Świat jest inny

JAK MROCZNE ELITY KONTROLUJĄ NIEWIDZIALNĄ WOJNĘ W KTÓREJ BIERZESZ UDZIAŁ

JAK MROCZNE ELITY KONTROLUJĄ NIEWIDZIALNĄ WOJNĘ W KTÓREJ BIERZESZ UDZIAŁ

Ludzkość stoi w obliczu największej zmiany w swojej historii – związanej ze zmianami, które nie zawsze są łatwe do zniesienia. Wiele osób jest przytłoczonych i zadaje sobie pytanie, co mogą zrobić, aby Ziemia znów stała się lepszym miejscem. Ciekawe odpowiedzi na te i inne interesujące pytania dotyczące zmieniających się czasów pochodzą od założyciela Blueberry Forest Martina Strübina i Patricka Schönerstedta z Blaupause TV. Kiedy zamiast pokoju panuje wojna, kiedy wszędzie narastają zaburzenia socjologiczne, chaos polityczny staje się częścią codziennego życia, a lekarze podają swoim pacjentom zagrażające życiu szczepionki, których sami nie przyjmują, to najwyższy czas działać. Najpóźniej teraz każdy z nas jest proszony o pomoc ludzkości, o podniesienie jej do wyższej świadomości, ponieważ bez wyższej świadomości nie będzie przyszłości – przynajmniej nie pozytywnej.

Faktem jest, że gra w matrycy 3D staje się z dnia na dzień coraz bardziej dziwaczna, a przede wszystkim nieprzewidywalna, ponieważ ciemne siły walczą teraz z otwartymi oczami i nie ukrywają się już przed ludnością, jak to miało miejsce jeszcze kilka lat temu. Założyciel Blueberry Forest Martin Strübin komentuje:

„Oni już nie bawią się w chowanego, to jest na pełnym gazie, to jest naprawdę wdrażane teraz, bardzo konkretnie, nie ma mieszania słów, wszystko jest teraz bezpośrednio widoczne. Widzimy to wszystko, nie tylko w anomaliach pogodowych, w super pożarach – to naprawdę ekscytujące, także energetycznie, kiedy patrzysz na to, co się obecnie dzieje”.

Są to po prostu burzliwe czasy, które obnażają wszystko, co Patrick Schönerstedt przyjmuje z zadowoleniem, ponieważ według niego powoli nadchodzi czas, aby ludzie zajęli jasną pozycję i prawidłowo zinterpretowali znaki czasu oraz podjęli odpowiednie działania.

Schönerstedt mówi:

„Czuję, że teraz ważne jest, aby mniej narzekać na wszystko, co dzieje się źle, ponieważ wszystko to wiemy, ale abyśmy teraz zaczęli działać strategicznie, aby każdy mógł wrócić na właściwe tory. To, co te rzeczy powinny w nas wyzwolić, to w końcu ruszyć tyłki i zacząć działać, zająć jasne stanowisko i przestać międlić słowa. Musimy zacząć działać i zrozumieć, co oznacza dla nas wolność. To nie stanie się samo”.

Ukierunkowane ataki na świadomość

Martin Strübin uważa, że ważne jest, aby dowiedzieć się, dlaczego tak wielu ludzi ma trudności z rozpoczęciem działania. Według niego nie jest to problem indywidualny, ale zbiorowy. Strübin powiedział:

„Historia miała na celu właśnie wyhodowanie bezsilnych i słabych ludzi. Szkoła, wojny i system, który został wdrożony – kneblowanie, stres i to, co stało się szczególnie jasne w latach po 11 września, zupełnie nowy poziom władzy państwowej, otwartego więzienia z nadzorem i wszystkimi prawami, które mają nas jeszcze bardziej podporządkować. Co więcej, przemysł spożywczy został zmieniony, więc jeszcze więcej toksyn w żywności, także w rolnictwie, a także chemtrails, które były rozpylane od tego czasu, miały ogromny wpływ na naszą świadomość”.

Strübin wyjaśnia, że cały przemysł spożywczy został zrestrukturyzowany w taki sposób, że wszystko, co spożywamy w żywności, jest ostatecznie szkodliwe dla organizmu, a w rezultacie ma również negatywny wpływ na zdrowie, zwłaszcza na psychikę.

Strübin:

„Wiedzą dokładnie, jakie substancje muszą wprowadzić, aby mieć wpływ na świadomość. Myślę tutaj o hipokampie. Pełni on bardzo ważną funkcję – to tam znajduje się nasza pamięć długoterminowa, tam przechowywane są nasze wspomnienia, ma to coś wspólnego z naszą tożsamością i funkcjonalnością.”

Innymi słowy, to tutaj decydujemy o tym, jak się identyfikujemy. Ponadto istnieje cały stres, który został wywołany w ostatnich latach, w ostatnich dziesięcioleciach, co oznacza, że ważne neurony w hipokampie nie są już obecne. Według Strübina generuje to wiele zaburzeń świadomości i upośledzeń. Według Strübina samo zablokowanie hipokampa i jego neuronów wskaźnikowych powoduje chroniczną degenerację pamięci autobiograficznej, tj. naszej tożsamości, co powoduje, że coraz więcej osób traci połączenie ze swoim ego. To ostatecznie wpływa również na całe nasze zachowanie. Na przykład, jak podchodzimy do ciekawości, jak odporni jesteśmy na zewnętrzne zagrożenia, co więcej, stajemy się łatwiejsi do kontrolowania poprzez strach, tracimy zainteresowanie, tracimy ogień, narcyzm jest promowany, ponieważ wszystkie te okoliczności wprowadzają nas w tryb walki i zmieniają nas w łatwe do kontrolowania stereotypy.

Dlatego Strübin zakłada również, że ponad połowa populacji jest skłonna zgodzić się na środki Corona innym razem. Według niego powodem jest to, że wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że ich charakter został już zmieniony i chodzą jak zombie w horrorze. Strübin:

„Programowalność populacji została celowo zmanipulowana w ostatnich dziesięcioleciach, aby osłabić wolę i identyfikację każdej jednostki, ponieważ wiele przełączników w mózgu zostało zablokowanych, które są ważne dla naszej świadomości, przy czym Mąka jest jednym z najsilniejszych, aby sparaliżować naszą wolę i wpłynąć na naszą świadomość.”

Ludzie muszą opuścić swoją strefę komfortu

Założyciel Blueberry Forest donosi z własnego doświadczenia, że jako dziecko otrzymywał tabletki z fluorem, dlatego postrzegał swoje otoczenie jak za przezroczystą zasłoną we mgle i nie miał już siły, by wprowadzić swoje własne ja w świat. Zmieniło się to dopiero wtedy, gdy Strübin przestał przyjmować tabletki w wieku 12 lat. Strübin:

„Dopiero od tego momentu zdałem sobie sprawę, że w końcu jestem współaktorem, nie widzem, od którego trzeba się chronić, by przejść przez życie bezpiecznie i bez bólu. Ten system działa do dziś i po prostu działa. Widać to po wynikach”.

Martin Strübin twierdzi, że gdyby większość populacji była zdolna do działania, już dziś mielibyśmy znacznie więcej osób, które opuściły strefę komfortu, aby utworzyć sieci i powstrzymać działania takie jak Corona. Strübin:

„Musimy wzmocnić naszą siłę. Rozumiem przez to nie tylko siłę fizyczną, ale także psychologiczną i energetyczną, ponieważ magowie walczą na wielowymiarowych poziomach. Walczą na poziomie fizycznym, materialnym, energetycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym. Naprawdę musimy się szkolić”.

Z tego powodu Patrick Schönerstedt uważa, że ważne jest, aby myśleć z wyprzedzeniem, a nie myśleć, ponieważ osoba, która wie, co nadchodzi, jest lepiej przygotowana i nie ma problemu z wyjściem z szaleństwa, radykalną zmianą swojego życia, a może nawet emigracją. Schoenerstedt:

„Wciąż zbyt wiele osób znajduje się w stanie wegetatywnym i to pomimo faktu, że z roku na rok jest coraz gorzej. Ludziom nie przychodzi do głowy, aby usiąść i zastanowić się, jakie mamy opcje, jeśli na przykład wystąpi scenariusz A, co możemy wtedy zrobić. Wciąż mamy kilka lat na uporządkowanie spraw i wyjście z tego szaleństwa. Ale sama nadzieja, modlitwa czy medytacja nie pomogą. Jedynym sposobem na wprowadzenie zmian jest działanie. To, czego teraz potrzebujemy, to potężny wstrząs. Wiele rzeczy stanie się łatwiejszych, jeśli w końcu się nimi zajmiemy”.

Martin Strübin wyraża to, co wielu ludzi od dawna podejrzewa, że przeciwko ludzkości toczy się ukryta wojna. Wiele osób widzi, co się dzieje, ale nie chce przyznać, że istnieje grupa ludzi, którzy nie cofną się przed niczym, którzy są nawet gotowi wyeliminować szerokie masy ludności, mówi Strübin.

Powrót do klasycznej roli rodziny

Ponieważ w tym przypadku mamy do czynienia z wojną psychologiczną, użyta broń jest skierowana przede wszystkim przeciwko naszej świadomości. Z jednej strony niszczą osobowość, z drugiej wartości społeczne, takie jak moralność i kultura. Obejmuje to również tradycję rodzinną i model ról płci. Dlatego Patrick Schönerstedt uważa, że ważne jest, aby ożywić klasyczny model ról płciowych. W tym kontekście Martin Strübin uważa, że ważne jest, aby każdy uświadomił sobie swoje męskie i kobiece bieguny, ponieważ każdy ma męską i kobiecą stronę. Różnica między płciami polega głównie na tym, że mężczyzna jest bardziej aktywny, podczas gdy kobieta przyjmuje rolę opiekuna. W ciągu wielu dziesięcioleci model ról znacznie się zmienił, co doprowadziło do ogromnych problemów psychologicznych u obu płci i ostatecznie do zniszczenia klasycznej rodziny.

Posunęło się to nawet tak daleko, że ci, którzy publicznie opowiadają się za zachowaniem rodziny w klasycznym sensie, są oczerniani jako prawicowcy lub naziści przez lewicowe grupy i partie ekstremistyczne. Fakt, że większość populacji żyje obecnie wbrew pierwotnym mechanizmom natury, a tym samym stworzenia, doprowadził do znacznego wzrostu liczby chorób psychicznych, zwłaszcza w ostatnich latach.

Patrick Schönerstedt potwierdza również, że biologia całej ludzkości została zaatakowana poprzez egalitaryzm i twierdzenie, że nie ma dwóch płci. Schönerstedt powiedział:

„Musimy ponownie uświadomić sobie te różnice, aby dojść do uzdrowienia”. Rockefeller powiedział w latach 60-tych, że jeśli chcemy kontynuować nasz program, musimy najpierw zniszczyć rodzinę. Przede wszystkim wspaniałe cechy kobiet są niszczone przez konieczność konkurowania z mężczyznami”.

Dlatego Martin Strübin dostrzega duchową wojnę stojącą za tą wojną, dlatego wierzy, że tylko zjednoczenie obu płci w nas doprowadzi do uzdrowienia, a zatem także do uzdrowienia kolektywu. Strübin:

„Musimy przejść przez ten proces oczyszczania, w przeciwnym razie zanieczyścimy naszą przyszłość, co oznacza, że najpierw musimy oczyścić się wewnętrznie – ale niestety duża część społeczeństwa nie jest jeszcze gotowa na świadomość jedności”.

Oczyszczanie na poziomie zbiorowym

Jak mogło dojść do tego momentu, w którym musimy przyznać się przed sobą, że coś poszło nie tak, za co nie jesteśmy nawet odpowiedzialni, ponieważ kurs, który doprowadził do tego faktycznego zaułka, został wyznaczony setki lat temu przez naszych przodków. Aby przywrócić globalną kontrolę i boski porządek, konieczne jest głębokie oczyszczenie, które jest możliwe tylko dzięki świadomości na poziomie zbiorowym. Oznacza to, że im większy jest udział świadomości o niskich wibracjach, tym głębszy musi być proces oczyszczania.

Martin Strübin uważa również, że tajne służby i ciemne moce za pośrednictwem matrycy holograficznej zostały w pewnym momencie stworzone przez nas w samym kolektywie – tak jak wszystko na naszej planecie do tej pory. Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że bogactwo, które nagromadziło się w ciągu ostatnich dziesięcioleci, stało się teraz duchowym substytutem dla wielu ludzi. To ostatecznie doprowadziło do tego, że jest bardzo wielu ludzi, którzy podziwiają innych, ponieważ na przykład mieszkają we wspaniałych rezydencjach i jeżdżą dużymi samochodami, ponieważ tym ludziom udało się zdobyć bogactwo finansowe w pewnym momencie ich życia. W tym momencie powinniśmy zadać sobie pytanie, co waży więcej: bogactwo finansowe czy bogactwo duchowe? Strübin uważa, że biedni ludzie są znacznie bardziej uduchowieni niż bogaci. Według niego, szczególnie poziom miliarderów jest całkowicie skorumpowany. Strübin:

„Oni sprzedali swoje dusze. Sam odkryłem, że ilekroć miałem okazję zarobić dużo pieniędzy zawodowo, traciłem dużo pieniędzy – ale kiedy robiłem coś z wielką pasją do życia i społeczności, pieniądze przychodziły, co było niezbędne do realizacji projektów”.

Czy więc będziemy w pełni szczęśliwi tylko wtedy, gdy będziemy mogli żyć naszym prawdziwym celem, który jest połączony ze wszystkim, z ludzkim kolektywem, z naturą i Matką Ziemią?

Odpowiedź na to pytanie uzyskamy tylko wtedy, gdy będziemy podążać za naszymi wewnętrznymi wskazówkami, ponieważ Wyższe Ja jest źródłem wiedzy, mądrości i prawdy.

Udostępnij

JAK MROCZNE ELITY KONTROLUJĄ NIEWIDZIALNĄ WOJNĘ W KTÓREJ BIERZESZ UDZIAŁ

Globalna Świadomość12 grudnia 2023

Ukierunkowane ataki na świadomość

Martin Strübin uważa, że ważne jest, aby dowiedzieć się, dlaczego tak wielu ludzi ma trudności z rozpoczęciem działania. Według niego

Ludzie muszą opuścić swoją strefę komfortu

Założyciel Blueberry Forest donosi z własnego doświadczenia, że jako dziecko otrzymywał tabletki z fluorem, dlatego postrzegał swoje otoczenie jak za

Powrót do klasycznej roli rodziny

Ponieważ w tym przypadku mamy do czynienia z wojną psychologiczną, użyta broń jest skierowana przede wszystkim przeciwko naszej świadomości. Z

Oczyszczanie na poziomie zbiorowym

Jak mogło dojść do tego momentu, w którym musimy przyznać się przed sobą, że coś poszło nie tak, za co

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”INWAZJA PORYWACZY CIAŁ” – SZOKUJĄCY WYWIAD, CO ZJADA POLAKÓW ZA ŻYCIA ?Następny artykułTAJNY PAKT MICROSOFT – OD TOŻSAMOŚCI CYFROWEJ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. DENGA I MALARIA – KOMARY GMO GATESA SZYKUJĄ NAM KOLEJNĄ

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • JAK MROCZNE ELITY KONTROLUJĄ NIEWIDZIALNĄ WOJNĘ W KTÓREJ BIERZESZ UDZIAŁ
 • Ukierunkowane ataki na świadomość
 • Ludzie muszą opuścić swoją strefę komfortu
 • Powrót do klasycznej roli rodziny
 • Oczyszczanie na poziomie zbiorowym
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?