Otwórz oczy

”CISZA PRZED BURZĄ” ? CZY W 2024 ROKU PRZYWITA NAS ”NOWA RZECZYWISTOŚĆ” ?

”CISZA PRZED BURZĄ” ? CZY W 2024 ROKU PRZYWITA NAS ”NOWA RZECZYWISTOŚĆ” ?

Każdy obecnie wywoływany kryzys ma na celu ukrycie większego przestępstwa lub przejęcia władzy popełnianego przeciwko ludzkości przez globalistyczną elitę. Potrzeba wielu lat doświadczenia w badaniu i demaskowaniu globalistycznego oszustwa, aby dostrzec ten wzorzec.

Do analityków, którzy widzą to jasno jak słońce, należą między innymi Alex Jones, Steve Quayle, David Icke, Paul Craig Roberts i ja. Każdy z nas zajmuje się tym tematem od ponad 20 lat. W tym czasie wielokrotnie widzieliśmy ten sam schemat działania: Zaprojektowany kryzys -> Emocjonalna manipulacja -> Reakcja -> Globalistyczny cel końcowy. (Często upraszczane jako „Problem-Reakcja-Rozwiązanie” lub Dialektyka Heglowska).

9/11 był zaplanowanym wydarzeniem. Został zaprojektowany w celu zmanipulowania narodu amerykańskiego do poparcia „wojny z terroryzmem”, która uwolniła państwo inwigilacyjne, które (nielegalnie) jest stosowane przeciwko narodowi amerykańskiemu do dnia dzisiejszego. 9/11, podobnie jak – 7-go października (Izrael), był zaplanowanym wydarzeniem mającym na celu doprowadzenie do haniebnego aktu terroryzmu przeciwko naszemu narodowi, aby rząd i wojsko mogły uzasadnić uciążliwe działania, które chcieli podjąć przez cały czas.

Obecnie potrzebują załamania finansowego, aby ukryć swoje trwające od dziesięcioleci przestępstwa finansowe polegające na drukowaniu waluty, grabieży kont bankowych (i emerytur) Amerykanów oraz manipulowaniu rynkami finansowymi w celu wzbogacenia się, podczas gdy masy pracujące pozostają zniewolone w cyklu ubóstwa.

Gdyby nie wszystkie operacje fałszowania waluty, większość Amerykanów byłaby całkiem zamożna, będąc w stanie czerpać korzyści z własnej pracy, bez ciężaru inflacji zawiązanego na szyi. Ale jeśli winą za załamanie finansowe można obarczyć Rosję (lub Chiny, lub Iran), to przestępcy, którzy dokonali tej masowej kradzieży, mogą wskazać palcami na kozła ofiarnego i ujdzie im to na sucho. Naród konsumentów, którzy nie potrafią wykonywać podstawowych działań matematycznych, nie będzie mądrzejszy.

To przykład w jaki sposób wywołane wydarzenia kryzysowe są wykorzystywane do ukrywania przestępstw i przejmowania władzy. Pokój jest wrogiem tego wszystkiego, dlatego każdy, kto wzywa do pokoju w tej chwili, jest nazywany albo marionetką Putina, albo antysemitą. Pokój nigdy nie może ingerować w cele globalistycznej elity, która planuje eksterminację ludzkości ( globalne wyludnienie ). Ale aby to osiągnąć, potrzebują całkowitej kontroli, rozbrojenia ludności cywilnej, zniszczenia Karty Praw, kontroli nad wszystkimi wypowiedziami online i wystarczającego wsparcia społecznego, gdy popełniają ludobójstwo na ludzkości.

Wszystko, co się teraz dzieje, jest zaprojektowane tak, aby osiągnąć te cele. To dlatego na przykład IDF otrzymało rozkaz wstrzymania działań 7 października. To dlatego George Soros finansuje pro-palestyńskie grupy uniwersyteckie, które skandują radykalne antyizraelskie hasła, aby odwołać się do ograniczenia wolności słowa przez konserwatystów, takich jak gubernator Florydy Ron DeSantis.

Jest to podręcznik, który jest prowadzony przeciwko ludzkości, z łatwymi do przewidzenia rezultatami, ponieważ ludzka neurologia jest łatwo kontrolowana przez rządy, media i wywoływanie nienawiści. To właśnie dlatego fikcyjne historie, takie jak „Hamas ściął głowę 40 niemowlętom”, musiały zostać stworzone i przedstawione jako fakty – ponieważ wywołują emocjonalną reakcję, która jest potrzebna rządom do usprawiedliwienia ludobójstwa całej ludzkości. Pamiętaj: To, co robią teraz w Strefie Gazy, to dopiero pierwszy rozdział. Cała ludzka populacja jest następna w kolejce…

Każdy wywołany kryzys ma na celu ukrycie przestępstwa lub przejęcia władzy, które zostaną wykorzystane przeciwko ludzkości Nie będzie pokoju ani obfitości, ponieważ nie służy to interesom globalistów, którzy pracują nad eksterminacją ludzkości

W tym wszystkim pamiętajmy, że globaliści aktywnie pracują nad wyludnieniem planety ziemia poprzez eksterminację miliardów ludzi. Dlatego nie będzie pokoju, obfitości ani wolności w naszym świecie, dopóki globaliści nie zostaną pokonani. Niektórzy wierzą, że „białe kapelusze” pokonają globalistów. Inni myślą, że „Chrystus powróci i pokona zło oraz że wszyscy dobrzy ludzie zostaną „pochwyceni”, zanim zacznie się całkowity upadek”. Obydwa poglądy są prawdopodobnie szalenie optymistyczne. Domyślam się, że cierpienie dopiero się zaczęło i jesteśmy dalecy od zwycięstwa nad siłami antyludzkimi, które obecnie dominują na planecie ziemia.

niedawnym wywiadzie udzielonym Gregowi Hunterowi z USA Watchdog ekspert i analityk ds. cykli Charles Nenner powiedział, że w tym cyklu wojennym zostanie zabitych około 2 miliardów ludzi(około jednej czwartej obecnej populacji świata). Podobnie być może, że z powodu głodu, wojny i załamania finansowego, w ciągu następnej dekady zginie od 1 do 4 miliardów ludzi, głównie w wyniku głodu, przemocy i wojny. Ci z nas, którzy widzą, że globaliści odnoszą sukcesy (jak dotąd) w swoich planach eksterminacji, zgadzają się również, że nie mogą zabić nas wszystkich.

Kissinger przewiduje, że w ciągu 10 lat Izraela nie będzie. Netanjahu prowadzi Izrael w pułapkę.
— Felietonistka New York Post, Cindy Adams, twierdzi, że były sekretarz stanu Henry Kissinger przepowiedział jej, że koniec Izraela nastąpi w ciągu najbliższych 10 lat. „Poinformował mnie o tym Henry Kissinger i cytuję słowo po słowie: „za 10 lat nie będzie już Izraela; Powtarzam, za 10 lat Izraela już nie będzie.”Izraelczycy, a być może Żydzi w ogóle, są celem eksterminacji w ramach długotrwałego ukrytego spisku mającego na celu „wypełnienie proroctw biblijnych” poprzez rozpoczęcie trzeciej wojny światowej.

Pułkownik Douglas Macgregor mówi, że izraelskie ludobójstwo Palestyńczyków dokonało niemożliwego: zjednoczyło muzułmanów sunnickich i szyickich. Mówi, że 300 milionów muzułmanów w okolicy jest wściekłych. Turcja, Iran, Arabia Saudyjska Hezbollah, wspierany przez Chiny i Rosję, wymaże Izrael z mapy, ale także rozpocznie wojnę nuklearną, podczas gdy Stany Zjednoczone i Europa spieszą się, by go bronić. Netanjahu prowadzi Izrael w pułapkę. Macgregor kocha Izrael i jego zniszczenie byłoby tragedią.

Obaj przywódcy izraelscy i muzułmańscy są agentami iluminatów.

Albert Pike: „Trzecia wojna światowa musi zostać rozpętana poprzez wykorzystanie różnic spowodowanych przez „agentura” „iluminatów” pomiędzy politykami syjonistycznymi a przywódcami świata islamskiego. Wojnę należy prowadzić w taki sposób, aby islam (muzułmański świat arabski) i polityczny syjonizm (państwo Izrael) zniszczyły się nawzajem. Tymczasem inne narody, ponownie podzielone w tej sprawie, będą zmuszone walczyć aż do całkowitego zniszczenia fizycznego, moralnego, duchowego i wyczerpania gospodarczego”.

Albert Pike był nie tylko zdeklarowanym satanistą, ale także tym, który wyznaczył linię działania ateistycznym satanistom, którzy teraz rządzą wszystkim. Zwróćcie uwagę na to, co nazwał „III wojną światową”. Prognozy powstały w roku 1870 lub 1871. Plany tych złych ludzi przychodzą z daleka. Zaledwie dwa dni temu ze względu na zagrożenie bombowe konieczne było ewakuowanie 20 szkół żydowskich w Paryżu. Zobaczmy teraz, jak globaliści manipulują samymi muzułmanami, którzy grożą bombami we Francji i innych krajach?

To coś, czego już nie będziemy wiedzieć, to samo mogą dotyczyć muzułmanów, chociaż mogą być także globalistami; Pod pretekstem muzułmańskiej groźby mogą nas stopniowo ponownie zamykać. Należy pamiętać o proroctwach Marie-Julie Jahenny na te czasy: „Europejskie partie lewicowe sprzymierzą się z muzułmanami i poprowadzą muzułmańskie rewolucje. Celem tych rzekomych rewolucji jest podporządkowanie sobie obywateli. Rewolucja rozpocznie się we Francji.”

Zawsze nas angażują, informując nas o Planie z wyprzedzeniem. Pułkownik Macgregor do Tuckera: Administracja Bidena prowadzi Stany Zjednoczone do wojny „Armageddonu” na Bliskim Wschodzie „Rosji i Turcji będzie bardzo trudno nie przystąpić również do tej walki przeciwko nam, ponieważ nie będą tolerować rodzaju zbiorowej kary, jaką Izrael planuje dla Gazy” – powiedział emerytowany pułkownik.

Bill Cooper – Izrael został stworzony, aby doprowadzić do wypełnienia się proroctw i Armageddonu . Pepe Escobar: Bezpośrednim celem straussowskich neokonserwatywnych psychopatów wzdłuż obwodnicy jest zaatakowanie Syrii, Libanu i ostatecznie Iranu.
To właśnie wyjaśnia obecność w środkowej i wschodniej części Morza Śródziemnego floty składającej się z co najmniej 73 okrętów wojennych Stanów Zjednoczonych i NATO, od dwóch amerykańskich grup lotniskowców po ponad 30 okrętów 14 członków NATO zaangażowanych w obecne ćwiczenia wojenne Dynamic Mariner u wybrzeży Włoch.

– UK Daily Mail prosi czytelników, aby przygotowali się na wojnę nuklearną : https://www.naturalnews.com/2023-10-30-daily-mail-tells -czytelnicy-przygotowują-wojnę-nuklearną.html?
„Oto uczynię Jerozolimę kielichem drżącym dla wszystkich okolicznych ludów, gdy będą oblegać Judę i Jerozolimę. I w tym dniu uczynię Jerozolimę kamieniem ciężkim dla wszystkich ludów: wszyscy, którzy ją niosą, zostaną rozbici, chociaż zgromadzą się przeciwko niemu wszystkie narody ziemi”.

 –Zachariasz 12:2-3-„Lecz gdy ujrzycie Jerozolimę otoczoną przez wojska, wiedzcie, że bliskie jest jej spustoszenie. Wtedy ci, którzy są w Judei, uciekają w góry, a ci, którzy są w środku miasta, uciekają; a którzy są na polach, nie wchodźcie na nie; bo to są dni pomsty, aby się wypełniło wszystko, co napisano. Biada tym, które są w ciąży i tym, które karmią piersią w owe dni! Bo będzie wielkie nieszczęście na ziemi i gniew na ten lud; i padną od ostrza miecza, i zostaną uprowadzeni w niewolę do wszystkich narodów; a Jerozolima będzie deptana przez pogan, aż dopełnią się czasy pogan”.

Będą ludzie, którzy przeżyją i może to być połowa (lub więcej) obecnej populacji ludzkiej. Prawdziwym pytaniem dla ciebie, drogi czytelniku, jest to, czy chcesz dołączyć do ocalałych. Wymaga to prawdziwego przygotowania, ponieważ globalistyczna elita zaprojektowała niedobory i wydarzenia kryzysowe, które mają na celu pozostawienie cię bez środków do życia, głodnych, zdesperowanych i bezdomnych.

Udostępnij

”CISZA PRZED BURZĄ” ? CZY W 2024 ROKU PRZYWITA NAS ”NOWA RZECZYWISTOŚĆ” ?

Globalna Świadomość3 listopada 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCIA, ROCKEFELLER, DEAGEL – ZŁOWIESZCZE PROGNOZY WYLUDNIENIA ZIEMINastępny artykułTAJNE FABRYKI KLONOWANIA ELIT – SYNTETYCZNI LUDZIE ,KLONY, ROBOTOIDY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”CISZA PRZED BURZĄ” ? CZY W 2024 ROKU PRZYWITA NAS ”NOWA RZECZYWISTOŚĆ” ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?