AGENDA 2030

NOWA NORMALNOŚĆ – ZMIANY KLIMATYCZNE ODPOWIEDZIALNE ZA DZIWNE ZGONY NA CAŁYM ŚWIECIE

NOWA NORMALNOŚĆ – ZMIANY KLIMATYCZNE ODPOWIEDZIALNE ZA DZIWNE ZGONY NA CAŁYM ŚWIECIE

Według artykułuSteve Quayle, na stronie internetowej Global ResearchSteve Quayle – Giants – Dead Scientists – Gold Metals – Radio Host , CO NAJMNIEJ 11 dzieci w wieku od 9 do 19 lat doznało zatrzymania krążenia w amerykańskich szkołach tylko przez ostatni miesiąc. 

W rzeczywistości doprowadziło to do tego, że niektóre szkoły zaczęły przeprowadzać w swoich szkołach „badania przesiewowe pod kątem nagłego zatrzymania krążenia” – jak wynika z innej alarmującej historii, która ukazała się w sobotę na stronie internetowej The People’s Voice, Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) znajduje powód, dla którego doszło do tak ogromny wzrost liczby ludzi na całej planecie cierpiących na zawały serca, w tym małych i wcześniej zdrowych dzieci: „Zmiana klimatu spowodowana przez człowieka” .

Doniesienie, że WEF właśnie opublikowało nowe badanie, w którym stwierdzono, żenagły wzrost liczby śmiertelnych zawałów serca i udarów mózgu jest spowodowany „zmianami klimatycznymi spowodowanymi przez człowieka”, przy czym finansowana przez WEF szkoła UPenn, finansowana również przez Billa Gatesa , publikuje wyniki swoich badań w czasopiśmie „American Heart Association” (JAHA), badanie które mógł przeczytać każdy.

Po raz kolejny pokazując nam, że są więcej niż szczęśliwi, że wykorzystują „zmiany klimatyczne” jako „wymówkę” dla wszystkich tych zgonów, aby zatuszować ludobójstwo, które po raz kolejny wymierzone jest w najmłodsze i najbardziej niewinne ze stworzeń Bożych , jest to ludobójstwo należy to dodać do ich trwającej od kilkudziesięciu lat misji dokonywania „ludobójstwa poprzez masowe aborcje”.

Biorąc pod uwagę, że według CDC liczba morderstw związanych z aborcją przekroczyła 620 000 w całym kraju w samym roku 2020, jak ostrzegaliśmy kilka dni temu, tak zwane „władze ds. zdrowia”(które muszą przejść do historii jako tzw. masowi mordercy i ludobójczy maniacy, którzy po procesach i wyrokach zasługują na publiczne wyrok) twierdzili, że nie wiedzą, DLACZEGO w ciągu ostatnich kilku lat na całej planecie nastąpił tak ogromny spadek liczby urodzeń ?

Jak dr Paul Elias Alexander na blogu Substack pyta w tym wpisie na temat zdjęcia widocznego bezpośrednio powyżej: „Dlaczego szkoła średnia Notre Dame miałaby rozpocząć badania przesiewowe w przypadku nagłego zatrzymania krążenia?” oraz „Czy ma to związek z zawałami serca preparatami genowymi wykonanymi w technologii mRNA COVID?” 

Wskazując na to, o czym argumentowaliśmy już od kilku lat, a mianowicie, że ludzie tacy jak Joe Biden, dr Anthony Fauci, Bill Gates, George Soros są za to odpowiedzialni !

„okłamali nas we WSZYSTKIM” na temat Covid-19, szczepionek, masek, blokad itp. i szalenie wierzą, że powinniśmy IM ZAUFAĆ nadal w czymkolwiek? Dzieląc się z nami nowymi, otwierającymi oczy liczbami na temat „śmiertelnego dźgnięcia”, w trzecim filmie poniżej dr Peter McCullough dzieli się z nami także kilkoma zdumiewającymi nowymi informacjami na temat obecnego stanu zdrowia „serc ” każdego, kto został „zakrzepiony”, ( przynajmniej ci, którzy nie dostali „placebo”, jak zrobiło to wielu członków Kongresu oraz niektórzy inni niewolnicy i globaliści amerykańskiego rządu! )

Dr McCullough ostrzega nas dalej, że w dalszym ciągu obserwujemy niepokojący trend dotyczący osób, które w pewnym momencie setki tysięcy ludzi zachorowały na zapalenie mięśnia sercowego lub doznały śmiertelnego zatrzymania krążenia, globaliści musieli oczywiście wymyślić wymówkę za wszystkie te obrażenia i śmierć, więc szaleńczo zrzucili winę na „zmiany klimatyczne” . Czy zatem wierzysz, że wszystkie te osoby cierpiące na zapalenie mięśnia sercowego lub śmiertelne zawały serca są spowodowane „zmianami klimatycznymi wywołanymi przez człowieka” ?

Zespół naukowców WEF, kierowany przez Sameeda Ahmeda M. Khatanę, doszedł do wniosku, że „zmiany klimatyczne powodują wzrost ekstremalnych upałów”. Twierdzą, że ten „wzrost ekstremalnego upału” wywołuje „śmiertelną falę” „zgonów z przyczyn sercowo-naczyniowych związanych z upałem w Stanach Zjednoczonych”.

Raporty NN: Według Khatany i jego zespołu finansowanego przez Billa Gatesa liczba zgonów z powodu chorób sercowo-naczyniowych związanych z ekstremalnymi upałami może do roku 2050 potroić się, osiągając prawie 5500 dodatkowych zgonów rocznie. Naukowcy twierdzą, że podjęcie już teraz działań w celu rozwiązania problemu tzw. „kryzysu klimatycznego” mogłoby pomóc w zmniejszeniu liczby zgonów spowodowanych gwałtownie rosnącą liczbą zawałów serca i udarów mózgu.

Przyznają jednak, że liczba zgonów z powodu chorób sercowo-naczyniowych spowodowanych upałem nadal prawdopodobnie wzrośnie ponad dwukrotnie, do 4300 dodatkowych zgonów rocznie, nawet jeśli Stany Zjednoczone będą nadal podążać obecnie planowaną ścieżką redukcji emisji w ramach programu ekologicznego.

Rażące okłamywanie nas po raz kolejny prosto w twarz, próbując uniknąć osądzenia, skazania i stracenia za ludobójstwo, jakiego dopuszczali się na naszych dzieciach i ludziach na całej planecie, zgodnie z tą „prognozą” ludobójstwa od lat przedstawioną w Raporcie Deagela , które pokazało, żedo roku 2025 liczba ludności w USA spadnie o ponad 200 milionów , fakt, że już niewiele ponad rok dzieli nas od „daty końcowej na rok 2025”, przypomina nam, abyśmy nie tracili głowy, i byli przygotowany na wszystko w nadchodzących dniach.

Kłamali. Wiedzą, że kłamali. A teraz wiedzą, że my wiemy, że kłamali…

Ten tydzień mógł być decydującym momentem w rozwikłaniu płonącego stosu kłamstw, którym nękano nas przez ostatnie 4 lata (właściwie znacznie dłużej, ale to może być historia na inny dzień). I należy do senatora Gerarda Rennicka , który przez ten czas był niezłomnym zwolennikiem walki o prawdę.W tej wymianie zdań, rozbrzmiewającej obecnie w mediach społecznościowych, w związku z przesłuchaniami w sprawie szacunków Senatu z 26 października … Biuru Organu Regulującego Technologię Genową (OGTR) zadawane jest bardzo proste, dwuczęściowe pytanie. „Dlaczego preparatów mRNA nie zbadano pod kątem genotoksyczności? Dlaczego Urząd Regulacji Technologii Genowych nie przyjrzał się temu pod kątem technologii genowej?”

Oto cały klip z osadzonymi napisami: bibliotecapleyades.net/videos/genetically-modified-organons.mp4

Są więc dwa pytania, a pierwszemu poświęcimy więcej czasu niż dr Raj Bhula , który całkowicie je uchylił, mówiąc:„no cóż, TGA już na to odpowiedziała”.Tak… nie, nie zrobili tego.Wcześniej powiedzieli (napisali), że nie badano jej pod kątem genotoksyczności, ponieważ była to szczepionka. Oto odpowiedni fragment dokumentu oceny przedklinicznej:

Fragment źródłowy z TGA-Pfizer raport z oceny nieklinicznej opublikowany w ramach FOI

Problem w tym, że w kontekście bezpieczeństwa 'leku’ nie jest to szczepionka, tylko terapia genetyczna …! OK, może to być pomyślana jako szczepionka do terapii genetycznej , ale nadal jest to terapia genetyczna (terapia genowa lub technologia genowa) z punktu widzenia ryzyka dla populacji – co jest dokładnie celem OGTR. W sferze bezpieczeństwa populacji nie ma znaczenia, czy szczepionka działa, czy ni) , ale tylko to, czy jest bezpieczna, czy nie.

A terapie genowe mają określone ryzyko genotoksyczne i rakotwórcze… Właśnie dlatego Onpattro – jedna z pierwszych terapii genowych zatwierdzonych przez TGA w 2022 r. – musiała przejść badania genotoksyczności i rakotwórczości. Nie są aż tak trudne do przeprowadzenia (choć niekoniecznie niezawodne, bo często wykonywane są tylko na ogniwach)…

Należy pamiętać, że Onpattro ( Patirisan ) to technologia genetyczna siRNA, która jest krótkim, niekodującym dwuniciowym RNA o długości zaledwie 21 nukleotydów (co może pójść nie tak, co…?), które są tak skuteczne, że mogą zatrzymać wytwarzanie całego szlaku białkowego.Dla porównania szczepionki mRNA na Covid zawierają prawie 4000 nukleotydów. Wyobraź sobie spustoszenie, jakie mogłoby potencjalnie nastąpić, gdyby do zatrzymania produkcji pojedynczego białka potrzebne było tylko 21 nukleotydów – a teraz masz 4000 … Zatem „Onpattro” musiał przejść badania genotoksyczności, ale szczepionki mRNA na Covid-19 nie…?

Ma to sens, co…? „Kategoria D”.

Oczywiście ta ostrożność nie była konieczna w przypadku 200 razy większego RNA w produktach „RNA” firmy Pfizer i Moderna,„ponieważ to są tzw; szczepionki”. Dlatego TGA zaklasyfikowała je do kategorii B1, aby dać im zielone światło w sprawie ciąży bez żadnych badań. Jeśli pamiętasz, sprawdzaliśmy to tutaj . I to wystarczyło, aby nieznana istota stała się super bezpieczna – nazwij ją po prostu szczepionką…!Bingo…!

Tak, to są terapie genowe.
Teraz dochodzimy do drugiej części pytania i absolutnej katastrofy w postaci odpowiedzi doktora Raja Bhuli , który przywiązał się do genetycznie zmodyfikowanego precla o gigantycznych proporcjach za pomocą tego klipu z powyższej wymiany zdań: bibliotecapleyades.net/videos/raj-bhula-gene-therapies.mp4

Gerard Rennick ma całkowitą rację. Transfekuje komórki obywateli Australii. W rzeczywistości jest ich około 24 miliony, w tym dzieci, które nigdy nie mogłyby odnieść korzyści ze szczepionkowej terapii genowej. Aby uniknąć przyznania, że oznacza to, terapię genową zgodnie z prawem (patrz poniżej) obowiązującym w Australii, dr Bhula mówi ; „Nie, nie zgadzam się z tym”. Przepraszam, co…?

Doktor Bhula oświadcza (pod przysięgą):
-AstraZeneca (terapia transfekcją wektora wirusowego)
-Co-miRNA-ty (mRNA firmy Pfizer, który transfekuje RNA i część
plazmidowego DNAdo komórek w celu wytworzenia białka kolczastego)
-produkt Moderna RNA, który robi dokładnie to samo…

Czym więc jest transfekcja?Jest to proces wprowadzania kwasu nukleinowego (DNA lub RNA) do komórek.Możesz to sprawdzić gdziekolwiek.

Nawet nie próbowali zmieniać tej definicji, bo zna ją każdy biolog molekularny… Wiemy, że transfekcja to metoda działania tych szczepionek, ponieważ wszystkie agencje rządowe wam to mówiły, a w większości zapomniały użyć słowa „transfekcja”.

Źródło

Ale firma Pfizer tego nie zrobiła.I to właśnie słowa firmy Pfizer – które są dokładne – zawarte w raporcie TGA z oceny przedklinicznej – senator Rennick cytował doktora Bhulę, który z poziomem śmieszności na poziomie Simona-Petera wielokrotnie temu zaprzeczał.W raporcie 1 faktycznie znajduje się 17 wzmianek o transfekcji

str. 34 raportu z oceny przedklinicznej TGA-Pfizer. Czy potrafisz dostrzec gdziekolwiek słowo transfekcja?

Co nasuwa pytanie…Jeśli szef OGTR nie ma pojęcia, że terapie RNA-DNA działają poprzez transfekcję gospodarza (osoby otrzymującej produkt), to jak, do cholery, może on być kompetentny do zajmowania tego stanowiska?A może sam OGTR nie nadaje się do określonego celu? Cóż, myślę, że to nie ma znaczenia, ponieważ zasady mogą ustalać w miarę upływu czasu i nikt nie będzie ich pociągał do odpowiedzialności.

Nie ma to również znaczenia, ponieważ większość populacji Australii, Wielkiej Brytanii, Europy, Japonii i USA otrzymała te produkty transfekcji, pozostawiając na każdym biorcy znacznik wykrywalny metodą PCR.Tak jak Monsanto chciałoby…Kto jest właścicielem kogo … ?

OK, więc jest to terapia genowa – i co z tego?

Cóż, teraz pojawia się pytanie ;Jeśli nie ma znaczenia, że była to terapia genowa, dlaczego każda organizacja to ukrywała i dlaczego OGTR kłamała na ten temat? Ponieważ to ma znaczenie. Ma to znaczenie, ponieważ podawanie produktu, który nie był tym, w czym był sprzedawany, populacji, w której obecnie odnotowuje się 15% nadmierny współczynnik zgonów w wyniku „czegoś”, co wydarzyło się w latach 2021–2022, jest oszustwem. A oszustwo wypacza wszystko. Narusza to zabezpieczenia umowne zapewniane rządowi i przez rząd. Ponieważ jeśli rząd celowo ukrył istotne informacje, aby przekonać społeczeństwo do wzięcia czegoś, czego nie wziąłby, gdyby takie informacje były dostępne, jest to oszustwo.

A w zastosowaniu do naruszenia integralności cielesnej staje się to napaścią.

Źródło

I to nie jest wypadek. Oszustwo to coś, co dzieje się celowo. Gdybyśmy przeprowadzili ankietę wśród opinii publicznej, czy byłabyś skłonna poddać się terapii genowej, wskaźnik odmów wynosiłby 95%.

Nazwijmy to zatem szczepionką. Taaa…Ale to oczywiście oszustwo. W skali globalnej… I dlatego to ma znaczenie.Jednak o tym, czy była to terapia genowa, czy nie, zadecydują sądy i będą musiały opierać się na obowiązującym ustawodawstwie. Jednak w nadchodzących tygodniach istniejące ustawodawstwo we wszystkich krajach Wspólnoty Narodów będzie opierać się na ustawodawstwie australijskim.

Dzieje się tak z powodu toczącego się obecnie w Australii procesu sądowego przeciwko TGA, OGTR, Pfizer i Moderna, odpowiedzialny za popełnienie potencjalnie największego w historii oszustwa na australijskiej ludności… Wszystko zależy od definicji „terapii genowej” i „organizmu genetycznie zmodyfikowanego”.

Wiemy, w jakie mecze zagrają. Ktoś dołoży wszelkich starań, aby stworzyć nowy i zmodyfikowany Organon .Nowa, pokręcona definicja tych samych słów, które zostały zapisane w australijskiej ustawie o technologii genetycznej z 2020 r., która ma konsekwencje prawne dla każdego kraju Wspólnoty Narodów. Zachęcam wszystkich do uważnego śledzenia historii na substacku Juliana Gillespiego i udostępniania tych artykułów wszystkim znajomym, którzy otrzymali jeden z tych produktów.

Prawda w końcu zwycięży. Zawsze tak jest. Będzie to wymagało czasu i wysiłku. Wysiłek musi wyjść od Was – ludzi – którzy musicie domagać się przejrzystości, aby nigdy więcej nie dopuścić do powtórzenia się tego masowego ataku oszustw w sferze medycznej.

Udostępnij

NOWA NORMALNOŚĆ – ZMIANY KLIMATYCZNE ODPOWIEDZIALNE ZA DZIWNE ZGONY NA CAŁYM ŚWIECIE

Globalna Świadomość15 listopada 202315 listopada 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY PIS ZDĄŻYŁ ODDAĆ POLSKĘ W ŁAPY AGENDY 2030 ?Następny artykułCO PRZEDSTAWIA OKŁADKA ”THE ECONOMIST” ROTHSCHILDÓW – ”ŚWIAT W

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

100- LETNIE DOKUMENTY UJAWNIAJĄ PLANOWANIE 3 WOJNY ŚWIATOWEJ LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ? CYFROWE

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • NOWA NORMALNOŚĆ – ZMIANY KLIMATYCZNE ODPOWIEDZIALNE ZA DZIWNE ZGONY NA CAŁYM ŚWIECIE
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?