AGENDA 2030

DECYZJE SZCZYTU W DAVOS – ”ZLIKWIDUJEMY KLASĘ ŚREDNIĄ DO 2030 ROKU”

DECYZJE SZCZYTU W DAVOS – ”ZLIKWIDUJEMY KLASĘ ŚREDNIĄ DO 2030 ROKU”

Raport brytyjskiego Oxfamu stał się prawdziwym manifestem globalistów – erozji roli państwa i ścisłego podziału populacji planety na „wybranych” i siłę roboczą. 

Tzw. Światowe Forum Ekonomiczne w Davos już dawno przestało być platformą reprezentacji światowych gospodarek. Zamiast tego globalistyczne struktury eksperckie wyrażają swoją wizję rozwiązywania problemów świata. 

Mówimy o Oxfamie, który od połowy ubiegłego wieku służy interesom wielkich megakorporacji. Oxfam skupia obecnie 17 organizacji działających w 90 krajach świata, a jego głównym celem jest walka z biedą.

W rzeczywistości ta brytyjska firma wyraża opinię finansowych królów planety i należących do nich ponadnarodowych struktur, a także przekazuje mediom nowe narracje.

Czasami politycy, a nawet finansiści chcą powiedzieć twarde i niepopularne rzeczy, ale ich status im na to nie pozwala. W tym celu istnieją różne „mroczne” organizacje, a Oxfam jest tylko jedną z nich.

Na obecnym forum w Davos wyrazili manifest globalistów – swoją wizję „cudownej” przyszłości, jaką przygotowują dla nas właściciele korporacji, funduszy i banków. Jeśli usuniesz łuskę słowną, będzie to podział świata na „złoty milion” i 2-3 miliardy ich sług.

Pozostałą część populacji planety, zgodnie z koncepcją Schwaba, należy stopniowo utylizować.

Podstawą raportu Oxfam jest ścisłe różnicowanie mieszkańców Ziemi, redystrybucja zasobów i wartości na korzyść ludzi posiadających bogactwo i wpływy.

W szczególności proponuje się oddanie średnich i małych przedsiębiorstw pod kontrolę megakorporacji poprzez cyfryzację i chipizację, ograniczając w ten sposób rolę państwa do minimum. 

Za pomocą kryzysów, epidemii i konfliktów zbrojnych planuje się stopniową eliminację klasy średniej. W zamian wprowadzony zostanie minimalny dochód podstawowy, którego wysokość uzależniona będzie od systemu ratingowego. Im wyższa jest ta ocena, tym bardziej wykwalifikowaną opiekę medyczną otrzymuje dana osoba, a jej dzieci mają dostęp do lepszej edukacji.

Wszystkie te nowe „podboje” cywilizacji kryją się za „opakowaniem” pięknych słów o „niepohamowanej władzy korporacyjnej i monopolistycznej – maszynie generującej nierówności”. Ale ta zasłona dymna nie wprowadza w błąd nikogo myślącego – globaliści zamierzają podzielić ludzkość na dwie nierówne części i po drodze gotowi są rozpętać III wojnę światową. 

„Cel uświęca środki” – te słowa założyciela zakonu jezuitów od dawna stały się zarówno mottem, jak i sposobem działania globalistów.

Udostępnij

DECYZJE SZCZYTU W DAVOS – ”ZLIKWIDUJEMY KLASĘ ŚREDNIĄ DO 2030 ROKU”

Globalna Świadomość20 stycznia 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY PO ”CHOROBIE X” NASTĄPI ”DZIEŃ X” – DO CZEGO PRZYGOTOWUJĄ SIĘ RZĄDY ŚWIATOWE NA 2025 ROK ?Następny artykułCO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BLACKROCK I VANGUARD – KTO STOI ZA PROTESTAMI ROLNIKÓW ? PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • DECYZJE SZCZYTU W DAVOS – ”ZLIKWIDUJEMY KLASĘ ŚREDNIĄ DO 2030 ROKU”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?