AGENDA 2030

”DIABEŁ MIESZKA W GENEWIE” – DOMEK Z KART ŚWIATOWEGO FORUM EKONOMICZNEGO SIĘ SYPIE !

”DIABEŁ MIESZKA W GENEWIE” – DOMEK Z KART ŚWIATOWEGO FORUM EKONOMICZNEGO SIĘ SYPIE !

Dziś odkryłem kolejnego wpływowego mężczyznę wraz z kobietą, którzy powinni uważać na swoje plecy. Są to szwajcarski bankier Pascal Najadi i szwajcarski naukowiec, który stał się demaskatorem WHO, dr Astrid Stuckelberger.

Najadi jest wybitnym byłym szwajcarskim bankierem, który wezwał do aresztowania elit korporacyjnych i niewybieralnych globalistycznych biurokratów w związku z zarzutami „ludobujstwa”.

Pascal Najadi

Według Wikipedii democide/ludobójstwo to termin ukuty przez amerykańskiego politologa Rudolpha Rummela w celu opisania „celowego zabicia nieuzbrojonej lub rozbrojonej osoby przez agentów rządowych działających w ramach swoich autorytatywnych uprawnień i zgodnie z polityką rządu lub wysokim dowództwem”. Definicja ta obejmuje szeroki zakres zgonów, w tym masowe zgony spowodowane rządowymi aktami przestępczego zaniechania i zaniedbania przez rządy lub osoby posiadające faktyczne uprawnienia rządowe.

Pascal Najadi, szwajcarski bankier handlowy perskiego pochodzenia, połączył siły z dr Astrid Stuckelberger, aby domagać się ścigania karnego osób stojących za zastrzykami Covid firmy Big Pharma, które opisują jako „broń biologiczną”.

Swoją sprawę przedstawiają w nowym minidokumencie zatytułowanym Odcięcie głowy węża. Poniżej możecie obejrzeć 5-minutowy fragment filmu dokumentalnego , poprzedzony mrożącym krew w żyłach ostrzeżeniem Najadiego: „Wszystko, co złe na świecie, jeśli chodzi o demokrację, niestety pochodzi z Genewy”.

W filmie Najadi i Stuckelberger nie przebierają w słowach. Konfrontują się z nowym technokratycznym mrocznym wiekiem kultywowanym przez złe organizacje globalistyczne z siedzibą w Genewie w Szwajcarii.

Najadi skupia się na Światowym Forum Ekonomicznym, które jego zmarły ojciec, Hussain Najadi, współtworzył wraz z globalistycznym niemieckim technokratą Klausem Schwabem. Hussain Najadi został zamordowany przez strzelca w 2013 roku w Malezji. Jego syn, Pascal Najadi, został czołowym szwajcarskim bankierem i służył jako doradca światowych głów państw w sprawach finansowych. Nadal wywiera znaczny wpływ na szwajcarski krajobraz polityczny, o czym świadczy fakt, że był w dużej mierze odpowiedzialny za niedawną rezygnację prezydenta Szwajcarii Alaina Berseta.

Rezygnacja nastąpiła po tym, jak Najadi złożył pozew w Sądzie Najwyższym Szwajcarii przeciwko Bersetowi, oskarżając go o składanie fałszywych oświadczeń na temat bezpieczeństwa i skuteczności zastrzyków Covid mRNA.

W filmie dokumentalnym Najadi ujawnia całkowitą pogardę swojego zmarłego ojca dla Światowego Forum Ekonomicznego z siedzibą w Genewie, które pomógł założyć w 1971 roku wraz z Klausem Schwabem. Jego ojciec opuścił organizację we wczesnych latach 80-tych, a Schwab zarządzał nią od tego czasu pod początkową kuratelą dr Henry’ego Kissingera.
Pascal Najadi powiedział:

„Całe zło na świecie związane z ludobójstwem pochodzi niestety z Genewy. Masz WHO [Światową Organizację Zdrowia] w Genewie, masz GAVI [Globalny Sojusz na rzecz Szczepionek Billa Gatesa], a potem masz WEF, którego mój ojciec był współzałożycielem i opuścił Klausa Schwaba z obrzydzenia na początku lat 80-tych, który ma immunitet dyplomatyczny”.

Dodał, że: „Ja, jako obywatel Szwajcarii właśnie tutaj, teraz oświadczam, że WEF nie kwalifikuje się już do immunitetu dyplomatycznego”. W dokumencie Najadi wzywa szwajcarskie władze do aresztowania osób odpowiedzialnych za promowanie „globalnego zaszczepienia ludzkości broni biologicznej”. Obejmuje to dyrektorów generalnych i czołowych liderów Big Pharma, Big Tech, Billa Gatesa, WEF, WHO i innych globalistycznych drapieżników.

W rzeczywistości Najadi twierdzi, że w wieku 56 lat on i jego matka są ofiarami tej broni biologicznej. Mówi, że oboje umierają po otrzymaniu zastrzyków.

„Wzywam szwajcarskie władze i służby bezpieczeństwa do natychmiastowego aresztowania tych ludzi. Dlaczego? WEF, WHO, GAVI, Big Pharma, Big Tech i Bill Gates opowiedzieli się za globalnym zastrzykiem ludzkości za pomocą broni biologicznej wstrzykującej nanocząsteczki lipidowe 5,7 miliardom ludzi”.

„A my, Szwajcarzy, jesteśmy ich gospodarzami. To straszne. „Nie możemy tolerować żadnego podmiotu, który promuje wstrzykiwanie trucizny ludzkości. „Ale zrobiliście to. Jestem ofiarą. „Umieram z tego powodu, podobnie jak moja matka. „To ludobójstwo i zostanie osądzone” – dodał. „Zostanie to naprawione w imię ludzkości”.

Następnie dokument przełącza się na dr Stuckelberger, która omawia rolę Organizacji Narodów Zjednoczonych w prowadzeniu świata do globalnego rządu we współpracy z nikczemnymi grupami, takimi jak WEF, GAVI i WHO.

Większość ludzi wewnątrz Organizacji Narodów Zjednoczonych nie jest świadoma jej celu, a ci, którzy są świadomi, „milczą” ze strachu, powiedziała. Mówi, że cisza jest katastrofalna dla wolności na świecie i wzywa zarówno do globalnej świadomości, jak i działania. Stuckelberger twierdzi, że szwajcarski rząd przyznał immunitet Globalnemu Sojuszowi na rzecz Szczepień (GAVI) Billa Gatesa. GAVI zostało sfinansowane kwotą 8,8 miliarda dolarów przez ponad 50 rządów i organizacji na całym świecie. Nawet były prezydent Donald Trump wysłał tej globalistycznej organizacji setki milionów dolarów w 2020 roku.

Rząd Wielkiej Brytanii jest największym na świecie darczyńcą GAVI, a w czerwcu 2020 roku zobowiązał się do przekazania ponad 2 miliardów dolarów w ciągu pięciu lat do 2025 roku. Przedstawiciele zarówno chińskiego rządu, jak i Światowej Organizacji Zdrowia byli obecni na wydarzeniu inauguracyjnym, na którym niespodziewanie pojawił się również prezydent USA Donald Trump, który powiedział, że został przekonany do przyłączenia się do inicjatywy GAVI przez premiera Wielkiej Brytanii Borisa Johnsona.

Dr Stuckelberger opisała dążenie do zaszczepienia świata zastrzykami Covid jako globalny zamach stanu.

„Próbujemy zbudować ruch „We the People”, który jest bardzo globalny, coś zupełnie innego” – mówi Stuckelberger. „Ale to, co dzieje się w Genewie, jest czymś zupełnie przeciwnym”. W tej chwili, powiedziała, „WHO nie ma prawa wydawać żadnych rozkazów, dyktować całemu światu, tak jak to zrobili. A Globalny Sojusz na rzecz Szczepień (GAVI) otrzymał całkowity immunitet od szwajcarskiego rządu”.

„To jest zamach stanu. Najwyraźniej jest to globalne miejsce zbrodni, a my z pokorą przedstawiamy ludziom drobne dowody. Ponieważ w nauce zawsze masz wątpliwości. To zdrowa wątpliwość i myślę, że to bardzo ważna postawa”.

Ich wezwanie do działania jest jasne i rezonuje w całym dokumencie: aby jednostki wstały, szukały prawdy i kwestionowały status quo, pod sztandarem ochrony ludzkości przed obecnym i wyraźnym zagrożeniem wynikającym z Genewy. Mówią, że będzie to wymagało zbiorowego przebudzenia, i wzywają masy do powstania przeciwko niesprawiedliwości utrwalanej przez niewybranych globalistów. Najadi w mocnym zakończeniu filmu dokumentalnego stwierdza: Mówią, że będzie to wymagało zbiorowego przebudzenia, wzywając masy do powstania przeciwko niesprawiedliwości utrwalanej przez niewybranych globalistów.

Najadi, w mocnym zakończeniu filmu dokumentalnego, stwierdza: „Szwajcarska neutralność musi zostać przywrócona. Nie mamy przyszłości bez neutralności. Młodzi ludzie, którzy to przeżyli, będą gwarantami, miejmy nadzieję, że takie instytucje nigdy więcej nie zdobędą przyczółka w naszym błogosławionym kraju. Nigdy więcej. Głowa węża jest w Genewie. Nazywam to bezpośrednim, wyraźnym i obecnym zagrożeniem dla ludności i Szwajcarii. Ale mogę powiedzieć, że jest ona odcinana.

„Jeśli masz domek z kart, a to jest domek z kart przestępcy, jedna karta wyciągnięta przez sprawiedliwość i cały domek się zawali. „Ale sama nadzieja nie wystarczy. Każdy musi teraz odmienić się w duchu/wewnętrznie. „I wszyscy zaszczepieni, zaszczepieni, powinni wiedzieć/uświadomić sobie, że są zatruci… Jesteśmy masami.” Jesteśmy miliardami ludzi. „Wstańmy i powiedzmy stop. Nie podporządkujemy się”. Ponieważ jesteśmy obrońcami ludzkości, światło przyćmiewa ciemność zła. Zawsze.

Udostępnij

”DIABEŁ MIESZKA W GENEWIE” – DOMEK Z KART ŚWIATOWEGO FORUM EKONOMICZNEGO SIĘ SYPIE !

Globalna Świadomość3 listopada 20233 listopada 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJNE FABRYKI KLONOWANIA ELIT – SYNTETYCZNI LUDZIE ,KLONY, ROBOTOIDYNastępny artykuł”PODBIJEMY RZYM I EUROPĘ” – CZY WYPEŁNIĄ SIĘ WATYKAŃSKIE PROROCTWA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY ICH PLAN POLEGŁ – CZEMU ELITY CHCIAŁY NAS KARMIC ROBAKAMI ? CO MOŻEMY ZROBIĆ GDY NADEJDZIE ”NOWA PANDEMIA” ?

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”DIABEŁ MIESZKA W GENEWIE” – DOMEK Z KART ŚWIATOWEGO FORUM EKONOMICZNEGO SIĘ SYPIE !
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?