Świat jest inny

PROJEKT ”AGENT ORANGE” I CHEMTRAILS : OD JAK DAWNA SPRYSKUJĄ NAS CHEMIKALIAMI ?

PROJEKT ”AGENT ORANGE” I CHEMTRAILS : OD JAK DAWNA SPRYSKUJĄ NAS CHEMIKALIAMI ?

Zagadnienie dotyczące chemtrails nie jest zjawiskiem nowym, które nasiliło się na przełomie millennium, jest natomiast procederem, którego początki sięgają czasów wojny w Wietnamie, gdzie amerykańskie siły zbrojne rozpylały samolotami szkodliwe herbicydy, co miało spowodować zniszczenie upraw całego półwyspu indochińskiego. Badacze podkreślają, że kwestia szkodliwych smug kondensacyjnych to proceder leżący przede wszystkim w optyce działania kompleksu wojskowego.

Ludzie i zwierzęta są regularnie podtruwani w ramach projektu tak zwanej geoinżynierii. Na całym świecie, a w ostatnim czasie szczególnie nad Europą, prowadzone są działania mające na celu rozpowszechnianie szkodliwego oprysku pod przykrywką walki z globalnym ociepleniem.”

John Holdren.

Amerykanie przeprowadzili w Wietnamie operację pod kryptonimem Operation Ranch Hand, w trakcie, której rozpylono blisko sto dwadzieścia milionów litrów różnego rodzaju herbicydów, zagrażających zdrowiu a nawet życiu obywateli Wietnamu, Kambodży a także LaosuOperation Ranch Hand realizowano w latach 1961 do 1971. Głównym składnikiem oprysków był herbicyd noszący nazwę: Orange Agent.

Herbicyd ten zawierał śmiertelną dioksynę, której obecności w opryskach stosowanych nad Wietnamem, zaprzeczał Pentagon. Późniejsze wyniki badań, jednoznacznie udowodniły i potwierdziły wcześniejsze spekulacje dotyczące zagrożeń wynikających ze stosowania oprysku chemicznego nad Wietnamem. Badacze donoszą, że powodował on poważne problemy zdrowotne w tym różnego rodzaju złośliwe nowotworywady wrodzone u niemowląt, a także poważne problemy psychologiczne i neurologiczne.

W kwestii chemtrails już kilka lat temu Penilla Hagberg nie szczędziła ostrych słów pod adresem dwóch Amerykańskich Agencji to jest CIA oraz NSA, wspominając, że smugi chemiczne stanowią bezpośrednie zagrożenie nie tylko dla ludzi, ale nawet oddziałują na zwierzęta. Efektem chemtrails mają być także takie choroby jak Alzheimer czy Parkinson oraz neurologiczne schorzenia u dzieci, których wysyp możemy obserwować w ostatnich latach.

Powróćmy jednak ponownie do Wietnamu i szkodliwych skutków oprysków chemicznych, które po latach ujawniły się u tysięcy żołnierzy. Nie byli to tylko i wyłącznie żołnierze wietnamscy i amerykańscy, ale także niektórzy oficerowie z misji konwencji genewskiej. W skład tej misji wchodziło również trzystu polskich oficerów z Układu Warszawskiego. U większości Polskich oficerów zdiagnozowano poważne choroby wątrobynowotwory i inne komplikacje zdrowotne. Ponad to zaobserwowano u Wietnamczyków nagły wzrost liczby poronień i poważnych wad wrodzonych.

Najnowsze analizy i badania naukowe wykazały, że opryski chemiczne realizowane nad Wietnamem zainicjowały wytworzenie w przyrodzie toksycznego produktu ubocznego o nazwie: TCDD. I chociaż od lat osiemdziesiątych dwudziestego wieku upłynęło sporo czasu to TCDD nadal występuje w środowisku naturalnym w Wietnamie. Z kolei raport w Open Journal of Soil Science, opisuje szczegółowo długotrwały łańcuch szkodliwych działań dioksyn TCDD, począwszy od gleby i systemu wodnego a skończywszy na uprawach lądowych i ptactwie.

Ścieżka zaczyna się od amerykańskich oprysków wojskowych prowadzonych w latach 70-siątych wchłanianych przez liście drzew i krzewów. Następnie dochodzi do opadania liści na powierzchnię gleby i przyłączenie dioksyn TCDD do materii organicznej gleby. Dalej dioksyny TCDD przywierają do cząstek osadu i przedostają się do terenów podmokłych, bagien, rzek, jezior i stawów. Tutaj są zjadane przez ryby i krewetki żywiące się pokarmem dennym.

Gromadzący się w tkance tłuszczowej, a następnie w brzuchach drapieżników, w tym wielu ryb, które są powszechnie spożywane w Wietnamie i innych krajach Azji Południowo-Wschodniej. Ostatnim etapem drogi szkodliwych dioksyn jest człowiek, który po pewnym czasie zapada na różnego rodzaju schorzenia chorobowe w tym nowotwory.”

Naukowcy z State University.

Widzimy więc, że smugi chemtrails miały swój początek jeszcze w czasie wojny w Wietnamie. Tam proces rozpylania szkodliwych chemikaliów był ograniczonych i de facto dopiero raczkował. Obecnie smugi chemtrails tworzą na naszym niebie chmury śmierci, które wraz z opadem deszczu spadają na ziemię, przenikając do gleby. Człowiek spożywa pokarmy, które w trakcie dojrzewania wchłonęły szkodliwe dioksyny. Dlatego pisząc o chemtrails należy sięgać do lat siedemdziesiątych dwudziestego wieku, obecnie program ten stosowany jest globalnie.

Udostępnij

PROJEKT ”AGENT ORANGE” I CHEMTRAILS : OD JAK DAWNA SPRYSKUJĄ NAS CHEMIKALIAMI ?

Globalna Świadomość5 lutego 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułGEORGIA GUIDESTONES – KTO ZBUDOWAŁ I KTO ZNISZCZYŁ MONUMENT DEPOPULACJI LUDZKOŚCI ?Następny artykułRAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA – CZYM

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. DENGA I MALARIA – KOMARY GMO GATESA SZYKUJĄ NAM KOLEJNĄ

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PROJEKT ”AGENT ORANGE” I CHEMTRAILS : OD JAK DAWNA SPRYSKUJĄ NAS CHEMIKALIAMI ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?