ziemi wynosi około dziesiątek miliardów, czyli więcej niż całkowita populacja na powierzchni (około 7 miliardów ludzi).

W centrum ziemi znajdują się również wysokie budynki, najwyższy ma około 590 pięter, około 1900 metrów wysokości. Języki używane przez ludzi w centrum ziemi są podobne do tych na powierzchni. Istnieją języki azjatyckie i podobne do angielskiego. Często mogą poruszać się po powierzchni, ponieważ są podobne z wyglądu do ludzi i trudno nam je odróżnić.

Jednak przy obecnej technologii ludzkości nadal trudno jest wejść do środka ziemi. W rzeczywistości istnieją tajne przejścia między środkiem ziemi a powierzchnią, ale są one ukryte w niedostępnych miejscach i nie są łatwo odkrywane przez ludzi.

„Dziennik Byrda” ujawnia istnienie rdzenia Ziemi

24 grudnia 1965 roku ukazał się „Dziennik Byrda”, który wzbudził wielkie zainteresowanie i eksplorację wewnętrznego świata Ziemi. Kontradmirał Richard Evelyn Byrd z Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych poprowadził ekspedycję z bieguna północnego na Ziemię w lutym 1947 roku i odkrył ogromną bazę oraz wymarłe zwierzęta i rośliny na ziemi.

Ludzie żyjący w jądrze ziemi: Naukowcy potwierdzają, że pod ziemią istnieje „piąta warstwa” 3
Emerytowany kontradmirał USA Byrd. (Domena publiczna)

Byrd napisał w swoim dzienniku, że to niewiarygodne, że zobaczył dolinę pełną zielonych drzew, a przez dolinę przepływał strumień. To jest biegun północny i powinien to być świat rządzony przez śnieg i lód!

Co więcej, Byrd odkrył również ogromną bazę latających spodków, w której znajdują się również „nadludzie” z technologią na wysokim poziomie. Ci tajemniczy ludzie powiedzieli mu, że ten podziemny świat nazywa się „Ariani”.

Udostępnij

NASA ODEBRAŁO TAJEMNICZE SYGNAŁY – HUMANIODALNE ISTOTY ŻYJĄ W PUSTEJ ZIEMI ?

Globalna Świadomość14 sierpnia 202314 sierpnia 2023

Psychiczna wizja wewnętrznego świata Ziemi

Wcześniej media donosiły, że niektórzy ludzie ze specjalnymi zdolnościami przedstawili wizualną reprezentację, opisującą scenę wewnętrznego świata Ziemi. Dotarli do dna ziemi,

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułOKULTYSTYCZNE TEJEMNICE WYSPY EPSTEINA I POWIĄZANIA Z DISNEYNastępny artykułGENARAŁ MASONÓW ALBERT PIKE – I JEGO WIZJA 3 WOJEN ŚWIATOWYCH

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KOD MATRIXA – FAŁSZYWA ŚWIATOWA AGENDA 50 LAT GEOINŻYNIERII – CZY POGODA JEST JESZCZE PRAWDZIWA ? TAJEMNICA DATY 23 WRZEŚNIA

Ostatnie wpisy

YALE SCHOOL OF ENGINEERING – NAUKOWCY OPRACOWUJĄ ”UNOSZĄCE SIE W POWIETRZU PREPARATY mRNA” CISZA PRZED BURZĄ – CO ZDARZY SIĘ

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • NASA ODEBRAŁO TAJEMNICZE SYGNAŁY – HUMANIODALNE ISTOTY ŻYJĄ W PUSTEJ ZIEMI ?
  • Psychiczna wizja wewnętrznego świata Ziemi
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?