Otwórz oczy

WOJNA NA UKRAINIE – JAK PUTIN WPADŁ W PÓŁAPKĘ ILLUMINATÓW

WOJNA NA UKRAINIE – JAK PUTIN WPADŁ W PÓŁAPKĘ ILLUMINATÓW

Czy Putin, podobnie jak Hitler zerwał się ze smyczy judeo satanistów czy to tylko kolejny etap ich wspólnej gry i wojny jaką syjonistyczne elity z czubka piramidy wytoczyły ogłupionym gojom z dołu piramidy. Jest to bardzo możliwe i wielce prawdopodobne, że Rosja podobnie jak kiedyś III Rzesza będzie kolejną siłą w naszej nowożytnej historii, która po III Rzeszy stawi zbrojny opór zachodnim syjonistom i ich wasalom. Taktyka pasożytów jest identyczna jak w stosunku do Hitlera i III Rzeszy.

Z Putina i Rosji również zrobili diabła wcielonego i straszak dla zniewolonych i ogłupionych niewolników (podobnie jak kiedyś z Hitlera i III Rzeszy), po tym jak zdobył się na chwilę szczerości i powiedział światu, że Ukrainą rządzi banderowska hunta z żydowskim prezydentem. Pasożyty znaleźli kolejnego chłopca do bicia i podburzają cały świat przeciwko Rosji. Skąd my znamy te kłamstwa? Już to przerabialiśmy, kiedy naszczuli cały świat przeciwko Irakowi, kłamiąc, że posiada on broń masowego rażenia, której niestety nie znaleziono do dzisiaj.

Kłamali nas w sprawie Iraku, kłamali w sprawie: III Rzeszy, Wietnamu, Afganistanu, Syrii, Libii, Korei Północnej, Wenezueli, Gwatemali, Hondurasu, Grenady, Libanu Haiti, Kuby, Panamy, Nikaragui, ale w sprawie Ukrainy mówią nam prawdę. Niestety ogłupieni goje nawet po lekcji z fikcyjną syjonistyczną zarazą nie nabrali rozumu. Okazało się nawet, że syjonistyczna zaraza zwana Covid 19 nagle zniknęła, po prawie trzech latach propagandy. Ogłupionym gojom z obrzezanymi mózgami, nawet to nie dało do myślenia, że w słowach tej kasty ich telewizji, które są ich własnością nie ma nawet grama PRAWDY!!!. Co nagle stało się z pandemią ?


Śmieją się głupim gojom w twarz a WHO wydała nawet oświadczenie, że oficjalnie nie ogłosiła pandemii. To tylko była nieoficjalna opinia i sugestia… To znaczy wyparli się. Goje zostali wyruchani bez wazeliny po raz kolejny, pomnażając swoją bezdenną głupotą i całą tą pandemiczną szopką w którą uwierzyli i tak już ogromne majątki swoich panów i ich korporacji – kilkunastokrotnie. Syjonistyczni psychopaci i przestępcy zapomnieli już o covidowych paszportach wymyślonych dla głupich gojów aby dalej ich niewolić i przyjmują niezaszczepionych obywateli Ukrainy do wszystkich krajów EU. Tak właśnie wygląda Chazarska sprawiedliwość i poprawność polityczna.

Ogłupieni do granic możliwości goje zapomnieli już kto najechał, zniszczył i przejął instalując swoje marionetki u władzy takie kraje Jak: Korea, Wietnam, Kambodża, Panama, Somalia, Irak, Afganistan, Libia, Syria, czy wiele innych w których wywołali rewolucję, podobną jak na Ukrainie i posadzili u władzy swoich ludzi.

Niestety Rosja i Putin sami są sobie winni, że dali się wciągnąć judeo satanistom z zachodu w tą grę pt. „Czwarta rewolucja przemysłowa, zwaną również NWO, która może skończyć się dla Rosji tragicznie. Ale w tym przypadku czuć również powiew wolność. Ludzkość mogła być wolna już 80 lat temu i być może to co nie udało się Hitlerowi i III Rzeszy, uda się Rosji i Putinowi i wyzwoli Europę z judeo satanistycznych dewiantów cywilizacyjnych i zakończy bunt zdegenerowanych pasożytów względem ludzkości.

Już na na przełomie lat 60-70 system kapitalistyczny znalazł się w ślepym zaułku. To było dobrze rozumiane na Zachodzie, że zbliża się jego koniec. Doskonale rozumieli, że system wymaga zmiany, że dalszy industrialny i demokratyczny rozwój systemu politycznego doprowadzi tylko do umocnienia klasy robotniczej, szczytu klasy robotniczej i wzrostu klasy średniej. I trzeba coś było z tym zrobić. Ale dopóki istniał Związek Radziecki, który stanowił przeciwwagę dla naszego świata, nie można było rozwiązać tego problemu.

Dlatego najpierw judeo sataniści postanowili rozmontować podstępem Związek Radziecki. A pomogła im w tym sowiecka nomenklatura. Chciwa i głupia sowiecka nomenklatura, która została wciągnięta w światowe gry za pośrednictwem Klubu Rzymskiego i oszukana. A potem w latach 80, po znalezieniu w samym Związku Radzieckim sił, które dążyły do ​​zmiany systemu społeczno-gospodarczego, te działania tego podwójnego podmiotu wewnątrz, sowieckiego i zewnętrznego zachodniego, zniszczyły Związek Radziecki.

„Zniszczenie Związku Radzieckiego doprowadziło do tego, że Zachód i system kapitalistyczny, dostał 15-20 „grubych” lat, gdzie obłowili się na maksa i przygotowywali organizacyjnie do przeróbki kapitalizmu w światowy komunizm. W tym czasie, podstępem obrabowano były obóz socjalistyczny i wszystkie jego kraje członkowskie, w tym Polskę, robiąc z nich swoje kolonie a z ich obywateli, niewolników (tanią siłę roboczą), przy okazji niszcząc również ich rolnictwo.

Do definitywnej rozgrywki z gojami z dołu piramidy judeo satanistyczne elity przygotowywały się już w 2008 roku, ale ostatecznie przełożono to na rok 2020 a upadający już wtedy system kapitalistyczny, został „zalany” gigantyczny dodrukiem pieniądza, który potem przestały być pieniędzmi. To znaczy, w rzeczywistości, że kapitalizm zbankrutował a pod jego przykrywką zostaje przemeblowany na komunizm dla wszystkich, gdzie kapitalizm zostaje zresetowany do zera. Ktoś powie: „Tak, to dziwna rzecz – kapitaliści unieważniają kapitalizm?”

Tak, ponieważ kapitalizm jako system wypracował sobie wyjście i aby utrzymać władzę i przywileje a obecna kapitalistyczna elita musi zmienić się w coś innego. I w końcu przyszedł dzień, gdzie wymyślona pseudo epidemia, którą ćwiczyli już wcześniej (świńska, ptasia grypa) stała się decydującym czynnikiem do początku przebudowy świata. Ogłupionych gojów, wzięto krótko za ryja i przy pomocy strachu serwowanego gojom co dziennie w mediach, które są własnością pasożytów, zaczęto przemeblowywać świat, który miał należeć do korporacji i zblatowanych z nimi polityków, robiąc przy tym kolejny interes życia.

To, co dzieje się w ciągu ostatnich dwóch lat, jest tylko sposobem walki społecznej judeo satanistycznych elit z czubka piramidy z pożytecznymi idiotami z dołu piramidy. Kto tego nie widzi lub nie chce zauważyć, sam zapisał się do cywilizacji idiotów. Jednym z głównych projektów globalnych, oprócz zniszczenia klasy średniej i przejęcia jej majątków jest również zniszczenie państw narodowych. Czwarta rewolucja przemysłowa elit zwana również NWO to także destrukcja tradycyjnych wartości, które do tej pory były nietykalne, zniszczenie gotówki i dygitalizacja wszystkich i wszystkiego w elektronicznym ziemskim łagrze.

Faktem jest, że podczas cyfryzacji i dygitalizacj państwo łączy się z korporacjami. I jest zupełnie nowa edukacja i nowa forma zarządzania ludzką fermą. Czwarta rewolucja przemysłowa to także zmiana ludzkiego genomu, to stworzenie innego typu osoby”. Co chcą zrobić transhumaniści. Bardzo mi to przypomina film „Władca Pierścieni”, w drugiej części Sarumana, a w trzeciej – ork Gothmog krzyczy: „Epoka ludzi się skończyła! Nadszedł czas orków! Oto, co chce zrobić…

Cóż, chce zrobić, niejaki Schwab, ale siły stojące za Schwabem – to zmienić ludzi w orki aby były takimi posłusznymi bezdusznymi psycholami jak oni sami. To forma lewicowego (komunistycznego), autorytarnego reżimu. To taka próba stworzenia państwa opiekuńczego w wersji prawico-lewicowo-autorytarnej. A państwa-korporacje, którymi stały się wszystkie państawa narodowe mają za zadanie odciąć jak największą liczbę ludzi od publicznego tortu, który mają konsumować wyłącznie korporacje i dozorcy niewolników – politycy.

Ta wojna społeczna, rozpętana przez część klas wyższych przeciwko klasom niższym, uderzyła także w pewną część światowej elity, która bardzo, bardzo się nie podoba judeo satanistom, przykład: Kenediego, Saddama, Kadafiego czy Trumpha czy obecnie Putina a wcześnie Hitlera, którzy nie chcieli grać w ich grę. Po prostu Putin i Rosja zorientowali się, że dostaną tylko ochłapy z tego tortu a głównymi beneficjentami tego tortu będzie tak zwany zachód i USA, które są skupiskiem mega-korporacji.

Dla pozostałych krajów, w tym Rosji, obiecano patagonizację. Patagonia to taka biedna część Argentyny. Powstaje więc dziwna sytuacja. Rosja jest oczywiście słabym ogniwem. Słabe ekonomicznie ogniwo ale posiada silną milionową armię i oczywiście posiada arsenał nuklearny. Oznacza to, że o losie projektu „nowej normalności” czy Nowego Porządku Świata zadecyduje prawdopodobnie słabe ogniwo. Tak jak na początku XX wieku. Rosja była słabym ogniwem i tam przebiła się w przyszłość.

Teraz sytuacja się powtarza, dlatego myślę, że przez najbliższe kilka lat Rosja będzie trampoliną, strefą najzacieklejszej walki o przyszłość. A to, jak rozegra się tutaj walka, zadecyduje, kto wygra…
Jaka będzie przyszłość całego świata, o ile Chiny nie pokrzyżują tych planów. Ale myślę, że Putin jako doskonały strateg, ma już dogadane z Chinami tą sprawę. Kapitalistyczne pasożyty zdemontowały kapitalizm, ale czym będzie on zastąpiony, jest nadal otwartym pytaniem.

„Kiedy ludzkie serce pęka, a dusza rozpacza, wtedy z pomroku dziejów wielcy przywódcy, którzy pokonali cierpienia i troski, wstyd i niedolę, duchowe zniewolenie i fizyczne skłonności, spojrzą w dół i wyciągną pomocną dłoń do cierpiących śmiertelników. Biada tym, którzy nie będą mieli odwagi jej chwycić!” – Adolf Hitler

Udostępnij

WOJNA NA UKRAINIE – JAK PUTIN WPADŁ W PÓŁAPKĘ ILLUMINATÓW

Globalna Świadomość19 listopada 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułWSZCZEPIAJĄ SOBIE CHIPY ELONA MUSKA – MILIONY LUDZI CHCĄ ZOSTAĆ CYBORGAMINastępny artykuł6G, KONIEC PRACY, INTERNET CIAŁ I ”ROZSZERZENI” LUDZIE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

EUROPA ŚPI ! ZOBACZ JAK JAPONIA WALCZY Z TYRANICZNYM 'TRAKTATEM PANDEMICZNYM’ ’100 RAZY ŚMIERTELNIEJSZA NIŻ COVID-19′ – NOWA PANDEMIA W

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • WOJNA NA UKRAINIE – JAK PUTIN WPADŁ W PÓŁAPKĘ ILLUMINATÓW
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?