Otwórz oczy

CO PRZEDSTAWIA OKŁADKA ”THE ECONOMIST” ROTHSCHILDÓW – ”ŚWIAT W 2024 ROKU”

CO PRZEDSTAWIA OKŁADKA ”THE ECONOMIST” ROTHSCHILDÓW – ”ŚWIAT W 2024 ROKU”

Twór Rothschildów, brytyjski magazyn „The Economist” opublikował okładkę z prognozą na rok 2024. Tradycyjnie publikacja przedstawiała okładkę w formie geopolitycznej układanki.

Na szczycie zestawienia „Świat w 2024 r.” znajdują się Zełenski i Putin. Patrzą sobie w oczy. Co może wskazywać na rychłe, nieuniknione negocjacje.

Poniżej – Biden i Xi Jinping odwrócili się od siebie. Co wskazuje na rychły konflikt między Stanami Zjednoczonymi a Chinami.

The Economist pisze o rakiecie Artemis i Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu. Czy widzicie na zdjęciu Paryż lub symbole olimpijskie, na przykład duet Phryge ? Są nieobecni. 

Widzimy rakietę nośną Saturn 5, rakietę Apollo i moduł księżycowy. Wygląda to na jakąś wskazówkę dotyczącą kultu Saturna, ale wcale nie przypomina misji Artemis. 

Pośrodku znajduje się urna wyborcza, symbolizująca centralne wydarzenie: wybory prezydenckie w Rosji i Stanach Zjednoczonych w 2024 roku. Wybory powinny odbyć się także na Ukrainie, ale nie zapadła jeszcze decyzja o ich przeprowadzeniu.

Nowa okładka Economist: transkrypcja numeru „Świat w 2024” sugerująca, że ​​wszystko będzie zależeć od jakiegoś wyboru 2

Zełenskiego i Putina oddziela na rysunku klepsydra, której dolna połowa jest bardziej wypełniona. Najwyraźniej jest to wskazówka, że ​​czas na wojnę rosyjsko-ukraińską w 2024 roku dobiega końca (lub kończy się czas dla jednej ze stron). 

Nad głową Putina widnieje Trump ze znakiem zapytania i gołębiem pokoju. Zełenski ma nieznaną postać kobiecą i rakiety nad głową. Być może jest to wskazówka dotycząca aspiracji obu przywódców: Zełenski chce kontynuować wojnę, Putin – wręcz przeciwnie, albo kończy się czas wyboru między Zełenskim a Putinem. I ten wybór będzie początkiem czegoś nowego.

Jeśli chodzi o tajemniczą kobietę, niektórzy kojarzą ją z żoną Zełenskiego, rzekomo z kolejnym prezydentem Ukrainy. Najprawdopodobniej można ją jednak kojarzyć z wiceprezydent USA Kamalą Harris jako potencjalną kandydatką Demokratów na prezydenta.  

W centrum zagadki po prawej stronie widać oznakę krachu na rynkach walutowych (dolar amerykański, euro, jen japoński i funt brytyjski), załamanie logistyki spowodowane uginaniem się kontenerowców pod wpływem nadmiernego ładunku, rozbłysk słoneczny, po którym nastąpiła przerwa w dostawie prądu całej energii elektrycznej, rosnące temperatury, huragany i inne czynniki wpływające na ludzką psychikę. Widzimy także dwa zaćmienia Słońca, o których nie ma ani słowa w trendach na rok 2024. Być może do Układu Słonecznego dotrze nawet nowa czerwona planeta i/lub niebieska gwiazda. 

Pośrodku po lewej stronie znajduje się wskazówka dotycząca dalszego rozwoju sztucznej inteligencji i wprowadzenia przeszczepów mikroczipów do ludzkiego mózgu. Wszechwidzące oko, do którego podłączonych jest coraz więcej umysłów/wiedzy.

W centrum na dole rebusu nacisk położony jest na Azję, Australię i Amerykę Południową.

Dodatkowo okładka puzzli wskazuje na intensyfikację wyścigu kosmicznego pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Rosją, a także pogłębienie tematu „zielonej energii”. Minerały są przedstawione na dole, co wskazuje na bitwę pomiędzy głównymi graczami geopolitycznymi o nikiel i inne minerały ziem rzadkich.

Kolejnym interesującym aspektem są kolory. Oprócz czerni i bieli na okładce magazynu pojawiają się jeszcze dwa kolory – niebieski i czerwony. Niebieski – Demokraci. Czerwony – Republikanie, Chiny. Ponadto biały, niebieski i czerwony to rosyjski trójkolorowy.

Pod względem kolorystycznym warto również zauważyć, że Zełenski jest przedstawiany na tle czerwonego koloru Republikanów, a Putin – niebieskiego koloru Demokratów. Być może jest to wskazówka co do sił, które przeciwstawią się im w 2024 roku.

Dziwne, że ta enigmatyczna ilustracja nie wspomina nawet o rozwoju konfliktu palestyńsko-izraelskiego, który jest teraz bardziej niż aktualny. Albo twórcy farsy uważają, że nie potrwa ona do 2024 roku, albo w ogóle nie jest to jasne.

A tak wygląda zagadka w kontekście gematrii (w tradycji żydowskiej jedna z metod analizy znaczenia słów i wyrażeń oparta na wartościach liczbowych):

Po prawej Włodzimierz = 88.

Po lewej Włodzimierz = 88.

Trump = 88.

Niebieski + czerwony = Fioletowy = 88. To kolor inauguracji Kamali Harris i królowej Elżbiety (Elżbiety = 88).

Kamala Harris = KH. 11 i 8 liter gematrii, 118 = 88. Ona pochodzi z Kalifornii, Kalifornia = 88.

Zegar w formie 8.

Poniżej znajdują się dwie części globu w postaci 8.

Biały i czarny = szary (szary, ponury). Jest zakodowany w HEX jako 808080.

2024 to 2 + 2 + 4 = 8.

8 – nieskończoność.

Podsumowując, zwróćmy uwagę na najważniejsze. Szczerze mówiąc, okładka „The Economist” przedstawia nie tyle to, co faktycznie wydarzy się w 2024 roku, ile to, co chcieliby widzieć przedstawiciele kręgów bankowo-arystokratycznych.

Udostępnij

CO PRZEDSTAWIA OKŁADKA ”THE ECONOMIST” ROTHSCHILDÓW – ”ŚWIAT W 2024 ROKU”

Globalna Świadomość15 listopada 202315 listopada 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNOWA NORMALNOŚĆ – ZMIANY KLIMATYCZNE ODPOWIEDZIALNE ZA DZIWNE ZGONY NA CAŁYM ŚWIECIENastępny artykułRAPORT SPECJALNY – CZYM JEST KORPORACJA BLACKROCK

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CO PRZEDSTAWIA OKŁADKA ”THE ECONOMIST” ROTHSCHILDÓW – ”ŚWIAT W 2024 ROKU”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?