AGENDA 2030

MASOŃSKA ORGANIZACJA DEAGEL PROGNOZUJE – JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ ŚWIAT PO 3 WOJNIE ŚWIATOWEJ ?

MASOŃSKA ORGANIZACJA DEAGEL PROGNOZUJE – JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ ŚWIAT PO 3 WOJNIE ŚWIATOWEJ ?

Prognoza na 2025 r. dla Iranu i większości Bliskiego Wschodu ma pozostać mniej więcej taka sama. Przez ostatnie ponad 9 lat i od 22 października 2014 r. ANP informował o absolutnie dziwacznej „prognozie” dla Ameryki i większości „cywilizacji zachodniej” przez „stronę internetową rządu USA” zwaną „Raportem Deagla” na rok 2025, pokazując „prognozę”, że do 2025 r. populacja Stanów Zjednoczonych będzie znacznie poniżej 100 milionów ludzi i będzie wyglądać jak naród trzeciego świata pod względem gospodarczym i kryminalnym.

Nazywana „szaloną teorią spiskową” przez Associated Press i media głównego nurtu, mimo że źródłami Deagela są takie grupy jak Departament Obrony USA, Departament Stanu USA, CIA, Bank Światowy, Unia Europejska oraz Marynarka Wojenna USA, Armia Straży Przybrzeżnej, Korpus Piechoty Morskiej i Siły Powietrzne, musimy ponownie przyjrzeć się tej dziwacznej prognozie na 2025 rok, ponieważ szybko zbliżamy się do „daty końcowej”, zbliżając się do III wojny światowej i faktu, że Deagel sporządził swoją prognozę na 2025 rok.

Jeśli chodzi o populację Izraela, pokazuje ona również, że ich populacja ma zostać zmniejszona o ponad połowę do 2025 roku. Deagel przewidział kiedyś, że populacja USA spadnie z ponad 323 milionów do nieco ponad 54 milionów do 2025 roku, jak widać w tym dokumencie na stronie internetowej „Pakistan Defense” z dnia 17 stycznia 2018 r., który został przez nich opisany jako „ostrzeżenie”.

Należy zauważyć, że podczas gdy populacje Izraela, Stanów Zjednoczonych i większości cywilizacji zachodniej mają się zmniejszyć, można to również zobaczyć na poniższej globalnej mapie, którą można zobaczyć w znacznie większym rozmiarze pod tym linkiem.


Przewiduje się, że liczba ludności w krajach takich jak Iran, Syria, Turcja i większość krajów Bliskiego Wschodu pozostanie na tym samym poziomie lub nawet wzrośnie.

Pokazanie, że prognoza Izraela na 2025 r. spadnie o oszałamiające 63,5%, jest niczym w porównaniu z prognozowanym spadkiem populacji Stanów Zjednoczonych Ameryki o 79,7% do 2025 r. pod rządami Joe Bidena, nie wspominając o tym, że prognozowane wydatki wojskowe spadną w wartościach bezwzględnych do 2025 r.

Informowałem o ANP, kiedy po raz pierwszy podzieliłem się tą dziwaczną prognozą z czytelnikami, Deagel przewidział również, że Stany Zjednoczone staną się krajem trzeciego świata pod względem gospodarczym do 2025 roku, a wydatki wojskowe spadną z 726 miliardów dolarów rocznie do zaledwie 8 miliardów dolarów w 2025 roku, podczas gdy PKB na mieszkańca spadnie z 52 838 dolarów do 13 328 dolarów do 2025 roku.

Deagel przewidział również, że PKB spadnie z ponad 19 bilionów dolarów w 2017 roku do zaledwie 2,4 biliona dolarów do 2025 roku, a w tamtym czasie obwiniał przyszłe niszczycielskie „wydarzenie gospodarcze” za przyczynę ich prognozy, jednak, jak również wskazali, globalne wojny w całej historii zawsze były przyczyną takiej dewastacji gospodarczej.


W tym artykule w The Express, do którego Steve Quayle zamieścił link na swojej stronie internetowej, prezydent Rosji Władimir Putin poinformował, że zwrócił się przeciwko długoletniemu sojusznikowi Izraelowi i że teraz uważa Izrael za „wroga Rosji”, co jest kolejnym dowodem.

Ustalając linie bitew w III wojnie światowej, należy zauważyć, że prognoza Deagela na 2025 r. zakładała również, że populacje zarówno Rosji, jak i Chin pozostaną w dużej mierze takie same, podczas gdy „cywilizacja zachodnia” zostanie zdziesiątkowana. Krótko z tej historii Expressu, zanim przejdziemy dalej:

Władimir Putin będzie teraz uważał Izrael za „wroga„, gdy zbliży się do Iranu i stanie po stronie Hamasu na Bliskim Wschodzie, powiedział Daily Express były autor przemówień rosyjskiego prezydenta. Hamas określił Rosję jako swojego „najbliższego przyjaciela”, podczas gdy grupa terrorystyczna obiecała uwolnić ośmiu rosyjskich zakładników porwanych podczas ataku w Izraelu 7 października.

Wydaje się, że Putin zrywa z dotychczasową linią neutralności wobec Izraela i Palestyny. Wezwał Izrael do odwołania inwazji lądowej w Strefie Gazy. Abbas Gallyamov, były autor przemówień dla Putina w latach 2008-2012, który mieszka w Tel Awiwie, powiedział Daily Express, że Putin stał się bardziej zależny od Iranu w kwestii dostaw broni i dlatego zmienił stanowisko na bardziej propalestyńskie.

Powiedział: „Putin przez wiele lat umiejętnie utrzymywał stanowisko pośrednie między Izraelem a Iranem, ale ostatnio Rosja stała się zależna od Teheranu w kwestii dostaw broni”. „Stracił szansę na stanie się niezależnym graczem. Iran powiedział mu: 'My wspieramy was na Ukrainie, wy wspierajcie nas na Bliskim Wschodzie’”.

„Putin musiał podążyć za Teheranem. Na Bliskim Wschodzie Rosja szybko staje się kolejnym pełnomocnikiem Iranu, podobnie jak Hamas i Hezbollah”.

Jak widzimy w dokumencie, od dawna przewiduje się całkowity spadek liczby ludności w Wielkiej Brytanii, USA, Niemczech, Izraelu, Francji, Hiszpanii, Australii, Szwajcarii, Danii, Belgii, Austrii i wielu innych krajach. Co więc wiedzą globaliści stojący za całkowicie dziwacznymi prognozami Deagel Report dla Ameryki i Izraela na 2025 r., czego reszta z nas NIE wie?

Poniższy fragment pochodzi z tej historii na ANP z 28 grudnia 2018 r. zatytułowanej „Jeśli te liczby ze strony internetowej głębokiego państwa są poprawne, Ameryka będzie krajem trzeciego świata do 2025 r. – prognoza Deagela sugeruje, że nadszedł koniec depopulacji”. Dostarczają nam własnego wyjaśnienia Deagela, dlaczego przewidują masowe wyludnienie cywilizacji zachodniej do 2025 roku:

Pojawiło się wiele pytań dotyczących prognoz dla poszczególnych krajów, zwłaszcza Stanów Zjednoczonych Ameryki (USA). Nie będę odpowiadać na nie indywidualnie, ale poniżej znajdziesz kilka wyjaśnień, przemyśleń i rozważań. Będę się streszczać tak bardzo, jak to tylko możliwe.

Większość danych ekonomicznych i demograficznych wykorzystanych do sporządzenia prognoz jest powszechnie dostępna w instytucjach takich jak CIA, MFW, ONZ, USG itp. Najważniejsze dane można zobaczyć na stronie każdego kraju. Najistotniejsze dane można znaleźć na stronie każdego kraju. Historycznie wiadomo, że były Związek Radziecki produkował sfałszowane statystyki na wiele lat przed swoim upadkiem.

Obecnie zarówno Zachód, jak i inne kraje zawyżają swoje liczby, aby ukryć swoją prawdziwą sytuację. Jestem pewien, że wiele osób znajdzie statystyki rządowe w swoim kraju, w które trudno uwierzyć na podstawie ich osobistych doświadczeń lub są tak optymistyczne, że mogą pochodzić z innego kraju. Upadek zachodniego systemu finansowego zniszczy standardy życia jego mieszkańców, a jednocześnie położy kres schematom Ponziego, takim jak giełda i fundusze emerytalne.

Populacja zostanie tak mocno dotknięta przez całą serię baniek i schematów Ponziego, że silnik migracyjny zacznie działać w odwrotnym kierunku i przyspieszy z powodu efektów falowania, prowadząc do upadku państw. Ta bezprecedensowa sytuacja dla państw rozwinie się w sposób kaskadowy z bezprecedensowymi i niszczycielskimi skutkami dla gospodarki.

Amerykański standard życia jest jednym z najwyższych, ponad dwukrotnie wyższym niż w ZSRR, a do tego dochodzi gospodarka usługowa, która idzie ręka w rękę z systemem finansowym. Gdy emeryci patrzą, jak ich emerytury znikają na ich oczach, a miejsca pracy znikają, można sobie wyobrazić, co będzie dalej. Przynajmniej młodsi ludzie mogą emigrować. Nigdy w historii ludzkości nie było tak wielu starszych w populacji. W minionych wiekach ludzie mieli szczęście, jeśli dożyli 30 lub 40 lat.

Upadek Ameryki będzie znacznie gorszy niż upadek Związku Radzieckiego. Kryzys o niszczycielskich skutkach. I chociaż Deagel Report, wkrótce po opublikowaniu wyjaśnienia, dlaczego przewidywał, że Ameryka będzie skrajnie wyludnionym krajem trzeciego świata do 2025 r., usunął nie tylko tę prognozę, ale całą prognozę na 2025 r. Do dziś publikują raporty wojskowe dla krajów na całym świecie, a ich źródłami są nadal „głębokie państwo” i globaliści.

„Dystopijna fantazja” spełnia się na naszych oczach, gdy ponure ostrzeżenie laureata Nagrody Nobla o „globalnym oszustwie klimatycznym” staje się prawdą”, „Przypuszczenia o masowej” depopulacji „, jak ostrzegano w Deagel 2025, pisze Forecast:

„Zaledwie kilka miesięcy temu obserwowaliśmy upadek i zniszczenie Ameryki w całym kraju, a wraz z nadejściem III wojny światowej będzie tylko gorzej, choć media głównego nurtu nigdy tego nie przyznają”.

Zniszczenie Ameryki jest teraz wyraźnie widoczne w jednym dużym mieście, gdzie bezmyślne zombie wędrują po centrach miast z opuszczonymi ramionami i bez oznak życia na twarzach lub ducha, jesteśmy już na dobrej drodze do tego, by Ameryka stała się krajem trzeciego świata. A ponieważ wszystkie te miasta są zarządzane przez „lewicowych polityków”, co dowodzi, że „lewica” nie ma zamiaru w ogóle pomagać „ludziom”, ponieważ gdyby to robiła, wydawałaby pieniądze na szkolenie ich do pracy i kariery, zamiast wydawać te pieniądze na darmowe miejsca konsumpcji narkotyków i „operacje zmiany płci”, nietrudno sobie wyobrazić, jak ten kraj będzie wyglądał jako naród trzeciego świata.

Morderstwa, przestępczość uliczna, przestępczość „białych kołnierzyków”, kradzieże sklepowe, wykroczenia, nadużywanie władzy, nielegalne narkotyki, legalne narkotyki, nielegalna imigracja i otwarte granice, fałszowanie wyborów, rozkład instytucjonalny, bezdomność, analfabetyzm, fałszywy rasizm, prawdziwy rasizm, skorumpowani politycy, mściwi prokuratorzy, znęcanie się nad dziećmi, znęcanie się nad partnerami domowymi, lekceważenie ludzkiego życia, osłabione wojsko, wzrost autorytaryzmu, rosnąca ignorancja, sztuczna inteligencja, ubóstwo, inflacja, radykalny ekologizm, płynność płci, obniżone standardy i osłabione wartości, ucieczka od osobistej odpowiedzialności, śmierć merytokracji … lista jest długa i wydłuża się z dnia na dzień.

Tak więc Raport Deagela od wielu lat pokazuje absolutnie dziwaczną „prognozę” na rok 2025 dla Ameryki, Izraela i większości cywilizacji zachodniej; Raport Deagela, który napisał tę prognozę i był „pozyskiwany” przez „głębokie państwo” w Ameryce, w tym liczne agencje rządowe USA; oraz te raporty, które pokazują, że Ameryka i Izrael zostaną całkowicie „wyludnione” do roku 2025; a Ameryka i świat są teraz nieco ponad rok od tej dziwacznej daty „czasów ostatecznych”.

Udostępnij

MASOŃSKA ORGANIZACJA DEAGEL PROGNOZUJE – JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ ŚWIAT PO 3 WOJNIE ŚWIATOWEJ ?

Globalna Świadomość13 listopada 202313 listopada 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułZABÓJCY ELIT – KTO USUWA GWIAZDY KTÓRE UJAWNIAJĄ PEDOFILIĘ W HOLLYWOOD ?Następny artykułWIELKIE ZWIEDZENIE W 2024 ROKU – IZRAEL

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY ICH PLAN POLEGŁ – CZEMU ELITY CHCIAŁY NAS KARMIC ROBAKAMI ? CO MOŻEMY ZROBIĆ GDY NADEJDZIE ”NOWA PANDEMIA” ?

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • MASOŃSKA ORGANIZACJA DEAGEL PROGNOZUJE – JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ ŚWIAT PO 3 WOJNIE ŚWIATOWEJ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?