Świat jest inny

TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA UJAWNIAJĄ MROCZNY PROCEDER

TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA UJAWNIAJĄ MROCZNY PROCEDER

To, co kiedyś było tematem tabu, a wcześniej było spychane do „teorii spiskowych” w najciemniejszych miejscach Internetu, obecnie staje się głównym nurtem: pobieranie krwi od dzieci i niemowląt oraz wprowadzanie na rynek produktów z niej uzyskanych, aby rzekomo pomóc ludziom zachować młodość i teoretycznie dać im nieśmiertelność.

W 2020 r., Netflix wprowadzIŁ na rynek nowy dramat science fiction zatytułowany „Biohackers”.

Na początku tygodnia The Sun opublikował recenzję serii:

CZY chciałbyś żyć wiecznie?

Od codziennych sesji w komorach kriogenicznych o temperaturze poniżej zera po wstrzykiwanie komórek macierzystych i transfuzję KRWI nastolatków – ich dziwaczne próby zostania nadludźmi napędzają wielomilionowy przemysł.

Może to zabrzmi jak powieść science-fiction, ale istnieje rosnąca grupa miliarderów z Doliny Krzemowej, którzy wierzą, że mogą osiągnąć życie wieczne dzięki „biohackingowi” – ​​procesowi wprowadzania zmian w ciele, aby zachować jego młodość.

Nowy dramat Netflixa Biohackers, którego premiera odbyła się w czwartek (20 sierpnia), nawiązuje do tego przerażającego trendu, przedstawiając tajne laboratorium, w którym młoda studentka (Luna Wedler) odkrywa złowrogi eksperyment wykorzystujący te techniki na całym mieście.

Spotykamy tu prawdziwych biohackerów z Doliny Krzemowej – mężczyzn pragnących być nieśmiertelnym.

Peter Thiel – Spragniony młodej krwi

Założyciel PayPal, Peter Thiel, ma makabryczny plan osiągnięcia życia wiecznego – poprzez wstrzykiwanie krwi nastolatków.

Praktyka zwana parabiozą nie jest tak niemożliwa, jak się wydaje – w 2016 roku start-upowa firma Ambrosia zaczęła oferować transfuzje „młodego osocza” za 6000 funtów jednorazowo.

53-letni potentat miliarder powiedział: „Przyglądam się problemowi parabiozy, który moim zdaniem jest naprawdę interesujący. To tutaj pobrano młodą krew do starszych myszy i okazało się, że ma ona ogromny efekt odmładzający”.

Nie wiadomo, czy Thiel działał pod wpływem impulsu, ale przyznał się wcześniej, że zażywa ludzki hormon wzrostu, aby spowolnić proces starzenia się, i sprzeciwia się „ideologii nieuchronności śmierci”. ( Źródło .)

Jak wynika z recenzji prasowej nowego dramatu Netflix, NIE jest to science fiction. To się dzieje już od lat.

W rzeczywistości praktyka pobierania osocza krwi od dzieci i niemowląt była najwyraźniej tak powszechna, że ​​w zeszłym roku FDA musiała wydać ostrzeżenie w tej sprawie.

Niedawno amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków postawiła nieco dziwną prośbę: nie kupuj transfuzji młodego osocza krwi w celu poprawy swojego zdrowia. Oświadczenie jest swego rodzaju zakończeniem trwającego od lat szumu wokół kuszącej możliwości, że źródło młodości można znaleźć w ciałach innych ludzi.

Aby dowiedzieć się, dlaczego tak nie jest, rozmawialiśmy z Iriną Conboy i Michaelem Conboyem, zespołem badawczym będącym mężem i żoną na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley.

W 2005 roku Conboys opublikowali jeden z przełomowych artykułów, który wywołał ten szum, ale badania nie dotyczyły transfuzji krwi i nie przeprowadzano ich dokładnie na ludziach. Nie powstrzymywało to firm takich jak Ambrosia Health od obiecywania, że ​​kilka litrów krwi (po 8000 dolarów za sztukę) odwróci proces starzenia, mimo że zabieg ten narażał ludzi na większe niebezpieczeństwo.

Najnowszy film Verge Science opisuje tę dziwną historię, która opowiada o prawdziwej nauce, nadmiernie uogólnionych wynikach, mnóstwie wielkich nadziei i ludziach próbujących szybko zarobić. ( Źródło .)

I choć doniesienia The Verge były negatywne i próbowały zniechęcić ludzi do praktykowania tej praktyki, w Internecie można znaleźć wiele pozytywnych recenzji na temat tej praktyki, jak na przykład ten wykład wygłoszony na popularnej platformie TED Talks w 2015 roku przez Tony’ego Wyss-Coraya Doktor, profesor neurologii i nauk neurologicznych na Uniwersytecie Stanforda: Jak młoda krew może pomóc odwrócić proces starzenia. Tak naprawdę .

Omawia swoją własną „niepublikowaną” pracę dotyczącą wstrzykiwania myszom ludzkiej „młodej krwi”.

Oto kolejny film z 2015 roku omawiający tę samą kwestię i odwołujący się do artykułu opublikowanego w The Smithsonian Magazine zatytułowanego: Uzdrawianie wampirów: młoda krew może naprawić stare złamane kości .

I chociaż wypuszczany dzisiaj nowy serial Netflix może być „fikcyjny”, za emisją tego serialu może kryć się wyższy cel i motyw, ponieważ BuinessWire , spółka należąca do Berkshire Hathaway Company , również opublikowała dziś komunikat prasowy, w którym twierdzi, że nowy Netflix serial jest „przechowywany w syntetycznym DNA Twista” – po raz pierwszy „wiodący dostawca rozrywki wykorzystał ogromne możliwości DNA, od wyobraźni po przechowywanie”.

Twist Bioscience Corporation (Nasdaq: TWST) ogłosiła dzisiaj, że po raz pierwszy odcinek serialu oryginalnego Netflix został zapisany w syntetycznym DNA Twista.

„Wiele ważnych dokumentów, muzyki i filmów zostało zakodowanych i zapisanych w DNA, ale po raz pierwszy wiodący dostawca rozrywki wykorzystał ogromne możliwości DNA, od wyobraźni po przechowywanie” – powiedziała dr Emily M. Leproust, dr. Dyrektor generalny i współzałożyciel Twist. „Ekscytujące jest połączenie fikcyjnej serii, która wykracza poza granice tego, co jest obecnie możliwe w przypadku DNA, z rzeczywistością zachowywania przełomowych mediów kulturowych w syntetycznym DNA. Możliwość przechowywania danych cyfrowych w DNA wydaje się futurystyczna, ale przyszłość nadeszła teraz.”

DNA to najstarszy znany nauce system kodowania i dopiero teraz zaczynamy badać dostępne możliwości rozwoju nauki poprzez biologię syntetyczną. Nowy program BIOHACKERS bada obecne i przyszłe możliwości, angażując wyobraźnię i kreatywność.

Wydany dzisiaj wyłącznie na platformie Netflix (NASDAQ: NFLX), z Luną Wedler i Jessicą Schwarz, BIOHACKERS to porywający thriller naukowy. Sześcioodcinkowy serial showrunnera i reżysera Christiana Dittera („Jak być singlem”, „Love, Rosie”, „Girlboss”) dotyczy interwencji biologicznych, modyfikacji genetycznych i ekscytujących możliwości w dziedzinie biologii inżynierskiej. W związku z premierą nowej serii Netflix Original Series naukowcy z ETH Zurich zakodowali pierwszy odcinek BIOHACKERS z jedynek i zer w sekwencję czterech zasad nukleinowych: adeniny (A), guaniny (G), cytozyny (C) i tyminy ( T) – elementy budulcowe DNA. Kod ten jest następnie budowany, zasada po zasadzie, w nici syntetycznego DNA przez Twist Bioscience, aby przechowywać serię przez tysiące lat. ( Pełny artykuł .)

Adrenochrom: Pobieranie krwi dziecka tuż po tym, jak dosłownie przestraszyło się na ŚMIERĆ

Przez lata omawialiśmy już przerażającą praktykę handlu dziećmi w celach seksualnych wśród bogatych i wpływowych. Ujawniliśmy, że ta praktyka ma swoje korzenie w okultyzmie, w satanistycznych rytualnych nadużyciach.

W naszym artykule opublikowanym wcześniej w tym roku w Health Impact News , Unmasking Who is Behind the Plandemic i Rioting to Usher in the New World Order , przedstawiamy zeznania dwóch byłych funkcjonariuszy wywiadu, którzy potwierdzają istnienie zaangażowanych w to siatek pedofilskich w satanistycznych nadużyciach rytualnych (SRA): Ted Gunderson, były szef FBI i Robert David Steele, były agent CIA.

Jeśli jeszcze nie czytałeś tego artykułu i nie oglądałeś osadzonych filmów, zachęcam Cię do tego, abyś mógł zrozumieć, że te szatańskie praktyki okultystyczne są bardzo realne.

Zeznania pana Steele zawierają odniesienia do pobierania krwi dzieci tuż przed ich zamordowaniem w ofierze dla szatana:

Uznaję teraz, że tortury dzieci, morderstwa dzieci i pobieranie narządów od dzieci to „akceptowana” praktyka na najwyższych szczeblach władzy, w organizacjach pozarządowych i sektorze międzynarodowych korporacji, a także w instytucjach akademickich i społeczeństwie obywatelskim.

Ta plaga trwa, ponieważ współwinne władze pozwalają jej istnieć.

Wydaje się, że pedopredacja – w tym towarzyszące jej tortury i morderstwa niemowląt w celu wytworzenia krwi pełnej adrenaliny poprzez rytualne znęcanie się przez szatana – jest w niektórych przypadkach uważana za „przywilej” elity, dzięki czemu te szczeble mogą bezkarnie praktykować taką perwersję.

Dodaj do tego rosnący rynek płodów, z których najbardziej cenione są te dostarczane na podłogę w ramach satanistycznego rytuału, a masz przeczucie, że istnieje największe zło na planecie. ( Obejrzyj jego zeznania tutaj .)

Lek rzekomo wytwarzany z „krwi pełnej nadnerczy” zamordowanych niemowląt nazywa się „adrenochromem”.

Oprócz wszystkich rzekomych korzyści omówionych powyżej dla „młodej krwi” jako sposobu na ograniczenie starzenia się, według doniesień narkotyk ten wywołuje najbardziej euforyczny „haj” ze wszystkich narkotyków znanych człowiekowi, a także jest rzekomo najbardziej uzależniający, wymagający świeżą dostawę tej pełnej nadnerczy krwi od zamordowanych niemowląt.

Pod koniec czerwca tego roku (2020 r.) główny nurt tureckiej telewizji postanowił zdemaskować adrenochrom, narkotyk, którego podobno używają bogaci i sławni.

Od czasu emisji wielu niezależnych tureckich wydawców rozpoczęło badania i pisanie na ten temat, a w serwisie YouTube wciąż znajduje się wiele takich filmów, na przykład ten , który nie ma tłumaczenia na język angielski, ale zawiera znane informacje o pedofilu Jeffreyu Epsteinie oraz bogatym i sławnym osoby powiązane z nim ze źródeł amerykańskich mediów korporacyjnych.

TGRT Haber, część Ihlas Media Group, to nazwa tureckiej stacji telewizyjnej z siedzibą w Stambule, która twierdzi, że wzorowała swoje programy na formacie amerykańskiego kanału informacyjnego Fox News .

Twierdzą, że oglądalność przekracza 10 milionów.

Z ich strony internetowej :

TGRT Haber (TGRT News) została założona w 2004 roku przez dr Envera Orena, Prezesa Zarządu Ihlas Holding. Ponadto dyrektor generalny Ihlas Holding, Ahmet Mucahid Oren, pracował nad koordynacją tego projektu przez prawie rok. Stacja macierzysta TGRT, nadająca nocne programy informacyjne, stała się tak popularna, że ​​Ihlas Media Group zdecydowała się wyprodukować całodobowy kanał informacyjny – TGRT Haber.

Motto TGRT Habera to „Wiadomości i tylko nowości”. Zgodnie ze swoją dewizą TGRT Haber oferuje dokładne, obiektywne i aktualne raporty przez całą dobę. Odpowiedzialna polityka redakcyjna kanału to jeden z głównych powodów, dla których widzowie od razu uznali go za podstawowe źródło informacji. TGRT Haber jest wspierany przez Ihlas News Agency (IHA), kolejną spółkę Ihlas Media Group. IHA umożliwia TGRT Haber otrzymywanie najświeższych informacji na żywo ze wszystkich hotspotów na świecie.

TGRT Haber wzorował swój format na formacie amerykańskiego giganta informacyjnego Fox TV. Jego format programowy jest następujący: rano 9:00-12:00, po południu 1:00-7:00 i wieczorem 8:00-10:00. Wiadomości TGRT są dostępne na żywo 24 godziny na dobę zarówno w lokalnej telewizji kablowej, jak i na platformie Digiturk. Z około 22 milionów ludzi, którzy codziennie oglądają wiadomości w Turcji, 10 milionów ogląda TGRT Haber.

TGRT Haber uważa, że ​​ich zadaniem jest dostarczanie wiadomości i informowanie ludzi. Kanał ten różni się od wielu kanałów w Turcji tym, że skupia się wyłącznie na wiadomościach i nie ma żadnych programów typu tabloid. Celem TGRT Haber jest stać się największym kanałem informacyjnym w Turcji i rozwijać się każdego dnia. Udoskonalając się, TGRT Haber nie zmieni swoich celów i jak zawsze pozostanie wierny prawdzie.

Bułgaria, również zaczęła eksponować narkotyk Adrenochrome w swoich mediach głównego nurtu.

Ale jak ukazuje film Out of Shadows , CIA i przywódcy szatańskiego okultyzmu kontrolują amerykańskie media korporacyjne, więc prawdopodobnie nigdy nie zostanie to poruszone w amerykańskich mediach korporacyjnych, chyba że będzie to hitowy artykuł mający na celu zdyskredytowanie leku i utrzymanie sekrety elit Hollywood i innych globalistów są ukryte.

Udostępnij

TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA UJAWNIAJĄ MROCZNY PROCEDER

Globalna Świadomość4 grudnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKANYE WEST UJAWNIA JAK DZIAŁA ”MK ULTRA” W HOLLYWOODNastępny artykułOSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. DENGA I MALARIA – KOMARY GMO GATESA SZYKUJĄ NAM KOLEJNĄ

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA UJAWNIAJĄ MROCZNY PROCEDER
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?