Otwórz oczy

”PODBIJEMY RZYM I EUROPĘ” – CZY WYPEŁNIĄ SIĘ WATYKAŃSKIE PROROCTWA ?

”PODBIJEMY RZYM I EUROPĘ” – CZY WYPEŁNIĄ SIĘ WATYKAŃSKIE PROROCTWA ?

Zastępca Hamasu Yunis al-Astal: „Podbijemy Rzym, a stamtąd będziemy kontynuować podbój obu Ameryk i Europy Wschodniej”.

Wizja Jana Pawła II w 1993 roku:
„To się nazywa islam. Zaatakują Europę. Widziałem hordy przybywające z Maroka do Libii, do Egiptu i tak dalej, do wschodniej części. My, Kościół trzeciego tysiąclecia, musicie powstrzymać inwazję. Ale nie bronią, broń nie wystarczy, ale wiarą przeżywaną w pełni.”

Apokalipsa 9
13I szósty anioł zatrąbił: i usłyszałem jeden głos od czterech rogów złotego ołtarza, który jest przed Bogiem,
14mówiący do szóstego anioła, który miał trąbę: «Uwolnij czterech aniołów, związanych nad wielką rzeką Eufratem!»
15I zostali uwolnieni czterej aniołowie, gotowi na godzinę, dzień, miesiąc i rok, by pozabijać trzecią część ludzi.
16A liczba wojsk – konnicy: dwie miriady miriad – posłyszałem ich liczbę.
17I tak ujrzałem w widzeniu konie i tych, co na nich siedzieli, mających pancerze barwy ognia, hiacyntu i siarki. A głowy koni jak głowy lwów, a z pysków ich wychodzi ogień, dym i siarka.
18Od tych trzech plag została zabita trzecia część ludzi, od ognia, dymu i siarki, wychodzących z ich pysków.
19Moc bowiem koni jest w ich pyskach i w ich ogonach, bo ich ogony – podobne do węży: mają głowy i nimi czynią szkodę.
20A pozostali ludzie, nie zabici przez te plagi, nie odwrócili się od dzieł swoich rąk, tak by nie wielbić demonów ani bożków złotych, srebrnych, spiżowych, kamiennych, drewnianych, które nie mogą ni widzieć, ni słyszeć, ni chodzić.
21Ani się nie odwrócili od swoich zabójstw, swych czarów, swego nierządu i swych kradzieży.

SYTUACJA NA BLISKIM WSCHODZIE

Zacząłem mieć pewne przemyślenia na temat sytuacji w Gazie. Zacząłem myśleć, że Hamas będzie zajęty Izraelem, a on zestrzeliwaniem stosunkowo nieistotnych rakiet Hamasu i w ten sposób wyczerpując jego własne pociski Żelaznej Kopuły. Istnieją już pewne oznaki, że może to nastąpić. Być może taktyką Hezbollahu i Iranu będzie powstrzymywanie się z użyciem potężnych środków, dopóki Izrael nie zostanie dostatecznie osłabiony. Aby potwierdzić moje przemyślenia, Hal Turner przedstawił własne przemyślenia….

Stany Zjednoczone Ameryki są obecnie w poważnym niebezpieczeństwie. Właściwie nie jesteśmy w stanie napełnić wszystkich wyrzutni rakietowych w naszej marynarce wojennej, ponieważ ich brakuje; i nie możemy zrobić więcej, wystarczająco szybko, aby bronić naszej własnej ziemi. Pomyśl o dwóch ostatnich wojnach światowych. Nie było znanej daty rozpoczęcia, jak w przypadku meczu piłki nożnej. Początek obu był znany dopiero z perspektywy czasu.

Hamas musi teraz pójść na całość, gdyż wie, że grozi mu zagłada ze strony IDF. Hezbollah (Iran) bez wątpienia zrobi to samo, wiedząc, że to jego największa szansa w historii na osiągnięcie celu, jakim jest unicestwienie Izraela. Krążą pogłoski, że Hezbollah wypowie wojnę w piątek. Jemen już to zrobił. Ile czasu minie, zanim Jordania, Syria i Egipt dołączą do bałaganu? Może nawet Turcja?

USA są oczywiście „połączone biodrem” z Izraelem. Wielka Brytania też. Zatem oba narody zostaną wciągnięte, aby chronić Izrael, co doprowadzi do zaangażowania Rosji, Chin i innych krajów (Pakistanu, Iranu itp.). Chiny z pewnością wykorzystają kryzys do otwarcia frontu na Pacyfiku, dokonując inwazji na Tajwan, a być może także na Filipiny. USA będą bardzo wytężone, aby skutecznie chronić wszystkie trzy fronty – Rosję/Ukrainę, Izrael/Arabstwo i Chiny/Tajwan.

Tymczasem istnieją inne punkty zapalne, o których już nawet nie mówi się w ogóle, ale są równie niebezpieczne – Serbia/Kosowo, Armenia/Azerbejdżan i Korea Północna/Południowa, żeby wymienić tylko trzy, które albo są w stanie wojny, albo są jej bliskie.

Bez wątpienia jesteśmy już w czasie III wojny światowej. Będzie coraz gorzej. W miarę jak sytuacja będzie się pogarszać, zimna i twarda rzeczywistość stanie się krystalicznie czysta: nie mamy wystarczającej liczby rakiet, aby się obronić, i NIE MOŻEMY wyprodukować ich więcej wystarczająco szybko. Czytelnik tej strony i słuchacz mojej audycji podzielił się następującymi spostrzeżeniami:

Zakład produkujący standardowe rakiety, takie jak sm2 sm3 i sm6, używane do obrony przeciwrakietowej, znajdował się niedaleko mojego starego domu i znam ludzi, którzy tam pracowali. „Rozbudowa militarna Trumpa”nie doprowadziła nawet marynarki wojennej do stanu, w którym miała wystarczającą liczbę rakiet, aby jednocześnie wypełnić każdą komórkę systemu pionowego startu (VLS) w całej naszej flocie o kodach bojowych.

Od kilku lat oznacza to, że gdy statki wracają z patrolu na morzu, ich rakiety są rozładowywane i przenoszone na statki, które mają wyruszyć,ponieważ nie ma wystarczającej liczby rakiet, aby pozostawić statki załadowane.

Ten zakład produkcyjny prowadzony przez Northrop może produkować albo standardowe rakiety ATACM LUB standardowe rakiety w danym wielomiesięcznym cyklu produkcyjnym, aleNIE OBU!DLACZEGO? Ponieważ autoklawów jest wystarczająco dużo, aby przeprowadzić atak lądowy lub produkcję rakiet morskich, ponieważ obie liniekorzystają z tych samych autoklawów.

Nie wiem, co do ciebie, ale wydaje mi się, że pamiętam innego z naszych „sojuszników”, który spalił całą tonę naszych rakiet do ataku lądowego, co wymagało od nas zakupu kolejnych przez ostatnie dwa lata… pomyśl: Ukraina. W zakładzie Northrop doszło do wielu aresztowań chińskich szpiegów i dwóch odrębnych incydentów sabotażu, z których każdy w ciągu ostatnich 2 lat za każdym razem zatrzymywał produkcję i powodował opóźnienia.

Kiedy Trump objął urząd i „zaczął odbudowywać nasze zapasy bojowe”, mieliśmy tak mało kluczowych rakiet, takich jak standardowe rakiety sm2, sm3, sm6, że
marynarka wojenna nie byłaby nawet w stanie przeprowadzać testów i strzelać ćwiczebnych,gdyby Trump nie był do tego zmuszony poprzez pieniądze na opłacenie większej produkcji, ponieważ marynarka wojenna znajdowała się poniżej ustalonego przez Kongres i prawnie wymaganego minimalnego poziomu zapasów zapasów wojennych. Oznacza to, że Trump przywrócił nas do „ledwie legalnego”,absolutnego minimum,zanim uderzył Covid. Potem, gdy uderzył Covid, ponownie zmniejszył produkcję.

Powyższe 6 punktów wskazuje na zrozumienie, że tak, te 50 okrętów wojennych znajdujących się obecnie na Morzu Śródziemnym prawdopodobnie popłynęło na Bliski Wschód z pełnym ładunkiem rakiet,
ale za każdym razem, gdy są zmuszone je zużyć, istnieje niezwykle duża szansa, że tego nie zrobimy, właściwie nie ma ich więcej na wymianę.Zwłaszcza bez „okradania” ich z innych przedstawień, otwierając nas na bezbronność w innych częściach świata.

Pomiędzy Ukrainą a wszystkimi na Bliskim Wschodzie krzyczącymi, żebyśmy wysłali im więcej rakiet PATRIOT itp, których już tak bardzo brakowało, że przesunęliśmy Rozkaz Tajwanu na rok 2028… Jak myślisz, co nam właściwie pozostało tutaj, w domu lub w jakimkolwiek innym gorącym miejscu na całym świecie?

Mówiąc prościej, za każdym razem, gdy zużywamy rakiety, niszcząc rakiety Houthi wystrzelone z Jemenu lub wysyłamy więcej baterii rakiet na Bliski Wschód, coraz bardziej zbliżamy się do całkowitego braku obrony kontynentalnych Stanów Zjednoczonych.

Jeśli po prostu oddalisz się i spojrzysz na całą tę sytuację z widoku 30 000 stóp, stanie się oślepiająco oczywiste, że sojusz BRICS (w tym kilka krajów, do których wysyłamy baterie patriotyczne w ME) bardzo celowo nas rozkłada i zmusza do ujawnienia nasze słabe miejsca. To nie jest dobra sytuacja i bardzo szybko może się pogorszyć. Jesteśmy niebezpiecznie blisko sytuacji, w której NIE jesteśmy w stanie bronić własnej ziemi.

Syn jednego z przywódców założycieli Hamasu przerwał milczenie na temat swojej decyzji o porzuceniu grupy terrorystycznej i przejściu wraz z rodziną na chrześcijaństwo. Mosab Hassan Yousef, który kiedyś szpiegował na rzecz izraelskiego rządu, starając się o azyl w Stanach Zjednoczonych, powiedział gospodarzowi „FOX & Friends” Brianowi Kilmeade, że dopiero po całkowitej ewakuacji cywilów z Gazy – jest to kluczowe, ponieważ nie wolno ich masowo mordować jak Izrael zdaje się próbować – czy Izrael powinien wkroczyć i spróbować wykorzenić Hamas – zakładając oczywiście, że jest to prawdziwy cel Izraela.

„Brzmi to okropnie, ale nie widzę innej opcji” – Yousef powiedział o swojej sugestii, aby Izrael „rozważył użycie gazu” w celu oczyszczenia systemu podziemnych tuneli w Gazie ze wszystkich terrorystów Hamasu – ponownie, zakładając, że taki jest rzeczywiście zamiar Izraela w imieniu lud Gazy.„Tunele są ze sobą połączone i gaz mógłby być jednym z rozwiązań” – zasugerował Yousef, najwyraźniej wierząc, że Izrael jest zainteresowany ochroną ludności Gazy przed rzezią.

„Ale to musi nastąpić w odpowiednim czasie. Nie możemy po prostu spieszyć się do Gazy. Nie ma nowoczesnej armii przygotowanej na tego typu wojnę. A co najważniejsze, musimy pozbyć się cywili z pola widzenia. Tak długo, jak będzie tam są tam cywile, wówczas operacja może być niekompletna.” (Sprawdzenie faktów: w rzeczywistości to żołnierze IDF zastrzelili izraelskich cywilów w ataku fałszywej flagi Hamasu 7 października, przynajmniej w tym przypadku.)

Niewinni mieszkańcy Gazy potrzebują naszych modlitw, ponieważ są celem ludobójstwa pod pozorem walki z „terroryzmem”

Yousef twierdzi, że decyzja jego i jego rodziny o przejściu na chrześcijaństwo zapadła po tym, jak zdał sobie sprawę, że Hamas – który, jak wiemy, został stworzony przez Izrael, Stany Zjednoczone i inne mocarstwa zachodnie w latach 70. XX wieku, aby utrudniać rząd Jasera Arafata – nie mógł się tym przejmować trudną sytuacją mieszkańców Gazy. „Nie dbają o naród palestyński” – Yousef mówi o Hamasie. „Nie liczą się z życiem ludzkim.

Widziałem na własne oczy ich brutalność w 1996 r., kiedy spędziłem około półtora roku w więzieniu Megiddo… Zabili wtedy tak wielu Palestyńczyków i wtedy zdecydowałem, że nie możemy być razem z tym ruchem.” Hamas nie jest ruchem narodowym, wyjaśnił dalej Yousef, dokonując rozróżnienia między utworzoną przez Izrael grupą terrorystyczną i jej zastępczym rządem a niewinnymi mieszkańcami Gazy, którzy są prześladowani zarówno przez Hamas, jak i przez Izrael. „Hamas jest ruchem religijnym, którego celem jest ustanowienie państwa islamskiego”. 

„ Czy nie popierają nacjonalizm, czy są przeciwni globalizmowi” – Yousef dodał dalej, że Hamas jest jednostką globalistyczną , tak samo jak izraelski rząd są częścią głębokiego państwa. „Ale w moim rozumieniu wykorzystują sprawę palestyńską jedynie do osiągnięcia swoich celów, zatem celem długoterminowym… [jest] przekształcenie Bliskiego Wschodu i świata w państwo islamskie”. Zdaniem Yousefa ludność Gazy musi zostać uwolniona od Hamasu przez Izrael , który, jak twierdzi, „wyświadcza narodowi palestyńskiemu największą przysługę, obalając Hamas”.

Jest to dyskusyjne, ponieważ Izrael prześladuje ludność Strefy Gazy od chwili, gdy w 1948 roku uzyskał pozycję siły rządzącej. Mimo to słowa Yousefa brzmią jak prawdziwe, ponieważ istnieje wiele różnych sił, które nienawidzą mieszkańców Gazy i nadal wykorzystują ich jako ludzkie tarcze, aby rozpętać terror na całym Bliskim Wschodzie, a jedną z największych jest sam Hamas. „Zwróciłem się nawet przeciwko własnej krwi… ponieważ tak bardzo nie lubiłem Hamasu” – mówi Yousef. „A dzisiaj, 25 lat później, oni są władcami Gazy i widzimy, do czego są zdolni”.

Udostępnij

”PODBIJEMY RZYM I EUROPĘ” – CZY WYPEŁNIĄ SIĘ WATYKAŃSKIE PROROCTWA ?

Globalna Świadomość4 listopada 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”DIABEŁ MIESZKA W GENEWIE” – DOMEK Z KART ŚWIATOWEGO FORUM EKONOMICZNEGO SIĘ SYPIE !Następny artykułBOJĄ SIĘ NAS ! –

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

EUROPA ŚPI ! ZOBACZ JAK JAPONIA WALCZY Z TYRANICZNYM 'TRAKTATEM PANDEMICZNYM’ ’100 RAZY ŚMIERTELNIEJSZA NIŻ COVID-19′ – NOWA PANDEMIA W

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”PODBIJEMY RZYM I EUROPĘ” – CZY WYPEŁNIĄ SIĘ WATYKAŃSKIE PROROCTWA ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?