Świat jest inny

6G, KONIEC PRACY, INTERNET CIAŁ I ”ROZSZERZENI” LUDZIE U WŁADZY

6G, KONIEC PRACY, INTERNET CIAŁ I ”ROZSZERZENI” LUDZIE U WŁADZY

Jeśli uważasz, że technologia 5G jest zła, to co powiesz o technologii 6G, która wprowadzi tak zwany „Internet Ciał” (IoB), na znacznie wyższy poziom, potencjalnie wiążąc wszystkich ludzi w globalnym „umyśle roju”. Nieproduktywni członkowie, którzy nie robią nic poza zużywaniem „cennych” zasobów, będą celem usunięcia. Ostatecznym rozumowaniem technokratów jest to, że ludzie i wszystkie inne zasoby są na tym samym poziomie. Tak więc dla nich wycinanie ludzi nie różni się niczym od wycinania drzew w lesie.

Tożsamość cyfrowa, cyfrowe bliźniaki, programowalna cyfrowa waluta banku centralnego, system kredytu społecznego, ludzka augmentacja i Internet ciał (IoB). To wszystko jest częścią dystopijnej przyszłości rozwijanej przez globalistyczną kabałę jako „rozwiązania” problemów świata. Zgodnie z transhumanistyczną propagandą, każdy skorzysta na ludzkim powiększaniu. W rzeczywistości transhumanizm jest programem eugenicznym, różniącym się jedynie nazwą.

Post-ludzkie społeczeństwo, które wyobrażają sobie transhumaniści, nie będzie miało żadnego pożytku z miliardów ludzi. Ponieważ ogromna liczba miejsc pracy zostanie wyeliminowana i zastąpiona przez roboty i sztuczną inteligencję, zatem plan transhumanistyczny wymaga depopulacji. Globalny reżim totalitarny nie weźmie na siebie odpowiedzialności za wyżywienie, zapewnienie mieszkań i powszechnego dochodu podstawowego oraz opieki zdrowotnej miliardom ludzi, którzy nie są użyteczni.

Wymóg depopulacji transhumanistycznej utopii może być powodem, dla którego narody odmawiają zajęcia się nadzwyczajną śmiertelnością tak zwanych „szczepionek” na COVID. Szanowni Państwo, transhumanizm od dawna jest sprzedawany jako sposób na uczynienie nas zdrowszymi, a ostatecznie nieśmiertelnymi. Dziś jest promowany pod sztandarem „równości” Wielkiego Resetu.

Każdy, kto myśli, że globalistyczna kabała, najbogatsi ludzie na planecie, zamierzają pozwolić „bezużytecznym zjadaczom”, którzy pożerają „zasoby”, żyć jeszcze dłużej niż my, jest w błędzie. Nie mają takiego zamiaru. Całe to gadanie o „równości w zdrowiu” jest zasłoną dymną, marchewką, która ma zwabić ludzi do pójścia za ich planem na to, co ostatecznie będzie eksterminacją miliardów.

Niektórzy w tej kabale, jak doradca Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) niejaki Yuval Noah Harari jest godnym uwagi przykładem, który otwarcie mówi o planie elit dla postludzkiego społeczeństwa, co jest dokładnie tym, na co wygląda. Świat bez prawdziwych ludzi. Świat, w którym każdy jest wspomagany (a w przypadku klasy niższej, kontrolowany przez) technologię. Świat bez wiary w siłę wyższą niż sami programiści i wynalazcy. Świat, w którym roboty wykonują większość pracy, sztuczna inteligencja podejmuje większość decyzji, a „rozszerzeni” ludzie kierują programowaniem.

Taki świat nie ma pożytku z miliardów ludzi. W jednym z wywiadów Harari omówił czwartą rewolucję przemysłową (inny termin określający transhumanizm), zauważając, że obecnie uczymy się „produkować ciała i umysły” (co oznacza ciała rozszerzone oraz umysły połączone z chmurą i sztuczną inteligencją) i że jednym z największych wyzwań, przed którymi stoimy, będzie to, co zrobić ze wszystkimi ludźmi, którzy staną się przestarzali w tym procesie.

Roszczenia z tytułu ubezpieczenia na wypadek inwalidztwa i ubezpieczenia na życie gwałtownie wzrosły. Wskaźniki urodzeń gwałtownie spadły, a poronienia i nadmierna śmiertelność sięgają zenitu, a mimo to wszyscy naciskają na „szczepienia” przeciwko COVID. Wygląda na to, że efekty te są zamierzone, a jedynym sposobem na zrozumienie tej mrożącej krew w żyłach rzeczywistości jest zrozumienie, że depopulacja jest niezbędnym elementem transhumanistycznej agendy.

Mają istnieć dwie klasy – rozszerzona, która będzie „posiadać wszystko” i podklasa kontrolowana. Rozszerzenie podklasy będzie służyć wyłącznie środkom kontrolnym i prawdopodobnie obejmie możliwość zakończenia życia każdego, kogo uzna się za osobę, która przeżyła swoją przydatność w systemie. To tyle póki co, bądźcie czujni i nie dajcie się „zabić”. I oczywiście wszystko co zostało napisane w tym artykule jest wynikiem moich przemyśleń, jest to moja prywatna opinia.

Udostępnij

6G, KONIEC PRACY, INTERNET CIAŁ I ”ROZSZERZENI” LUDZIE U WŁADZY

Globalna Świadomość20 listopada 202320 listopada 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułWOJNA NA UKRAINIE – JAK PUTIN WPADŁ W PÓŁAPKĘ ILLUMINATÓWNastępny artykułELITY WEF NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI – ”KOLEJNA PANDEMIA ZABIJE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. DENGA I MALARIA – KOMARY GMO GATESA SZYKUJĄ NAM KOLEJNĄ

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • 6G, KONIEC PRACY, INTERNET CIAŁ I ”ROZSZERZENI” LUDZIE U WŁADZY
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?