Świat jest inny

PROROCTWO NOSTRADAMUSA – UPADEK KRÓLA I NADCHODZĄCE KATASTROFY.

PROROCTWO NOSTRADAMUSA – UPADEK KRÓLA I NADCHODZĄCE KATASTROFY.

W świetle wiadomości, że król Karol III choruje na raka, w Internecie krąży nowa interpretacja proroctwa Nostradamusa, XVI-wiecznego francuskiego aptekarza i wieszcza, dotyczącego monarchy Wielkiej Brytanii.

Tak naprawdę ta przepowiednia, zgodnie z najnowszym odczytaniem, wskazuje bezpośrednio na brytyjski dom królewski. W szczególności, jak donosi Marca, Michel de Notre-Dame, lepiej znany jako Nostradamus, opublikował swoją książkę „Les Prophéties (Proroctwa)” w trzech częściach, w latach 1555, 1557 i 1568.

Jest to zbiór 942 poetyckich czterowierszy, które mają przepowiadać przyszłe wydarzenia. Wydaje się, że jeden z nich dotyczy dynastii Windsorów.

Proroctwo Nostradamusa o królu Karolu III

W jednym z czterowierszów księgi Nostradamusa, który przepowiedział także atak na Bliźniacze Wieże, zabójstwo Johna F. Kennedy’ego i śmierć królowej Elżbiety II , znajduje się przepowiednia, która zdaje się odnosić do brytyjskiej rodziny królewskiej.

„Nagła śmierć pierwszego bohatera spowoduje jego zmianę, a w jego królestwie zostanie umieszczony inny” – napisał Nostradamus ponad 460 lat temu.

Według różnych interpretacji proroctwo Nostradamusa wskazuje, że korona brytyjska nie będzie w stanie podążać swoją zwykłą linią sukcesji.

Złowieszcze wydarzenia położą temu kres, a władzę przejmie osoba, która nigdy nie spodziewała się, że zostanie królem.

Tak naprawdę niektórzy eksperci mówią o Harrym, księciu Sussex. Jego brat, książę William, jest obecnie pierwszy w linii sukcesji, a za nim plasuje się trójka jego dzieci: George, Charlotte i Louis, co oznacza, że ​​książę Harry jest czwarty.

„Tron obejmie człowiek, który nigdy nie spodziewał się zostać królem” – odnosi się do rzekomej przepowiedni Nostradamusa na temat króla Karola.

Istnieje jednak inna przepowiednia, która może wstrząsnąć monarchią króla Wielkiej Brytanii Karola III .

Według niej troje dzieci „zniszczy naród”, a kilku ekspertów wskazuje na dzieci księcia Williama: „W pobliżu wybrzeża rodzi się troje pięknych dzieci. Będą niszczyć ludzi, gdy osiągną pełnoletność. Odmienią królestwo i nie będziecie widzieć, jak ono już rośnie.”

Książę Harry wraca do Londynu

Pomimo chłodu między nimi oraz kiepskich relacji z ojcem i rodziną królewską, książę Harry zapowiedział, że po ogłoszeniu diagnozy natychmiast wróci do Londynu, aby spotkać się z ojcem. Harry powiedział, że rozmawiał już z Charlesem przez telefon i że pilnie wyjeżdża z Kalifornii do Londynu.

Konflikt pomiędzy Harrym i jego rodziną sięga czasów, gdy żyła królowa Elżbieta II. Chociaż uczestniczył w ważnych wydarzeniach – pogrzebie babci czy koronacji ojca – stosunki między Harrym a rodziną pozostały zauważalnie chłodne, a najmłodszy syn króla wygłaszał z USA kontrowersyjne twierdzenia na temat swojej rodziny.

Swoją drogą, według wstępnych danych, Karol III po długiej „zimnej wojnie” pogodził się z Harrym i Meghan, a nawet obiecał im „nowe role w monarchii”, co dla wielu było dużym zaskoczeniem. Prawdopodobnie głowa Anglii wiedziała o problemach zdrowotnych, które mogą być poważniejsze, niż się wydaje, i starała się „wygładzić wszystkie zakamarki” zawczasu.

Brytyjczycy są teraz bardziej niż kiedykolwiek „podekscytowani” przepowiedniami słynnego i legendarnego wieszcza Nostradamusa. Jego proroctwo na rok 2024 ostrzega, że ​​„król wysp odejdzie”.

Jednak zgodnie z przepowiednią monarchia brytyjska w tym przypadku „upadnie” i pociągnie za sobą inne katastrofalne wydarzenia w roku 2024.

Udostępnij

PROROCTWO NOSTRADAMUSA – UPADEK KRÓLA I NADCHODZĄCE KATASTROFY.

Globalna Świadomość7 lutego 20247 lutego 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułHARARI: AI PRZEJMIE STERY HISTORII LUDZKOŚCINastępny artykułCZASY OSTATECZNE – W CZERWCU 2024 ROZPOCZYNA SIĘ BIBLIJNY ”WIELKI UCISK”

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. DENGA I MALARIA – KOMARY GMO GATESA SZYKUJĄ NAM KOLEJNĄ

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PROROCTWO NOSTRADAMUSA – UPADEK KRÓLA I NADCHODZĄCE KATASTROFY.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?