Świat jest inny

BEYONCE WYZNAJE – ”WSZYSCY W HOLLYWOOD SĄ OPĘTANI”

BEYONCE WYZNAJE – ”WSZYSCY W HOLLYWOOD SĄ OPĘTANI”

Zawsze gdy chcemy poruszyć temat, taki jaki poruszymy dziś, sięgamy po cytat z Boba Dylana, znanego artysty i muzyka. Sądzę, że postać ta jest znana bardzo wielu osobom, z pewnością dla wielu stanowi on autorytet. Jednakże czy aby na pewno Bob Dylan jest wart, bycia autorytetem dla kogokolwiek? Tutaj na to pytanie każdy powinien sobie odpowiedzieć sam, my natomiast teraz przytoczymy słowa Dylana:

Tutaj chodzi o przeznaczenie. Kiedyś zdarzyła mi się okazja zawrzeć umowę z tym czymś, dawno temu. To coś mnie ciągle wiąże i trzyma. Po co? By być tym, kim jestem dziś. Z kim wszedłem w układ? Wiesz… z tym… najwyższym dowódcą z tego świata i ze świata, którego nie widzimy.”

Bob Dylan.

Przytaczam powyższy cytat, aby już na samym wstępie ustalić podstawową kwestię, a mianowicie istnieje świat duchowy, który zamieszkiwany jest mroczne istoty, a ludzie bardzo często wchodzą z nimi w konkretne „pakty”. Oddają swoje życie, w zamian za sławę, bogactwo, splendor i poklask tego świata. Oczywiście jest to marny interes i często takie osoby dopiero w momencie śmierci to sobie uświadamiają, ale dla wielu bywa już wówczas za późno.

To tyle tytułem wstępu, przejdźmy do meritum dzisiejszej publikacji. Beyonce jest dziś jedną z najgorętszych artystek na świecie. Ale za jej sukcesem kryje się coś złowieszczego, jak przyznaje nawet Beyonce. Natomiast miliony fanów podążają „ślepo” za tą „artystką”, nie mając bladego pojęcia, kogo tak naprawdę „czczą”. Przy tej okazji należy zadać pytanie: „Czy pozwalasz swojemu dziecku być pod wpływem demonicznej muzyki?”

W tych ostatnich latach, w których żyjemy, moce ciemności i zła zaczynają otwarcie pojawiać się w naszym codziennym życiu. Weźmy na przykład występy naszej dzisiejszej „bohaterki” to jest Beyonce na Super Bowl. Te koncerty były wypełnione po brzegi satanistycznymi symbolami i obrazami, znakami dłoni Iluminatów i złowrogimi obrazami stworzonymi przez jej pokaz świetlny. Z resztą wystarczy włączyć telewizor i kanał muzyczny, aby szybko dostrzec te „dramatyczne” i bardzo „żenujące” teledyski. Osoby, które mówią, że dobra muzyka skończyła się kilkanaście lat temu, mają poniekąd rację.

Beyonce w wielu swoich wypowiedziach, swobodnie przyznaje, że jest opętana przez ducha, którego nazywa: „Sasha Fierce”, i de facto wspomina o nim raz za razem w wywiadach na przestrzeni wielu lat. Sądzicie, że jest to jakaś forma „mrocznego folkloru”? Nic z tych rzeczy, to jest najzwyczajniej w świecie igranie z prawdziwym ogniem. A teraz kolejne „mroczne świadectwo”, Spójrzcie:

Wiem, że to brzmi jak New Age, ale w mojej medytacji byt zwany Metatronem, powiedział «my chcemy byś po przez radio dotarł do gimnazjów, liceów oraz uniwersytetów i prezentował najlepszych artystów, przedstawisz im nowych ludzi, niech wiedzą, że sami są wielowymiarowymi duchami z ogromnymi możliwościami i perspektywami. Przedstaw im nowe formy egzystencji, wykraczające poza religie czy modus operandi dzisiejszej edukacji».”

Carlos Santana rok 1999, dla magazynu: „Rolling Stone”.

Skontaktowawszy się z ową istotą nadprzyrodzoną, Carlos Santana wydał album: „Supernatural”, który został płytą roku, zdobył kilka innych nagród Grammy i piętnastokrotnie pokrył się platyną. Jest to bardzo mroczne „dzieło”, które niewątpliwie wyrządziło wiele szkody w głowach ludzi młodych, ale i nie tylko. Zdajmy sobie sprawę z faktu, że tego typu „narzędzi” w ręku „zła”, jest znacznie więcej. Całe to Hollywood, to jedno wielkie „satanistyczne przedsiębiorstwo”.

Reasumując, zwracajcie szczególną uwagę na to, czego słuchają wasze dzieci. Muzyka Beyonce zepsuje ich i wypełni ich głowy negatywnymi, złowrogimi i mylącymi obrazami. Beyonce otwarcie przyznaje, że jest opętana przez swoją duchową przewodniczkę: „Sashę Fierce”. Więc uwierzmy jej na słowo, załóżmy, że jest opętana przez demona i pracuje dla szatana, i nie pozwólmy jej i jej muzyce, dotrzeć do naszych dzieci.

Udostępnij

BEYONCE WYZNAJE – ”WSZYSCY W HOLLYWOOD SĄ OPĘTANI”

Globalna Świadomość6 listopada 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNWO ,WIELKI RESET, PANDEMIA – CZY ŚWIAT PRZYJMIE OSTATECZNĄ NARRACJĘ ELIT ?Następny artykułIZRAELSKA WOJNA, ZAMACH NA TRUMPA I NADEJŚCIE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? W EUROPIE POWSTAJE NOWY CERN, KTÓRY PRZYĆMI SWOJEGO POPRZEDNIKA ! DZIWNE

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • BEYONCE WYZNAJE – ”WSZYSCY W HOLLYWOOD SĄ OPĘTANI”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?