Świat jest inny

CO UKRYWAJĄ CHINY – NOWY WIRUS JUŻ W USA !

CO UKRYWAJĄ CHINY – NOWY WIRUS JUŻ W USA !

W Chinach odnotowano wzrost liczby nietypowych przypadków chorób układu oddechowego u dzieci, w tym zapalenia płuc. Czy świat stoi w obliczu nowej epidemii takiej jak Covid-19?

Co wiadomo o nowej epidemii w Chinach

Jak podała NTD TV w programie China in Focus, w Chinach odnotowano niewyjaśnione przypadki zgonów spowodowane wybuchem zapalenia płuc. Nowa „tajemnicza epidemia” jest szczególnie niebezpieczna dla dzieci.

Chiny od miesięcy zmagają się z gwałtownym wzrostem liczby tajemniczych chorób układu oddechowego. Szpitale w całym kraju są pełne chorych dzieci. Lekarze twierdzą, że nie jest jasne, kiedy zaczęła się epidemia zapalenia płuc, ale niezwykłe jest, że tak wiele dzieci zaraziło się tak szybko.

Jeden z chińskich lekarzy powiedział w wiadomości wideo, że 9 z 12 osób na jego oddziale cierpi na wysoką gorączkę.

„Światowa Organizacja Zdrowia dała Chinom 24 godziny na przedstawienie ważnych szczegółów sytuacji” – dodaje NTD.

W których miastach w Chinach wystąpiły ogniska tej choroby?

Najwięcej przypadków odnotowano w północnych województwach kraju. W Pekinie i Liaoning szpitale są przepełnione, a szkoły odwołały zajęcia z powodu infekcji zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli. Informację na ten temat rozpowszechniło Międzynarodowe Towarzystwo Chorób Zakaźnych ProMED.

Według danych z 21 listopada szpitale dziecięce w Pekinie, Liaoning i innych rejonach były przepełnione z powodu wybuchu zapalenia płuc. Rodzice zaczęli się niepokoić, podejrzewając, że sytuację z epidemią zapalenia płuc można ukryć.

Jakie są objawy choroby

Jak podaje NTD, powołując się na rodziców zakażonego dziecka, obserwuje się podwyższoną temperaturę.

„Mój syn miał temperaturę powyżej 39 stopni i został przebadany na 4 patogeny, w tym na mykoplazmę, zapalenie płuc, grypę A i Covid-19” – czytamy w raporcie kanału.

Jeden z mieszkańców Pekinu podkreślił, że wiele dzieci było hospitalizowanych z powodu wysokiej gorączki, dreszczy i powstawania guzków w płucach, ale nie było kaszlu – podaje ProMED.

Czy to może być Covid-19

Według NTD chorobą może być zmutowany wariant koronaawirusa.

„Podejrzewam, że może to być zmutowany wariant wirusa Covid-19. Dane nie zostały upublicznione, a obecnie publikowanie na ich temat jest zabronione” – podaje stacja telewizyjna słowami jednego ze specjalistów medycznych.

Krutika Kuppalli, lekarz chorób zakaźnych pracujący w ramach programu WHO w nagłych przypadkach, powiedziała, że ​​choroba „może być dowolna”.

„Potrzebujemy więcej informacji na temat objawów, epidemiologii i tego, co zostało przebadane” – podaje brytyjski tabloid The Sun.

Według profesora Francois Balloux z Instytutu Genetyki Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles chorobę mogą wywoływać różne patogeny układu oddechowego, takie jak RSV czy grypa, albo bakteria Mycoplasma pneumoniae, która jest „całkiem nieszkodliwa” – pisze The Słońce.

Ile osób jest chorych?

Pekińskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom podało, że na początku października w miejskim szpitalu dziecięcym zgłoszono ponad 3500 przypadków infekcji dróg oddechowych. Pracownik jednego z dużych stołecznych szpitali powiedział, że w nagłych przypadkach czeka się 24 godziny na dobę.

„Połączenia odebrane dzisiaj będą widoczne dopiero jutro. Otrzymujemy ponad 1000 telefonów dziennie” – powiedział pracownik.

Tymczasem infekcja dotarła do sąsiedniego Wietnamu, choć nie występują tam sezonowe przeziębienia.https://twitter.com/TinAlerts/status/1727440274689769658

Czy wirus dotarł do Waszyngtonu?

Doniesienia o tajemniczej chorobie układu oddechowego siejącej spustoszenie w chińskich szpitalach wywołały zaniepokojenie społeczności medycznej , a jej konsekwencje rozprzestrzeniły się na Waszyngton.

FOX 5 odkrył, że szpitale, izby przyjęć, izby przyjęć i kliniki odnotowują wzrost liczby wizyt pacjentów.

Światowa Organizacja Zdrowia podobno dokonuje przeglądu danych z Chin po tym, jak pojawiło się wideo przedstawiające tłumy ludzi leczonych z powodu tajemniczej choroby układu oddechowego, która w nieproporcjonalnym stopniu dotyka dzieci.

Departament Zdrowia Wirginii powiedział FOX 5, że nie może komentować tego, co dzieje się w Chinach, ale monitoruje występowanie grypy w całym stanie.

Czy jeździec zarazy, jedna z czterech głównych Niszczycielskich Sił, poprawił swój scenariusz i natychmiast uderzył w Waszyngton?

Niemniej jednak wydaje się, że w sieciach społecznościowych panuje już pewnego rodzaju panika, ponieważ najprawdopodobniej na horyzoncie pojawia się coś ze strony Umbrella Corporation.

Jak ostrzegało wielu chrześcijańskich ascetów w latach 80. XX wieku, przed końcem świata z Chin nadejdą fale chorób, a cywilizowany świat będzie cierpiał. Czy można powiedzieć, że rozpoczęła się druga fala?

Udostępnij

CO UKRYWAJĄ CHINY – NOWY WIRUS JUŻ W USA !

Globalna Świadomość30 listopada 202330 listopada 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCO PRZEWIDZIAŁ DLA NAS NA PRZYSZŁY ROK MAGAZYN ROTHSCHILDÓW ”THE ECONOMIST”Następny artykułCZY ICH PLAN POLEGŁ – CZEMU ELITY CHCIAŁY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. DENGA I MALARIA – KOMARY GMO GATESA SZYKUJĄ NAM KOLEJNĄ

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CO UKRYWAJĄ CHINY – NOWY WIRUS JUŻ W USA !
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?