Otwórz oczy

INFORMATOR Z FUNDACJI GATESA – ”PANDEMIA W 2024 BEDZIE INNA NIŻ MYŚLICIE”

INFORMATOR Z FUNDACJI GATESA –  ”PANDEMIA W 2024 BEDZIE INNA NIŻ MYŚLICIE”

Trzy lata temu Bill Gates otwarcie przechwalał się, że przyszła pandemia zmiecie miliardy ludzi z powierzchni ziemi. Mówiąc ze swoim charakterystycznym uśmieszkiem, Gates nie mógł jaśniej określić swoich planów na przyszłość.

Obecnie, według informatora Fundacji Gatesów, plany dotyczące obiecanej pandemii są w toku, a światowa elita planuje wrzucić na wyższy bieg swój program wyludniania.

Jakie wydarzenie planują? Jest to poważna pandemia, gorsza niż Covid-19, atakująca młodzież i dzieci.

Gates desperacko próbuje zapobiec przedostaniu się do opinii publicznej jakichkolwiek informacji na temat tego niepokojącego planu, ale na nieszczęście dla niego obecnie zbyt wielu ludzi jest zdeterminowanych, aby ujawnić światu jego zło.

Gates jest wściekły, że jego plany udaremniają tak zwani „teoretycy spiskowi”, którzy są zdeterminowani zdemaskować jego niegodziwy plan.

Występując w tym tygodniu w podcaście Trevora Noaha , Gates skrytykował tak zwanych „teoretyków spiskowych”, którzy utrudniają jego „super ważną pracę” znacznie trudniejszą niż kiedyś.

Gates jest sam sobie winien. Podobnie jak inni członkowie elity globalistycznej stał się arogancki i teraz wypowiada na głos ciche fragmenty. Podczas gdy kiedyś tego rodzaju rozmowy były możliwe jedynie w ciemnym i zadymionym pokoju na zapleczu, teraz Gates otwarcie dzieli się swoją wizją wyludnienia świata.

Pamiętajcie o „ Wydarzeniu 201 ”, ćwiczeniu przygotowawczym dotyczącym pandemii wirusa koronaawirusa, przeprowadzonym w październiku 2019 r. pod auspicjami  Światowego Forum Ekonomicznego  oraz Fundacji Billa i Melindy Gatesów  i z udziałem zwykłych podejrzanych, w tym Światowej Organizacji Zdrowia, chińskiego CDC, Anthony’ego Fauciego i inni?

Moment był znakomity, a pandemia Covid-19 rozpoczęła się w ciągu kilku tygodni od ćwiczeń i przebiegała zgodnie z przewidywaniami. Elita globalistów była w niebie. Światowe Forum Ekonomiczne nie mogło powstrzymać się od nachwalania sytuacji i wychwalania „brutalnie skutecznych” blokad.

Przeciętny człowiek był przerażony koniecznością uległego podporządkowania się mediom głównego nurtu, które bezwstydnie służyły jako służące elity. Zamknięto nas, ukarano, zachorowaliśmy, wstrzyknięto nam zastrzyki i zubożyliśmy. Konsekwencje gospodarcze dla zwykłych ludzi były katastrofalne i nadal narastają.

Jeśli wątpisz, czy elita jest z tego zadowolona, ​​spójrz, jak duży jest psychopatyczny uśmiech Billa Gatesa, gdy gospodarz CNN Fareed Zakaria mówi , że ożywienie gospodarki będzie wymagało dużo czasu.

Oczywiście bogaci się wzbogacili. Elita jest teraz bardziej elitarna niż kiedykolwiek wcześniej.

I oczywiście same elity nie musiały cierpieć z powodu karnych blokad. Zarówno Światowa Organizacja Zdrowia, jak i Światowe Forum Ekonomiczne mają swoje siedziby w Szwajcarii, która była jednym z niewielu krajów, które nie wprowadziły blokad i nakazów maseczek.

Dla Ciebie to jedna zasada, a dla mnie inna.

Biorąc pod uwagę cierpienia zadane ludzkości przez elity w ciągu ostatnich kilku lat, konieczne jest, abyśmy bardzo uważnie obserwowali działania tych, którzy skorzystali na pandemii.

W szczególności powinniście mieć świadomość, że w Chinach rozprzestrzenia się nowa pandemia , hospitalizując dzieci i powodując, że liberałowie poddani praniu mózgu błagają rząd o ponowne zamknięcie społeczeństwa.

Jakby to nie było wystarczająco niepokojące, nowa pandemia nosi na sobie odciski palców elit.

Jakie są szanse, że zaledwie tydzień po spotkaniu Joe Bidena z chińskim dyktatorem Xi Jinpingiem i megadarczyńcami Partii Demokratycznej Chiny ogłaszają kolejną chorobę przypominającą Covid-19, która szaleje w kraju?

W samą porę przed wyborami w 2024 roku. Joe i Xi zrobili to samo w 2020 roku!

Oczywiście wkrótce przybędą płatni dziennikarze propagandowi i tak zwani weryfikatorzy faktów, którzy ogłoszą, że jest to wielka teoria spiskowa, cytując odniesienia do instytucji, które wyraźnie stanowią część spisku przeciwko ludzkości.

Ale widzieliśmy, co zrobili podczas pandemii Covida, i zrobiliśmy notatki. Nie pozwolimy, żeby znowu uszło im to na sucho.

Według Gatesa „ wyciągnięte wnioski ” z 2020 r. obejmują przyjęcie przez elity znacznie silniejszego stanowiska wobec tzw. „dezinformacji” niż podczas pandemii Covida .

Jak to wygląda w realnym świecie? Oznacza to , że gdy na świecie rozprzestrzeni się następna pandemia, będzie jeszcze większa cenzura i tłumienie wolności słowa .

Przecież podczas Covida zwyciężyli sceptycy, co jest NIE do przyjęcia dla Billa Gatesa. Pomimo ciężaru mediów głównego nurtu i globalnej infrastruktury kontroli autokratycznej, udało nam się zwyciężyć, nie dając się zastraszać i uciszać ich autorytarną taktyką.

Tak więc Bill Gates planuje kolejną katastrofalną pandemię zarażenia , zabijając młodszych ludzi, podczas której zostanie podjęta znacznie silniejsza kontrola dezinformacji. Według Gatesa kraje muszą nadać priorytet wysiłkom mającym na celu zwiększenie zaufania do rządu i zdrowia publicznego.

Gates teraz rozumie, że go szukamy. Spójrzmy prawdzie w oczy, w przypadku Gatesa jest po prostu zbyt wiele zbiegów okoliczności, aby pozwolić mu spokojnie pracować w cieniu, bez uważnego obserwowania go.

Ma niesamowitą zdolność „przewidywania” przyszłych pandemii. Oprócz przygotowań na pandemię Covid-19 za pośrednictwem Wydarzenia 201 przeprowadził także w 2021 r. „ ćwiczenie gotowości na małpią ospę” , które przewidywało pojawienie się ospy małpiej z dokładnym miesiącem, w którym się pojawiła !

Bill Gates jest genialnym inwestorem, dorównującym Nancy Pelosi. Zaledwie dwa miesiące przed wybuchem pandemii Covid-19 kupił udziały w mało znanym startupie biotechnologicznym o nazwie BioNTech i zarobił grubo ponad miliard dolarów. Pamiętaj, że firma BioNTech dostarcza szczepionkę firmy Pfizer Covid – mimo że przed pandemią nigdy nie pracowała nad szczepionkami.

Dlatego zalecam uważne słuchanie, gdy Bill Gates przewiduje przyszłą pandemię. Wie coś, czego być może nie jesteśmy świadomi.

I nie może powstrzymać się od napawania się „następnym”. Nie, Billu Gatesie, następna pandemia nie zwróci na siebie uwagi, bo do tego czasu będziesz zamknięty. Ta żądna władzy klika miliarderów i polityków od dawna spiskuje, by zniewolić masy, a teraz realizuje swój ruch.

Jest to bezwstydne, nagie przejęcie władzy przez Gatesa i elity globalistyczne i nie można pozwolić, aby się to powiodło. Ale dzięki ludziom, którzy nie chcą poddać się praniu mózgu, ludziom takim jak ty, globalna elita jest znacznie trudniej, niż myśleli.

Udostępnij

INFORMATOR Z FUNDACJI GATESA – ”PANDEMIA W 2024 BEDZIE INNA NIŻ MYŚLICIE”

Globalna Świadomość26 listopada 202326 listopada 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułŚWIĘTY GRZYB I KRZYŻ – JAK NAPRAWDĘ POWSTAŁO CHRZEŚCIJAŃSTWO ?Następny artykułSOYLET GREEN – PRZERAŻAJĄCO AKTUALNA WIZJA DYSTOPII KTÓRA NADCHODZI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA UKRAINIE ! OKULTYSTYCZE ELITY UE CHCĄ NAS WPĘDZIĆ DO WOJNY

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • INFORMATOR Z FUNDACJI GATESA – ”PANDEMIA W 2024 BEDZIE INNA NIŻ MYŚLICIE”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?