Otwórz oczy

ZARZUTY DLA ELIT – CZY GATES STANIE PRZED SĄDEM ?

ZARZUTY DLA ELIT – CZY GATES STANIE PRZED SĄDEM ?

Bill Gates stracił już swoje małżeństwo z powodu przyjaźni ze skazanym pedofilem Jeffreyem Epsteinem, ale wkrótce straci o wiele więcej, według śledczych , którzy ujawnili, że globalistyczny miliarder ma zostać wrzucony pod autobus i ścigany pod zarzutem gwałtu na dzieciach. Gates nie jest jedyną globalną elitą, której postawiono zarzuty. Cały szereg znanych nazwisk, w tym członkowie amerykańskiej Izby Reprezentantów i Senatu, poci się obecnie, gdy ściany zbliżają się do nich.

Były doradca ds. bezpieczeństwa narodowego Mike Flynn przyznał, że członkowie amerykańskiej Izby Reprezentantów i Senatu działają pod wpływem szantażu ”wpływowych grup”.

Warto pamiętać, że Mike Flynn został zwolniony przez zespół przejściowy Trumpa przez Mike’a Pence’a, ponieważ Pence miał problem z tweetami Flynna o pedofilach, którzy istnieją na stanowiskach władzy w rządzie.
Flynn twierdzi, że lista klientów Epsteina po prostu musi ujrzeć światło dzienne, ponieważ wpływy Epsteina w Waszyngtonie sięgają znacznie głębiej, niż ludzie są skłonni przyznać. W jaki sposób Kamala Harris, która jest całkowicie niewykwalifikowana do roli wiceprezydenta, awansowała na drugi najwyższy urząd w kraju?

Czy miało to coś wspólnego z jej przyjaźnią z Jeffreyem Epsteinem i Ghislaine Maxwell? W 2012 roku po prostu nie było usprawiedliwienia dla spotkań towarzyskich z Ghislaine Maxwell i skazanym pedofilem Jeffreyem Epsteinem. Chyba że jest się aspirującym politykiem gotowym zrobić wszystko, by dostać się na szczyt.

Według Flynna, ogromny procent amerykańskiej Izby Reprezentantów i Senatu to skompromitowani pedofile, bezwstydnie służący globalistycznej sprawie, ponieważ elity mają na nich materiały do szantażu , którym po prostu nigdy nie pozwolą ujrzeć światła dziennego. Czy to dlatego bagno jest tak zdesperowane, aby powstrzymać listę klientów przed ujrzeniem światła dziennego?

Mała czarna księga Epsteina ujawniła, że nie tylko politycy są skompromitowani w najgorszy możliwy sposób. Tytani przemysłu i globalistyczne elity, w tym Bill Gates, zajmują poczesne miejsce.
Ale wiedzieliśmy to już, gdy Melinda Gates rozwiodła się z mężem, ponieważ nie chciał zerwać swojej przerażającej przyjaźni ze skazanym pedofilem.

Media głównego nurtu nie chcą, abyś o tym wiedział, ponieważ desperacko próbują zapobiec ujawnieniu listy klientów Epsteina. Dlaczego tak bardzo chcą utrzymać to w tajemnicy? Ponieważ media są działem PR globalnej elity, a lista klientów Epsteina raz na zawsze rozwali ich przytulny świat. Być może pamiętasz sprawę przeciwko JP Morgan na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych, która zakończyła się we wrześniu.

JP Morgan zgodził się na ugodę w wysokości 75 milionów dolarów po tym, jak Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych twierdziły, że bank ułatwiał Jeffreyowi Epsteinowi przestępstwa związane z handlem ludźmi. Według mediów głównego nurtu to wszystko, co musisz wiedzieć. Nie ma tu nic więcej do zobaczenia, więc idź dalej.

Ale w rzeczywistości sprawa jest nadal w toku. Ghislaine Maxwell, która gnije w więzieniu, pozywa majątek Jeffreya Epsteina. Jest tak niesławna, że nie może znaleźć ani jednego prawnika w Stanach Zjednoczonych, który by ją reprezentował. Nikt nie chce jej dotknąć. Więc będzie reprezentować siebie w tej sprawie. Jeśli ta sprawa rzeczywiście trafi do sądu, dowiemy się więcej o Epsteinie, jego klientach i współspiskowcach.

Jest o wiele więcej, czego musimy się dowiedzieć. Informacje, które zostały opublikowane w mediach głównego nurtu, to maleńki wierzchołek ogromnej góry lodowej. Po tej krótkiej przerwie ujawnimy dokładnie, dlaczego w mediach głównego nurtu nie było ani słowa o Obamie lub Gatesie.

Warto więc przejrzeć potwierdzoną listę elit w orbicie Epsteina, o których wiemy z procesu odkrywania spraw na początku tego roku. Nie oznacza to, że elity są w 100% klientami i współspiskowcami w najgorszych przestępstwach Epsteina, ale ci ludzie byli blisko niego, spotykali się z nim i robili z nim interesy . Są to elity, o których wiemy na pewno, że były w kręgu Epsteina.

Tom Pritzker, prezes Hyatt Hotels. Sergey Brin, współzałożyciel Google. Mortimer Zuckerman, potentat na rynku nieruchomości. Jess Staley, były dyrektor generalny JP Morgan. Lawrence Summers, sekretarz skarbu Billa Clintona. Ehud Barak, były premier Izraela. Woody Allen, hollywoodzki reżyser. Barnaby Marsh, autor i filantrop. Glenn Dubin, miliarder zarządzający funduszem hedgingowym. Catherine Ruemmler, doradczyni Obamy w Białym Domu. Profesor Noam Chomsky. Jamie Dimon, dyrektor generalny JP Morgan Chase.

Reid Hoffman, współzałożyciel LinkedIn i nienawidzący Trumpa. I być może najbardziej niepokojący ze wszystkich, William Burns, obecny dyrektor CIA Bidena. Wszystkie te nazwiska są godne uwagi i warto przyjrzeć się im bliżej. Weźmy na przykład Jessa Staleya. Był tak blisko Jeffreya Epsteina, że wysyłali do siebie e-maile, które były prawie romantyczne. Niektóre z ich e-maili wyciekły podczas procesu odkrywania spraw sądowych i zawierały niepokojące odniesienia do Królewny Śnieżki oraz Pięknej i Bestii.

Jacy dorośli mężczyźni regularnie wysyłają do siebie e-maile omawiające Królewnę Śnieżkę i Piękną i Bestię? Epstein i Staley wyraźnie nie rozmawiali o filmach Disneya w tych e-mailach. Wiemy, że pedofile używają tajnych słów kodowych do omawiania swoich przestępstw.

Według FBI pizza jest słowem kodowym dla młodych dziewcząt, a hot dogi dla młodych chłopców. Pedofile używają słów związanych z jedzeniem, w tym między innymi pizzy, hot dogów i sosu orzechowego, podczas omawiania rzeczy, które wyraźnie nie dotyczą jedzenia. Oczywiste jest, że odniesienia do Królewny Śnieżki w e-mailach między Staleyem i Epsteinem są słowami kodowymi.
Nie wiemy, co oznaczają te słowa kodowe, ale domyślamy się, że ma to coś wspólnego z handlem dziećmi w celach seksualnych.

Następnie jest Tom Pritzker, prezes Hyatt Hotels, który również był bardzo blisko z Jeffreyem Epsteinem. Był wymieniony w małej czarnej książce Epsteina jako numero uno, czyli numer jeden.
Najwyraźniej był bardzo ważny dla Jeffreya Epsteina. Więc co wiemy o Pritzkerze? Został wcześniej oskarżony o napaść na tle seksualnym. Wyszło to na jaw w pozwie między Maxwell a ofiarą Epsteina, Virginią Jufri.

Jest on również kuzynem gubernatora Illinois J.B. Pritzkera i podobnie jak reszta jego rodziny, Tom ma obsesję na punkcie narzucania dzieciom programu trans. Nie tylko finansują wiele różnych organizacji, które nie tylko forsują tę agendę, ale także zachęcają do okaleczania genitaliów dzieci w bardzo młodym wieku.

Być może najbardziej niepokojący jest fakt, że obecny dyrektor CIA William Burns odbył trzy spotkania z Jeffreyem Epsteinem, gdy był zastępcą sekretarza stanu Obamy, pełne osiem lat po tym, jak Epstein został skazany za przestępstwa seksualne wobec dzieci, jak ujawnił Wall Street Journal na początku tego roku.

Burns i Epstein po raz pierwszy spotkali się w Waszyngtonie, zanim Burns odwiedził Epsteina w jego kamienicy na Manhattanie, zgodnie z wyciekiem dokumentów, które zawierają harmonogramy Epsteina, które nie były zawarte w małej czarnej książce kontaktów Epsteina lub dziennikach lotów. W 2014 roku po prostu nie było usprawiedliwienia dla wielokrotnych spotkań ze skazanym pedofilem. Ale jest jeszcze gorzej.

Osobisty prawnik Obamy w Białym Domu, Catherine Ruemmler, również odbyła dziesiątki tajnych spotkań z Epsteinem, z których żadne nie zostało ujawnione w tym czasie ani wyjaśnione przez Biały Dom Obamy. Jeśli media głównego nurtu nie wykonają swojej pracy i nie przekażą prawdziwych wiadomości, to ktoś musi to zrobić.

Udostępnij

ZARZUTY DLA ELIT – CZY GATES STANIE PRZED SĄDEM ?

Globalna Świadomość17 listopada 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułDRAMAT NA ISLANDII – CZY BROŃ DO WYWOŁYWANIA TRZĘSIEŃ ZIEMI ZNAJDUJE SIĘ NA ANTARKTYDZIE ?Następny artykułCYFROWY IDENTYFIKATOR TOŻSAMOŚCI OBOWIĄZKOWY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ZARZUTY DLA ELIT – CZY GATES STANIE PRZED SĄDEM ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?