AGENDA 2030

ZNAMIĘ BESTII Z DAVOS – CZY GLOBALIŚCI WPROWADZĄ GLOBALNY IDENTYFIKATOR CYFROWY ?

ZNAMIĘ BESTII Z DAVOS – CZY GLOBALIŚCI WPROWADZĄ GLOBALNY IDENTYFIKATOR CYFROWY ?

Czy zastrzyk covid (i PCR) będzie w jakiś sposób oddziaływać z implantami podskórnymi używanymi jako część proponowanego systemu identyfikacji cyfrowej…

Cyfrowy DNI „przydaje się do zapisów do szkół; Jest to również dobre dla zdrowia: kto rzeczywiście został zaszczepiony, czy nie; „To bardzo dobry sposób na uzyskanie dotacji rządowych” – oświadczyła królowa Holandii Máxima na szczycie w Davos 2024.

– Królowa Holandii Máxima mówi na Światowym Forum Ekonomicznym (WEF) w Davos, że cyfrowy DNI pomaga dowiedzieć się, „kto tak naprawdę został zaszczepiony, a kto nie” oraz zapewnia włączenie finansowe. W czwartek królowa Holandii kontynuowała swoją krucjatę na rzecz powszechnego przyjęcia identyfikatora cyfrowego, ponieważ wierzy, że można go używać do wszystkiego, od otwarcia konta bankowego przez zapisanie się do szkoły po przedstawienie dowodu szczepienia, zwanego również „paszportami szczepionkowymi”.

Naprawdę współpracowaliśmy ze wszystkimi naszymi partnerami, aby pomóc w rozwoju tej usługi, a interesujące jest to, że tak, jest to bardzo potrzebne w przypadku usług finansowych, ale nie tylko. Cyfrowy DNI służy także do zapisów do szkół, sprawdzania, kto został zaszczepiony, a kto nie, a także do uzyskiwania dotacji od państwa.

Przemawiając na dorocznym panelu WEF zatytułowanym „ Notatki porównawcze na temat włączenia finansowego” Jego Królewska Mość powiedział: Aby otworzyć konto musisz posiadać dokument tożsamości. Muszę powiedzieć, że kiedy zaczynałem tę pracę, bardzo niewiele krajów w Afryce i Ameryce Łacińskiej posiadało jakikolwiek rodzaj wszechobecnego dokumentu tożsamości, a na pewno był on cyfrowy i na pewno biometryczny. Naprawdę współpracowaliśmy ze wszystkimi naszymi partnerami, aby pomóc w rozwoju tej usługi, a interesujące jest to, że tak, jest to bardzo potrzebne w przypadku usług finansowych, ale nie tylko.

Poza usługami finansowymi królowa Máxima stwierdziła, że cyfrowy DNI służy do wykazania statusu szczepienia danej osoby: Holenderska królowa podkreśliła także, że przez ostatnie 10 lat pracowała nad rozwojem Cyfrowej Infrastruktury Publicznej (DPI) , czyli cyfrowego stosu, na który składają się cyfrowe DNI, cyfrowe systemy płatności, takie jak cyfrowe waluty banku centralnego. (CBDC) i wymiana ogromnych danych.

„W ciągu ostatnich dziesięciu lat pracowaliśmy nad koncepcją, którą nazwaliśmy Cyfrową Infrastrukturą Publiczną. Z naszych doświadczeń z różnych krajów wynika, że posiadanie tego typu rzeczy jest naprawdę bardzo ważne” – oświadczyła królowa podczas panelu WEF. „Jednym z nich jest identyfikacja, podpis elektroniczny, identyfikacja cyfrowa, a to jest niezwykle ważne, nawet posiadanie przepisów dotyczących kodów QR jest bardzo ważne” – dodała.

W listopadzie ubiegłego roku Organizacja Narodów Zjednoczonych oraz Fundacja Billa i Melindy Gatesów rozpoczęły kampanię 50 na 5, mającą na celu nakłonienie 50 krajów do wdrożenia co najmniej jednego komponentu ECD w ciągu najbliższych pięciu lat:Cyfrowa infrastruktura publiczna (DPI) – która odnosi się do bezpiecznej, inter-operacyjnej sieci elementów, w tym płatności cyfrowych, systemów identyfikacji i udostępniania danych – jest niezbędna do uczestnictwa w rynkach i społeczeństwie w epoce cyfrowej.

Pełniąc funkcję specjalnej rzeczniczki Sekretarza Generalnego ONZ ds. Włączającego Finansowania Rozwoju, królowa Máxima od kilku lat promuje w swoim programie identyfikator cyfrowy. 

Według WEF paszporty szczepień ze swej natury służą jako forma tożsamości cyfrowej . WEF przewiduje, że tożsamość cyfrowa będzie powiązana ze wszystkim, od usług finansowych i dokumentacji zdrowotnej po podróże, mobilność i zarządzanie cyfrowe. Raport WEF na temat „Ponownego wyobrażenia sobie cyfrowego DNI”, opublikowany w czerwcu 2023 r.:

„Identyfikator cyfrowy może osłabić demokrację i społeczeństwo obywatelskie”. „Największe zagrożenia wynikające z identyfikacji cyfrowej to wykluczenie, marginalizacja i ucisk”. Wymaganie jakiejkolwiek formy identyfikacji stwarza ryzyko zaostrzenia podstawowych wyzwań społecznych, politycznych i gospodarczych, ponieważ wszelkiego rodzaju warunkowy dostęp zawsze stwarza możliwość dyskryminacji i wykluczenia”.

Ta cyfrowa tożsamość określa, do jakich produktów, usług i informacji możemy uzyskać dostęp lub, przeciwnie, co jest nam zabronione (komunizm).

Królowa Máxima jest również zdecydowaną zwolenniczką cyfrowych walut banku centralnego (CBDC), które nie mogą działać bez identyfikatora cyfrowego.

Według rocznego raportu gospodarczego Banku Rozrachunków Międzynarodowych (BIS) za rok 2021 : Najbardziej obiecującym sposobem na zapewnienie pieniądza banku centralnego w epoce cyfrowej jest CBDC oparte na rachunku, zbudowane na identyfikacji cyfrowej z udziałem sektora oficjalnego….

Identyfikacja na pewnym poziomie jest zatem niezbędna przy projektowaniu CBDC. Wymaga to CBDC opartego na koncie, ostatecznie powiązanego z tożsamością cyfrową.

W tej chwili rządy i banki centralne na całym świecie badają, jak wdrożyć cyfrowe waluty banków centralnych, które są nierozerwalnie powiązane z powiązaniem każdego obywatela z tożsamością cyfrową.

CBDC dodaje kolejną warstwę do identyfikacji cyfrowej, ponieważ może programować uprawnienia do zakupów. Przemawiając na 14. dorocznym spotkaniu nowych mistrzów WEF, znanym również jako „Letnie Davos”, które odbyło się w zeszłym roku w Tianjing w Chinach, profesor Eswar Prasad z Cornell University wyjaśnił, że rządy mogą zaplanować CBDC, aby ograniczyć niechciane zakupy i ustalić daty ważności.

Tematem tegorocznego dorocznego spotkania WEF jest „Odbudowa zaufania”. Otwierając spotkanie w tym tygodniu w swoim przemówieniu powitalnym, założyciel WEF Klaus Schwab nazwał siebie i publiczność w Davos „zarządcami” przyszłości ludzkości.

Dr Vernon Coleman: Jeśli szczepienie przeciwko Covidowi było próbą – co będzie dalej?Czy zastrzyk covid będzie w jakiś sposób oddziaływać z implantami podskórnymi używanymi jako część proponowanego systemu identyfikacji cyfrowej.

Szczepionka na covid wciąż kryje wiele tajemnic… Przez długi czas podejrzewałam, że szczepionka na covid była jedynie testem mającym na celu wypróbowanie jakiejś formy systemu broni”.

Dowody uzyskane od badaczy z całego świata wykazały, że u niektórych osób, które otrzymały szczepionkę przeciw covidowi, można wykryć sygnały Bluetooth.

Naukowcy wykazali, że znaczny odsetek osób „zaszczepionych” przeciwko covidowi wyemitował sygnał. Stwierdzono również, że niektóre osoby, które nigdy nie zostały dźgnięte, ale zostały poddane jednemu z bezużytecznych i zdyskredytowanych testów PCR, emitują sygnały w zakresie częstotliwości odpowiadającym korzystaniu z Bluetooth. Kluczem jest oczywiście tlenek grafemu, który można znaleźć w „szczepionce” mRNA, a także w wymazach do testów PCR. Osoby zaszczepione najprawdopodobniej wygenerują odpowiedź Bluetooth.

U osób, które zostały przetestowane, ale nie zostały zaszczepione, prawdopodobieństwo wystąpienia reakcji Bluetooth jest mniejsze. Osoby, które nie zostały przetestowane ani zaszczepione, nie wytwarzają odpowiedzi Bluetooth. Wiadomo, że tlenek grafenu ma właściwości elektromagnetyczne. Został przetestowany jako narzędzie kontroli neuromózgowej w Stanach Zjednoczonych przez agencję wojskową DARPA Pentagonu. (W czasach administracji Obamy niejaki dr Fauci zbudował wirusa, który prawdopodobnie jest powiązany z covidem. Podobne badania przeprowadziła Komisja Europejska w UE.)

Dlaczego więc wszyscy, którzy zostali dźgnięci, nie wytwarzają sygnału typu Bluetooth? Najważniejszą wskazówką jest to, że partie „szczepionki” firmy Pfizer, które stanowią zaledwie 4-5% podanych szczepień, są odpowiedzialne za 71% poważnych lub śmiertelnych zdarzeń niepożądanych.

Podejrzewam, że test PCR wywołał reakcję Bluetooth tylko wtedy, gdy wacik został użyty niezdarnie i spowodował krwawienie (umożliwiając przedostanie się tlenku grafenu do krwiobiegu). Jak niewątpliwie wiecie, dostępna jest coraz większa ilość dowodów wskazujących, że wiele serii tak zwanej „szczepionki” to w rzeczywistości jedynie placebo. Szczepionka na Covid-19 wciąż kryje wiele tajemnic.

Częściowo wynika to z faktu, że Komisja Europejska (i inne) finansowała weryfikatorów faktów, aby cenzurować i szydzić z każdego, kto ośmieli się powiedzieć prawdę (lub zadać rozsądne, ale niewygodne pytania) na temat szczepionki covid.A media głównego nurtu zostały przekupione, aby tłumić prawdę oraz demonizować i niszczyć tych, którzy próbują mówić prawdę.

Nawet naukowcy niechętnie ryzykują zadawanie niewygodnych pytań. Wielu używa wymówki, że nie było żadnych recenzowanych artykułów na ten temat. Jest to, jak już wcześniej argumentowałem, nonsens, ponieważ recenzowanie jest całkowicie bezwartościowe. Recenzja partnerska oznacza po prostu, że grupa prawdopodobnie kupionych i opłaconych naukowców zatwierdzi coś, co twierdzi prawdopodobnie kupiony i opłacony naukowiec. (I pamiętajcie, większość z kilku tysięcy czasopism medycznych na całym świecie podpisała pakt faustowski z przemysłem farmaceutycznym. Opierają się na reklamach firm farmaceutycznych i nie odważą się drukować niczego, co im się nie spodoba.)

Jaki jest plan? Wobec braku solidnych dowodów możemy jedynie spekulować. Jedna z możliwości (tylko przypuszczenie) jest taka, że zastrzyk covid będzie w jakiś sposób oddziaływać z implantami podskórnymi używanymi jako część proponowanego systemu identyfikacji cyfrowej.

Przez długi czas podejrzewałem, że szczepienie covidem było jedynie testem mającym na celu wypróbowanie jakiejś formy systemu broni. Nie wątpię, że w ciągu najbliższego roku będzie ogromna liczba zgonów z powodu chorób serca i problemów z krążeniem.

Za te zgony należy winić blokady (które, jak ostrzegałem w kwietniu 2020 r., miały bardzo szkodliwy wpływ na opiekę zdrowotną), a w Wielkiej Brytanii – strajki lekarzy i pielęgniarek.

Szczepionki zostaną oczywiście zignorowane jako czynnik ryzyka. A za rok lub dwa (lub nawet wcześniej) rządy na całym świecie (przy pomocy i podżeganiu kontrolowanej przez Gatesów WHO) ogłoszą, że wyizolowano nowy, jeszcze bardziej śmiercionośny wirus. A nowa „szczepionka” będzie promowana z ogromnym entuzjazmem.

Następnym razem, gdy zostanie wprowadzony program masowych szczepień w stylu covid, wszyscy zaszczepieni (i wielu „przetestowanych”) umrą najwyżej w ciągu pięciu lat.

Udostępnij

ZNAMIĘ BESTII Z DAVOS – CZY GLOBALIŚCI WPROWADZĄ GLOBALNY IDENTYFIKATOR CYFROWY ?

Globalna Świadomość25 stycznia 202425 stycznia 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICE PISMA ŚWIĘTEGO – BIBLIJNE RESETY I ODBUDOWA CYWILIZACJI LUDZKIEJNastępny artykuł”TURBO AIDS” I ”CHOROBA X” MAJĄ BYĆ OSTATECZNYM ROZWIĄZANIEM

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE OSTATECZNY BUNT PRZECIW AGENDZIE 2030 – LISTA POLSKICH FIRM

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ZNAMIĘ BESTII Z DAVOS – CZY GLOBALIŚCI WPROWADZĄ GLOBALNY IDENTYFIKATOR CYFROWY ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?