Przekraczając Rubikon

KANYE WEST UJAWNIA JAK DZIAŁA ”MK ULTRA” W HOLLYWOOD

KANYE WEST UJAWNIA JAK DZIAŁA ”MK ULTRA” W HOLLYWOOD

Zdecydowana większość hollywoodzkich celebrytów to niewolnicy Iluminatów, którzy sprzedali swoje dusze diabłu i Poświęcili swoje życie na deprawowanie umysłów i dusz młodzieży Ale nie wierz mi na słowo. Tak twierdzą znawcy Hollywood, z których wielu jest powszechnie znanych Niestety, większość z nich zmarła bardzo podejrzaną śmiercią. Co dzieje się z celebrytami, którzy odmawiają przestrzegania zasad?

Zapytaj Kanye, który podobno wierzy, że jest śledzony przez swojego byłego osobistego trenera Harleya Pasternaka Kto mieszka w tym samym hotelu co West i jego dzieci? Dzieje się to po tym, jak Kanye ujawnił wiadomość tekstową od hollywoodzkiego trenera osobistego Harleya Pasternaka Grożąc mu instytucjonalizacją i przymusowym podaniem narkotyków, jeśli odmówi zaprzestania mówienia o szalonych rzeczach Kochaj go lub nienawidź. Kanye podąża śladami Michaela Jacksona, Prince’a i Muhammada Alego Ujawniając rozległą matrycę kontroli stosowaną przez przemysł rozrywkowy Illuminati.

Kim więc jest Harley Pasternak, człowiek, którego Kanye West oskarżył o próbę zinstytucjonalizowania go. Narkotyzowanie go w zapomnienie, zabranie jego dzieci i zniszczenie jego życia, jak się okazuje ten hollywoodzki trener osobisty Jest to związane z operacjami psychologicznymi kanadyjskiego wojska i programem MK ultra Rzućmy okiem na tweet, który rozpętał burzę Kanye West oskarżył swojego osobistego trenera o grożenie mu ponowną instytucjonalizacją Narkotyzowanie się i odebranie mu dzieci Jaki osobisty trener ma taką moc, oto lista godnych uwagi hollywoodzkich klientów Harleya Ktoś nie chce, żebyś to widział, jego strona Wikipedii została edytowana natychmiast po tweetach Kanye.

Należy zauważyć, że niektórzy z jego byłych klientów mieli załamania psychiczne lub zmarli w podejrzanych okolicznościach W szczególności Mac Miller i Brittany Murphy. Pasternak był blisko związany z Brittany Murphy przed jej śmiercią. Raporty z autopsji wykazały, że zmarła z przedawkowania Dzięki szerokiemu asortymentowi tabletek na receptę, które znajdowały się w jej organizmie w momencie jej śmierci. To samo w sobie nie było tajemnicze. To, co było być może jeszcze dziwniejsze, to fakt, że jej mąż Simon Monjack zmarł zaledwie pięć miesięcy później w podobny sposób. Warto również zauważyć, że Kanye West był hospitalizowany pod koniec 2016 roku.

Gdzie był na początku swojego rzekomego załamania, kiedy został zinstytucjonalizowany wbrew swojej woli? Oczywiście w domu Harleya Pasternaka. Warto zauważyć, że w wiadomościach tekstowych wysyłanych przez Kanye Harley grozi mu ponowną hospitalizacją. Ale kim tak naprawdę jest Harley Pasternak? Harley Pasternak przez dwa lata pracował jako naukowiec w DRDC Toronto. – Jednej z wojskowych stacji badawczych Defense Research and Development Canada. Jakie rzeczy są badane w DRDC?.

Integracja systemów ludzkich, czynniki społeczne i psychologiczne wpływające na rozwiązywanie konfliktów, psychologia złych intencji, czynniki społeczne i kulturowe wpływające na zachowanie, innymi słowy rządowe operacje psychologiczne. Dsłowne psyops. Ale nie musimy czytać między wierszami, Harley Pasternak wyjaśnia nam to pracując dla wojska.

Nie podlegałem tym samym prawom, co typowa osoba, więc mogłem przyjrzeć się wpływowi niektórych leków, które nie są. Codzienne rzeczy z D&D stają się coraz dziwniejsze. Ta gałąź kanadyjskiego rządu obejmowała kiedyś Defense Research Board DRB. DRB dosłownie finansowała MKUltra, podobnie jak CIA Ten program obejmował przymusowe eksperymenty z narkotykami. Deprywacja sensoryczna i pranie mózgu dla każdego zainteresowanego kontrolą umysłu celebrytów i strukturami władzy, które nami rządzą.

To królicza nora, do której warto zejść. Wiele załamań wśród celebrytów było motywowanych stresem bez udziału nieuczciwej gry Ale wiadomości tekstowe, które publikował Kanye, były potępiające. Rób to, co mówimy, albo stracisz wszystko, co rodzi pytania o innych celebrytów, których kazano nam odpisać jako szalonych. Nie trzeba być teoretykiem spiskowym, aby zrozumieć, że jeśli elity przypisują opiekunów do celebrytów. Szczególnie tych uważanych za nieprzewidywalnych lub trudnych do kontrolowania w celu utrzymania tych celebrytów w ryzach. Ci opiekunowie wyglądaliby bardzo podobnie do Pasternaka.

Dla zainteresowanych głębszym nurkowaniem. Warto zbadać programowanie monarch, metodę kontroli umysłu wykorzystywaną przez liczne organizacje do tajnych celów monarch jest kontynuacją projektów MK ultra a program kontroli umysłu opracowany przez CIA i testowany na wojskowych i cywilach, metody są sadystyczne.

Jego celem jest traumatyzacja ofiary, a oczekiwane rezultaty są przerażające Stworzenie kontrolowanego umysłu niewolnika, który może zostać uruchomiony w dowolnym momencie, aby wykonać dowolną czynność wymaganą przez prowadzącego. Programowanie monarchiczne jest techniką kontroli umysłu zawierającą elementy satanistycznego znęcania się rytualnego i zaburzenia osobowości wielorakiej. Wykorzystuje połączenie psychologii, neuronauki i okultystycznych rytuałów, aby stworzyć w niewolnikach alterosobę, którą można uruchomić i zaprogramowani przez opiekunów niewolnicy monarchiczni są wykorzystywani przez kilka organizacji.

Związanych ze światową elitą w dziedzinach takich jak wojskowe niewolnictwo seksualne i przemysł rozrywkowy. Zainspirowany dr. Josepha Mengele w nazistowskich projektach podczas II wojny światowej MK ultra działał od wczesnych lat 50. do co najmniej późnych lat 60. (9:09) Wykorzystując obywateli amerykańskich i kanadyjskich jako obiekty testowe. Opublikowane dowody wskazują, że projekty MK ultra obejmowały wykorzystanie wielu metodologii do manipulowania indywidualnymi stanami psychicznymi i zmiany funkcji mózgu, w tym potajemnego podawania narkotyków i innych chemikaliów deprywacji sensorycznej izolacja oraz werbalne i fizyczne znęcanie się.

Chociaż przyznanym celem projektów było opracowanie metod tortur i przesłuchań, które miały być stosowane wobec wrogów kraju. Zaprogramowani do wykonywania różnych czynności, takich jak zabójstwa i inne tajne misje. Chociaż twierdzi się, że CIA zaprzestała takich eksperymentów po tych komisjach, niektórzy informatorzy ujawnili, że projekt po prostu zszedł do podziemia i Programowanie Monarch stało się tajnym następcą MK ultra.

Trudno jest zachować obiektywizm, opisując okropności znoszone przez niewolników monarchów Ekstremalna przemoc, znęcanie się, tortury psychiczne iSadystyczne gry zadawane ofiarom przez znanych naukowców i urzędników wysokiego szczebla Udowadniają istnienie prawdziwej ciemnej strony władzy Pomimo rewelacji, dokumentów i informatorów, zdecydowana większość populacji ignoruje lub całkowicie unika tej kwestii. Ponad 2 miliony Amerykanów zostało zaprogramowanych przez traumatyczną kontrolę umysłu od 1947 roku, a CIA publicznie przyznała się do swoich projektów kontroli umysłu w 1970 roku, według osób wtajemniczonych, to nie tylko celebryci.

To także politycy. Odzwierciedlając politykę ludobójstwa albo przeciwko samym Tybetańczykom, albo przeciwko ich kulturze. Filmy takie jak Mandżurski kandydat bezpośrednio odnosiły się do tematu. Nawet przedstawiając rzeczywiste techniki, takie jak elektrowstrząsy, użycie słów wyzwalających i wdrażanie mikrochipów. Wielu celebrytów i osób publicznych, które widzimy na ekranach naszych telewizorów i filmów, jest niewolnikami kontroli umysłu.

Wielu celebrytów ujawniło swoje doświadczenia związane z kontrolą umysłu, a mimo to opinia publiczna twierdzi, że nie może ona istnieć. Właśnie dlatego rewelacje Kanye Westa są tak ważne. Pozwalają nam zajrzeć za kurtynę elit. To wszystko jest gorsze, niż mogliśmy sobie wyobrazić. Jesteśmy zdeterminowani, aby kontynuować demaskowanie elit.

Udostępnij

KANYE WEST UJAWNIA JAK DZIAŁA ”MK ULTRA” W HOLLYWOOD

Globalna Świadomość4 grudnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPRZYSZŁOŚĆ DYSTOPIJNEJ EUROPY – MIASTA-DYSTRYKTY I ABSOLUTNA WŁADZA NWONastępny artykułTEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA UJAWNIAJĄ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • KANYE WEST UJAWNIA JAK DZIAŁA ”MK ULTRA” W HOLLYWOOD
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?