Świat jest inny

WIELKIE ZWIEDZENIE W 2024 ROKU – IZRAEL ZAPOWIADA NADEJŚCIE MESJASZA A HAARP I BLUE BEAM JEST TESTOWANY NA CAŁYM ŚWIECIE.

WIELKIE ZWIEDZENIE W 2024 ROKU – IZRAEL ZAPOWIADA NADEJŚCIE MESJASZA A HAARP I BLUE BEAM JEST TESTOWANY NA CAŁYM ŚWIECIE.

5 listopada zorze dotarły nie tylko na południe Francji, ale także na południe Grecji. W tym samym czasie na Słońcu w zasadzie nic się nie działo. Ludzie byli zachwyceni, zrobili morze jasnych zdjęć, a niektórzy zaczęli się zastanawiać, dlaczego tak się dzieje i jak „naturalne” jest to zjawisko?

Okazało się, że nie wszystko jest takie proste. Zorza zbiegła się w czasie z regularnymi (a może nie do końca) eksperymentami naukowymi. W dniach 4-7 listopada naukowcy ze Stanów Zjednoczonych przeprowadzili eksperyment badawczy dotyczący propagacji sztucznego światła w górnych warstwach atmosfery oraz fal radiowych o bardzo niskiej i ekstremalnie niskiej częstotliwości (VLF/ELF). Poinformowano o tym   na stronie internetowej Instytutu Geofizycznego Uniwersytetu Alaski w Fairbanks (UAF).

Podczas czterodniowej kampanii badawczej mieszkańcom Alaski udało się zobaczyć na niebie sztuczną zorzę polarną stworzoną w ramach HAARP (programu badań nad aktywną zorzą o wysokiej częstotliwości).

Czy HAARP eksperymentuje ze sztucznym światłem?  Przywoływanie przeżyć metafizycznych w czasie, gdy rabini oznajmiają, że Mesjasz nadejdzie 2

Naukowcy z Instytutu Geofizycznego Uniwersytetu Alaski w Fairbanks, Uniwersytetu Cornell, Uniwersytetu Kolorado w Denver, Uniwersytetu Florydy i Georgia Institute of Technology przeprowadzili eksperymenty w ośrodku badawczym UAF. 

„Eksperymenty skupiają się na jonosferze, obszarze atmosfery znajdującym się na wysokości od 50 do 563 km (30 do 350 mil) nad powierzchnią Ziemi” – podał UAF  na  swojej stronie na Facebooku.

HAARP wytworzył poświatę powietrza za pomocą ekscytujących elektronów w ziemskiej jonosferze, podobnie jak energia słoneczna tworzy naturalną zorzę polarną, z włączaniem i wyłączaniem impulsów transmisji radiowych o wysokiej częstotliwości.

Instrument do badań jonosferycznych HAARP to fazowany układ 180 anten wysokiej częstotliwości rozmieszczonych na obszarze 33 akrów. Może wypromieniowywać 3,6 megawata mocy do górnych warstw atmosfery i jonosfery.  

Projekt HAARP został uruchomiony wiosną 1997 roku w Gakona na Alasce. HAARP został pierwotnie opracowany i stanowił własność Sił Powietrznych, ale w sierpniu 2015 r. rzekomo przekazał kompleks UAF w celach badawczych. Instytut Geofizyczny Uniwersytetu Alaski w Fairbanks korzysta z HAARP w ramach umowy z Siłami Powietrznymi USA.

W 2021 roku National Science Foundation przyznała UAF pięcioletni grant o wartości 9,3 mln dolarów na budowę subauroralnego obserwatorium geofizycznego w HAARP. Obserwatorium bada górne warstwy atmosfery i środowisko geokosmiczne Ziemi. 

W skład obserwatorium wchodzą anteny, radar promieniowania niespójnego z anteną o średnicy dwudziestu metrów, lokalizatory laserowe, magnetometry, komputery do przetwarzania sygnałów i kontroli pola anteny. Kompleks jest zarządzany i badany przez laboratorium zlokalizowane w bazie sił powietrznych Kirtland w Nowym Meksyku. W projekcie biorą udział laboratoria astrofizyki, geofizyki oraz Centrum Technologii Kosmicznej Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych.

HAARP i trzęsienia ziemi

Już wcześniej informowano, że możliwą konsekwencją programu HAARP może być straszne trzęsienie ziemi na Haiti w 2010 roku, w którym zginęło wówczas około 200 tysięcy osób.

Istnieje również teoria, że ​​projekt miał na celu „stymulację” niedawnego trzęsienia ziemi w Turcji.

HAARP i Blue Ray

Warto także wspomnieć o projekcie Blue Beam . Zgodnie z tą teorią rządy wykorzystują najnowocześniejszy sprzęt do wykorzystania hologramu do stworzenia fałszywej inwazji obcych, wydarzenia religijnego lub innego zdarzenia, które zostanie wykorzystane do kontrolowania zachowań ludzi i ustanowienia nowego porządku świata.

W związku z tym oczywiście wyznaczony cel niedawnego eksperymentu HAARP nie może nie prowadzić do pewnych refleksji: rozprzestrzeniania się sztucznego światła w górnych warstwach atmosfery. Żyjemy w czasach apokaliptycznych.

Rabini mówią, że Mesjasz nadchodzi

W świetle powyższego największy amerykański kabalista mówi, że nadchodzi Mesjasz, czyli Antychryst i przeniósł się do Izraela. 

Izraelski rabin Ron Chaya mówi:

„Drodzy przyjaciele, otrzymujemy wiele wiadomości o przyjściu Mesjasza. Wczoraj w Internecie rabini przytoczyli historię jednego z żołnierzy Chahala, który został ranny w Gazie i był w stanie śmierci klinicznej. Kiedy wrócił i odzyskał przytomność, powiedział im, że poszedł tam i zobaczył, że w niebie była wielka walka. Przynoszą nam Mesjasza, dlatego teraz lub za kilka tygodni On się pojawi. Właśnie tam jesteśmy.”

Czy HAARP eksperymentuje ze sztucznym światłem?  Przywoływanie przeżyć metafizycznych w czasie, gdy rabini zapowiadają przyjście Mesjasza 3

Po drugie, istnieje prawdopodobnie największy amerykański kabalista, który ma dużą społeczność w Ameryce i obecnie przybył do Izraela. Powiedział:

„Mieszkam tutaj, to koniec. Nie pojadę więcej do Ameryki”.

A czy Twoja społeczność opuści Twój dom?

„Machiasz nadchodzi, ja tu zostanę”.

Czy HAARP eksperymentuje ze sztucznym światłem?  Przywoływanie przeżyć metafizycznych w czasie, gdy rabini zapowiadają przyjście Mesjasza 4

Czy nam się to podoba, czy nie, żyjemy w czasach, w których zobaczymy panowanie Antychrysta. Już przyszedł i w tajemnicy dokonuje swoich podstępnych czynów. Czas jego pojawienia się jest tak bliski, że nie tylko puka do drzwi, ale rozbija je z całych sił, niemal je rozbijając.

Intronizacja antychrysta odbędzie się w świątyni Salomona, która zostanie przywrócona tak szybko, jak to możliwe. Dziś są ku temu wszystkie warunki i świat wkrótce będzie miał pana.

Dlatego walka religijna powraca z pomnażającą się siłą jako siła napędowa Końca historii.

Alain Dieckhoff, dyrektor ds. badań socjologicznych Narodowego Centrum Badań Naukowych Francji (CNRS), opowiada się za syjonizmem i jego korzeniami mesjanizmu:

„Mesjaniści chcą politycznie spowodować koniec świata, aby przynieść ich Mesjasza (Antychrysta). Chcą zbudować Trzecią Świątynię.”

Udostępnij

WIELKIE ZWIEDZENIE W 2024 ROKU – IZRAEL ZAPOWIADA NADEJŚCIE MESJASZA A HAARP I BLUE BEAM JEST TESTOWANY NA CAŁYM ŚWIECIE.

Globalna Świadomość13 listopada 202313 listopada 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułMASOŃSKA ORGANIZACJA DEAGEL PROGNOZUJE – JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ ŚWIAT PO 3 WOJNIE ŚWIATOWEJ ?Następny artykułTAJEMNICE TARTARII – JAK WYGLĄDAŁ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? W EUROPIE POWSTAJE NOWY CERN, KTÓRY PRZYĆMI SWOJEGO POPRZEDNIKA ! DZIWNE

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • WIELKIE ZWIEDZENIE W 2024 ROKU – IZRAEL ZAPOWIADA NADEJŚCIE MESJASZA A HAARP I BLUE BEAM JEST TESTOWANY NA CAŁYM ŚWIECIE.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?