Świat jest inny

CZY PO 2023 ROKU NASTĄPI TOTALNA KONTROLA POPULACJI ?

CZY PO 2023 ROKU NASTĄPI TOTALNA KONTROLA POPULACJI ?

Tyrania się rozprzestrzenia. Globalne elity Światowego Forum Ekonomicznego podejmują obecnie kroki w celu kontrolowania materiału genetycznego każdego dziecka, które pojawia się w istniejących pokoleniach.

Według WEF ludzkość będzie lepiej przygotowana do sprostania wyzwaniom przyszłości, jeśli nienarodzone dzieci zostaną poddane przetworzeniu genetycznym, aby zapewnić, że są wolne od chorób i niepełnosprawności, w tym cechy psychologiczne, których elita nie pochwala.

WEF stanowi podstawę do przyjęcia każdego aspektu naszego życia.

Globalna elita nie jest zadowolona z manipulowania genami wszystkich tych, którzy zarejestrowali się na eksperymentalne szczepienie mRNA, ale teraz grożą manipulowaniem genami naszych dzieci – jeszcze zanim się jeszcze nie urodzą.

Aby popełnić tę zbrodnię przeciwko ludzkości, WEF opracował sztuczną macicę, która umożliwia rozwój płodu poza ciałem matki.

Biorąc pod uwagę głęboko sataniczny charakter programu WEF, byłoby bardziej odpowiednie, gdyby naukowcy eksperymentowali z ożywienia napalonego kozła.

Dzięki nowemu przełomowi, wychowanie ludzkich dzieci może być możliwe od podstaw w laboratorium w ciągu zaledwie pięciu lat.

Teraz finansowani przez WEF naukowcy w Japonii będą mogli produkować ludzkie komórki jajowe i plemniki w laboratorium od podstaw bez konieczności rozmnażania płciowego u ludzi. Te ludzkie komórki jajowe i plemniki rozwijają się następnie w sztucznej macicy, która jest hodowana w laboratorium.

Profesor Katsuhiko Hayashi, japoński naukowiec z Kyushu University, który już odkrył ten proces u myszy, uważa, że wyniki będą tylko pięć lat, aby wyniki zostały odtworzone u ludzi, a elita pozwoli elitom włożyć w życie wyścigi, aby grać z ludźmi z Bogiem.

Istnieją jednak obawy etyczne, ponieważ oznacza to, że kobiety w każdym wieku, w tym dziewczęta w okresie dojrzewania, mogą rodzić. Dzięki narzędziom do edycji genów dzieci mogą być również zaprojektowane tak, aby miały pewne cechy, co czyni miejsce na pomysł rzekomo doskonałego dziecka.

A biorąc pod uwagę, kto finansuje ten projekt, warto zapytać: jak uważa globalna elita za którą wygląda jak idealny genetycznie zmodyfikowany ludzki okaz przyszłości?

Jeśli nadal zastanawiasz się, co napędza elitarną agendę: prawa ręka Klausa Schwaba, Yuval Noah Harari, który jest znany w Davos jako „prorosz”, podwoił plany elity, aby grać Boga.

W swoim głęboko niepokojącym manifeście „Homo Deus: A Brief History of Tomorrow” Harari wyjaśnił, że elity chcą przenieść przyszłe pokolenia znaczących, cydleniwych ludzi poprzez manipulację genetyczną, tworząc „genetyczny katalog dla dzieci”.

Przepraszamy za nieprzyjemny głos robota, który czytał tekst Harariego… ale w jakiś sposób pasuje do jego bezdusznej, bezbożnej wizji ludzkości.

Harari nie pamiętał, że tylko kilku z obecnych miliardów mieszkańców ziemi będzie na tyle szczęśliwych, aby przetrwać wielkie wyludnienie.

Chcą, abyśmy podlegali totalitarnemu systemowi kontroli i że jesteśmy genetycznie niezdolni do stawiania oporu. Aby to osiągnąć, Harari i jego kumple ożywiają eugenika z nowoczesnym akcentem.

Harari podekscytowany głosił, że Bóg jest martwy, a WEF bierze boskie siły stworzenia i zniszczenia, a media głównego nurtu prawie całkowicie zignorowały ich złe plany.

Podczas gdy media relacjonowały tych techno-komunistycznych psychopatów, elity mogły pracować nad wykorzenianiem naszej suwerenności na poziomie krajowym i indywidualnym. To jest podduszk 2.0.

Przyznali, że ich intencją jest trzymanie wszystkiego od nas, spożywanie owadów jako żywności, życie w ograniczonej przestrzeni i desensowane przez urządzenia wirtualnej rzeczywistości i leki. W przyszłości państwo globalne będzie posiadało wszystko. Oni nawet nas opętają.

Realizacja tego planu jest już w toku.

To nagie przejęcie przez niewybierane elity. Jesteś zdeterminowany, aby przejąć kontrolę nad każdym aspektem swojego życia, w tym genetyką twoich nienarodzonych dzieci. Jest to globalistyczna dyktatura totalitarna i musimy sprawić, by ich plany były znane, abyśmy mogli je pokonać.

Klaus Schwab powiedział nam, że Chiny KPCh są wzorem dla przyszłości świata. Czy jest to świat, którego pragniesz dla swoich dzieci i dzieci?

Na tym etapie nie jest przesadą stwierdzenie, że nasze najbardziej podstawowe wolności i wolność przyszłych pokoleń zależą od tego, jak reagujemy na zagrożenie tego globalistycznego zamachu stanu.

Te elity cienia pracowały w milczeniu za kulisami przez dziesięciolecia, ale w ostatnich latach wyszliśmy na ich światło dzienne. I powoli, ale pewnie wygrywamy walkę. Coraz więcej osób uznaje swój program.

Udostępnij

CZY PO 2023 ROKU NASTĄPI TOTALNA KONTROLA POPULACJI ?

Globalna Świadomość2 grudnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułBYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITYNastępny artykułJAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. DENGA I MALARIA – KOMARY GMO GATESA SZYKUJĄ NAM KOLEJNĄ

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZY PO 2023 ROKU NASTĄPI TOTALNA KONTROLA POPULACJI ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?