Otwórz oczy

CO PRZEWIDZIAŁ DLA NAS NA PRZYSZŁY ROK MAGAZYN ROTHSCHILDÓW ”THE ECONOMIST”

CO PRZEWIDZIAŁ DLA NAS NA PRZYSZŁY ROK MAGAZYN ROTHSCHILDÓW ”THE ECONOMIST”

Magazyn The Economist ma imponujące osiągnięcia w przewidywaniu przyszłych wydarzeń z przerażającą dokładnością. Zgodnie z ich najnowszymi okładkami, Donald Trump wygra wybory prezydenckie w 2024 r. z ogromną przewagą. Według The Economist, były prezydent Trump stanowi „największe zagrożenie” dla świata w 2024 roku. Dlaczego ma to znaczenie: Szanowana 180-letnia brytyjska gazeta stwierdziła, że „druga kadencja Trumpa byłaby przełomowym momentem w sposób, w jaki pierwsza nie była”, a „los świata” będzie zależał od głosów „dziesiątek tysięcy” wyborców w zaledwie kilku stanach w wyborach prezydenckich w 2024 roku.

The Economist stwierdził w swoim corocznym przewodniku „World Ahead” w czwartek, że kolejne cztery lata Trumpa w Białym Domu byłyby „bardziej szkodliwe” niż jego poprzednia kadencja.

„Chiny i ich przyjaciele cieszyliby się z dowodów na to, że amerykańska demokracja jest dysfunkcyjna”, a Pekin „mógłby łatwo przeliczyć się w sprawie Tajwanu, co miałoby katastrofalne konsekwencje”.

A rosyjski prezydent Władimir Putin „miałby motywację do dalszej walki na Ukrainie i postawienia byłych krajów radzieckich, takich jak Mołdawia czy kraje bałtyckie, na ich miejscu” – czytamy w gazecie. Co ciekawe, „największym zagrożeniem” stwarzanym przez Trumpa „jest jego własny kraj”, argumentuje Economist. „Autorytet moralny” Stanów Zjednoczonych spadłby, „ponieważ Ameryka wybrała go, wiedząc o najgorszym”.

„Prześladując swoich wrogów”, Trump będzie „prowadził wojnę z każdą instytucją, która stanie mu na drodze, w tym z sądami i Departamentem Sprawiedliwości”, powiedział Economist.

Ogólnie rzecz biorąc, były prezydent, któremu postawiono 91 zarzutów karnych w czterech różnych jurysdykcjach, wielokrotnie wysuwał bezpodstawne oskarżenia, aby powiązać prokuratorów i inne osoby z Bidenem.

The Economist zawsze informuje z wyprzedzeniem…..Trump wraca!

Druga kadencja gwarantowana!

Przyjrzyjmy się teraz, co mam na myśli mówiąc o poprzednich przykładach. To powala na kolana:

The Economist przewidział WSZYSTKO… w 2013 roku?

Gotowy, by zejść do króliczej nory? Dam ci fotograficzny dowód, który rozsadzi twój umysł, a potem to, co z tym zrobisz, będzie zależało od ciebie. Jestem tylko skromnym korespondentem Amonem!

Porozmawiajmy o magazynie The Economist, a w szczególności o tym, jak dziwnym trafem przewiduje on przyszłość z wyprzedzeniem o lata i dekady!

Zanim pokażę ci te szczegóły, porozmawiajmy najpierw o tym, kto jest właścicielem magazynu The Economist, ponieważ gdy poznasz ten fakt, wszystko inne nagle nabierze większego sensu. Kto jest właścicielem Economist?

Wszystkie „elitarne” rodziny rządzące światem. Nie, poważnie … prawie wszystkie. Znałem już odpowiedź, ale zapytałem ChatGPT po angielsku, aby móc ci ją pokazać.

Zobacz:

Magazyn The Economist jest własnością Economist Group. Największymi udziałowcami The Economist Group są Exor, spółka inwestycyjna kontrolowana przez włoską rodzinę Agnelli, która posiada około 43% udziałów, oraz rodziny Cadbury, Rothschild, Schroder i Layton, które łącznie posiadają około 21% udziałów. Pozostałe udziały są w posiadaniu grupy niezależnych akcjonariuszy, w tym obecnych i byłych pracowników magazynu. Władze, które pociągają za sznurki na światowej scenie.

Kiedy więc są właścicielami i wydawcami magazynu, od czasu do czasu zdradzają pewne sekrety. Informowałem o tym wiele razy, ale wydaje się, że istnieje prawo wszechświata, zgodnie z którym te złe elity wydają się być zobowiązane do informowania z wyprzedzeniem o złu, które czynią.

Nie rozumiem tego, nie wiem dlaczego, ale przed każdym wielkim złym wydarzeniem zawsze są ludzie, którzy mówią ci z wyprzedzeniem, że to nadchodzi. Często wykorzystują do tego Hollywood. Widzieliśmy niezliczone przykłady filmów, które zostały wydane z wyprzedzeniem lat i dziesięcioleci z fabułami, które opowiadają dokładnie tę samą historię wydarzeń w prawdziwym świecie, które miały miejsce lata lub dziesięciolecia później. Widzieliśmy to w przypadku The Simpsons i The X-Files. Zbyt wiele razy, by je zliczyć, ale oto tylko kilka z nich:

 • Serial telewizyjny „The Lone Gunmen” (2001) – Serial, spin-off The X-Files. Odcinek ten został wyemitowany zaledwie kilka miesięcy przed tragicznymi wydarzeniami z 11 września 2001 roku.
 • „Oblężenie” (1998) – film przedstawiający ataki terrorystyczne w Nowym Jorku, w tym zamach bombowy na autobus, oraz późniejszą wojskową okupację miasta w odpowiedzi na ataki. Temat terroryzmu i reakcji na niego w Nowym Jorku był niesamowitym przedsmakiem wydarzeń z 11 września.
 • „Network” (1976) – Ten satyryczny film o fikcyjnej sieci telewizyjnej przewidział kilka przyszłych trendów w świecie mediów, w tym zacieranie się granicy między wiadomościami a rozrywką oraz wzrost oburzenia jako strategii medialnej, która stała się coraz ważniejsza w dobie mediów społecznościowych i 24-godzinnych cykli informacyjnych.
 • „Wag the Dog” (1997) – Ten film o politycznym spin doktorze i hollywoodzkim producencie, którzy sfabrykowali wojnę, aby odwrócić uwagę od prezydenckiego skandalu, był przedsmakiem sposobu, w jaki media i taktyki PR są wykorzystywane w polityce, szczególnie w kontekście skandalu związanego z Lewinsky i późniejszych działań wojskowych na Bałkanach za prezydenta Clintona.
 • „Contagion” (2011) – Przedstawiona w tym filmie globalna pandemia wywołana przez nietoperze i wyzwania stojące przed władzami służby zdrowia niesamowicie przypominają pandemię COVID-19, która rozpoczęła się w 2019 roku. Film dokładnie przewidział różne aspekty reakcji na pandemię. Obejmują one dystans społeczny, wyścig o szczepionkę i teorie spiskowe na temat pochodzenia wirusa.
 • „Wróg publiczny nr 1” (1998) – Przedstawienie powszechnej inwigilacji rządowej, w tym możliwości śledzenia osób korzystających z urządzeń elektronicznych, było zapowiedzią faktycznych rewelacji na temat rządowych programów inwigilacji ujawnionych przez Edwarda Snowdena w 2013 roku.

A kiedy nie używają Hollywood, używają swojego cennego magazynu Economist. Ale nie wierz mi na słowo, pokażę ci!

To jest Economist Magazine z wydania grudzień 2012/styczeń 2013.

Z punktu widzenia aktualności tu i teraz, kwestia walki między Hamasem a izraelskim premierem Netanjahu jest być może szczególnie istotna, ale najciekawsze w corocznej „proroczej okładce” The Economist sprzed 10 lat jest co innego. Ok, więc mamy uroczy nagłówek „A Rough Guide To Hell”… jak miło. Ale kiedy zaczynasz studiować szczegóły, zaczyna ci się to podobać. Zaczynając od góry, gdzie Netanjahu walczy z Hamasem… na paralotni!

Masz na myśli DOKŁADNIE to samo, co wydarzyło się dziesięć lat po opublikowaniu tej okładki, kiedy Hamas (rzekomo) użył paralotni, aby wlecieć do Izraela w ataku z zaskoczenia?

Niesamowicie dziwny zbieg okoliczności, prawda?

Wiele z nich wciąż się pojawia…. Co jeszcze widzisz? Zamieść komentarz poniżej, wiele się tu kryje! Zobaczmy, co każdy z nas może znaleźć!

Wtedy mamy do czynienia z diabłem kierującym mistyfikacją zmian klimatycznych. I masz Obamę w jego pedofilskiej łodzi…. Interesujące. Co o tym sądzisz?

Co wydarzyło się podczas rejsu statkiem George’a Clooneya i Baracka Obamy we Włoszech?

Ale to nie pierwszy raz, kiedy The Economist trafnie przewidział przyszłość. To chyba najbardziej znany przypadek:

Złoto na okładce magazynu „The Economist” w 1988 roku pokazało, co miało nadejść. Ptak feniks stoi na płonących światowych walutach. Libańska lira właśnie upadła. Jeśli kupiłeś złoto/srebro, zyskałeś ponad 900% (w lirach) w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Oto niesławny feniks powstający z popiołów płonących dolarów fiducjarnych…

Przewidywano, że stanie się to w 2018 r. i należy się zastanowić, czy zwycięstwo Trumpa w 2016 r. zmieniło ten harmonogram?

A tak przy okazji, czy wspomniałem, że zdjęcie na okładce pochodzi z 1988 roku?

Tak, 30 lat przed przewidywaną datą. Myślę, że przegapili to o kilka lat, ale zdecydowanie jest to już teraz, a ja wciąż powtarzam, że dolar amerykański wkrótce imploduje. Czasami obraz jest wart tysiąca słów. Jeśli więc oczy ci się szklą, gdy mówię o dolarze amerykańskim i gospodarce, po prostu wypal w swoim umyśle ten obraz płonących i spadających do ZERA dolarów, podczas gdy Bitcoin, XRP i Ethereum powstają z popiołów.

Udostępnij

CO PRZEWIDZIAŁ DLA NAS NA PRZYSZŁY ROK MAGAZYN ROTHSCHILDÓW ”THE ECONOMIST”

Globalna Świadomość30 listopada 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułWIELKI RESET CYWILIZACJI I ZAGADKA PIRAMIDNastępny artykułCO UKRYWAJĄ CHINY – NOWY WIRUS JUŻ W USA !

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA UKRAINIE ! OKULTYSTYCZE ELITY UE CHCĄ NAS WPĘDZIĆ DO WOJNY

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • CO PRZEWIDZIAŁ DLA NAS NA PRZYSZŁY ROK MAGAZYN ROTHSCHILDÓW ”THE ECONOMIST”
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?