Skok w króliczą norę

CO SKRYWAJĄ TAJNE TUNELE POD SYNAGOGĄ W NOWYM JORKU ?

CO SKRYWAJĄ TAJNE TUNELE POD SYNAGOGĄ W NOWYM JORKU ?

Od lat ostrzegamy przed tajnymi systemami tuneli, w które zaangażowani są prominentni członkowie światowej elity. Teraz pojawiają się dowody łączące nielegalny system tuneli znaleziony pod Crown Heights na Brooklynie z Jeffreyem Epsteinem, Ghislaine Maxwell i Fundacją Clintonów.

Niepokojący materiał wideo z Nowego Jorku trafił do sieci na początku tego tygodnia, ukazując mały poplamiony materac wyciągany z tunelu odkrytego pod synagogą Crown Heights. Zdjęcia pokazują, że między innymi w budynku znajdowały się materace i wysokie krzesełka dla dzieci. podziemne legowisko.

Wybuchły zamieszki i kilkunastu mężczyzn aresztowano w nowojorskiej synagodze, która służy jako siedziba ortodoksyjnego żydowskiego ruchu Chabad-Lubavitch, kiedy mężczyźni próbowali powstrzymać nowojorską policję i zespół pracowników budowlanych przed uszczelnieniem nielegalnego systemu tuneli wykopanych pod budynkiem.

Chociaż media relacjonowały elementy tej historii, wygodnie pominęły te części, które łączą kluczowych członków globalnej elity z mającym miejsce rytualnym wykorzystywaniem dzieci.

Media głównego nurtu są zdeterminowane, aby przekonać Cię, że system tuneli jest całkowicie niewinny, a weryfikatorzy faktów zmuszają portale społecznościowe do usuwania wirusowych wątków ujawniających tajne tunele milionom ludzi.

Ci szarlatani mają tylko jeden problem. Ludzie budzą się i domagają się poznania prawdy.

Jak to się ma do prawdy? Siedziba Chabad-Lubavitch, w której znajduje się system tuneli wyposażony w zakrwawione małe materace, zakrwawione książki i wysokie krzesełka dla dzieci, ma bliskie powiązania z Jeffreyem Epsteinem i jego opiekunką dzieci, Ghislaine Maxwell.

Zgadza się, synagoga z tajnymi tunelami pod spodem również zapewnia seksualnie dzieciom Jeffreya Epsteina specjalne przywileje podczas jej pobytu w więzieniu, zapewniając jej najlepsze koszerne jedzenie, które jest droższe, oraz różne inne korzyści.

Według mediów głównego nurtu jest to po prostu dziki zbieg okoliczności.

Media nie chcą też, żebyście wiedzieli, że siedziba Chabad-Lubavitch od dziesięcioleci jest powiązana z wykorzystywaniem seksualnym dzieci.

Hirschel Pekkar, starszy członek stowarzyszenia, który zaprojektował słynną na całym świecie menorę Chabadu, przyznał w 1991 roku, że według jego słów zrobił „rzeczy, których nie powinno się robić” pięcioletniej dziewczynce.

To chyba dobry moment, aby wspomnieć, że synagoga Chabad-Lubavitch jest również powiązana z Fundacją Clintonów, a obie organizacje mają wspólną historię wspólnej pracy nad tak zwanymi „projektami”, które przez lata ogłaszano na obu ich stronach internetowych .

Oczywiście fakt, że siedziba główna Chabad-Lubavitch jest powiązana z Fundacją Clintonów, która z kolei jest powiązana z skazanymi za kradzież dzieci, w tym z Laurą Silsby, uznaną za winną handlu dziećmi z Haiti… Cóż, media głównego nurtu chcą, żebyście wiedzieli, że te fakty to także nic innego jak seria dzikich zbiegów okoliczności.

Należy pamiętać, że zarówno Epstein, jak i Maxwell w przeszłości twierdzili , że pomogli w uruchomieniu Fundacji Clintonów. Czy widzisz, jak kropki zaczynają się łączyć?

W 2024 roku zaczynamy widzieć prawdę. Aby jednak zrozumieć, co dzieje się na naszych oczach, ważne jest zrozumienie tajnych rytuałów, które odbywają się za kurtyną.

Potrzebujemy Twojej pomocy w zlikwidowaniu sekty pedofilskiej liczącej 9 000 lat.

W Stanach Zjednoczonych działają farmy adrenochromu, handlując dziećmi, które nie mają aktów urodzenia ani dokumentów międzynarodowych i które są sprzedawane elitom VIP za ogromne sumy pieniędzy.

Te dzieci nie mają oficjalnych dokumentów, ale mają „datę ważności” od 2 do 4 lat, ze względu na to, jak często są gwałcone i wykorzystywane, po czym są zabijane „bezkarnie” lub mordowane rytualnie, w zależności od preferencji dziecka. właściciele.

W 2016 roku rozeszła się wiadomość, że w ciemnej sieci krąży przerażający film tabakowy z udziałem Hillary Clinton. Funkcjonariusze organów ścigania potwierdzili, że taśma wywołuje tak mdłości, że nie mogą oglądać jej dłużej niż kilka sekund.

Ale nie wierz mi na słowo. To wszystko według Roberta Davida Steele, weterana amerykańskiej piechoty morskiej i byłego oficera operacyjnego CIA, który stał się jednym z najlepiej postawionych sygnalistów w historii, kiedy zdemaskował cały światowy system kontroli pedofilii przed zszokowanym wyrokiem sądu zamawiać.

Od dawna twierdzono, że gwiazdy Hollywood i osobistości branży rozrywkowej muszą dołączyć do Iluminatów, aby dostać się na szczyt branży, ale niewiele osób spoza kręgu Iluminatów naprawdę rozumie, co to oznacza.

To powoli zaczyna się zmieniać, gdy gwiazdy, które padły ofiarą systemu Iluminatów, załamują się i ujawniają informacje ujawniające prawdziwe funkcjonowanie Hollywood i przemysłu rozrywkowego.

Hollywoodzki aktor Ricky Schroder to kolejna gwiazda, która otwarcie ujawnia pedofilię i okultystyczne rytuały w przemyśle rozrywkowym, ujawniając obrzydliwe szczegóły dotyczące niepokojących okultystycznych rytuałów, których był świadkiem jako dziecięca gwiazda w branży.

Ricky Schroder nie jest jedyną gwiazdą, która w ostatnim czasie pozwala nam zajrzeć za kurtynę.

Nic się nie zmieniło, odkąd Angelina Jolie i Ricky Schroder byli młodzi i próbowali włamać się do branży rozrywkowej. W wywiadzie dla magazynu Glamour Megan Fox wyjawiła, że uczestniczy w makabrycznych rytuałach krwi Iluminatów z marionetką Iluminatów Machine Gun Kelly.

Doniesienia o tych satanistycznych praktykach obejmujących symbole, rytuały i ofiary są wyśmiewane przez media głównego nurtu.

Jeśli czytasz „Washington Post”, oglądasz CNN lub słuchasz weryfikatorów faktów, okultystyczne praktyki elitarnych pedofilów nie stanowią problemu, tajne systemy tuneli są zjawiskiem czysto niewinnym, a ci, którzy mówią o handlu dziećmi, noszą czapki z folii aluminiowej w szaleńcach wpychających „fałszywe” Aktualności.’

Dowody są jednak niezaprzeczalne i stale przybywa.

W wywiadzie dla „ Sunday Times” hollywoodzki aktor Elijah Wood rzucił bombę, zauważając , że osobistości z branży regularnie„polują” na dziecięcych aktorów .

„Bez wątpienia w Hollywood działo się coś ważnego” – powiedział Wood. „Wszystko było zorganizowane.”

Wood mówi o szerzącym się wykorzystywaniu seksualnym aktorów w dzieciństwie, które zostało wcześniej ujawnione przez Coreya Feldmana i Coreya Haima.

Ta narracja jest tak kontrolowana, że po tym, jak Wood wypowiedział te uwagi, już następnego dnia media głównego nurtu zaatakowały go i zmusiły do ich bagatelizowania.

Minął rok i inny znawca Hollywood miał podobną historię – z szatańskim akcentem.

Poznaj Jona Robbersona. Jako weteran hollywoodzkich filmów fabularnych, telewizyjnych i produkcji komercyjnych z 16-letnim stażem Robberson pracował za kulisami wszystkich głównych studiów i sieci, w tym przy projektach dla takich osobistości jak Spielberg, Bruckheimer, Silver i Abrams, żeby wymienić tylko kilka .

Robberson również opuścił tę scenę, ponieważ twierdzi, że roi się od drapieżnych pedofilów.

Pojawiły się dowody na to, że ta odrębna linia obejmuje także światowe elity, w tym Jeffreya Epsteina, Ghislaine Maxwell i Clintonów, i możesz być pewien, że te nazwiska to dopiero wierzchołek góry lodowej.

Na najwyższych szczeblach polityki, finansów i przemysłu rozrywkowego tajemnicza klika pedofilów wykorzystuje swoją władzę, aby ukryć obrzydliwe zbrodnie, które popełniają na dzieciach.

Trwa wojna, a elity i ich marionetki w polityce i rozrywce z dnia na dzień stają się coraz bardziej zdesperowane, by zmiażdżyć każdego, kto ujawnia ich plany.

Udostępnij

CO SKRYWAJĄ TAJNE TUNELE POD SYNAGOGĄ W NOWYM JORKU ?

Globalna Świadomość20 stycznia 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułDECYZJE SZCZYTU W DAVOS – ”ZLIKWIDUJEMY KLASĘ ŚREDNIĄ DO 2030 ROKU”Następny artykułSPOTKANIE ELIT W DAVOS ZAKOŃCZONE – CO USTALONO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”TUNELE RABINA” – TYSIĄCE DZIECI ZNIKAJĄ KAŻDEGO MIESIĄCA GŁĘBOKIE AKTA EPSTEINA – JAK ”ZABAWIAŁY” SIĘ ELITY ? BYŁA AKTORKA FILMÓW

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CO SKRYWAJĄ TAJNE TUNELE POD SYNAGOGĄ W NOWYM JORKU ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?