Świat jest inny

TAJNE WOJNY ELIT : PUTIN – ”PRZYSZŁE POKOLENIA URODZĄ SIĘ BEZ KAJDAN NIEWOLI ROTHSCHIDÓW”

TAJNE WOJNY ELIT : PUTIN – ”PRZYSZŁE POKOLENIA URODZĄ SIĘ BEZ KAJDAN NIEWOLI ROTHSCHIDÓW”

W oświadczeniu na temat tej wiadomości pan Putin powiedział, że jego kraj w końcu uwolnił się od „lodowatego uścisku” kartelu bankowego Rothschildów i kliki Nowego Porządku Świata.

Mrożące krew w żyłach ostrzeżenie Putina skierowane do Rothschilda: „Nasze przyszłe pokolenia urodzą się bez łańcuchów Rothschildów wokół nadgarstków i kostek”.

Dwa lata wcześniej prezydent Putin zakazał Jacobowi Rothschildowi i jego kliki bankowej Nowego Porządku Świata prowadzenia działalności na terytorium Rosji „pod żadnym pozorem”. O tym poniżej:

Teraz, po swoim obecnym sukcesie, Putin zapowiedział dalsze „odciążanie” rosyjskiej gospodarki spod niebezpiecznego monopolu dolara amerykańskiego, aby zagwarantować rosyjską suwerenność w coraz bardziej zglobalizowanym świecie.

Zwracając się do rosyjskiego parlamentu po swojej inauguracji, Władimir Putin powiedział, że stwierdzenie „całkowitej niezależności” od światowego kartelu bankowego i globalnych organizacji przekazujących pieniądze Rothschildów byłoby „największym prezentem” , jaki mógłby dać przyszłym pokoleniom.

„Kiedyś zachowywaliśmy się naiwnie, ale teraz widzimy, że zasady WTO [Światowej Organizacji Handlu] są zbyt często łamane, a ograniczenia nakładane są z powodów politycznych, które nazywają sankcjami. Poza tym coraz więcej z nich jest nakładanych, aby zapewnić sobie ulubioną przewagę konkurencyjną” – powiedział Putin.

Stwierdził, że zupełnie nowe „ograniczenia”, łamiące zasady światowego handlu, sprawiają, że świat widzi, że monopol dolara amerykańskiego zagraża w wielu obszarach. Putin twierdzi, że uwolnił Rosję od zależności od dolara amerykańskiego. Według rosyjskiego przywódcy, w celu ochrony suwerenności kraju należy co do zasady promować dedolaryzację.

Dolar amerykański kontrolowany przez Rothschildów

Chociaż Putin nie wezwał do wprowadzenia alternatywnej waluty, uważa się, że jest przeciwny jakiejkolwiek walucie, która stanie się walutą quasi-światową – szczególnie jeśli waluta ta będzie forsowana przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy Rothschilda i WTO.

„Powiedzieli, że nie możemy tego zrobić, że zostaniemy zniszczeni” 

Putin powiedział o tym personelowi i starszym współpracownikom podczas wydarzenia w zeszłym roku.

„Nasze przyszłe pokolenia urodzą się bez łańcuchów Rothschildów na nadgarstkach i kostkach”.

„To najlepszy prezent, jaki możemy sprawić”.

Rosyjski minister finansów Aleksiej Kudrin również przemawiał przy tej okazji i pochwalił osiągnięcie Putina w wypędzeniu Rothschildów z kraju.

„Nie idą szybko” – stwierdził Kudrin. „Ale pokazaliśmy, że jest to możliwe.

„Największą tradycją, jaką można przekazać swoim dzieciom i wnukom, nie są pieniądze ani inne rzeczy materialne zdobyte w życiu, lecz raczej tradycja wolności od zniewolenia”.

Putin ogłasza, że ​​Rosja w końcu uwolniła się od „lodowatego uścisku” Lorda Jacoba Rothschilda Dokonując ostatniej spłaty długów wszystkich byłych republik radzieckich wobec światowych banków centralnych – czyniąc Rosję pierwszym narodem, który całkowicie uwolnił się z ucisku system bankowy Nowego  Porządku Świata – Putin faktycznie upewnił się, że przyszłe pokolenia Rosjan nie będą żyły w niewoli zobowiązań finansowych wobec globalistycznej kliki.

Rozumie się, że rakieta bankowa Rothschildów była pętlą zawiązaną na szyi rosyjskiej gospodarki. Kiedy węzeł zostanie zaciśnięty, gospodarka będzie walczyć i się dławić. Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW) i Bank Światowy były głównymi graczami na światowym krajobrazie finansowym, biorąc pod uwagę ich utworzenie w 1944 r.

Te międzynarodowe organizacje bankowe, które są niezależnie kontrolowane przez niesławną rodzinę bankową Rothschildów, w pierwszej kolejności wywierają presję na narody, aby zdekontrolowały ich sektor finansowy, zezwalając prywatnym bankom na plądrowanie ich gospodarek.

Gdy rządy zostaną zmuszone do ratowania zderegulowanego sektora monetarnego, MFW lub Bank Światowy ustanawia pakiet pożyczek skomponowany w tajemnicy przez centralnych pożyczkodawców i ministrów finansów, który podważa ich suwerenność narodową i wymaga od nich przyjęcia polityki oszczędnościowej szkodzącej pracownikom i rodzinom i środowisko.

Rosja była pierwszym krajem, który zmądrzał na temat tej sztuczki. W rzeczywistości niezwykle ciężko pracowali, aby uzyskać samodzielność finansową, a następnie zakończyli proces wyrzucania ze swojego narodu banków zarządzanych przez Rothschildów.

Plan Putina

Na początku swojej prezydentury Putin postawił sobie za priorytet zjednoczenie Rosji pod względem społecznym, duchowym i finansowym. Nakazał aresztowanie wspieranego przez Rothschilda oligarchy Michaiła Chodorkowskiego, który faktycznie mianował Rothschilda, Henry’ego Kissingera i Arthura Hartmana na dyrektorów Fundacji Otwarta Rosja.

W zeszłym roku Putin poinformował swój gabinet, że radzi sobie z Rothschildami i globalistycznymi bankierami 

„Łapiemy ich za kark i wyrzucamy tylnymi drzwiami Rosji”.

„Nie są właścicielami świata i nie mają carte blanch, aby robić, co im się podoba.

„Jeśli nie rzucimy im wyzwania, pojawią się inne problemy. Nie damy się im zastraszyć”.

Udostępnij

TAJNE WOJNY ELIT : PUTIN – ”PRZYSZŁE POKOLENIA URODZĄ SIĘ BEZ KAJDAN NIEWOLI ROTHSCHIDÓW”

Globalna Świadomość9 lutego 20249 lutego 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułELITY W SZOKU ! – OTO 2 GODZINNY WYWIAD Z PUTINEM KTÓRY UJAWNI PLANY NWO !Następny artykuł”TUNELE RABINA” –

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. DENGA I MALARIA – KOMARY GMO GATESA SZYKUJĄ NAM KOLEJNĄ

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJNE WOJNY ELIT : PUTIN – ”PRZYSZŁE POKOLENIA URODZĄ SIĘ BEZ KAJDAN NIEWOLI ROTHSCHIDÓW”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?