Świat jest inny

DAVID ICKE UPAJNIA PRAWDĘ O WSPÓŁCZESNEJ DUCHOWOŚCI

DAVID ICKE UPAJNIA PRAWDĘ O WSPÓŁCZESNEJ DUCHOWOŚCI

David Icke jest ojcem i inicjatorem ruchu prawdy. Kiedy ponad 30 lat temu upublicznił swoje przełomowe informacje, świat nie wydawał się na nie gotowy. W związku z tym musiał odłożyć na bok niewiarygodną ilość złośliwości, aby nie dać się zbić z tropu. W ostatnich latach wszystkie jego dalekowzroczne analizy zostały potwierdzone, a dziś, w wieku 71 lat, jest najsilniejszym i najbardziej wpływowym oświecicielem swoich czasów. Jest żywą legendą, która otrzymała zakaz wjazdu do ponad 26 krajów, nigdy nie łamiąc prawa!

Icke znany jest z tego, że w swoich poszukiwaniach prawdy nie pozostawia kamienia na kamieniu. Podczas gdy inni spoczywają na laurach, on niestrudzenie kontynuuje badania, ponieważ według niego zawsze jest coś nowego do odkrycia. W swojej najnowszej książce, The Dream, kwestionuje powszechną i głęboko zakorzenioną teorię karmy.

Uwaga: Icke nie kwestionuje koncepcji reinkarnacji, ani oczywistej prawdy, że każde działanie ma konsekwencje, ale założenie, że musimy wcielać się ponownie i ponownie w pozornie wiecznej pętli, aby stać się „oświeconymi”.

Sedno w pigułce: Według Davida Icke’a żyjemy w symulacji komputerowej. Porównuje to z najnowszą wirtualną rzeczywistością (Metaverse), która jest obecnie programowana.

Zgodnie z tym, nasze ciało jest „biologicznym komputerem”, który porównuje z okularami VR, zestawami słuchawkowymi VR i rękawicami VR. Przełomowym elementem jego nowej książki jest jednak stwierdzenie, że symulacja trwa nadal po fizycznej śmierci, aby utrzymać nas w wiecznej pętli poprzez reinkarnację. Jest przekonany, że najbardziej znane nauki duchowe, takie jak dalekowschodnia teoria karmy, są rodzajem kultu winy; podobne do oszustwa klimatycznego.

Według Icke’a teoria karmy nie ma sensu, ponieważ nasza (przebudzona) pamięć jest wymazywana po każdym cyklu. Po resecie po prostu nie może być dalszego rozwoju, wyjaśnia. Reset jest zatem częścią manipulacji, która uniemożliwia nam przeniesienie naszej wiedzy o prawdziwej naturze symulacji do następnego życia, tak że musimy zaczynać od nowa bez żadnych wskazówek. (Może to być powód, dla którego nasza historia jest najwyraźniej zawsze wymazywana. Pomyślmy o wszystkich „niewyjaśnionych” artefaktach!).

Według Davida Icke’a matryca, w której jesteśmy uwięzieni, nazywana jest „Farmą Loosha”. Loosh to bardzo niska częstotliwość wibracyjna, tj. energia, którą ludzie wytwarzają, gdy doświadczają cierpienia. Termin ten został wymyślony przez znanego parapsychologa Roberta Monroe, który później został zatrudniony przez CIA do pracy nad tajnymi badaniami częstotliwości.

Dalsze pytania:

1) Jak to możliwe, że czujemy się tak związani z Matką Ziemią, skoro żyjemy w komputerowej symulacji? Według Davida Icke’a symulacja nie jest przeprogramowaniem, ale fałszywą kopią oryginalnego stworzenia. Jest to jeden z głównych powodów, dla których symulacja wydaje się tak realna. (Druga hermetyczna zasada: „Jak na górze, tak i na dole; jak wewnątrz, tak i na zewnątrz; jak umysł, tak i ciało”).

2) Jak dostaliśmy się do tego matrixa? Wiele osób dobrowolnie wybrałoby przejście do następnej matrycy (metaverse). Prawdopodobnie w ten sposób dostaliśmy się do tego matrixa; poprzez manipulację i fałszywe obietnice.

3) Jak karane są złe uczynki, jeśli nie ma karmy? Zły uczynek już sam w sobie niesie karę. Jednak ci, którzy utożsamiają nagrodę ze sławą, pieniędzmi lub władzą, prawdopodobnie nie zrozumieli sensu życia, ponieważ najwyższą nagrodą jest błogość, a tę można osiągnąć tylko poprzez dobre uczynki.

(Szósta zasada hermetyczna: „Każda przyczyna ma swój skutek; każde zjawisko ma swoją przyczynę; wszystko dzieje się zgodnie z prawem; przypadek jest tylko określeniem niepoznawalnego prawa; istnieje wiele poziomów przyczyn, ale nic nie wymyka się prawu”).

4) Kto decyduje o tym, w jaką rolę się wcielamy? Jeśli manipulacja w świecie astralnym rzeczywiście trwa, możemy założyć, że reinkarnacja jest kontrolowana przez archontów.

5) Jak można powrócić do pierwotnego stworzenia po fizycznej śmierci? David Icke wyjaśnia, że w tym wcieleniu nauczył się ufać tylko sobie i nie ulegać wpływom obcych autorytetów, takich jak państwo, religia czy media. W związku z tym po śmierci fizycznej nie będzie podążał za duchowym guru ani duchową koncepcją, która jest nam wbijana do głowy w tym matrixie. Ponadto ostrzega, że stwierdzenie, że po śmierci należy przejść do światła, jest pułapką, która ma nas uwięzić w „wiecznej pętli”.

6) Czy powinniśmy przezwyciężyć symulację, gdy jesteśmy tutaj, czy też wystarczy wrócić do pierwotnego stworzenia po śmierci fizycznej? Pierwsza książka Davida Icke’a, The Truth Vibrations, została opublikowana w 1990 roku. Ogłosił w niej, w czasie, gdy nie było to jeszcze w ogóle przewidywalne, że „archontyczna manipulacja” będzie się coraz bardziej ujawniać. Icke wierzy, że archonci są tego świadomi i że całe szaleństwo, które obecnie dzieje się na naszych oczach, jest desperacką próbą uratowania ich niewypowiedzianej „farmy loosha”.

Icke twierdzi, że poprzez obecną ekspansję świadomości jesteśmy w trakcie podnoszenia zasłony manipulacji i w ten sposób odnajdziemy drogę powrotną do pierwotnego stworzenia. Ci, którzy umrą wcześniej, mogą albo przybyć tu ponownie, aby dać archontom odpocząć, albo wrócić bezpośrednio do „domu”. Icke twierdzi, że poprzez obecną ekspansję świadomości jesteśmy w trakcie podnoszenia zasłony manipulacji i w ten sposób odnajdziemy drogę powrotną do pierwotnego stworzenia.

Ci, którzy umrą wcześniej, mogą albo przybyć tu ponownie, aby dać archontom odpocząć, albo wrócić bezpośrednio do „domu”.

Udostępnij

DAVID ICKE UPAJNIA PRAWDĘ O WSPÓŁCZESNEJ DUCHOWOŚCI

Globalna Świadomość26 grudnia 202326 grudnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY PO KOLEJNYM ”CYKLICZNYM RESECIE” NASTĄPI REPOPULACJA ZIEMI ?Następny artykułOSTATECZNE WYDARZENIA Z APOKAPLIPSY – ZARAZA, WOJNY BROŃ CHEMICZNA ,

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

W EUROPIE POWSTAJE NOWY CERN, KTÓRY PRZYĆMI SWOJEGO POPRZEDNIKA ! DZIWNE WYDARZENIA PO ZAĆMIENIU SŁOŃCA – TAJEMNICZA ANOMALIA ANTARKTYCZNA TAJNA

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • DAVID ICKE UPAJNIA PRAWDĘ O WSPÓŁCZESNEJ DUCHOWOŚCI
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?