Otwórz oczy

ELITY SĄ ZMĘCZONE UKRAINĄ – TE SAME SIŁY SPONSORUJĄ KOLEJNY TEATR WOJENNY

ELITY SĄ ZMĘCZONE UKRAINĄ – TE SAME SIŁY SPONSORUJĄ KOLEJNY TEATR WOJENNY

Włoska Premier Meloni zapytana o wojnę Rosji na Ukrainie, powiedziała: „Widzę, że jest dużo zmęczenia, muszę powiedzieć prawdę, ze wszystkich stron. Zbliżamy się do momentu, w którym wszyscy zrozumieją, że potrzebujemy wyjścia”.

Nie udał im się rozpocząć 3 wojny światowej nad Dnieprem więc teraz celują w Bliski wschód..

Ci którzy uzbroili Ukrainę przeciwko Rosji , uzbroili Hamas przeciwko Izraelowi , w celu wywołania światowej wojny. Hamas bombarduje Izraelskie ośrodki jądrowe , tak samo jak Ukraina rosyjskie ….

Skrajnie lewicowy miliarder George Soros został przyłapany na potajemnym przekazywaniu terrorystom Hamasu ponad 15 milionów dolarów z zamiarem „destabilizacji Zachodu”.

Według„New York Post”13,7 miliona dolarów przekazano powiązanej z Hamasem grupie o nazwie The Tides Center. Tides Center sponsoruje wiele grup ekstremistycznych, które usprawiedliwiły atak terrorystyczny na Izrael z 7 października.

Na przykład Open Society przekazało 13,7 miliona dolarów Tides Center, podmiotowi, którego beneficjentami jest „Adalah Justice Project”, organizacji, która w dniu masakry z 7 października opublikowała na Instagramie zdjęcie nazywające Izrael „kolonizatorem”

_„Przypomnienie, że izraelski reżim prowadził ponad 70 lat wojny przeciwko Palestyńczykom i przez 17 lat więził Palestyńczyków w Gazie w duszącym oblężeniu. Naturalną reakcją na kolonizację i ucisk jest opór” – stwierdził Adalah Justice Project.

Podobnie Fundacja Open Society przekazała w 2020 r. co najmniej 30 000 dolarów organizacji „Desis Rising Up and Moving”.Według „ New York Post” jest to organizacja sponsorująca propalestyński protest w Bryant Park (Nowy Jork), podczas którego aresztowano 139 osób . instagram.com/accounts/login/?next=https://www.instagram.com/dru

Podobnie Stowarzyszenie Arabsko-Amerykańskie w Nowym Jorku (AAA) również otrzymało w 2018 r. darowiznę w wysokości 60 000 dolarów. Stowarzyszenie zorganizowało demonstrację na rzecz terrorystów. „AAA jest dumna, że wraz z tysiącami naszych nowojorczyków żąda zawieszenia broni i położenia kresu ludobójstwu naszych palestyńskich braci i sióstr” – oznajmiła organizacja na Instagramie. Arab American Association NY on Instagram: „AAANY is proud to stand with thousands of our fellow New Yorkers to demand a ceasefire and an end to the genocide of our Palestinian brothers and sisters.”

„Jewish Voice for Peace i If Not Now”, które otrzymały od Sorosa co najmniej 500 000 dolarów, również zachęcały do antyizraelskich demonstracji.„Obydwoje byli współsponsorami demonstracji w Bryant Park, a jej członkowie należeli do protestujących, którzy zgromadzili się 18 października pod Kapitolem Stanów Zjednoczonych” – podaje New York Post. Co więcej, Jewish Voice For Peace bezpośrednio oskarżył Izrael o masakrę Hamasu, w której zginęło 1400 cywilów. „Rząd izraelski być może właśnie wypowiedział wojnę, ale jego wojna z Palestyńczykami rozpoczęła się ponad 75 lat temu. „Izraelski apartheid i okupacja – oraz współudział Stanów Zjednoczonych w tym ucisku –są źródłem całej tej przemocy” – można przeczytać na oficjalnej stronie internetowej.

Stowarzyszenie Arabsko-Amerykańskie w Nowym Jorku, które pomogło w proteście w Bay Ridge na Brooklynie pod nazwą „Powódź Brooklynu dla Palestyny”, zobaczyło, jak protestujący zaczęli używać przemocy wobec policji i skandowali hasło Hamasu: „Od rzeki do morza Palestyna będzie wolna! „ W liście wysłanym do George’a i Alexa Sorosów, uzyskanym przez The Daily Wire , wiceprezes grupy nadzorującej MRC, Dan Schneider, powiedział:

„Jako liderzy jednej z największych organizacji filantropijnych na świecie jesteśmy pewni, że zdajesz sobie sprawę decyzji prezydenta Joe Bidena. oświadczenie potępiające niedawne ataki terrorystyczne na Izrael i jego naród”. Schneider zauważył, że Biden powiedział przywódcom żydowskim, że „milczenie jest współudziałem” w przemówieniu, a duetowi Sorosa powiedział, że „w świetle tego wszystkiego ich milczenie jest ogłuszające”.

Po wymienieniu kilku organizacji, na które trafiają pieniądze Sorosa, powiedział: „Biorąc pod uwagę, że ich datki trafiły bezpośrednio do krwiobiegu tych, którzy chcą eksterminacji Żydów i wypędzenia Izraela do morza, jasne jest, że mają one jeszcze większy obowiązek. „ ”. aby was oczyścić z waszych występków”. Schneider poprosił ich, aby „ujawnili każdego ze swoich prohamasowskich beneficjentów, publicznie wyparli się każdego z nich, zaprzestali całego ich finansowania, odzyskali wcześniej przekazane darowizny i zakończyli wojnę przeciwko Izraelowi i narodowi żydowskiemu na całym świecie”.

W czerwcu George Soros przekazał swoje imperium warte 25 miliardów dolarów swojemu skrajnie lewicowemu synowi Alexowi, który jest obecnie tymczasowym prezesem Fundacji Społeczeństwa Otwartego. Alex obiecał wówczas, że jest jeszcze „bardziej gorszy” niż jego ojciec. Voz/https://ejercitoremanente.com2023/10/30/soros-canaliza-mas-de-15-millones-de-dolares-a-hamas-para-desestabilizar-occidente/?

Hamas bombardując ośrodki nuklearne (wybuch może zapoczątkować lawinową reakcje jądrową) chce zniszczyć cały bliski wschód – nie zależy im na Palestyńczykach ale na globalnym dżihadzie.. Hamas próbował uderzyć izraelskie centrum nuklearne rakietą R-160.

Naoczni świadkowie podają, że rakieta wystrzelona przez palestyński ruch Hamas spadła na pustyni Negew, w pobliżu miasta Dimona. W tym mieście znajduje się największe centrum nuklearne Izraela. Incydent mógł stać się katastrofą narodową. Lokalna izraelska publikacja Ynet cytuje relację naocznego świadka: 

Widzieliśmy, jak rakiety zostały przechwycone w powietrzu, kierując się w stronę Dimony. Jednak jeden z pocisków nadal dotarł na powierzchnię, spadając zaledwie 50 metrów od budynków mieszkalnych w regionie Negew”… Według niektórych doniesień atak na obiekt nuklearny był ukierunkowany. W tym celu wykorzystano kilka rakiet R-160, ale działania te nie przyniosły żadnych konsekwencji. 

Tak samo Ukraińcy – mający tych samych sponsorów . Dron eksplodował w pobliżu magazynu odpadów nuklearnych w Elektrowni Jądrowej Kursk.

W nocy 26 października elektrownia jądrowa w Kursku została zaatakowana przy użyciu bezzałogowych statków powietrznych. W sumie odkryto trzy drony, z których jeden eksplodował w pobliżu magazynu, w którym składowano odpady nuklearne. Takie dane podają dziennikarze Bazy. Pierwszy dron spadł w rejonie obozu szkoleniowego dla psów i na szczęście nie eksplodował. Drugi dron, wykonany w formie samolotu odrzutowego, przewoził ze sobą ładunek wybuchowy, jednak on również nie wybuchł i urządzenie znaleziono na asfalcie bez śladów eksplozji. Jednak trzeci UAV, który leciał w stronę magazynu z odpadami nuklearnymi, zdetonował, uszkadzając fasadę budynku. Na chwilę obecną możliwe skutki ataku nie są znane. 

Biblijny alert wojenny: Erdogan z Turcji przygotowuje się do wypowiedzenia wojny Izraelowi

Istnieją obawy, że na całym świecie wkrótce wybuchnie masowa „Święta Wojna” – Islamu.

Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan ostrzegł w sobotę, że Turcja przygotowuje się do wypowiedzenia wojny Izraelowi, jeśli będzie on w dalszym ciągu popełniał zbrodnie wojenne w Gazie, wzbudzając obawy, że na całym świecie wkrótce wybuchnie masowa Święta Wojna.

Kiedy prezydent taki jak turecki Erdogan przed tysiącami Turków mówi: „Zachód, czy chcesz wznowić walkę między Krzyżem a Półksiężycem?” Mamy poważny problem w NATO, a wkrótce w Unii Europejskiej. Koń trojański, który zaczyna się ujawniać, kim naprawdę jest – kolejny islamista. Uderzające jest to, że podczas masowego protestu w Turcji Erdogan nie mówi, że „Gwiazda Dawida” zostanie zniszczona pod wpływem islamskiego półksiężyca, ale raczej Krzyż.

Erdogan zwrócił się do ponad miliona zwolenników Palestyny na wiecu w Stambule i ogłosił Izrael „zbrodniarzem wojennym”, z którym wkrótce może spotkać się siła militarna. twitter.com/GonestAlbert/status/1718363387975929970

„Głównym winowajcą masakry, która ma miejsce w Gazie, jest Zachód.„Izrael od 22 dni otwarcie popełnia zbrodnie wojenne, ale zachodni przywódcy nie mogą nawet poprosić Izraela o zawieszenie broni, nie mówiąc już o zareagowaniu na nie” – Erdogan powiedział zgromadzonym . twitter.com/5Pillarsuk/status/1718335986743046332

Infowars.com donosi: Erdogan porównał także izraelską kontrofensywę w Gazie do Holokaustu.
„W przeszłości masakrowali Żydów w komorach gazowych i tak naprawdę dewastowali bombami całe regiony. Podobną mentalność widać dziś w Gazie” – powiedział. „Powiemy całemu światu, że Izrael jest zbrodniarzem wojennym. Prowadzimy do tego przygotowania. „Ogłosimy Izrael zbrodniarzem wojennym”. „Odtąd będziemy kontynuować naszą drogę pod hasłem, że nagle pewnej nocy będziemy mogli zapukać do Waszych drzwi” – dodał. Tłum zareagował entuzjastycznie skandując: „Armia turecka do Gazy”.

Erdogan bronił także dżihadystów Hamasu jako „bojowników o wolność” i oskarżał Izrael o nielegalną okupację ziem palestyńskich. Izrael od tygodni przeprowadza bezlitosne naloty na Gazę po ataku terrorystycznym Hamasu na naród żydowski z 7 października.

W odpowiedzi 120 krajów podczas piątkowego Zgromadzenia Ogólnego ONZ głosowało za przyjęciem rezolucji wzywającej do „natychmiastowego, trwałego i trwałego rozejmu humanitarnego”.

Izrael odciął w piątek zasilanie i łączność z milionami ludzi uwięzionych w Gazie, zanim rozpoczął pierwszą falę inwazji lądowej, gdy czołgi i tysiące żołnierzy zbliżały się do enklawy palestyńskiej. W reakcji na uwagi Erdogana Izrael wycofał swoich dyplomatów z Turcji.

Wiadomość z ostatniej chwili: Izrael właśnie wycofał swój korpus dyplomatyczny i swojego ambasadora z Turcji po przemówieniu Erdogana, w którym porównał go do nazistów. Erdogan wygłosił przemówienie do tłumów w Stambule, gdzie porównał izraelskie bombardowania w Gazie do Holokaustu Żydów i ataków bombami atomowymi podczas II wojny światowej,Cohena, za pośrednictwem swojego konta w serwisie społecznościowym poświęconym stosunkom między Izraelem a Turcją. 

O tym Islamiści nie mówią, bombardowania są obustronne, Hamas napędza mordowanie Palestyńczyków Hamas uderza w Hajfę w Izraelu rakietą manewrującą dalekiego zasięgu R160 – skąd oni to mają, mówiono że robią rakiety z rur, niemożliwe że maja taką broń, bez wiedzy Mossadu

Palestyńczycy przypadkowo trafili rakietą we własny szpital – ile razy już trafili ale wiadomo kto jest winny…

Hamas przeprowadził jeden z najbardziej masowych ataków rakietowych na Izrael od początku wojny. Wieczorem południowy i środkowy Izrael został trafiony jednym z najpotężniejszych ataków rakietowych palestyńskiej organizacji Hamas od początku nowego etapu napięcia w regionie. W stronę kluczowej izraelskiej infrastruktury wystrzelono rakiety różnych typów, w tym Qassam, Fajr-3 i Fajr-5/M-75. 

Udostępnij

ELITY SĄ ZMĘCZONE UKRAINĄ – TE SAME SIŁY SPONSORUJĄ KOLEJNY TEATR WOJENNY

Globalna Świadomość8 listopada 20238 listopada 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułELITY NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI – PANDEMIA 2.0 I NOWY PROJEKT FUNDACJI GATESANastępny artykuł3 LATA PÓŹNIEJ – CZY ROZPOCZYNAJĄ SIĘ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ELITY SĄ ZMĘCZONE UKRAINĄ – TE SAME SIŁY SPONSORUJĄ KOLEJNY TEATR WOJENNY
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?