Otwórz oczy

ZAGADKA 3 WOJNY ŚWIATOWEJ – PO CO POWSTAŁA ”KRAINA U” ?

ZAGADKA 3 WOJNY ŚWIATOWEJ – PO CO POWSTAŁA ”KRAINA U” ?

Czy Lenin a dokładniej bolszewicy stworzyli Ukrainę… cały świat ma ginąć za bolszewicki twór …

Trzy główne konflikty, które zdefiniują III wojnę światową. Miejmy nadzieję na pokój, ale obecnie przywódców na całym świecie dotyka naprawdę poważny przypadek „gorączki wojennej”. Jak omawiałem w zeszłym tygodniu , wielu z nich otwarcie używa terminu „III wojna światowa”, aby opisać to, co nadchodzi. Czy naprawdę rozumieją, co to oznaczałoby dla ludzkości?Jesteśmy tak blisko tego, co nie do pomyślenia, więc można by pomyśleć, że światowi przywódcy będą starali się znaleźć wyjście z tego bałaganu, póki jest to jeszcze możliwe. Ale to się nie dzieje. Zamiast tego wszyscy stają się jeszcze bardziej uparci i następuje jedna eskalacja za drugą. Jeśli pozostaniemy na tej ścieżce, nasz świat wkrótce stanie się świadkiem śmierci i zniszczenia na masową skalę. W tym artykule chcę omówić 3 główne konflikty, które zdefiniują III wojnę światową.

Jeden z tych konfliktów będzie dotyczył Rosji.Krótko po inwazji Rosji na Ukrainę w 2022 r. wynegocjowano porozumienie, które miało zakończyć wojnę. Jednak politycy w USA i Wielkiej Brytanii dali aż nadto jasno do zrozumienia, że nie poprą porozumienia, więc Ukraińcy się wycofali.W rezultacie od tego czasu na Ukrainie zginęło setki tysięcy mężczyzn i kobiet, a większość z nich to Ukraińcy.
Kobieta o imieniu Maria Mateiciuc odwiedziła niedawno Ukrainę, a jej otrzeźwiająca ocena wojny odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych. Poniżej zamieściłem cały jej wpis …

Właśnie wróciłem z Ukrainy, gdzie odwiedziłem kilku znajomych.
Wszystko, co słyszeliśmy o tym, co dzieje się na Ukrainie, jest kłamstwem.
Rzeczywistość jest ciemniejsza, ponura i jednoznacznie beznadziejna. Nie ma czegoś takiego jak Ukraina „wygrywająca” tę wojnę.

– Według ich szacunków straciły ponad milion synów, ojców i mężów; całe pokolenie odeszło.

– Nawet na południowym zachodzie, gdzie nastroje antyrosyjskie utrzymują się od dawna, obywatele niechętnie lub wręcz boją się publicznej krytyki Zełenskiego; pójdą do więzienia.

– W każdej wiosce i miasteczku na ulicach, w sklepach i restauracjach w większości nie ma mężczyzn.

– Nieliczni, którzy pozostali, boją się opuszczać swoje domy w obawie przed porwaniem do poboru. Niektórzy uciekają się do błagania przyjaciół, aby połamali sobie nogi, aby uniknąć służby.

– Wojskowe poszukiwania poszukiwawcze odbywają się wcześnie rano, kiedy mężczyźni wychodzą z domów, aby udać się do pracy. Wpadają na nich w zasadzki i porywają ich z ulic, po czym w ciągu 3-4 godzin zostają powołani do wojska i wywiezieni prosto na linię frontu po minimalnym przeszkoleniu lub w ogóle bez niego; jest to „wyrok śmierci”.

– Z każdym dniem jest coraz gorzej. Tam, gdzie przebywałam, siły bezpieczeństwa zabrały właśnie dentystę w drodze do pracy, zostawiając dwójkę małych dzieci. Codziennie z linii frontu przybywa 3-5 trupów.

– Matki i żony zaciekle walczą z siłami zbrojnymi, błagają i błagają, aby nie zabierano im mężczyzn. Próbują przekupić, co czasami działa, ale w większości przypadków spotykają się z przemocą fizyczną i groźbami śmierci.

– Terytorium celebrowane jako „odzyskane” od Rosji zostało obrócone w gruzy i nie nadaje się do zamieszkania. Tak czy inaczej, nie ma tam już nikogo, kto mógłby mieszkać, a wysiedlone rodziny prawdopodobnie nigdy nie wrócą.

– Widzą, w jaki sposób relacjonuje się wojnę w kraju i za granicą. To „żart” i „propaganda”. Mówią: „Rozejrzyj się: czy oni wygrywają?”.

– Co gorsza, niektórzy zostali oszukani, wierząc, że kiedy siły ukraińskie się wyczerpią, przyjdą amerykańscy żołnierze, aby ich zastąpić i „wygrać wojnę”.

W przypadku tych ludzi nie ma dwuznaczności. Wojna była na nic – parodia. Wynik zawsze był i jest jasny. Ludzie są beznadziejni, całkowicie zniszczeni i żyją w niekończącym się koszmarze.

Błagają o koniec, jakikolwiek koniec – najprawdopodobniej ten sam „pokój”, jaki można było osiągnąć dwa lata temu. W ich mniemaniu już przegrały, bo ich synowie, ojcowie i mężowie odeszli, a ich kraj został zniszczony. Nie ma żadnego „zwycięstwa”, które mogłoby to zmienić.

Nie dajcie się zwieść, są źli na Putina. Ale są też źli na Zełenskiego i Zachód. Stracili wszystko, co najgorsze, nadzieję i wiarę, i nie mogą zrozumieć, dlaczego Zeleński chce kontynuować obecną trajektorię, prowadzącą do ludzkiej dewastacji.

Nie byłem świadkiem wojny; ale to, co zobaczyłem, było absolutnie rozdzierające serce.
Wstyd za ludzi, niezależnie od ich intencji, którzy wspierali tę wojnę. I wstyd dla mediów, że nadal kłamią na ten temat.

Wszystko, co powiedziała, jest prawdą. Wielu śmierci i zniszczeń, których byliśmy świadkami, można było uniknąć. Ale teraz końca tej wojny nie widać. Rosjanie maszerują i z każdym dniem zdobywają kolejne terytorium.A rosyjscy politycy nie są na tym etapie w nastroju do pokoju. Weźmy na przykład pod uwagę coś, co właśnie powiedział Dmitrij Miedwiediew …

Były prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew w jednym ze swoich najbardziej wojowniczych oświadczeń od rozpoczęcia inwazji na pełną skalę stwierdził, że Ukraińcy „muszą dokonać wyboru między byciem częścią Rosji a śmiercią”. Miedwiediew, który obecnie pełni funkcję wiceprzewodniczącego Rosyjskiej Rady Bezpieczeństwa, już wcześniej wygłaszał dziwaczne groźby skierowane pod adresem Ukrainy i jej zachodnich sojuszników.W poście na Telegramie Miedwiediew dodał, że Ukraińcy muszą wybierać między „wieczną wojną a nieuniknioną śmiercią i życiem”. Dodał: „Oni [Ukraińcy] zrozumieją, że życie w wielkim wspólnym państwie, którego teraz bardzo nie lubią, jest lepsze niż śmierć. Ich śmierć i śmierć ich bliskich. Im szybciej Ukraińcy to zrozumieją, tym lepiej”.

W miarę jak Rosjanie zdobywają coraz większą przewagę, ukraińscy przywódcy będą coraz bardziej desperacko szukać sposobu na bezpośrednie wciągnięcie Stanów Zjednoczonych w wojnę.Wierzę, że w pewnym momencie USA i Rosja będą bezpośrednio do siebie strzelać, a to będzie naprawdę koszmarny scenariusz . Oczywiście nie jestem jedyny, który ostrzega przed czymś takim. W rzeczywistości wysoki urzędnik NATO właśnie ostrzegł przed pełnowymiarową wojną z Rosją „w ciągu najbliższych 20 lat” …

Wysoki rangą urzędnik NATO stwierdził, że ludzie w Europie powinni przygotować się na pełną wojnę z Rosją w ciągu najbliższych dwóch dekad. Admirał Rob Bauer, przewodniczący Komitetu Wojskowego NATO, powiedział reporterom po spotkaniu szefów obrony NATO w Brukseli, że rządy muszą rozpocząć przygotowania i że należy zmobilizować ludność cywilną na dużą skalę. „Musimy zdać sobie sprawę, że nie jest rzeczą oczywistą, że żyjemy w pokoju. I dlatego my [siły NATO] przygotowujemy się do konfliktu z Rosją” – oświadczył Baur. Kontynuował: „Ale dyskusja jest znacznie szersza. To także baza przemysłowa i ludzie, którzy muszą zrozumieć, że odgrywają rolę”. „Zaczyna się od tego” – kontynuował Bauer, dodając: „Świadomość, że nie wszystko da się zaplanować i nie wszystko będzie dobrze wyglądać przez następne 20 lat”.

Wojna na Bliskim Wschodzie będzie kolejnym z konfliktów, który zdefiniuje III wojnę światową. Niestety wygląda na to, że cały region zaraz stanie w płomieniach. W sobotę izraelskie samoloty bojowe zabiły pięciu członków irańskiego wojska podczas nalotu na Damaszek … Pięciu członków Irańskiej Gwardii Rewolucyjnej (IRGC) pełniących funkcję doradczą zginęło w sobotę w stolicy Syrii, Damaszku, gdy izraelskie samoloty bojowe uderzyły w budynek mieszkalny, w którym przebywali. Iran potwierdził śmierć członków Gwardii. Syryjskie media państwowe podały, że ataku na dzielnicę Mazzeh dokonały samoloty operujące na okupowanych przez Izrael Wzgórzach Golan. Izrael na razie nie skomentował zdarzenia. Niektóre raporty mówią, że w ataku zginęło w sumie dziesięć osób .

Jesteśmy świadkami eskalacji za eskalacją i wybuch wojny totalnej wzdłuż północnej granicy Izraela jest tylko kwestią czasu. Tymczasem wojsko amerykańskie właśnie przeprowadziło siódmą rundę nalotów na Houthi w Jemenie… W sobotę Pentagon przeprowadził kolejną rundę nalotów na pozycje Houthi w Jemenie, co oznacza prawdopodobnie siódmą rundę takich ataków koalicji zachodniej. Następuje po serii strajków dzień wcześniej. Nawet po stałym postępie eskalacji, który jest odpowiedzią na niemal codzienne ataki Houthi na statki handlowe przepływające przez Morze Czerwone, Pentagon w dalszym ciągu twierdzi, żerząd USA nie wierzy, że jest w stanie wojny w Jemenie. Dopiero w czwartek prezydent Biden wydał niespodziewane oświadczenie, w którym stwierdził, że bombardowania nie przynoszą efektów, ale i tak będą kontynuowane. W komentarzach dla mediów Biden odpowiedział na pytanie, czy strajki odstraszają agresję Huti:„No cóż, kiedy mówisz „praca” – czy powstrzymują Huti? Nie. Czy będą kontynuowane? Tak” –powiedział prezydent.

Jak dotąd nie odstraszono Huti od ataków na statki na Morzu Czerwonym, co oznacza, że nadchodzi jeszcze więcej nalotów. Również w sobotę bojownicy wspierani przez Iran użyli rakiet i rakiet balistycznych do ataku na siły amerykańskie w Iraku. Według Centcom w wyniku ataku niektórzy pracownicy USA doznali „traumatycznych uszkodzeń mózgu”…

Wspierani przez Iran bojownicy atakują bazę lotniczą al-Assad w Iraku 20 stycznia około godziny 18:30 czasu bagdadzkiego wspierani przez Iran bojownicy w zachodnim Iraku wystrzelili wiele rakiet balistycznych i rakiet, celując w bazę lotniczą al-Assad. Większość rakiet została przechwycona przez systemy obrony powietrznej bazy, inne trafiły w bazę. Trwa szacowanie szkód. Wielu pracowników USA przechodzi badania pod kątem urazowych uszkodzeń mózgu. Co najmniej jeden członek irackiej służby został ranny.

Jesteśmy w stanie wojny na Bliskim Wschodzie. Ale większość Amerykanów jeszcze nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. Trzeci poważny konflikt, który zdefiniuje III wojnę światową, będzie dotyczył Chin. W tym momencie nawet media głównego nurtu mogą zobaczyć, co nadchodzi. Poniższy tekst pochodzi z artykułu w New York Timesa zatytułowanego 

„Pokojowe rozwiązanie w sprawie Tajwanu wymyka się” … Konflikt między Chinami a Stanami Zjednoczonymi stał się nieco bardziej prawdopodobny. W sobotę tajwańscy wyborcy wręczyli Demokratycznej Partii Postępowej, która twierdzi, że Tajwan jest już niezależny od Chin i powinien tak pozostać, co stanowi bezprecedensowe trzecie zwycięstwo prezydenckie z rzędu. Czyniąc to, mieszkańcy wyspy zlekceważyli złowieszcze ostrzeżenia Chin, że zwycięstwo prezydenta-elekta Lai Ching-te – uważanego przez Pekin za niebezpiecznego zwolennika niepodległości Tajwanu – może wywołać wojnę.

Podczas gdy Joe Biden przebywa w Białym Domu, a Stany Zjednoczone są rozproszone wojnami na Ukrainie i na Bliskim Wschodzie, Chiny mają okazję do uderzenia. Czy z tego skorzystają? Miejmy nadzieję, że nie. W ostatnich latach Kongres próbował pomóc w przygotowaniu Tajwanu na potencjalną inwazję, ale duża część broni nie została jeszcze dostarczona. W rzeczywistości donoszono, że istnieje „zaległość niezrealizowanych zamówień o wartości 19 miliardów dolarów” … Obawy te mogą jeszcze wzrosnąć, biorąc pod uwagę nowy raport opublikowany w tym tygodniu przez The Wall Street Journal, w którym ostrzega się, że amerykańska broń o wartości miliardów dolarów, której Tajwan potrzebuje, aby bronić się przed chińską inwazją, nie została dostarczona i może minąć jeszcze wiele lat. .

„Większość kontraktów na sprzęt obronny podpisanych zarówno za rządów Trumpa, jak i Bidena została wstrzymana z powodu biurokratycznych opóźnień i ograniczeń wydajności u producentów sprzętu obronnego, co spowodowało zaległości w postaci niezrealizowanych zamówień o wartości 19 miliardów dolarów” – czytamy w raporcie.

Zdaję sobie sprawę, że w tym artykule bardzo szybko przerobiłem ogromną ilość bardzo złożonego materiału. Myślę jednak, że większość moich czytelników sobie z tym poradzi. Najważniejsze jest to, że nadchodzi wojna, więc mam nadzieję, że się przygotowywaliście . III wojna światowa będzie niepodobna do niczego, co nasza planeta kiedykolwiek widziała, a życie tych, którym uda się ją przetrwać, zostanie całkowicie wywrócone do góry nogami. The 3 Major Conflicts Which Will Define World War III – Activist Post

Czy Lenin a dokładniej bolszewicy stworzyli Ukrainę,

A. Duda miał racje mówiąc o bohaterskich żołnierzach rosyjskich, czy Biden gdy mówił że Rosjanie walczą z Rosjanami ?

Czy Lenin (a dokładniej bolszewicy) stworzyli Ukrainę? Tak. Dokładniej, oczywiście, Ukraina została stworzona przez bolszewików. Sztucznie podzielili naród rosyjski na Wielkorusów, Małorusów i Białorusinów. Zapisali, że Ukraińcy nie są Rosjanami. Chociaż jest to bezpośrednio sprzeczne z tysiącami lat historii. Celem bolszewików było sztuczne zmniejszenie liczby Rosjan i zwiększenie liczby społeczności narodowych, zgodnie z zasadą – dziel i zwyciężaj.

Bolszewicy stworzyli sztuczny język ukraiński. „Mało rosyjskie” dialekty regionalne nie różnią się zbytnio od oficjalnego języka rosyjskiego zapisanego w słownikach. Ale na polecenie bolszewików stworzono sztuczny oficjalny język ukraiński, starając się używać jak najmniej rosyjskich słów. [W ten sam sposób stworzono sztuczny język i naród sowieckich Mołdawian, całkowicie lekceważąc dowody na to, że są oni bez wątpienia etnicznymi Rumunami].

Ukrainie przydzielono ogromne terytoria – część Donbasu i Noworosji oraz Słobożańszczyznę (Charków). A później Krym. W latach 20. i 30. bolszewicy aktywnie prowadzili politykę przymusowej ukrainizacji na terytoriach Małorosji, Noworosji, Słobożańszczyzny i Donbasu. Ta polityka ukrainizacji w łagodnej formie była kontynuowana w latach 60-70-80.

Bolszewicy uparcie nazywali starożytne rosyjskie miasto Kijów „Kijowem”, ukraińskim. Ogólnie rzecz biorąc, bolszewicy przyjęli polską koncepcję Ukrainy, porzucając rosyjską koncepcję zjednoczonej Rusi. Dlatego Lenina można uznać za twórcę współczesnej Ukrainy, sztucznej formacji, która ma jeden cel – podział jednego wielkiego narodu rosyjskiego na odrębne grupy.

Ukraińcy nie są nie-Rosjanami. Ukraińcy są ukraińskimi Rosjanami, tak jak są Rosjanie syberyjscy, Rosjanie moskiewscy, Rosjanie nadwołżańscy, Rosjanie uralscy. 

USA na początku wpierały nazistowską Trzecią Rzesze. Oblężenie Leningradu, najbardziej makabryczny epizod II wojny światowej: Rocznica, o której Zachód wolałby zapomnieć

Bez wsparcia USA dla nazistowskich Niemiec Trzecia Rzesza nie byłaby w stanie prowadzić wojny ze Związkiem Radzieckim. Produkcja ropy w Niemczech była niewystarczająca do prowadzenia dużej kampanii wojskowej. Przez całą wojnę Trzecia Rzesza była uzależniona od regularnych dostaw ropy naftowej pochodzącej z firmy US Standard Oil będącej własnością rodziny Rockefellerów.Administracja Franklina D. Roosevelta mogła przyjąć surowe sankcje wobec Standard Oil, podejmując zdecydowaną decyzję o nałożeniu blokady na nazistowskie Niemcy. Nie można prowadzić wojny bez paliwa. Ameryka „spała z wrogiem” w II wojnie światowej. — Michel Chossudovsky, Global Research, 17 stycznia 2024 r

Oblężenie Leningradu, prawdopodobnie najbardziej makabryczny epizod drugiej wojny światowej, które trwało 900 dni, zostało ostatecznie przerwane przez radziecką Armię Czerwoną 27 stycznia 1944 r., a dokładnie osiemdziesiąt lat temu. W oblężeniu wzięło udział ponad trzy miliony ludzi, z czego prawie połowa zginęła, większość w ciągu pierwszych sześciu miesięcy, kiedy temperatura spadła do 30 stopni poniżej zera. To było wydarzenie apokaliptyczne. Cywile umierali z głodu, chorób i zimna. Było to jednak bohaterskie zwycięstwo. Leningradczycy nigdy nie próbowali się poddać, mimo że racje żywnościowe ograniczono do kilku kromek chleba zmieszanych z trocinami, a mieszkańcy jedli klej, szczury – a nawet siebie nawzajem – podczas gdy miasto pozbawione było wody, prądu, paliwa i transportu i było bombardowane codziennie.

To właśnie 22 czerwca 1941 roku wojska niemieckie przekroczyły granicę rosyjską. W ciągu sześciu tygodni Grupa Armii na północ od Wehrmachtu, siły zbrojne III Rzeszy, posunęły się się w „blitzkriegu” na pięćdziesiąt kilometrów od Leningradu i przedostali się 650 km w głąb terytorium Związku Radzieckiego. Miesiąc później Niemcy prawie zakończyli okrążenie miasta i jedynie niebezpieczna trasa przez Jezioro Ładoga na wschód łączyła Leningrad z resztą Rosji.

Ale Niemcy nie posunęli się dalej. A 900 dni później rozpoczął się ich odwrót. Epickie oblężenie Leningradu było najdłuższym, jakie kiedykolwiek przeżyło jakiekolwiek miasto.. Skamieniali perspektywą kapitulacji Związkowi Radzieckiemu naziści woleli złożyć broń przed zachodnimi siłami alianckimi, ale gen. Dwight Eisenhower, Naczelny Dowódca Alianckich Sił Ekspedycyjnych w Europie, rozkazał, aby zaszczyt zwycięstwa przypadł w udziale Armia Czerwona.

Na tym polega jeden z największych paradoksów wojny i pokoju w czasach nowożytnych. Dzisiejsza rocznica oblężenia Leningradu stała się z pewnością okazją, o której Stany Zjednoczone i wielu ich europejskich sojuszników woleliby nie pamiętać. Nie należy jednak pomijać jego współczesnego znaczenia. Celem przywódców nazistowskich była eksterminacja całej populacji Leningradu poprzez wymuszony głód. Śmierć głodowa była świadomym działaniem Rzeszy Niemieckiej. Według słów Josepha Goebbelsa, Adolf Hitler „zamierzał zniszczyć miasta takie jak Moskwa i Sankt Petersburg”. Było to „konieczne” – pisał w lipcu 1941 r. – „bo jeśli chcemy podzielić Rosję na poszczególne części”, to „nie powinna ona mieć już centrum duchowego, politycznego ani gospodarczego”.

Sam Hitler oświadczył we wrześniu 1941 roku: „Nie jesteśmy zainteresowani utrzymaniem w tej egzystencjalnej wojnie nawet części ludności metropolii”. Wszelkie rozmowy o kapitulacji miasta należało „odrzucić, gdyż problemu utrzymania i wyżywienia ludności nie możemy rozwiązać”. Mówiąc najprościej, ludność Leningradu umarła z głodu – podobnie jak miliony radzieckich jeńców wojennych przetrzymywanych przez Wehrmacht. Historyk Jörg Ganzenmüller napisał później, że ta forma masowego mordu była dla Berlina opłacalna, ponieważ było to „ludobójstwo przez zwykłe nic nierobienie”.. (II Wojna Światowa w Kolorze – 04 – Hitler Uderza na Wschód_Lektor PL – ci wszyscy żołnierze którzy milionami się poddawali zostali zamordowani przez hitlerowców przez głód… dopow)

Matką całej ironii jest to, że Niemcy nawet dziś stoją na czele strategii „ludobójstwa przez nic nierobienie” mającej na celu osłabienie i rzucenie Federacji Rosyjskiej na kolana. Administracja Bidena polegała na trojce, składającej się z trzech niemieckich polityków, która wykonała ciężką pracę w tej nieudanej próbie wymazania Rosji – na najwyższej biurokratce UE w Brukseli Ursuli von der Layen, kanclerzu Niemiec Olafie Schulzu i minister spraw zagranicznych Annalenie Baerbock. George Santayana, hiszpańsko-amerykański filozof, eseista, poeta i powieściopisarz powiedział kiedyś: „Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie”..

W Niemczech i gdzie indziej młodsze pokolenia stają się obojętne na historię faszyzmu. Idea Czwartej Rzeszy wkroczyła w bezprecedensowy rozkwit i obecnie przeżywa nową fazę normalizacji w Europie. Tłem dzisiejszego wydarzenia są burzliwe przewroty polityczne w całym świecie zachodnim. Autor książki The Fourth Reich: The Spectre of Nazisism from World War II to the Present , historyk i profesor historii i judaistyki Gavriel Rosenfeld napisał, że „Jedynym sposobem, aby uciszyć syreni krzyk Czwartej Rzeszy, jest poznanie jej pełnej historii. Chociaż w naszym dzisiejszym świecie fałszywych „fakty” i celowej dezinformacji coraz trudniej jest osiągnąć konsensus co do prawdy historycznej, nie mamy innego wyjścia, jak tylko go realizować”

Udostępnij

ZAGADKA 3 WOJNY ŚWIATOWEJ – PO CO POWSTAŁA ”KRAINA U” ?

Globalna Świadomość27 stycznia 202427 stycznia 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNIEWIDZIALNY EKSPERYMENT ELIT – PONURA PRAWDA O ”ZMIANE CZASU”Następny artykuł666 – LICZBA CZŁOWIEKA I ZNAMIĘ BESTII ODKODOWANE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA UKRAINIE ! OKULTYSTYCZE ELITY UE CHCĄ NAS WPĘDZIĆ DO WOJNY

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ZAGADKA 3 WOJNY ŚWIATOWEJ – PO CO POWSTAŁA ”KRAINA U” ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?