Otwórz oczy

”ZOSTAWIĆ ŚWIAT ZA SOBĄ” – SYMBOLIKA I PRZEKAZ NOWEGO FILMU BUDZI KONTROWERSJE

”ZOSTAWIĆ ŚWIAT ZA SOBĄ” – SYMBOLIKA I PRZEKAZ NOWEGO FILMU BUDZI KONTROWERSJE

Czy dwie ósemki przyniosą kłopoty, a jedna przyniesie karę za to, co zrobiły? Czy wiesz, że liczba 8 ma ogromne znaczenie, ponieważ nie bez powodu znakiem nieskończoności jest odwrócona ósemka? Jasnowidze zawsze zwracali uwagę na tę postać, w tym na słynną Vangę. Co więc dokładnie dzieje się w momencie, gdy spotykają się dwie ósemki?

Według Vangi daty zawierające powtarzające się liczby zawsze niosą ze sobą pewne niebezpieczeństwo. To właśnie w jeden z tych dni nastąpi wydarzenie, które podzieli historię ludzkiej cywilizacji na „przed” i „po” – wierzyła czarodziejka.

Bułgarski wróżbita nigdy nie podał dokładnych dat. Albo ich nie było w jej wizjach, albo celowo ich nie odsłoniła, żeby móc uniknąć tego, co zostało przepowiedziane. Jednak niektóre słowa dają wyobrażenie o tym, kiedy powinna nastąpić straszliwa przepowiednia.

Zanikające słońce

Według Vangi, kiedy spotkają się dwie ósemki, ludzie odczują ból i udrękę w smoczym płomieniu. Powiedziała także, że ludzkość musi zaprzestać rozmnażania zła, w przeciwnym razie cywilizację spotka straszliwa katastrofa. Czy to oznacza, że ​​przyszłość można zmienić i zapobiec zbliżającej się tragedii? 

Vanga powiedział także, że jeśli ludzkość nie przestanie rozwijać zła, czeka nas straszna przyszłość. Jej proroctwo mówi o katastrofie, która doprowadzi do wygaśnięcia słońca. Niektórzy interpretują te słowa jako zapowiedź pojawienia się nowego wirusa, który zastąpi infekcję koronawirusem. Uważa się, że wirus ten przez wiele lat był zamrożony w syberyjskim lodzie, ale wkrótce się przebudzi ze względu na zmiany klimatyczne.

Czy można wykluczyć, że rzeczywiście na Antarktydzie mogą pojawić się nowe, niezbadane bakterie, a następnie, choć ten kontynent jest prawie niezamieszkany, to jednak będą mogły przedostać się na inne kontynenty? Przynajmniej z pingwinami. Jeśli była ptasia grypa, dlaczego nie pingwinowa?

Interpretatorzy słów Vangi sugerują, że przewidywania te odnoszą się do wydarzeń o zasięgu globalnym, które mogą zmienić bieg historii.

Barack Obama ostrzegał przed zbliżającą się apokalipsą?

Netflix jest uważany za jedno z najchętniej wybieranych studiów filmowych przez zwolenników teorii spiskowych – większość filmów i seriali jest naprawdę ciekawa, łącznie z fajnymi apokaliptycznymi sceneriami, wskazówkami i znakami oraz planem. 

Nowy film Netflixa o cyberapokalipsie „Zostaw świat za sobą” ostrzega, że ​​świat stoi w obliczu apokaliptycznej katastrofy. Producentami nowego filmu są Barack i Michelle Obama, a także Julia Roberts i Kevin Bacon.

Na samym planie jest elektryczna Apokalipsa i nie tylko Netflix na to wskazuje, ale cała rodzina Obamów. Dlatego najprawdopodobniej nie będzie już dalszych krewnych i zabraknie prądu. 

Osiem jako zdanie

Numerolodzy skupiają się na geopolityce i wierzą, że rok 2024 będzie najważniejszym karmicznie najważniejszym rokiem w najnowszej historii właśnie ze względu na cyfrę 8. W końcu 8 otrzymuje się z sumy wszystkich liczb roku. Karma oznacza nieuniknioną karę za czyny z przeszłości.

Twierdzą, że w pierwszej połowie roku wydarzenia przybiorą nowy obrót, a jesienią wydarzy się coś bardzo ważnego. Całkiem możliwe, że nastąpi zmiana władzy. Jednak o przebiegu najważniejszych wydarzeń zadecyduje pierwsze półrocze.

Nasz świat zmierza w stronę punktu, z którego nie ma odwrotu. Każda rozsądna osoba może to zobaczyć gołym okiem i nie trzeba być jasnowidzem ani przewidywaczem, aby to zrozumieć. Garść upadłych dusz prowadzi cywilizację w otchłań, do samozagłady, do wielkiej wojny, a większość – nie jest na tyle dojrzała, by mieć swoje własnego zdania, wziąć odpowiedzialność za świat i swoje dzieci – podążać za nimi jak stado baranków za kozłami.

Co więcej, wielu z nich to inteligentni, bystrzy ludzie. Matryca wszechświata jest absolutnie sprawiedliwa, podobnie jak Stwórca, podlega wyborowi większości. Większość zmierzy się ze sobą w wojnach – będzie wielka, straszna wojna z użyciem wszelkiego rodzaju broni, którą ludzie wymyślili, aby zniszczyć swój własny gatunek.

Przed końcem ludzkości natura przywróci jej świątynną równowagę, pozbawiając proli wszelkiego rodzaju komunikacji, jak w filmie „Zostaw świat za sobą” film. Ci, którzy urodzili się po 1990 r., absolutnie nie są gotowi na przetrwanie w epoce kamienia łupanego, może to żniwa i to dobrze, ale w końcu, zgodnie z przykazaniami gruzińskich tablic i szatańskiego lotniska w Denver, kontrolowany złoty miliard proli pozostanie.

Udostępnij

”ZOSTAWIĆ ŚWIAT ZA SOBĄ” – SYMBOLIKA I PRZEKAZ NOWEGO FILMU BUDZI KONTROWERSJE

Globalna Świadomość13 grudnia 202313 grudnia 2023

Zanikające słońce

Według Vangi, kiedy spotkają się dwie ósemki, ludzie odczują ból i udrękę w smoczym płomieniu. Powiedziała także, że ludzkość musi

Barack Obama ostrzegał przed zbliżającą się apokalipsą?

Netflix jest uważany za jedno z najchętniej wybieranych studiów filmowych przez zwolenników teorii spiskowych – większość filmów i seriali jest

Osiem jako zdanie

Numerolodzy skupiają się na geopolityce i wierzą, że rok 2024 będzie najważniejszym karmicznie najważniejszym rokiem w najnowszej historii właśnie ze

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCO ODPOWIADA ZA ”NOWOTWOROWE TSUNAMI” U MŁODYCH LUDZI ?Następny artykułZNAKI CZASÓW KOŃCA – SATANISTYCZNA SZOPKA ŚWIĄTECZNA NA KAPITOLU

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA UKRAINIE ! OKULTYSTYCZE ELITY UE CHCĄ NAS WPĘDZIĆ DO WOJNY

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”ZOSTAWIĆ ŚWIAT ZA SOBĄ” – SYMBOLIKA I PRZEKAZ NOWEGO FILMU BUDZI KONTROWERSJE
  • Zanikające słońce
  • Barack Obama ostrzegał przed zbliżającą się apokalipsą?
  • Osiem jako zdanie
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?