Otwórz oczy

OSTATECZNA TEORIA SPISKOWA STAJE SIĘ FAKTEM – UE WPROWADZI CYFROWĄ WALUTĘ I ZNAK BESTII !

OSTATECZNA TEORIA SPISKOWA STAJE SIĘ FAKTEM –  UE WPROWADZI CYFROWĄ WALUTĘ I ZNAK BESTII !

Na razie zwolennicy teorii spiskowych stanęli przed teorią faktu, gdy Nowy wspaniały świat, obiecany przez Orwella na rok 1984, w końcu nadchodzi, choć z pewnym opóźnieniem. 

„Bardzo zła wiadomość. Parlament Europejski i państwa członkowskie właśnie osiągnęły porozumienie w sprawie wprowadzenia tożsamości cyfrowej”.

O tym oświadczył holenderski eurodeputowany Rob Ross i wiceprzewodniczący Grupy Europejskich Konserwatystów i Reformatorów (ECR).

Powiedział: „Zaraz potem komisarz UE Breton powiedział: „Teraz, gdy mamy portfel tożsamości cyfrowej, musimy coś do niego włożyć”.

Zignorowali wszystkich ekspertów ds. prywatności i ekspertów ds. bezpieczeństwa. Niektórzy się duszą. Nie jestem optymistą. Ale nie jest jeszcze za późno. Parlament musi jeszcze głosować w tej sprawie. Poinformuj swojego posła do Parlamentu Europejskiego, że sprzeciwiasz się tożsamości cyfrowej i chcesz, aby Twój poseł do Parlamentu Europejskiego głosował przeciwko niej.

Europejska tożsamość cyfrowa będzie dostępna dla obywateli, mieszkańców i przedsiębiorstw UE, które chcą się zidentyfikować lub potwierdzić określone dane osobowe. Można go używać w usługach publicznych i prywatnych online i offline w całej UE.

Każdy obywatel UE zamieszkujący na terenie Unii będzie mógł korzystać z osobistego portfela cyfrowego.

Prototyp portfela

Komisja Europejska udostępni prototyp unijnego portfela tożsamości cyfrowej (EUDI) zgodnie z definicją zawartą w proponowanym rozporządzeniu w sprawie europejskiej tożsamości cyfrowej. Celem wniosku jest umożliwienie obywatelom i przedsiębiorstwom Europy wymiany danych dotyczących tożsamości w bezpieczny i wygodny sposób.

Portfel oryginalny, zakupiony w ramach programu Digital Europe:

• służy do testowania i aktualizacji specyfikacji opracowanych przez państwa członkowskie w ścisłej współpracy z Komisją, jako wspólny zestaw narzędzi UE do wdrażania unijnego portfela tożsamości cyfrowej;

• zostanie przetestowany w szeregu zakrojonych na szeroką skalę projektów pilotażowych obejmujących różne sektory, takie jak opieka zdrowotna, usługi finansowe, edukacja i transport;

• zostaną udostępnione do dalszego wykorzystania przez państwa członkowskie, projekty pilotażowe i innych autorów jako oprogramowanie typu open source.

Wstępna wersja aplikacji referencyjnej ma zostać udostępniona na Githubie wraz z pierwszą pełną wersją wspólnego unijnego zestawu narzędzi do wdrażania unijnego portfela tożsamości cyfrowej we wrześniu 2023 r.

Inne przypadki użycia

1. Dostęp do usług rządowych: bezpieczny dostęp do cyfrowych usług publicznych, takich jak ubieganie się o paszport lub prawo jazdy, składanie zeznań podatkowych lub dostęp do informacji o ubezpieczeniu społecznym.

2. Otwarcie konta bankowego: Zweryfikuj tożsamość użytkownika podczas otwierania konta bankowego online, eliminując potrzebę wielokrotnego podawania przez użytkownika danych osobowych

3. Rejestracja karty SIM: Dowód tożsamości na potrzeby umów dotyczących kart SIM przedpłaconych i abonamentowych (rejestracja i aktywacja), ograniczający oszustwa i koszty dla operatorów sieci komórkowych.

4. Prawo jazdy: przechowywanie i prezentacja prawa jazdy zarówno podczas interakcji internetowych, jak i fizycznych danego kierowcy, który wydaje swoje prawo jazdy na poboczu drogi.

5. Podpisywanie umów: Twórz bezpieczne podpisy cyfrowe do podpisywania umów online, eliminując potrzebę stosowania dokumentów papierowych i podpisów fizycznych.

6. Realizacja recept: Przekazywanie aptekom danych dotyczących recept i inicjowanie wydawania produktów leczniczych.

7. Podróż: Przedstaw informacje z dokumentów podróży (np. paszport użytkownika, wiza i inne), umożliwiające szybki i łatwy dostęp podczas kontroli bezpieczeństwa na lotnisku i kontroli celnej.
8. Organizacyjne tożsamości cyfrowe: Jako wędrowiec jesteś prawnym przedstawicielem organizacji.

9. Płatności: Weryfikacja tożsamości użytkownika podczas inicjowania płatności internetowej.

10. Poświadczenia wykształcenia: Dokument potwierdzający wykształcenie, taki jak dyplomy, stopnie naukowe i certyfikaty ułatwiające ubieganie się o pracę lub dalszą edukację.

11. Dostęp do świadczeń zabezpieczenia społecznego: Unijny portfel tożsamości cyfrowej można wykorzystać do bezpiecznego dostępu użytkownika do informacji i świadczeń z zakresu zabezpieczenia społecznego, takich jak świadczenia emerytalne lub rentowe. Można go również wykorzystać do ułatwienia swobodnego przemieszczania się poprzez przechowywanie dokumentów takich jak Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego.

Ostatecznym celem jest zapewnienie bezpiecznej europejskiej tożsamości cyfrowej (e-tożsamości) wszystkim obywatelom UE, na całym jej terytorium i dla wszystkich ich działań, co będzie obejmować środki identyfikacji cyfrowej, podpisy elektroniczne, walidację dokumentów, co umożliwi obywatelom pełną kontrolę nad zarządzaniem ich danymi, ale problemem będzie to, kto będzie zarządzał tą ogromną ilością danych i w jakich celach.

Tożsamości i 666

W 13 rozdziale Apokalipsy Duch Boży mówi, że bestia, która wychodzi z morza (morze to ludzie), zmusi „małych i wielkich, bogatych i biednych, wolnych i niewolników aby uczynili znak na swojej prawej ręce lub na swoim czole, aby nikt nie mógł sprzedawać ani kupować oprócz tych, którzy mają znamię. A znak będzie miał numer 666.

Obecnie podejmuje się takie próby w zasadzie w przypadku tożsamości cyfrowych. Ci, którzy ich nie posiadają, nie będą mogli sprzedać ani kupić. Innymi słowy, stają się marginalni w społeczeństwie . Ponadto identyfikatory, jak wszystkie produkty, zawierają cyfrę 666 w kodzie kreskowym.

Rozumie się, że „tożsamość” jest ostatnim krokiem przed znakiem na dłoni lub czole. Jeśli „organizacja”, która do tej pory była ukryta przed ludźmi, a teraz chce wyłonić się jako państwo światowe, narzuci odtąd nową tożsamość, ślad będzie łatwy do naśladowania.

Od 1900 lat dokładnie to, co jest obecnie praktykowane, opisano już wcześniej. Opis Apokalipsy jest tak imponujący, że powinien zainteresować wszystkich, nie tylko świadomych chrześcijan. Mamy żyć nie tylko w epoce nauki i wiedzy, ale w epoce „informacji”. A jednak tak imponujące i ważne informacje od doświadczonych ludzi nie tylko nie niepokoją nas tak bardzo, jak powinny, ale staramy się je dyskredytować jako bezwartościowe i odpowiednie dla głupich, regresywnych i reakcyjnych.

Dlatego nowi „luminarze” sugerują, abyśmy im uwierzyli i zapomnieli o powyższym. Jeśli jednak przyjmiemy tę postawę, oznacza to, że oddzieliliśmy historię od elementarnej logiki. 

Niewiedza nie jest taka zła. Myślenie, że się wie i nie zadawanie pytań, a ponadto oczernianie tych, którzy wiedzą, jest poważnym problemem dla demokracji. 

Nie trzeba dodawać, że powyższe nie wyczerpuje ani tematu proroctwa – Objawienia, ani tematu „nowych” tożsamości. Jeśli chodzi o nas, wnosimy do społeczeństwa to, co dobrze znamy i wypełniamy nasz demokratyczny obowiązek. Odtąd każdy jest odpowiedzialny za swoje wybory.

Udostępnij

OSTATECZNA TEORIA SPISKOWA STAJE SIĘ FAKTEM – UE WPROWADZI CYFROWĄ WALUTĘ I ZNAK BESTII !

Globalna Świadomość11 listopada 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułHAARP JUŻ DZIAŁA OFICJALNIE – ”11 LISTOPADA STWORZYMY SZTUCZNĄ ZORZĘ NA ALASCE”Następny artykułCO PRZYNIESIE ROK 2024 – OSTATECZNE PROROCTWO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • OSTATECZNA TEORIA SPISKOWA STAJE SIĘ FAKTEM – UE WPROWADZI CYFROWĄ WALUTĘ I ZNAK BESTII !
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?