Otwórz oczy

CAŁKOWITA CENZURA SIECI – SOROS JR. ”JESTEM 100 RAZY GORSZY OD OJCA”

CAŁKOWITA CENZURA SIECI – SOROS JR. ”JESTEM 100 RAZY GORSZY OD OJCA”

Alex Soros przyrzekł, że będzie cenzurować konserwatystów i niezależnych dziennikarzy w Internecie „100 razy bardziej agresywnie” niż jego ojciec George Soros.

Po wiadomościach, że skrajnie lewicowy miliarder George Soros przekazał synowi pełną kontrolę nad swoim 25-miliardowym imperium, Alex w wywiadzie dla „Wall Street Journal” przedstawił swoją despotyczną wizję przyszłości Internetu .

„Jestem o wiele bardziej polityczny” – powiedział Alex Soros, porównując się do swojego radykalnego ojca.

„Chociaż bardzo chciałbym wyciągnąć pieniądze z polityki, tak długo, jak robi to druga strona, my też będziemy musieli to zrobić” – przyznał.

Slaynews.com donosi: Finansowane przez Sorosa komitety działań politycznych stały się głównym czynnikiem wpływającym na amerykańskie wybory.

Finansowane przez Sorosa komitety działań politycznych stały się głównym czynnikiem wpływającym na amerykańskie wybory.

George Soros był największym darczyńcą Partii Demokratycznej w ostatnich wyborach w USA, a finansowanie przez niego mniejszych lokalnych prokuratorów pozwoliło mu przejąć kontrolę nad amerykańskim systemem wymiaru sprawiedliwości.

Alex Soros powiedział, że obecnie pracuje nad poprawą poparcia Latynosów i Czarnych dla polityków Demokratów.

Według Fox News nowy przywódca imperium Sorosa odwiedzał Biały Dom prezydenta Demokratów Joe Bidena co najmniej 17 razy od 2021 roku.

Jak podało Slay News, między 8 a 10 lutego miały miejsce trzy wizyty.

W dziennikach gości figuruje kilku czołowych urzędników administracji Bidena jako osoby, które spotkały się z Alexem Sorosem.

„Aleksander Soros jest gotowy poprowadzić swoją rodzinną wielomiliardową sieć polityczną i filantropijną” – powiedział Scott Walter, prezes Capital Research Center, według „Washington Examiner”.

„Podobnie jak jego ojciec, przywiązuje się do Białego Domu i przywódców Kongresu, którzy są gotowi wykonywać polecenia rodziny w takich kwestiach, jak przestępczość, imigracja, polityka wyborcza i nie tylko, ponieważ Sorose’owie wykorzystują każdy rodzaj datków: pieniądze dla partii, niezależnych grup wydatkowych oraz tak zwane „organizacje charytatywne” – powiedział.

Według „New York Post” Mike Howell, dyrektor Oversight Project w Heritage Foundation, stwierdził, że głównym problemem jest dostęp Alexa Sorosa do Białego Domu Bidena.

Howell ostrzega, że ​​rodzina Sorosów „wyrządziła już ogromne szkody naszemu krajowi”.

„Agenda Sorosa zakłada śmierć i zniszczenie w imię otwartych granic i położenia kresu zachodniej cywilizacji” – powiedział.

„Administracja Bidena i ruch nieuczciwych prokuratorów mogą być najbardziej szkodliwym zakupem, jaki do tej pory dokonał w Ameryce”.

Matt Palumbo, autor książki „The Man Behind the Curtain: Inside the Secret Network of George Soros”, powiedział, że rodzina Sorosów ma swoje korzenie głęboko w administracji Bidena.

„W całym Białym Domu jest gdzieś siedziba Sorosa, a jego syn jest nowym ambasadorem ojca” – powiedział Palumbo.

Prezes Judicial Watch Tom Fitton powiedział, że niezależnie od tego, kto jest frontmanem fundacji i wspieranego przez Sorosa PACS, George Soros nadal sprawuje władzę.

„Nie rozpraszaj się imieniem Alexa w dzienniku gości; to przedstawiciel George’a Sorosa, z którym chcą się spotkać w Białym Domu Bidena” – powiedział Fitton.

„On wciąż decyduje. „To jego pieniądze, jego fundacje”.

Udostępnij

CAŁKOWITA CENZURA SIECI – SOROS JR. ”JESTEM 100 RAZY GORSZY OD OJCA”

Globalna Świadomość31 października 202331 października 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułWŁADCY MARIONETEK – KTO ODPOWIADA ZA NOWY ”TEATR WOJENNY” ?Następny artykułMEL GIBSON – ”UJAWNIAJĄC HOLLYWOOD ZARYZYKOWAŁEM WSZYSTKO”

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TRANSFORMACJA ŻYWIENIOWA DO 2030 – CO BĘDZIESZ JADŁ W PRZYSZŁOŚCI ? BIZNES PANDEMICZNY UPADA – CO CZEKA NAS NA WIOSNĘ

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CAŁKOWITA CENZURA SIECI – SOROS JR. ”JESTEM 100 RAZY GORSZY OD OJCA”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?