Skok w króliczą norę

”TUNELE RABINA” – TYSIĄCE DZIECI ZNIKAJĄ KAŻDEGO MIESIĄCA

”TUNELE RABINA” – TYSIĄCE DZIECI ZNIKAJĄ KAŻDEGO MIESIĄCA

Dlaczego ortodoksyjni Żydzi z Brooklynu w Nowym Jorku zbudowali tunel pod centrum miasta, skoro nie mieli nic do ukrycia? W tym artykule zagłębiam się w „tunel rabina”, aby odkryć ciekawe szczegóły tej sprawy, takie jak wejście naprzeciwko Żydowskiego Muzeum Dziecięcego i powiązania z Fundacją Clintona.

Na początku grudnia robotnicy wykonujący prace kanalizacyjne natknęli się na tunele pod międzynarodową siedzibą organizacji Chabad Lubawicz (ultraortodoksyjnej społeczności żydowskiej) na Brooklynie w Nowym Jorku. Wcześniej właściciele domów w okolicy skarżyli się na hałasy i głosy dochodzące spod parteru ich mieszkań. Tunel biegnie od micwy, rytualnej łaźni żydowskiej, do żydowskiej siedziby głównej, która jest również wykorzystywana jako synagoga.

Żydowskie Muzeum Dziecięce znajduje się w pobliżu tych dwóch miejsc. Doprowadziło to do spekulacji, że istnieje związek z odkrytym tunelem, materacami i wysokim krzesełkiem.

Nie udowodniono, że istnieje wejście do tunelu z muzeum, ale jeśli system tuneli był nadużywany do handlu dziećmi, muzeum dziecięce jest przydatną przykrywką do ukrycia wejścia dzieci.

Początkowo mówiono, że tunele te zostały wykopane podczas blokady, aby umożliwić dostęp do synagogi, ale późniejsze doniesienia mówią o wielu studentach płci męskiej, którzy pracowali nad „rozbudową 770” przez ostatnie sześć miesięcy – 770 Eastern Parkway, adres światowej siedziby Chabad-Lubawicz.

Mieli to zrobić na wzór rabina Menachema Mendla Schneersona, który chciał rozbudować synagogę. Zamieszki wybuchły między ortodoksyjnymi Żydami a policją, gdy społeczność chciała wypełnić tunele cementem „dla bezpieczeństwa budynku”. Zdjęcia pokazują członków społeczności żydowskiej powstrzymujących policję podczas burzenia ścian i odsłaniania tuneli. Bardzo dziwne i sprzeczne. Można się zastanawiać, dlaczego zasypywanie musi odbywać się tak szybko i dlaczego najpierw nie przeprowadzono dochodzenia w sprawie tego, co wydarzyło się w tych tunelach. Znaleziono na przykład kilka zabrudzonych materacy dziecięcych i krzesełko do karmienia. Jak mówi Liz Crokin:

„Jeśli masz nielegalny tajny tunel, zdrowy rozsądek podpowiada, że najprawdopodobniej dzieje się coś podejrzanego, nawet jeśli nie jest to handel dziećmi”.

Dziewięciu izraelskich studentów w wieku od 19 do 21 lat zostało aresztowanych za rzekome kopanie tuneli gołymi rękami bez wiedzy kierownictwa synagogi i wyrzucanie ziemi do worków na ubrania. Mówi się również, że zatrudnili nielegalnych Meksykanów do pomocy przy kopaniu tuneli. Bardzo niewiarygodna historia.


Według oficjalnej wersji tunel ma 18 metrów długości, ale jeśli spojrzeć na filmy i zmierzyć odległości na mapie, może okazać się, że jest dłuższy. Co więcej, mężczyźni wyprowadzani w kajdankach z pewnością nie są wyłącznie młodymi studentami.

Powiązania z Ghislaine Maxwell i Fundacją Clintonów

Chociaż istnieją podejrzenia, nie udowodniono, że tunele były wykorzystywane do handlu dziećmi. Istnieje jednak szereg pośrednich powiązań między żydowską organizacją ortodoksyjną Chabad Lubawicz a wysoko postawionymi osobami podejrzanymi o handel dziećmi.

Na przykład Chabad Lubawicz ma fundację o nazwie „Reaching Out”, która pomaga Żydom w więzieniach praktykować ich wiarę. Według Liz Crokin, fundacja ta aktywnie zwróciła się do Ghislaine Maxwell, ponieważ podczas rejestracji w więzieniu jako swoją religię podała żydowską.

Według The Sun, interwencja fundacji dałaby Maxwell dostęp do „lepszego jedzenia i więcej wolnego czasu”. Ojciec Maxwell urodził się w ortodoksyjnej żydowskiej rodzinie. Mimo że nie praktykował swojej religii przed II wojną światową, nadal uważał się za Żyda. Wiadomo było, że Maxwell nie praktykowała wiary żydowskiej przed pobytem w więzieniu. Ponadto Chabad Lubawicz ogłosił w 2019 r., że będzie współpracować z Fundacją Clintona i zaangażuje wielu rabinów w inicjatywę leczenia uzależnień.

Fundacja Clintonów była powiązana z handlem dziećmi, ponieważ pomogła swojej przyjaciółce Laurze Silsby w 2010 roku, kiedy została oskarżona o porwanie haitańskich sierot. Jeffrey Epstein był również dobrym przyjacielem Clintonów i oprócz darowizn finansowych umożliwił Fundacji Clintonów kilka lotów międzykontynentalnych.

Fundacja Clintonów znajduje się w Nowym Jorku, kilometr w linii prostej od innego oddziału Chabad Lubawicz.

Ultraortodoksyjne społeczności żydowskie i wykorzystywanie dzieci

Rabini Chabad Lubawicz byli wcześniej dyskredytowani w związku z wykorzystywaniem seksualnym. Na przykład w listopadzie 2023 r. były uczeń złożył pozew przeciwko nauczycielowi/mentorowi rabina Chabad Lubawicz za wykorzystywanie seksualne w dzieciństwie, które miało miejsce podczas pobliskiej micwy.

W 2021 r. kobieta złożyła pozew, w którym twierdziła, że w latach 90. była dziesiątki razy napastowana seksualnie przez złotnika, który wykonał słynną na całym świecie menorę (siedmioramienny żydowski kandelabr), wystawianą w synagodze Chabad-Lubawicz podczas święta Chanuka. Chciał nabyć i przetopić tę menorę jako symboliczny akt przeciwko tabu, które uniemożliwiało ujawnienie takich rzeczy. Jego własny sąd rabiniczny nie pociągnął wówczas sprawcy do odpowiedzialności za nadużycie.

Srebrnik i menora

Ortodoksyjni Żydzi mogą zdecydować się na rozpatrzenie ich sporów przez sąd rabiniczny, znany jako „Beth Din”. Sąd ten działa zgodnie z żydowskim prawem religijnym, Halachą, i zajmuje się sprawami takimi jak prawo rodzinne, spory biznesowe i kwestie religijne. Chociaż decyzje Beth Din nie zawsze są prawnie wiążące, zaangażowane strony mogą dobrowolnie zdecydować się na ich przyjęcie.

W ultraortodoksyjnej społeczności żydowskiej przypadki znęcania się nad dziećmi są rzadko zgłaszane ze względu na religijny zakaz zgłaszania ich nieżydowskim władzom. Nadużycia wewnątrz społeczności są często utrzymywane w tajemnicy, a ci, którzy je zgłaszają, są często wydalani ze społeczności.

W 2013 roku Vice opublikował artykuł o „linii montażowej gwałtów na dzieciach”, w którym nowojorski rabin Nuchem Rosenberg wypowiada się jako informator o wykorzystywaniu seksualnym dzieci w fundamentalistycznych sektach żydowskich.

Opowiada on o swoich własnych doświadczeniach i związku między jego pracą przy projektowaniu i naprawianiu mykw (rytualnych łaźni) a praktykami wykorzystywania seksualnego w tych społecznościach. Rosenberg podkreśla, że mykwy służą do oczyszczania, ale są wykorzystywane przez sprawców do znęcania się nad ofiarami. Opowiada również o swoich doświadczeniach w Jerozolimie, gdzie dokonał szokującego odkrycia w mykwie. Opisuje znęcanie się, które miało tam miejsce:

„Ten chłopiec był nadziany na mężczyznę jak zwierzę, jak świnia, a chłopiec nic nie mówił. Ale na jego twarzy – strach. Starzec [patrzył na niego] bez strachu, jakby to była powszechna praktyka. Nie przestał”.

Rabin Nuchem Rosenberg dla VICE

Rosenberg jest jedynym rabinem w Satmar (sekcie chasydzkiej, która jest skrajnie antysyjonistyczna), który ośmiela się publicznie alarmować o gwałtach na dzieciach w społecznościach ortodoksyjnych. Sam również był wielokrotnie atakowany i grożono mu z powodu jego rewelacji.

Rabin Nuchem Rosenberg był jednym z niewielu, którzy odważyli się mówić głośno o wykorzystywaniu dzieci w swojej społeczności i padł ofiarą ataku wybielaczem. Jeszcze dawniej, w 2009 roku, dziesiątki polityków z New Jersey, urzędników państwowych i prominentnych rabinów zostało aresztowanych w ramach szeroko zakrojonego śledztwa w sprawie korupcji politycznej, nielegalnego handlu organami i prania pieniędzy między

Nowym Jorkiem a Izraelem. Dochodzenie, nazwane „Operacją Bid Rig”, ujawniło korupcję i łapówkarstwo w sieci urzędników państwowych, a także wielomilionową operację prania pieniędzy za pośrednictwem organizacji charytatywnych prowadzonych przez lokalnych rabinów.

To, co dzieje się w tunelach pod siedzibą ultraortodoksyjnej społeczności żydowskiej, powinno być dalej badane. Pozostaje pytanie: „Co wydarzyło się w tych tunelach?”. Obywatele podejmują teraz inicjatywę, aby dowiedzieć się, na przykład, że Dom Lucre był na Brooklynie z ekipą filmową, aby przeprowadzić badania.

W załączonej wiadomości mówi o znalezieniu materacy, zabawek, ubrań dziecięcych, symboli pedofilskich na ścianach, a nawet pokoju z krwawymi ofiarami ze zwierząt w tunelach!

Udostępnij

”TUNELE RABINA” – TYSIĄCE DZIECI ZNIKAJĄ KAŻDEGO MIESIĄCA

Globalna Świadomość10 lutego 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJNE WOJNY ELIT : PUTIN – ”PRZYSZŁE POKOLENIA URODZĄ SIĘ BEZ KAJDAN NIEWOLI ROTHSCHIDÓW”Następny artykułWYWIAD Z WROGIEM ŚWIATA NR

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CO SKRYWAJĄ TAJNE TUNELE POD SYNAGOGĄ W NOWYM JORKU ? GŁĘBOKIE AKTA EPSTEINA – JAK ”ZABAWIAŁY” SIĘ ELITY ? BYŁA

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”TUNELE RABINA” – TYSIĄCE DZIECI ZNIKAJĄ KAŻDEGO MIESIĄCA
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?