Otwórz oczy

NOWE MATERIAŁY Z WYSPY EPSTEINA WYCIEKŁY – CO WYPRAWIAŁY ELITY ?

NOWE MATERIAŁY Z WYSPY EPSTEINA WYCIEKŁY – CO WYPRAWIAŁY ELITY ?

Historia Jeffreya Epsteina i jego niesławnej prywatnej wyspy Little St. James na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych to mrożąca krew w żyłach opowieść o władzy, przywilejach i wyzysku. Epstein, finansista i skazany za przestępstwa seksualne, był właścicielem wyspy od 1998 r. aż do swojej śmierci w 2019 r. Wyspa, często nazywana „Wyspą Pedofilów” lub „Wyspą Orgii”, stała się synonimem skandalu i rozpusty, głównie za sprawą niepokojącego zjawiska zarzuty wysuwane przez rzekome ofiary Epsteina.

Little St. James była główną rezydencją Epsteina i miejscem, w którym znajdowały się luksusowe udogodnienia, w tym liczne konstrukcje, baseny, lądowisko dla helikopterów i charakterystyczny budynek w biało-niebieskie paski przypominający świątynię. Ten odosobniony raj, do którego można dotrzeć wyłącznie łodzią, był placem zabaw dla bogatych i wpływowych, gdzie mogli realizować swoje najmroczniejsze pragnienia z dala od publicznej uwagi.

Reputację wyspy jako ośrodka nielegalnej działalności wzmocniły doniesienia o tym, jak Epstein przyprowadzał tam nieletnie dziewczęta i poddawał je molestowaniu. Zarzuty wobec Epsteina i wyspy ukazują obraz mrocznego, sekretnego świata, w którym bogaci i wpływowi mogą bez konsekwencji wykorzystywać słabszych. Przeszukanie wyspy przez FBI po śmierci Epsteina w 2019 r. miało na celu odkrycie większej liczby dowodów zbrodni, które miały tam miejsce.

Kontrowersje wokół Little St. James nasiliły się wraz z opublikowaniem w marcu 2022 r. „listy Epsteina”, na której wymieniono ponad 100 osób powiązanych z Epsteinem. Wyspa i sąsiadująca z nią Great St. James zostały wystawione na sprzedaż za 125 milionów dolarów, a w maju 2023 roku miliarder Steven Deckoff ogłosił przejęcie obu wysp za 60 milionów dolarów.

Historia Little St. James odsłania sieć tajemnic i pobłażliwości, która istniała przez lata na widoku. Luksusowa fasada wyspy maskowała rzekome okropności, które miały tam miejsce, obejmujące dzikie orgie i rozpustne imprezy z nieletnimi dziewczętami. Sieć osób umożliwiających i współspiskowców Epsteina ułatwiła te działania, dzięki czemu mógł on działać bezkarnie przez długi czas.

Aresztowanie Epsteina w 2008 roku pod zarzutem handlu ludźmi w celach seksualnych było znaczącym momentem, ale zawarta przez niego ugoda pozwoliła mu kontynuować działalność. Jego aresztowanie w 2019 r. na podstawie podobnych zarzutów stanowiło punkt zwrotny, ponieważ zarzuty przeciwko niemu były zbyt liczne i potępiające, aby je zignorować. Jednak śmierć Epsteina w celi w sierpniu 2019 r., oficjalnie uznana za samobójstwo, wywołała kontrowersje i teorie spiskowe, pozostawiając wiele pytań bez odpowiedzi.

Wpływ zbrodni Epsteina wykracza poza sferę prawną, prowadząc do szerszego rozliczenia się z systemami i strukturami, które pozwoliły na takie nadużycia. Sprawa ujawniła słabe punkty społeczeństwa, które wykorzystują drapieżnicy tacy jak Epstein, podkreślając potrzebę zapewnienia lepszych zabezpieczeń i wsparcia dla osób zagrożonych. Powiązania Epsteina z wpływowymi osobami, w tym politykami, biznesmenami i celebrytami, zostały poddane analizie, domagając się przejrzystości i odpowiedzialności.

Walka z handlem ludźmi w celach seksualnych nabrała tempa, a organizacje i osoby prywatne pracują nad podnoszeniem świadomości, zapewnianiem wsparcia i propagowaniem zmian. Zainteresowanie opinii publicznej sprawą Epsteina utrzymuje się, co przypomina, jak ważne jest zachowanie czujności w obliczu nadużyć i korupcji.

Życie i śmierć Epsteina pozostawiły niezatarty ślad w społeczeństwie, odsłaniając mroczne podbrzusze władzy, bogactwa i wyzysku. Historia Jeffreya Epsteina i Little St. James Island w dalszym ciągu przyciąga uwagę opinii publicznej, wzbudzając ciągłe zainteresowanie i spekulacje, a także stanowi wyraźne przypomnienie o pilnej potrzebie zmian systemowych.

Najgorszy koszmar globalnej elity: jak saga Epsteina odkrywa ich ciemną sieć!

Świat obudził się w realiach systemu punktacji ESG firmy BLACKROCK – narzędzia używanego do manipulowania i wymuszania zarówno firm z listy Fortune 500, jak i małych firm. System ten, pod przykrywką zarządzania środowiskowego i społecznego, był po prostu bronią, która narzuca narrację o pandemii, forsuje wprowadzanie kontrowersyjnych szczepionek i ucisza sprzeciw. Prawda jest surowa i niezaprzeczalna.

W odważnej odpowiedzi miliony zaczęły wycofywać się z BLACKROCK, Vanguard i State Street. To nie jest tylko decyzja finansowa; to sprzeciw wobec współudziału w systemie, który od dawna wyzyskuje masy. Fala niezadowolenia to nie tylko wahania na rynku; to rewolucja.

Ale na tym historia się nie kończy. Największe banki świata, w tym JP Morgan, Wells Fargo i HSBC, wykazują pęknięcia w fundamentach. Ci finansowi tytani, od dawna podejrzewani o udział w globalnym piramidzie Ponziego, balansują obecnie na krawędzi katastrofy. Ich upadek nie jest tylko finansowy; to upadek systemu obfitującego w pranie pieniędzy, powiązanego z wywiadem wojskowym, głębokimi elitami państwowymi i organizacjami międzynarodowymi, takimi jak ONZ i NATO.

Narracja pogłębia się wraz z ujawnieniem działań głębokiego państwa w tworzeniu wirusów i dystrybucji szczepionek. Białe Kapelusze, podążając śladami JFK, demaskują prawdziwych architektów globalnego chaosu. Nie chodzi tu tylko o wirusa czy szczepionkę; chodzi o wielki plan kontroli i manipulacji globalną populacją.

Gdy jesteśmy świadkami odrodzenia się sojuszu Białych Kapeluszy, staje się jasne, że toczy się operacja wojskowa na niespotykaną dotąd skalę. To nie jest tylko bitwa; to początek nowej ery. Nadeszło Wielkie Przebudzenie, a jego impet jest nie do zatrzymania.

A potem jest saga Epsteina. To, co kiedyś odrzucono jako zwykły skandal, okazało się globalną siecią prania pieniędzy z powiązaniami sięgającymi najwyższych szczebli władzy. To coś więcej niż tylko historia korupcji; to opowieść o tym, jak najbardziej wpływowe postacie świata odegrały rolę w mrocznej i pokręconej grze.

Podsumowując, wydarzenia, które mają miejsce, nie są zwykłymi zbiegami okoliczności lub odosobnionymi incydentami. Są częścią większej narracji, bitwy pomiędzy siłami kontroli a przebudzeniem mas. Spotkanie DAVOS/WEF, wycofanie się z głównych instytucji finansowych, zbliżający się kryzys bankowy, ujawnienie działań głębokiego państwa, operacje wojskowe Białych Kapeluszy i sieć Epsteina – wszystko to to elementy układanki, które po złożeniu w całość , ukazują obraz świata u progu poważnej transformacji.

Skończyły się czasy ślepej wiary w narracje podawane nam przez tzw. elity. Zasłona została podniesiona, odsłaniając machinacje systemu zaprojektowanego w celu utrzymania kontroli nad masami. Globalna elita, okryta fasadą filantropii i zarządzania, od dawna gra w szachy, a ich szachownicą jest świat. Ale pionki się budzą, zdając sobie sprawę ze swojej mocy i prawdy o manipulacji.

Nie chodzi tu tylko o rynki finansowe czy rozgrywki o władzę polityczną; chodzi o samą istotę wolności i prawdy. Działania BLACKROCK, upadek największych banków świata i rewelacje na temat Epsteina nie są odosobnionymi wydarzeniami. Są one połączonymi ze sobą elementami większej, bardziej złowrogiej układanki.

Tak zwana inicjatywa DAVOS/WEF „Rebuilding Trust” to nic innego jak desperacka próba odzyskania kontroli w świecie, w którym ich wpływy gwałtownie maleją. Ale ludzie nie dają się oszukać. Globalne przebudzenie to nie tylko trend; jest to ruch oparty na dążeniu do prawdy i sprawiedliwości.

Konsekwencje tych rewelacji są dalekosiężne. Finansowy exodus z BLACKROCK i im podobnych to dopiero początek. W miarę jak coraz więcej osób i instytucji otwiera oczy na rzeczywistość, możemy spodziewać się wstrząsających zmian w globalnej strukturze władzy. Upadek największych banków świata nie będzie jedynie kryzysem finansowym; będzie to koniec ery niekontrolowanej władzy i korupcji.

Rola Białych Kapeluszy, często odrzucana jako spiskowa, staje się coraz bardziej jasna. Ich misja demaskowania prawdy i demontażu głębokiego państwa to nie tylko walka o sprawiedliwość; to walka o przyszłość ludzkości. Ujawnienie programów tworzenia wirusów i szczepionek to tylko wierzchołek góry lodowej. Głębia oszustwa jest ogromna, ale determinacja tych, którzy szukają prawdy, jest jeszcze większa.

Saga Epsteina, niegdyś temat tabu, jest obecnie symbolem głęboko zakorzenionej korupcji, która przenika nasze społeczeństwo. Nie chodzi tylko o wykorzystywanie bezbronnych; chodzi o wyzysk władzy i o to, jak daleko posunie się elita, aby chronić swoje interesy.

W obliczu tych objawień musimy niezachwianie dążyć do prawdy. Narracja forsowana przez światową elitę rozpada się, a wraz z nią jej uścisk władzy. Wielkie Przebudzenie to nie tylko chwila; to ruch, który na nowo zdefiniuje bieg historii.

Przeżywając te burzliwe czasy, pamiętajmy, że prawda jest naszą największą bronią. Kłamstwa i oszustwa elit są ujawniane, a ich czas dobiega końca. Świat się budzi i nie ma już odwrotu. Nadeszła walka o wolność i prawdę i musimy być gotowi walczyć o przyszłość, na którą zasługujemy.

Udostępnij

NOWE MATERIAŁY Z WYSPY EPSTEINA WYCIEKŁY – CO WYPRAWIAŁY ELITY ?

Globalna Świadomość22 stycznia 2024

Najgorszy koszmar globalnej elity: jak saga Epsteina odkrywa ich ciemną sieć!

Świat obudził się w realiach systemu punktacji ESG firmy BLACKROCK – narzędzia używanego do manipulowania i wymuszania zarówno firm z

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułSZCZEPIONKI AI – GATES UJAWNIA SWOJĄ WIZJĘ ŚWIATA W DAVOSNastępny artykułNOWE KRYZYSY WYKREOWANE PRZEZ ELITY – UPADEK 'BABILONU’ I

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

EUROPA ŚPI ! ZOBACZ JAK JAPONIA WALCZY Z TYRANICZNYM 'TRAKTATEM PANDEMICZNYM’ ’100 RAZY ŚMIERTELNIEJSZA NIŻ COVID-19′ – NOWA PANDEMIA W

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • NOWE MATERIAŁY Z WYSPY EPSTEINA WYCIEKŁY – CO WYPRAWIAŁY ELITY ?
  • Najgorszy koszmar globalnej elity: jak saga Epsteina odkrywa ich ciemną sieć!
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?